Srpen 2012

Spodní prádlo – pýcha nebo ostuda?

30. srpna 2012 v 20:20 | AnetNelly |  Fashion Trend


Přeji všem, dnes už potřetí, krásné středeční odpoledne. Nejdříve bych na úvod chtěla říct to, že doufám, že si všechny z vás patřičně užívají poslední prázdninové dny. Ano, není to jen sen, za chvíli nám zase začíná ta otravná škola a náš denní harmonogram bude vypadat tak, že ráno vstaneme, pojedeme do školy, odpoledne na chvíli za přítelem, na večer domů a potom učení. Na nic jiného nebude čas. Ačkoliv si myslím, že ty prázdniny uběhly rychle, je tu něco, co mi říká, že už to chce změnu - jménem škola. No, nadšená z toho nejsem. Musím říct, že se na pár lidí ve třídě těším a také se těším na to, jak společně budeme řešit, jak jsou všechny předměty nudný, otravný, budeme pomlouvat budoucí písemky a potit se při testech. Těžko říct, vy se na to těšíte?

Ale tohle není tak úplně to, co jsem s vámi chtěla řešit. Vlastně by se dalo říct, že si tu jen vylévám srdíčko a tak moc neřeším, kdyby ano, zřejmě by to bylo milion komentářů - zejména v případě, pokud by semnou někdo nesouhlasil. Však to znáte, jak si někteří lidé moc rádi prosazují svůj názor a názor druhých je prostě nepřijatelný. To ale není můj případ, díky bohu. No, teď už bych se ráda dostala k tématu, které jsem s vámi chtěla, ehm, zase použiju to skvělé slovo "řešit". Jak jistě víte, minulý týden jsem byla opět nakupovat v HK ve Futuru a tentokrát jsem se krapet víc zaměřila na spodní prádlo. Lépe řečeno, pozorovala jsem v různých obchodech oddělení s touto "osobní intimní" tématikou. Na začátek bych se chtěla věnovat pohromám, aneb kdy jsem si říkala, že si snad dělají srandu. Pozitivní zpráva hned na začátek - žádný takový obchod jsem nenašla, anebo jsem to prostě jen nezpozorovala (asi mě vábí jen krásné věci - to je dobré, ne?)

Teď už k tomu krásnějšímu - lépe a jinak řečeno, ke krásnému spodnímu prádlu. Měla jsem čas na nákupy zhruba nějakých 6-7 hodin, tak to bylo akorát, abych každý obchod stihla prolézt 3x. Né vážně, ačkoliv se to tak nemusí zdát, já opravdu trávím takovou dobu po obchodech a vůbec mě to neunavuje. Upřímně, kdybych ještě nešla do kina, asi by se to trochu protáhlo. Ale teď k věci. Dívala jsem se po obchodech a pozorovala, jaké spodní prádlo mají jednotlivé obchůdky v nabídce. Opravdovou radost, ačkoliv to je snad nemožné, mi tentokrát udělal New Yorker. Vážně, dlouho jsem neviděla tak krásné spodní prádlo. Zaujaly mě především podprsenky neonových barev a dosti mi připomněly ty z Victoria's Secret. Záležet si letos daly i na kalhotkách. Dobré je, že v NY měly akci, kdy nabízeli podprsenky tuším za 50-90,-Kč, což je skvělá cena na to, jak vypadaly úžasně!

Další obchůdek, kam popravdě nerada chodím, protože se z něj taky stává taková miš maš hadrárna, je Takko. Byla jsem tam za tenhle rok asi 3x maximálně a nikdy jsem si tam nic nekoupila. Je fajn lákat slevovými kupony, ale jediná věc, za kterou bych tam možná dala peníze, je kabelka, bunda nebo spodní prádlo. A jelikož je tu toto téma, ráda bych vám oznámila, že skutečně ano, i v Takku se dají sehnat krásné kousky kalhotek, podprsenek, košilek - no prostě všeho, co potřebujete. A jestli hledáte další obchůdky, kde lze sehnat dokonalé spodní prádlo, určitě navštivte Triumph, Etam, Women Secret, Lindex nebo C&A.

Samozřejmě jsem zvědavá jak něco, tak mě zajímá, kde nakupujete spodní prádlo vy?

