Říjen 2014

Zasoutěž si s hryprodivky.cz

24. října 2014 v 0:23 | AnetNelly |  Naše Kecy
Máš ráda jednorožce, jejich barevný a kouzelný svět? Hraješ ráda hry, které v sobě skrývají právě příběh jednorožců? Pak tě určitě potěšíme, že pro tebe máme jedinečnou možnost vyhrát skvělé ceny!

V této soutěži jde o záchranu jednorožců, tedy o velmi důležitou věc. Vydáš se na cestu plnou dobrodružství, kde se vžiješ do povídky o jednorožcích a budeš tak mít možnost vyhrát skvělé ceny. A nejen to! Užiješ si spoustu zábavy.

O jakou soutěž se jedná?

"Na stránce se soutěží bude povídka o holčičce, které se zdá o jednorožcích, které má zachránit. Každou noc zachrání ve snu jednoho. Když splní první úkol, tak se jí na stránce zobrazí obrázek jednorožce, kterého zachránila. Další den se zobrazí další úryvek povídky s úkolem a po splnění další jednorožec atd. Po splnění posledního úkolu se zobrazí poslední jednorožec a konec povídky.

O jaké ceny se hraje?

1. místo - stříbrný tablet Yoga + přívěsek jednorožce + dárky od HPD
2. - 5. místo - přívěsek jednorožce + dárky od HPD

Jak se můžeš zúčastnit?
Bohatě stačí, když na server hryprodivky.cz vytvoříš účet a přejdeš na stránku se soutěžní povídkou. Pak zachráníš jednorožce a v poslední řadě už stačí jen sledovat vylosované výherce, které se dozvíš už 29. 10. 2014.

Od kdy můžeš soutěžit?
Soutěž probíhá už od 24. 10. 2014 -26. 10. 2014. Zapoj se už dnes!

Už znáš server hryprodivky.cz?
A o čem je vlastně samotný portál? Na stránce najdeš hlavně spoustu zábavy - zejména slečny. Proč? Na této stránce si můžeš zahrát spoustu skvělých her - se zvířátky, dekorační, oblíkačky, hry z oblasti krásy, seriálu - jednoduše vše, co tě napadne. Mrkni se a užij si spoustu zábavy.