Vyzkoušej si novou hru EGGIES.

14. srpna 2014 v 0:16 | AnetNelly
Ahoj holky,
dnes bych se s vámi ráda podělila o jednu fajnovou novinku ze světa her, kterou si jistě oblíbí všechny slečny, které rády zabíjí nudu hraním zábavných her na svém smartphonu nebo tabletu. I já osobně patřím mezi ty, kteří si dlouho chvíli zkrátí hraním nějakých těch her. A pokud si pamatujete ještě na takový malý přístroj zvaný Tamagochi, který jste jistě už také jako malé měly a museli jste se starat o malého tvora, který se postupem času narodil, vyrostl a vaším úkolem bylo udržet ho naživu a spokojeného.

Jak jinak než pomocí her, jídla, léků a tak podobně. A protože se tato malá věcička, která je sice možná v dnešní době ještě někde k dostání, těšila velké popularitě, tým Alda Games přišel se skvělou podobou této hry do vašich telefonů a tabletů.
Hra nese název Eggies a za úkol v ní máte starat se o vajíčko, které si od samého začátku můžete samy vyparádit. Vyberete si jeho barvu, případné zdobení a také čepičku. Následně se o vajíčko staráte - krmíte ho, obstaráváte tu léky a také pořádnou dávku zábavy, kterou si neužívá jen vaše vajíčko, ale také vy. Zároveň během hry sbíráte mince, díky kterým můžete odemykat uzamčené funkce. Postupem času se z malého vajíčka vylíhne roztomilá příšerka, kterou přidáte do své kolekce. A když budete hodně šikovné, třeba příšerky nasbíráte všechny.

Nezapomeňte, když se o vaše vajíčko nebudete starat, bude to vidět, bude smutné a může "umřít". Pokud vás tedy hry typu Tamagochi, mimozemšťan Pou baví, pak rozhodně Eggies zkuste. Hra je tvořena skvělou grafikou, pestrými barvami, a super je, že je zcela zdarma!
A kde hru stáhnout? Pro svůj mobilní telefon či tablet stahuj podle toho, jaký má tvůj mobil či tablet kamarád operační systém:

Pro operační systém iOS (iPhone) stahuj ZDE
Pro operační systém Android stahuj ZDE
Pro operační systém Windows Phone stahuj ZDE

Hra navíc nabízí další výhody. Své dosažené výsledky můžeš sdílet s kamarády na Facebooku a navíc můžeš pomocí jednoduché funkce fotoaparátu pořídit kdykoliv momentku tvého Eggie.
Hra je zábavná, opravdu jednoduchá a roztomilá, takže ji mohu vřele doporučit všem, kteří tyto hry milují, či prostě jen krátí nudnou chvíli.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama