Květen 2013

NOVÉ ČLÁNKY

25. května 2013 v 14:30 | AnetNelly
Pokud chcete číst naše nové články, najdete je na


Líbající www.journaloftwins.blogspot.cz Líbající


Recenze: Revitalift Laser Renew

6. května 2013 v 15:58 | AnetNelly |  Beauty
Po delší odmlce opět přicházíme s novými zkušenostmi, o které se s vámi chceme podělit. Jako milovnice kosmetiky jsme měly možnost vyzkoušet nové produkty od L´Oreal a Garnier, které nás (ale i naši maminku) příjemně překvapily. No..nebudu plýtvat slovy..jaké jsou domy?

Určitě jste zaznamenali - především z televize, že značka L´Oreal přišla na trh s novým produktem proti vráskám - jmenuje se Revitalift Laser Renew a jedná se o převratnou novinku v boji proti vráskám. Samozřejmě, že testovat takový krém na 20- leté slečně je trošku nesmysl, a proto jsme krém darovaly mamince a požádaly ji, aby nám po dvou týdnech jeho používání řekla své dojmy (o těch však později). Krém potěší již samotným designem - kelímek má tmavě rudou barvu a víčko zbarvené do fialova. Můj názor je takový, že skutečně záleží na tom, jak krém vypadá i vzhledově, protože přeci jen jedním ze základních faktorů při rozhodování o koupi je, jak produkt vypadá. Já bych řekla, že Laser Renew vypadá jednoduše, ale sladění barviček je dokonalé. Velkým plusem vidím i fakt, že krásně voní. Vůně je čistá a nenásilná.


Výrobci tohoto krému se snažili vynalézt takový produkt, který se bude blížit svými účinky laserovému ošetření. Krém slibuje vyhlazení vrásek, navracení pružnosti a samozřejmě nechybí ani sjednocení tónu pleti. Výsledky jsou viditelné zhruba po měsíci používání a je vhodný především pro věkové kategorie 40 až 60 let (což naše maminka splňuje ;D).
Mezi aktivní látky tohoto krému patří Pro-Xylane a fregmentovaná kyselina hyaluronová, která je všem už určitě známá při snaze redukovat vrásky a hydratovat pleť.
Dost teorie, teď ji převedeme v praxi, když jsem se zeptala mamči, jaké jsou její dojmy z 3 -týdenního používání krému, zmínila tyto kladné vlastnosti krému:
  • Krém krásně hydratuje, voní
  • · Pleť je použití hezky vypnutá
  • · Příjemný pocit revitalizace
  • · Výborná snášenlivost krému i pro citlivou pleť
→ Výsledek: Spokojenost 95 %, hodlá si ho opět pořídit.

Jestliže máte i vy nějaké zkušenosti s Laser Renew, budu moc ráda, když mi je napíšete do komentářů. :-)

AnetNelly