Září 2013

Zkoušíme gelové nehtíky z domu

8. září 2013 v 18:00 | AnetNelly |  Beauty
Udělat si vlastní gelové nehty jako z časopisu je menší dřina, než by se mohlo zdát. Jestli se vám taky líbí tak jako nám, dáme vám pár tipů, jak na ně.

Není totiž vůbec potřeba běhat po salonech a manikérkách, kterým člověk musí za každou hloupost platit. Když to uděláte jako my, bude vám stačit jenom kvalitní domácí výbava.

Na modeláž nehtů svépomocí budete potřebovat hlavně gel, můžete si vybrat bílý nebo růžový, pokud chcete mít nehtíky přirozeně krásné, nebo se dají koupit i barevné, metalické nebo dokonce s třpytkami, které nanesete na libovolně barevný gel, necháte vytvrdnout a máte zase trochu jiný design. Ideální je mít i UV lampu, ale není tak úplně nezbytně nutná. Co ale budete potřebovat jsou šablony, lepidlo, pilníky, štětečky na gel a ještě pár dalších drobností. Nemusíte se ani bát, že byste něco napoprvé úplně zkazily. Možná to nebude hned dokonalost sama, ale to nevadí. Praxe dělá mistry.


Modeláž je tedy jedna věc. Pak přichází na řadu ta druhá, zábavnější záležitost, kterou je zdobení. Kdyby vám chyběly nápady, najděte si nějaké gelové nehty fotogalerie jako tipy na zdobení, kterých je na internetu opravdu hodně. Ke zdobení se pak dají použít nejrůznější nalepovací tvary, zirkony, pokud chcete mít nehtíky slavnostně nazdobené, krajku, nalepovací květinky, nitky, fimo hmotu a další.

Jak se o gelové nehtíky správně starat?

Jestli zvládnete modeláž a následné zdobení, je potřeba se o svou novou dekoraci taky trochu starat. I když jsou gelové nehty docela nenáročné na údržbu. Jsou relativně měkké a pružné, takže toho i docela dost vydrží, ale stejně je potřeba dávat malinko větší pozor při manuálních činnostech. Jednou za týden je můžete přelaknout průhledným lakem a v případě nějakého úrazu, je opatrně zapilovat do strany speciálními pilníčky a zase přelakovat.

Co doporučujeme :-)

1. září 2013 v 2:12 | AnetNelly |  Otázky
Ahoj všem,

na našem blogu www.journaloftwins.blogspot.cz jsme se sepsaly článek o produktech značky Timotei, a tak jsme si řekly, že by bylo vhodné něco takového umístit také sem.

Značku Timotei můžete znát z minulosti - fialové, žluté a zelené obaly, které na první pohled nijak nezaujaly a ani nijak nelákaly ke koupi. Jakoby ale značka prošla kompletní rekonstrukcí a změnila se z fádní na originální a tu, která má skutečně co nabídnout. Musím pochválit především design jednotlivých produktů - ochutnávka na fotce vám samotným řekne, se jedná skutečně o hezké provedení, které na první pohled láká ke koupi.


Osobně bych vám všem ale chtěla za sebe velmi doporučit šampon Timotei Nádherná bruneta. Já jako brunetka samozřejmě oceňuji, že na své vlasy mohu používat speciální šampón pro ně určený a to je právě Timotei Nádherná bruneta. Jedná se vlastně o produkt, který obsahuje 100 % výtažky z henny, která zvýrazňuje tmavě hnědé odstíny vlasů a jelikož si je třeba já barvím, tak se mi velmi hodí. Šampon nádherně voní a vlasy jsou po jeho použití krásně hebké, lesklé a vzdušné. Vůbec vás nečeká takový ten nepříjemný pocit těžkých vlasů, ten se naštěstí nedostavil - právě naopak. Navíc šampon neobsahuje žádné parabeny ani konzervační látky, takže se jedná o velmi kvalitní produkt, kterému byste určitě měly dát šanci, tak jako já.

Mezi výhody produktů Timotei však patří také fakt, že neobsahují ani konzervační látky, parabeny a silikony, ale pouze 100 % přírodní výtažky a přírodní vůně. Jestliže tedy hledáte skutečně nějakou značku, kterou si pojstíte krásné a zdravé vlasy, doporučuji právě Timotei.

PS: Značka vyrábí také speciální řadu Zlaté prameny pro blondýnky, tak šupky do obchodů! :)