Make-upy, řasenky aneb kousek z dekorativní kosmetiky

30. srpna 2012 v 18:22 | AnetNelly |  Beauty
Ahojky,
řekla bych, že je asi skoro zbytečné se ptát, zda používáte nějakou dekorativní kosmetiku. Věřím, že drtivá většina z vás určitě. A koneckonců, proč by taky ne, protože právě dekorativní kosmetika dělá naše obličeje hezčí nebo by alespoň měla. Jinak řečeno, si s ní občas prostě namalujeme nějaký ten obličej :D. Nebojte, nebudu vtipkovat, pořádně mi to ani nejde. Tento článek bych chtěla věnovat svému názoru na dekorativní kosmetiku - především se zaměřit na make-up a řasenky. Nebude se jednat o žádný extradlouhý sloh, protože je to vlastně furt dokola. Jedná se spíše o můj objektivní názor. :-) Takže tady ho máte:


Budu upřímná a přiznám se, že make-up používám čím dál tím méně. Nevím, nějak jsem zpohodlněla a holt si už vystačím s tvářenkou, leskem řasenkou, a když jdu na nějakou tu akci, tak i jemnými stíny. Má se přeci nechat vyniknout skutečná krása né? V poslední době mi navíc připadá, že i když použijete sebelepší make-up, stejně je prostě vidět. Ano výrobci sice mohou slibovat, že jejich produkty jsou neuvěřitelně lehkého složení, které nikdo neuvidí, ale přiznejme si to, pokud nemá holka naprosto dokonalou pleť bez chybičky, tak ten make-up vždy prostě vidět bude. Zde se tedy nabízí otázka, není lepší, jít ven bez něho? Proč na sebe plácat něco, co v závěru může nakonec vypadat hůř než bez toho? :) Samozřejmě tím nechci narážet na všechny druhy make-upu a už vůbec ne na slečny, které to s líčením opravdu umí a i "sebevětší" vrstva make-up jim prostě bude slušet. Chtěla bych spíš říct, že pokud už si některá z vás půjde do obchodu koupit make-up, tak se alespoň vždy zaměřte na to, pro jaký typ pleti je určen, protože právě to vám pak může pomoct, aby váš obličej nepůsobil jak ruský plakát. Hlavně co já vím, tak čím dál tím více se vychvaluje minerální kosmetika a celkově i minerální make-upy, které neucpávají póry a nezatěžují pleť. Navíc obsahují i speciální výtažky z minerálů, které jsou pro pleť velmi přínosné. Takže můj názor - make-up klidně, ale jen ten, který vám bude skutečně slušet. Koneckonců, proč byste měly špatným výběrem make-upu zastínit svou přirozenou krásu? Není to škoda? :) A zase, nechci, aby to vypadalo, že já jsem expert, také já jsem s make-upem šlápla vedle mnohokrát, ale říkám si, že čím více zkušeností, tím pečlivější výběr do budoucna a hlavně pro příště zkusím určitě jeden z těch minerálních make-upů . Schválně, jestli uvidím rozdíl.


Jak jsem řekla, toto je krátký článek, tak se pomaličku přesunu v tématu dekorativní kosmetika k řasenkám. Řasenky to je vždy takový risk. V televizi běží sebehezčí reklamy, díky kterým vypadají řasenky jako úžasné zázraky. No bohužel tomu tak vždy není. Nevím, myslím si, že toto je velmi individuální záležitost - ostatně jako s make-upem. Některé slečně může ona řasenka vyhovovat, jiné může zase připadat k ničemu. Já jednu takovou zkušenost mám. Jedná se o řasenku od značky Rimmel - Lash Accelerator, která slibuje při dlouhodobějším používání delší řasy. No, kdybych to možná měřila sebelepším metrem, možná bych výsledky i viděla. I když o to tu vlastně ani nejde. Řasenka má za úkol vytvořit jedním tahem delší řasy až o xx %. No, některým slečnám možná vyhovuje, ale já tedy rozhodně spokojená nejsem. Nejen, že mi přijde, že řasenka řasy pořádně neoddělí, ale hlavně je pořádně nezvýrazní (na což si myslím, jsou vhodné spíše řasenky pro objem a natočení). Řasenky, které slibují delší řasy jsou vhodné spíše pro přirozenější líčení, protože namalování řas není tak dramatické, jako u jiných typů řasenek již jednou zmíněných (objem, natočení..). Takže ano, byla jsem po koupi této řasenky trochu naštvaná. Přeci jen se nejednalo o jednu z těch úplně nejlevnějších. Takže příště, sázím na recenze :-)
Jak jste na tom vy? Která řasenka vám skutečně sedla a která vůbec? Používáte make-up? Pokud ano, tak jaký?:)

Sluneční kosmetika, která napomáhá k zhnědnutí pokožky!

