Srpen 2013

Dvě onlinovky, které zaručeně zaženou nudu

30. srpna 2013 v 6:00 | AnetNelly |  Diskuze
Každý z nás si zaručeně čas od času zapaří nějakou dobrou hru. Proč je stahovat, když si je můžete zahrát online. Pokud některá hra nevyhovuje, přesunete se hned na další. Připraveny jsou pro Vás dvě hry, poněkud rozdílné, které se pro Vás stanou zábavnými.

Farm maniaPovedených farmářských her není nikdy dost, a když říkáme povedená, myslíme to v tomto případě dvojnásobek. Farm mania v češtině se jen tak někde nenajde a Vy si díky rodnému jazyku budete umět poradit s každým úkolem. Hra je sice na pochopení snadná, ale úkoly budou s postupem do každého levelu stále složitější. V začátku se budete muset naučit sázet zeleninu co nejrychleji, protože v dalších kolech se navíc budete muset starat o několik druhů zvířat a plnit zadané úkoly. Naštěstí máte k dispozici pomocníka - zkušeného farmáře, který Vám natočí vodu nebo naseká krmivo. Cestu za vítězstvím Vám ztěžuje fakt, že všechno musíte stihnout v časovém limitu.

Warpy 2


Warpy sice není takovou holčičí klasikou, ale pokud se rádi ponoříte do něčeho svižnějšího a rychlejšího, zaručeně si přijdete na své. Procházet budete jednotlivými levely a cílem je, abyste se dostaly do točícího se kolečka, které Vás přenese do obtížnějšího kola. Dejte si pozor, panáček chodí poměrně rychle a po cestě jsou připraveny nástrahy, kterým byste se nemusely vyhnout včas. Nutno zmínit i logické myšlení, bez kterého se rozhodně neobejdete a mnohdy budete opravdu muset potrápit mozkové závity, abyste se dostaly do cíle. Tak na co ještě čekáte? Warpy 2 stačí jen spustit a můžete začít hrát!

Online her je pochopitelně k dispozici mnohem víc, ať už se jedná o ty ryze holčičí nebo pořádné bojovky, které zabaví spíš kluky. Hrydnes.cz Vám přináší obojí a dle libosti si můžete vyzkoušet každou z nich. Mrkněte na jednotlivé kategorie a vyberte si tu, která Vás nejvíc zaujme. Přejeme šťastný výběr!

Otestuj si svoji lásku

23. srpna 2013 v 15:40 | AnetNelly |  Diskuze
Každý vztah je něčím výjimečný a Vy si jej můžete už od začátku otestovat. Test lásky je velmi jednoduchý a díky němu můžete zjistit, zda se k sobě se svým partnerem dokonale hodíte. Nevěříte? Tak vyzkoušejte, láskoměr Vám přináší herní portál hryprodivky.cz.

Hry pro dívky jsou zábavné, graficky velmi zajímavé a vybírat si můžete z mnoha různě tematických her. My jsme si pro Vás připravili dvě zábavné hry, které Vás zaručeně dostanou do varu.

Monster High Restaurant


Online hry s Monster High tematikou jsou velmi oblíbené, a pokud jste jim ještě nepřišli na chuť, po hře Monster High bezpochyby změníte názor. K obsluze v restauraci nepatří jen ty příjemné činnosti, jako je roznos jídla, ale i úklid prázdných talířů po každém zákazníkovi. Tady si to můžete vyzkoušet. Ačkoli by se mohla zdát hra na první pohled trošku pomalá, později se bude intenzita stupňovat. Zákazníků bude přibývat a Vy budete mít co dělat, abyste je všechny stihly obsloužit. Hrát budete za Draculauru a budete muset projevit své vynikající schopnosti natolik dobře, abyste stihly obsloužit celou střední školu strašidel. Chcete si zahrát hned teď? Monster High Restaurant čeká jen na Vás!

Bomb It 5


Čas od času to chce trošku něco ostřejšího a speciálně pro Vás jsme vybrali online hru Bomb It 5, která Vás dlouho v klidu sedět nenechá. A protože je to hra pro holky, byl by v tom čert, kdyby šlo jen o sázení bomb a likvidaci nepřátel. Za každé kolo, které vyhrajete, budete sbírat body, které pak vyměníte za oblečení a doplňky pro Vaši herní postavičku. V začátku můžete získat například auto, se kterým budete rychlejší než všichni ostatní. To Vám zajistí velkou výhodu, ale přeci jen si budete muset dát pozor na bomby ostatních, kteří hrají proti Vám. Bomb It 5 si můžete zahrát právě zde!
Jste dva a nemáte co dělat? Hra Bomb It 5 je určena dokonce i pro dva hráče, tak si vyzkoušejte, kdo z Vás je lepší!