Srpen 2014

Vyzkoušej si novou hru EGGIES.

14. srpna 2014 v 0:16 | AnetNelly
Ahoj holky,
dnes bych se s vámi ráda podělila o jednu fajnovou novinku ze světa her, kterou si jistě oblíbí všechny slečny, které rády zabíjí nudu hraním zábavných her na svém smartphonu nebo tabletu. I já osobně patřím mezi ty, kteří si dlouho chvíli zkrátí hraním nějakých těch her. A pokud si pamatujete ještě na takový malý přístroj zvaný Tamagochi, který jste jistě už také jako malé měly a museli jste se starat o malého tvora, který se postupem času narodil, vyrostl a vaším úkolem bylo udržet ho naživu a spokojeného.

Jak jinak než pomocí her, jídla, léků a tak podobně. A protože se tato malá věcička, která je sice možná v dnešní době ještě někde k dostání, těšila velké popularitě, tým Alda Games přišel se skvělou podobou této hry do vašich telefonů a tabletů.
Hra nese název Eggies a za úkol v ní máte starat se o vajíčko, které si od samého začátku můžete samy vyparádit. Vyberete si jeho barvu, případné zdobení a také čepičku. Následně se o vajíčko staráte - krmíte ho, obstaráváte tu léky a také pořádnou dávku zábavy, kterou si neužívá jen vaše vajíčko, ale také vy. Zároveň během hry sbíráte mince, díky kterým můžete odemykat uzamčené funkce. Postupem času se z malého vajíčka vylíhne roztomilá příšerka, kterou přidáte do své kolekce. A když budete hodně šikovné, třeba příšerky nasbíráte všechny.

Nezapomeňte, když se o vaše vajíčko nebudete starat, bude to vidět, bude smutné a může "umřít". Pokud vás tedy hry typu Tamagochi, mimozemšťan Pou baví, pak rozhodně Eggies zkuste. Hra je tvořena skvělou grafikou, pestrými barvami, a super je, že je zcela zdarma!
A kde hru stáhnout? Pro svůj mobilní telefon či tablet stahuj podle toho, jaký má tvůj mobil či tablet kamarád operační systém:

Pro operační systém iOS (iPhone) stahuj ZDE
Pro operační systém Android stahuj ZDE
Pro operační systém Windows Phone stahuj ZDE

Hra navíc nabízí další výhody. Své dosažené výsledky můžeš sdílet s kamarády na Facebooku a navíc můžeš pomocí jednoduché funkce fotoaparátu pořídit kdykoliv momentku tvého Eggie.
Hra je zábavná, opravdu jednoduchá a roztomilá, takže ji mohu vřele doporučit všem, kteří tyto hry milují, či prostě jen krátí nudnou chvíli.