30. srpna 2012 v 17:11 | AnetNelly

Jakmile přijde jaro, popřípadě léto a objeví se první sluneční paprsky, tak i já váhavě vystrčím čumáček z baráku a plácnu sebou někde na deku s nadějí, že budu do hodiny pěkně hněďoučká. Ha, ha, ha. Obvykle to skončí tím, že se s mojí kůží nestane vůbec nic, anebo se spálí skoro na popel. To druhý je mnohem častější varianta, která mimo jiný docela dost bolí, však to známe, ne? Ale určitě si to už alespoň jednou v životě zažila sama, že si byla spálená všude, kam ses podívala. A nejenže to vlastně k ničemu nebylo, protože jen co to zhnědlo, ses začala loupat a mohla ses jít opalovat od znovu, ale taky to fakt dost bolí.

Proto já, ať si každý říká, co chce, nevyrazím k vodě bez zaručených opalovacích přípravků. Jsou to mí pomocníci, kteří mi - a to doslova, pokaždé zachrání kůži. Důležitý je i fakt, že jsem celkem posedlá rakovinou kůže, teda spíš její obavou, takže opravdu na ochranu sebe a svý kůže nedám dopustit.
A právě proto, jsem doslova jásala a skákala nadšením, když jsem konečně i já natrefila na něco opravdu bezpečného a úžasného. Je to řada krémů, které chrání před poškozením pokožky a napomáhají jejímu zhnědnutí a celá tahle paráda se skrývá pod řadou Piz Buin.
Nalezneš u nich přípravky na ochranu proti slunečnímu záření a osvěžení v jednom, nebo třeba přípravek, který urychluje přirozený proces opálení až dvojnásobně, ale také sluneční řada, která poskytuje ochranu při outdoorových sportech, nebo pobytu v horách! Ale co víc, pokud jsi třeba alergická na slunce, tak i tobě mají co nabídnout. Je to prostě paráda.

Když jsem se o téhle značce dozvěděla, hned jsem na internetu pátrala, kde se dá sehnat a za kolik. Nejprve mi ty ceny přišly přemrštěný, ale když jsem se přeci jen přemohla a objednala si to s tím, že to jen vyzkouším, ukázalo se to jako báječná investice. Sice jsem tím musela oželit jedno, nebo dvě tílka ve slevách, nějaké nové botky, nebo akcičku s holkami, ale když jsme se pak vyvalily na sluníčku, a já si ho mohla užívat beze strachu, že se spálím, byla jsem fakt spokojená. Pokud bys i ty sháněla nějaký jejich přípravek a nenašla ho v běžném, kamenném obchodu, stačí si otevřít Google a napsat dvě kouzelná slovíčka. Piz Buin. Uvidíš sama, jaké stránky ti to najde.

Na závěr bych ke svému chválozpěvu dodala i to, že tyhle přípravky tě nejen ochrání, ale samozřejmě ti pomůžou i ke snazšímu a lepšímu následnému zhnědnutí, takže si na svoje vysněné výsledky nebudeš muset počkat moc dlouho. A která z nás by nechtěla být opálená tzv. ajn cvaj bez větší práce? Protože ať přijde do módy cokoliv, v létě se prostě nosí opálení a každý, kdo připomíná zimní sníh, je vržen do nemilosti.
Takže nevím jak pro tebe, ale pro mě je v létě prvním bodem to, abych si ho užila v klídku, bez starostí a hlavně bez bolesti ze spálení a jejich přípravky jsou k tomu velkou zárukou.

Podprsenky - drahé i ty od vietnamců

23. srpna 2012 v 21:49 | AnetNelly |  Naše Kecy
Podprsenky to je snad věčné téma. Některé jsou lepší a některé horší. Říkáte si, že kratší charakteristiku už bych mít nemohla? Ne nebojte se, zas tak špatně na tom nejsem. Přeci jen ale, když se dostaneme k tématu spodního prádla a právě nadkozenek (jak říkává moje babička), tak vážně nevím, zda je to jen špatnou informovaností dnešních dívek, jak správně je vybírat nebo je většina těch levnějších podprsenek vážně jen kus látky a drátů, který se stejně běžným nošením po čase rozpadne - začne lézt kostice nebo podprsenky začnou být hovorově řečeno totálně vydojené. Tak jak je to tedy? Vyplatí se skutečně nakupovat ty lepší nebo snad ty u vietnamců nejsou tak špatné, ale jen my jsme ty, které prostě nevědí, jakou správně vybrat?

