Květen 2014

Monster High hry pro malé kouzelnice a parádnice

5. května 2014 v 12:09 | AnetNelly |  Naše Kecy
Hry Monster High se vyznačují především velkou variabilitou a díky nim se můžou dívky dostat do světa módy a naučit se jak se líčit, upravit si vlasy nebo dokonce provést manikúru. Tyto oddechovky si dnes našly velkou oblibu i díky čarodějným postavičkám, které zde vystupují v hlavních rolích. Malé parádnice si tak můžou dokonale obléci nebo namalovat třeba Katrinu nebo Dracolauru.

Oblíkačky Monster High

Oblíkačky jsou hry pro dívky, při kterých si obléknou svou hrdinku podle vlastních představ a fantazie. Na výběr jsou různé kousky oblečení, samozřejmě moderních střihů a s nádechem magie, jak už tomu u Monster High musí být. Hry vychází ze slavného televizního seriálu, který si získal srdce mnoha malých holek i chlapců po celém světě. Proč by i vaše dívenka nemohla vstoupit do světa moderního oblékání s některou ze zábavných čarodějnic? Mezi ty nejoblíbenější oblíkačky Monster High patří:
· Monster High Opereta
· Monster High Draculauras FAngtastic Makeover
· Monster Hihg Trendy Catrina

Naučte se vytvořit dokonalý make-up

Dívky a ženy milují také správnou úpravu obličeje, správný make-up, díky kterému se budou líbit mužským protějškům. Pokud se chcete v tomto umění zdokonalit, jsou zde oddechové make-up hry. V těchto zábavných oddechovkách si malé dívky namalují svou Monster High hrdinku ve vlastním stylu a po té se můžou vydat za dalším kouzelným dobrodružstvím. Oblíbené jsou:
· Monster High Draculaura Hairstyle
· Monster High Kissing

Udělejte svou hrdinku krásnou od hlavy až k patě

Existují i hry, ve kterých můžete spojit více činností a zábavy. Jsou to takové, kde obléknete svou čarodějku od hlavy až k patě, upravíte její účes do bláznivých forem a dokonce provedete manikúru a make-up. Vaše hrdinka bude dokonale připravená na divokou čarodějnou party.
Oddechové oblékačky jsou pro dívky výborné, nejsou násilné ani pohoršující a tak trochu připravují budoucí parádnice na každodenní řeholi spojenou s výběrem vhodného a moderního oblečení, účesu a make-upu.