Říjen 2013

Piercing jazyka není pro každého

22. října 2013 v 12:34 | AnetNelly
Umístění piercingu do jazyka, rtů anebo jiných míst v oblasti úst je jistě oblíbené nejvíce u zkušených fanoušků piercingu. Vám, kteří s tím nemají zatím tolik zkušeností, zmíním několik důležitých myšlenek, jež ti doufám napomohou při rozhodování. Na prvním místě je potřeba zmínit fakt, že piercing v jazyku odmítá deset z devíti zubních lékařů =) A to proto, že piercing se dotýká zubů, zeslabuje jejich sklovinu a během delšího působení nebo nárazů se může přihodit dokonce ulomení kousku zubu.

Jiná nepříjemnost, která může nastat, bývá spolknutí - to v lepších případech se dá považovat za prodělek jen "několika kaček" na koupi jiného piercingu do jazyka, v horších pak střevní potíže, nebo také poškození střeva a následujícího pobytu v nemocnici.

Ze začátku se také připravte, že propíchnutí způsobí malé artikulační problémy, ale rychle si zvyknete. Potom bych doporučila ústní vodu při čištění zubů, protože zde je hygiena velice důležitá a kartáčkem nejen, že se pořádně nedostanete k pročištění vpichu, ale můžete se i zranit.

Abych jen neodpuzovala, spousta lidí si jazyk nechává propíchnout pro lepší zážitek partnera při orálním sexu - kdo nezkusil, neví, oč přichází!