Já osobně se přikláním k názoru, že podprsenka by měla mít prostě pevný základ. Mám doma podprsenky od ťamanů, ale mám i ty, které jsou lepší. Výsledek? Vyhodila jsem obě. Myslím si, že pravidelným nošením se holt zničí pak všechny, ale ty značkové, které jsou kvalitnější, holt vydrží asi déle. Přikláním se ale k názoru, že podprsenky z tržnic jsou většinou právě ty, ze kterých začne po krátké době lézt kostice a celkově jejich kvalita není až na tak dobré úrovni (což se například nedá říct o vzhledu - myslím si, že v dnešní době i vietnamci nabízejí širokou a velmi pěknou škálu výběru podprsenek). Pokud si tedy už budete skutečně vybírat podprsenku levnějšího rázu, doporučuji si dát pozor na toto: pokud vám prsa při zvednutí rukou lezou z podprsenky, máte špatnou velikost a pokud vám prsa lezou z podprsenky při předklonu, tak máte zase špatnou hloubku. A hlavně, co je důležité, podprsenka by vás rozhodně neměla nikde dřít a škrábat (taky nesnášíte, když ustřihnete cedulku a ta vás pak pěkně škrábe?).


click for more..

Kouzelné a dokonalé plavky!

19. srpna 2012 v 22:42 | AnetNelly |  Fashion Trend

A opět je tu neděle a já vás zdravím s pravidelnou dávkou vylévaného srdce.
Nutno podotknout, že jsem dost přemýšlela. Prázdniny, ačkoliv se mi to neříká vůbec dobře, jsou bohužel skoro u konce (zaplať - za ty dva týdny přede mnou), a tak je nutné přemýšlet o budoucnosti a co mě čeká. Jako první mě naprosto zablesklo v hlavě "maturita" - krásné slovo s hrozným průběhem a úžasným výsledkem. Říkám si, chci jen maturitu a budu nejšťastnější člověk na světě - no jo, jenže proto musím taky něco udělat. A abyste si nemysleli, nechci se v žádném případě flákat (což jsem mimochodem nikdy nějak nedělala), ovšem je nutnost se připravovat. Za druhé, když už si tu maturitu udělám, zabrouzdám do bližší budoucnosti - maturitní ples. Opravdu se na něj těším a dokonce jsem si už tak nějak zvolila představu toho, jak by měly vypadat mé budoucí maturitní šaty. Mají několik pravidel. Nesmí být lesklé, ohrané a princeznovské. Chci klasické, třeba bílé s originálními zády. Dlouhé, ovšem ne balonové, prostě elegantní. Na internetu už jsem jedny našla, ovšem to je ještě daleko. Za třetí, po maturitě přijde konečně rozhodování o vysoké škole. Já mám jasno, ráda bych své studium zakotvila na Univerzitě Hradec Králové. Tak mi držte předem palce.

No, ale abych neodbíhala od tématu. Léto je sice takřka u konce, ovšem já doufám, že nás nějaké ty slunečné dny napadnou i v září. Ba ne, jsem o tom dokonce přesvědčená. Nejsem si úplně jistá, zda to bude na koupání, ovšem uvažuji o tom, že i když nebude, půjdu si zaplavat do "kryťáku". A co sebou přináší vlastně to koupání? Ať už letní či zimní, je nutné mít ty správné plavky. I já jsem si sama zvolila několik kritérií, které by moje plavky měly splňovat. Musí zářit - a to doslova, dlouho jsem hledala neonové plavky, ale takové, které nemá každý, a jsou pohodové. Jedny takové jsem dokonce sehnala. A naštěstí ke konci školního roku, takže jsem si jich užívala celé léto. Nabídl mi je, ačkoliv do nedávna pro mě neznámý, obchod F&F. Přesněji řečeno, nakoupila jsem si je v Tescu v HK, přičemž F&F je jeho součástí. Na výběr jsem měla ještě modré a pak samozřejmě také další druhy plavek, ovšem takové, které nehledám. Naprosto mě do očí uhodila a uchvátila jejich lososová barva. No upřímně, měla jsem obrovskou radost, že jsem konečně sehnala plavky, které jsem chtěla. Zlom přišel ovšem v té chvíli, když jsem si řekla, že si je zkusím, až se budu vracet. Nejdříve jsem navštívila jiné obchody - Tally Weijl, Gate aj. No, a když jsem si je měla zkusit, moji rodiče chtěli se sestrami jet do dalšího obchodního centra, tak jsem musela šíleně spěchat. Oblékla jsem si je v rychlosti, prostě je čapla, zaplatila jsem a doteď jsem z nich nadšená. Pro ukázku vám tyto plavky ukazuji pod článkem. Je to sice zboku, ale musí postačit. Nejvíce na nich miluji to, že se dá odepnout to ramínko, což znamená, že se plavky dají nosit buď okolo krku s ramínkem, nebo bez nich - to mám radši, protože se tak lépe opálím.


A když bych měla mluvit o současné době, kde bych teď plavky asi nakupovala, určitě bych vám všem doporučia H&M, ovšem problém je, že v současných obchodech najdete už spíše podzimní kolekce, tak je třeba chytnout nějaký letní výprodej. Dále bych vám doporučila třeba značku Calzedonia, která má naprosto krásné plavky v nabídce. A když už se vám nezalíbí nic u ní, určitě si je objednejte třeba z VS.

No a jak jste z vašich plavkových nákupů nadšené vy?

Ne(potřebuji) kabelky!

12. srpna 2012 v 14:36 | AnetNelly |  Fashion Trend
Přeji všem krásné nedělní odpoledne,
než odjedu za svým přítelem, ráda bych se s vámi opět podělila o kousek mého života, resp. takové ty střípky. Kdybych měla tento týden shrnout, mohla bych říct, že byl v duchu relaxačním. Samozřejmě, práce jako je psaní je neustále na místě, ovšem já se v současné době také dost věnuji své stránce na VV (kdo má, ví), kde to jde docela na dračku, a musím říct, že mě to i docela začalo bavit.
Teď ale k současné situaci, je sice pravdou, že jsem byla nakupovat nedávno, ovšem to nemění nic na tom, že si do Hradeckého Futura udělám výlet i v srpnu. Navíc, co by to bylo za prázdniny bez pořádného nakupování? Asi nic moc, že?Ačkoliv bych od své maminky neslyšela jinou větu, než "kup si něco jiného, kabelek máte milion", nedá se svítit. U mě totiž existuje celá řada věcí, kterými jsem posedlá, a které mi musí ladit ke každému outfitu. Myslím, že jsem se tu nedávno zmiňovala o tom, že nesnáším, když mám nějaké hezké šaty, které mi dokonalé ladí k botám a chybí mi k tomu pěkná kabelka. A co pěkná, prostě nějaká, která mi k tomu bude ladit. No takový případ jsem měla nedávno. Vlastně, máte i někde na blogu fotku. Oblékla jsem si krásně sytě růžové šaty z C&A a obula k tomu neonově růžové botičky z Tally Weijl. Zklamání přišlo v tu chvíli, když jsem začala řešit, jakou kabelku. Vzhledem k tomu, že jsem měla možnost vzít si malou růžovou, která by se mi dokonale hodila, musela jsem říct "ne" ve chvíli, když jsem si uvědomila, že těch věcí mám sebou víc. Takže pátrání po dalších. Velkou růžovou kabelku tedy nemám a tak na mě padá úkol si ji pořídit. A když ne růžovou, tak alespoň nějakou velkou bílou.

No, vyřešila jsem t tím způsobem, že jsem si nakonec vzala kabelku v barvě staro-růžové s hnědým "zdobením" a uchem, nebo jak to nazvat. Když jsem se mamky zeptala, zda to nevypadá nebo nepůsobí blbě, její odpověď byla jednoznačná, že ne. Tak to mě upřímně docela uklidnilo. A abych se vrátila znovu na začátek, když už jsme u těch kabelek, není jich nikdy dost a vždycky se vám podaří vytvořit outfitu, kdy si řeknete "sakra, nemám k tomu kabelku" nebo "sakra, nemám k tomu boty" nebo snad "saka, nemám k tomu outfitu?". Každopádně tak či onak, není to pro mě příjemná situace. Když už se chci obléknout, musí to být tak, že budu se svým outfitem maximálně spokojená, chci, aby ukazoval mojí náladu a zároveň z něho vyzařovala radost z jeho nošení. No, však to znáte.

A protože jsou mým dnešním tématem kabelky, ráda bych vás seznámila s těmi, které si chci pořídit a už je nějaký čas hledám. Tak za prvé, jedná se o kabelku béžové barvy. Nechci v žádném případě kabelku látkovou, chci nějakou v tom stylu, kterou vidíte na obrázku. Za druhé, potřebuji kabelku bílé barvy. Měla by být větší, klidně by mohla vypadat jako "taška" ovšem opět, nesmí být látková. V takovém případě mám problém do ní vhodit deset učebnic - nechci se bát, že se mi kabelka uprostřed města roztrhne. A za třetí, potřebují kabelku, která je šedé nebo hnědé barvy - opět ne látkovou, tvar je mi docela jedno, ovšem měla by být moderní, prostorná a jednoduše trendy. No, musíte uznat, že můžeme být rádi, že nemusíme řešit to, kde najít a vybrat společenské kabelky. V současné době, my mladé studentky, si totiž můžeme dopřávat to, co my samy chceme a to je na tom to dobré, ne?

Profesionální kosmetika - ta z lékáren i salónů

11. srpna 2012 v 12:37 | AnetNelly |  Naše Kecy
Ahojda,

dnes přicházím s dalším článkem, který vám alespoň trochu nastíní náš názor na kosmetiku, kterou si lze zakoupit pouze v lékárnách nebo v různých kosmetikých/vlasových salónech. Pro začátek bych chtěla říct, že nechci dělat nějak velké rozdíly v tom, zda ta z lékárny nebo kadeřnictví je lepší než druhá, protože stejně jako i takové líčení, tak i kosmetika je pro lidi záležitost indiviiduality - každému holt sedne něco jinéno.

Já osobně jsem přípravky z kadeřnictví nikdy nekupovala, přijde mi to zbytečné. Stále se ale najdou tací, kteří si na tento typ kosmetiky prostě potrpí. Já měla zatím možnost z těch dražších - a z těch, které seženete pouze a jen v profesionálním kadřenictví, vyzkoušet řadu od L´Oreal Epert - Volume Expand, kterou jsem vám zde už jednou představovala. Nejsem sice typ, který se po každém umytí vlasů snaží stůj co stůj mít hřívu jako lev, ale ano, ocením když mám objmem a vypadá to prostě lépe. Bohužel zrovna tato řada mi nesedla. Většina vlasové kosmetiky, která je určená na objem vlasů, se také hodí spíše pro vlasy, které jsou opravdu splihlé a hlavně jemné, což já rozhodně nemám. Dalo by se říct, že moje vlasy jsou husté, ale netvrdím, že po pár dnech nemytí hlavy také nesplyhnou. ;-) Co z toho tedy vyplývá? Vždy než si v kadeřnickém salónu nakoupíte nějaký ten drahý produkt, přečtěte si pořádně, pro jaký typ vlasů je to určené, protože špatná informovanost je jedním z důvodu, proč si nakonec zákaznicí stěžují, že jim onen produkt vlastně vůbec nepomohl. :-) Tento typ kosmetiky jsem přenechala radši své mamince a ta naopak si ho nemůže vynachválit. Takže jak jsem řekla, je to záležitost individuality.


A možná jsem na ony profesionální kadeřnické salóny až moc přísná, ale stále zastávám názor, že tam najdete kosmetiku, která je až příliš předražená. Ku příkladu já používám značku Balea na vlasy, která stojí nejčastěji do 80,- Kč a seženete ji například v drogerii DM nebo Rossmann a naprosto mi vyhovuje. Zatímco v takovém kadeřnickém salónů budete rádi, když si něco koupite pod 200,- Kč. Ale koneckonců, když to někomu nevadí, tak proč ne. ;-) Mně osobně se ale při cenách takové kosmetiky Matrix skoro zvedá žaludek. ;-)

A když se trochu přesunu - taková kosmetika z lékárny stále je a bude mým jednoznačným favoritem. Nechci sice (jak říká naše učitelka) neustále držet zdravotnictví nad vodou, ale skutečností je, že kosmetika z lékárny mi zatím vyhovovala snad ve všech směrech. Můžu tu mluvit o tisíckrát zmiňované (ale stále velmi oblíbené) kosmetice značky Bioderma nebo o takové La Roche-Posay, která si také drží první místa v žebříčku. Její nevýhodou ale je, že se jedná o poměrně drahou záležitost. Ale právě možná zde platí pravidlo, že za kvalitu se holt musí platit. La Roche-Posay používá jak na pleť, tak i na vlasy moje starší sestřička a řekla bych, že je s tímto typem kosmetiky velmi spokojená. Doporučuji proto například La Roche-Posay Kerium šampón, který nejen, že chrání před tvrdostí vody, ale také je vhodný pro ty, kteří mají problémy s citlivostí pokožky hlavy. Myslím, že ho v lékárně seženete kolem 200,- Kč. A proč se mi kosmetika z lékáren tak strašně líbí? Vyhovuje mi, že na ní není nikde plno reklam o tom, jak je nejlepší, nejúžasnější a podobné "žvásty", kterými si většina výrobců kosmetiky snaží nalákat zákazníky. Netvrdím, že taková Bioderma či La Roche-Posay nemají reklamy, ale pokud se na nějakou z nich podíváte, většina z nich se pouze snaží přiblížit to, co onen produkt umí a nikde nezazní "jsme nejlepší na trhu". A právě proto je mám tak ráda. :-)


Určitě by mě zajímalo jak jste na tom vy? Stalo se vám někdy, že jste šli do kadřenického salónu, kde na vás byla použita kosmetika, která vám absolutně nevyhovovala? I vy upřednostňujete produkty z lékáren? Pokud ano tak jaké. A jak vy se díváte na to, že výrobci kosmetiky snaží upřednostnit tu svou vždy jako tu nejlepší? Připadá vám to správné nebo nad tím raději mávnete rukou? :)

Na vlnách hudby

7. srpna 2012 v 13:23 | AnetNelly |  Diskuze
Hezké úterý,
i přesto, že nám počasí moc nepřeje a chvilkami prší a je slunečno, nesmíme mít důvod k tomu, aby nás popadla špatná nálada. Dneska jsem tak přemýšlela a zjistila jsem, že existuje opravdu hodně lidí, kteří jen neustále brečí, jak nic nemají. No, přiznejme si, že když člověk nic nedělá, tak také nemůže nic mít. Jsem zastáncem toho, že člověk může mít prakticky cokoliv, jen proto holt musí něco udělat. No, ale teď k tématu, které jsem s vámi chtěla probrat, resp. vás seznámit. Jedná se o hudbu, songy, které jsem si za poslední dobu moc oblíbila.

Já osobně, ačkoliv se možná budete divit, mám radši covery od "neznámých" jedinců, které jimi zahlcují Facebook. Neříkám, že originální hudba je špatná, přeci jen, bez ní by ani samotné covery nevznikly, ovšem musím říct, že lidé, kteří to přezpívají podle svého a často mají i svůj hudební doprovod, jsou mnohem talentovanější, zábavnější a poslouchanější. Znám celou řadu takových hvězdiček, které jsem si postupem času zamilovala. Je několik věcí, které mají společné - jsou mladí, mají krásný hlas a poslouchám je každý den.

Mohla bych vám je vyjmenovat všechny, ovšem já jsem se rozhodla vám říct pouze jména. Miluju mnoho mladých, talentovaných lidí, kteří několikrát měsíčně přispívají svými přezpívanými songy na Youtube. Ptáte se, které to jsou? Tak například Tiffany Alvord - mladá brunetka, jejíž "psí" oči si doslova zamilujete. Krom své krásy a dokonalého hlasu se mi navíc líbí její styl oblékání. Další hvězdou je mladičká Maddi Jane - vycházející hvězda, které vás ohromí. I přes svůj nízký věk je vidět, že má své cíle a schopnost něco dokázat. Mezi další slavné Youtubestár řadím také Madylin Bailey - blondýnka s hlasem anděla. V poslední době jsem si nejvíce zamilovala její přezpívanou písničku Titanium od Davida Guetty ft. Sia. Samozřejmě pro ukázku vám sem vkládám ty videa, které poslouchám teď často. Nejedná se pouze o covery, ovšem musíte uznat, že ty písničky jsou sakra skvělé.

Mohla bych jmenovat několik dalších vycházejících hvězd, které by z fleku mohly nahradit ty stávající. Mezi nimi je například Nick Merico - žádný Justin Bieber, ale kluk s talentem, okouzlujícím vzhledem a přesto vidíte, že je to ještě dítě. Určitě si od něj poslechněte písničku "It Will Rain", kterou nazpíval v originále Bruno Mars. Tleskám nejen jeho provedení, ale také samotnému klipu aneb dětská láska vítězí. Krom Nicka je tu ale celá řada dalších, např. Julia Sheer, Tyler Ward, Jake Coco, Megan Nicole.

Máte i vy, nějaké své oblíbené "necelebritky", které nahrávají na Youtube své přezpívané covery? Určitě mi je napište do komentáře. A jako bonus, vám se vkládám tři nejoblíbenější písničky současnosti.


Když nemám po ruce PC, Notebook nebo Mp3, poslouchám oblíbené songy na tabletu

PS: Songy vložené pod perexem :-)

Souboj řasenek!

6. srpna 2012 v 15:55 | AnetNelly |  Beauty
Přeji všem krásné pondělí,
vzhledem k tomu, že spousta blogů píše recenze na oblíbené produkty, rozhodla jsem se v tom také pokračovat. Dneska bych se chtěla zaměřit na řasenky. První část bude spíše dotazová a ta druhá bude informativní. Vzhledem k tomu, že se rádi zásobujeme, ať už se jedná například o pudry nebo korektory, přišly nám do zásoby také nějaké řasenky. Vzhledem k tomu, že jsem je ale nikdy neměla možnost vyzkoušet, ráda bych se zeptala na váš názor a případné zkušenosti. Tyhle řasenky jsme dostaly jako dárek. Nutno podotknout, že kdybych si měla vybrat tři věci, bez kterých se neobejdu, vybrala bych si určitě právě korektor, pudr a řasenku. A ačkoliv si naše mamka myslí, že si vůbec řasy líčit nemusíte, nedám na ni dopustit. Občas musím poslouchat, že mám řasy jako motýl, protože jsou dlouhé a husté po taťkovi. Za to jsem ráda, ale proč bych si nemohla dopřát ještě hustší a delší řasy díky řasence?

Tohle mě teprve čeká!
První řasenka, kterou mám dosud ještě neotevřenou a zabalenou, je značky Mary Kay a jmenuje se Lash Love. Musím říct, že jsem na tuhle řasenku doposud neviděla žádnou reklamu, ani v časopise, v televizi nebo někde jinde - prostě nic. Musím ale říct, že mě upřímně zaujal její jednoduchý černo-růžový obal. Připomíná mi to trochu taková ta léta alá rebelové. Když jsem řasenku vytáhla z roztomilé krabičky, vyvalila se na mě černá řasenka v jednoduchém obalu. Jsem tedy opravdu zvědavá, jaká bude. Na rozdíl od mnohých řasenek, je navíc v krabičce ukryt příbalový leták. A co jsem se o řasence dočetla?

"Dokonalé zvýraznění a přirozeně plný objem. Nový pružný tvarovaný kartáček a unikátní rychleschnoucí složení dlouhodobě zvýrazní i ty nejmenší řasy. Oftalmologicky testovaná. Vhodná i pro uživatele kontaktních čoček i pro citlivé oči."


Radost mám z toho, že je řasenka určená i pro uživatelky s kontaktními čočkami, protože mezi ně patřím. Jediná věc, ze které mám strach, je kartáček. Osobně moc nefandím těm umělým kartáčkům. Za celou dobu jsem našla jen jeden, který mi nevadí a to je u řasenky od Avonu - Shock. Smutné je ale to, co jsem zjistila teď při psaní tohoto článku - řasenka je ZELENÁ! Mám modré oči, nikdy jsem si nezkoušela malovat řasy jinou barvou, než černou a když byla nutnost a já doma neměla, použila jsem hnědou, ale zelenou, to opravdu ne. Takže smůla, tuhle řasenku asi nikdy nevyzkouším, přeci jen nechci, aby mé oči připomínaly papouška. No, nedá se nic dělat.

I přesto, máte doma některá z vás tuto řasenku, ovšem jiné (nejlépe černé) barvy? Jste s ní spokojené?
Řasenka Mary Kay mě tedy zklamala, a ne proto, že by byla špatná, ale proto, že ji asi nikdy nevyzkouším, to ji radši prodám nebo daruji. O té první v zásobě, která z ní momentálně tedy vypadává, jsem skončila. Nyní bych vám ráda představila další, kterou mám v zásobě a upřímně se těším, až ji vyzkouším. A pozor! Řasenka je černá. Jedná se o řasenku Imperial Long Lash Mascara od Dermacolu. Musím uznat, že značka Dermacol má skutečně krásné reklamní inzerce. Hrozně se mi v ní líbí Táňa Kuchařová, ovšem to, že je dobrá reklama neznamená, že řasenka bude také výborná. Super je, že řasenka slibuje prodloužení řas s efektem umělých řas. No, uvidíme, co se z toho vyklube, třeba budu překvapená. Máte některá z vás tuto řasenku? Jste s ní spokojené?


Současnost!
A protože mě ta od Dermacolu teprve čeká, znamená to, že tu musí být jedna, kterou používám teď. A ano, skutečně je, ovšem ne jedna, ale dvě. Ptáte se proč?
V televizi běží naprosto úžasná reklama na řasenku černo-žlutého obalu. Říkám s "wow", ta bude fakt super. Zaujalo mě to, že mi má údajně po ní růst více řas, a dokonce rychleji. Musím říct, že to nějak extra nepotřebuji, ale prostě jsem hledala řasenku, nějakou novinku, která mé řasy krásně oddělí, natočí a udělá mi mega objem. No, jak jsem se pěkně zklamala. Šla jsem tedy do DM prodejny a zakoupila si novinku od Rimmel - Lash Accelerator. Jak na reklamě, tak v různých časopisech i na pultu to vypadalo, že bude mít velký kartáček a dlouhé štětinky. Nemá ani jedno! Kartáček je z nějakého podivného plastu, a kdybych si s ní omylem zajela do oka, asi by mi zůstalo viset na řasence. Nehledě na to, že neslibuje nic z toho, co má údajně dělat. Prostě jsem zklamaná. Jediné plus u této řasenky je, že řasy opravdu prodlouží, ale neudělá žádný objem, nenatočí…a je pěkně "vodová", takže se dočkáte slepených řas. No, byla jsem opravdu vytočená, radši jsem si asi měla koupit řasenku od Essence, kde mám jistotu, že bude fungovat (zamilovala jsem si tu na objem se zeleno-žluto-černým obalem). Smůla, naštěstí pro mě, mamka si koupila opět tu nejlepší řasenku na světě - od Avonu Shock Max. Je to ta nejlepší řasenka, opravdu má skvělý kartáček a udělá vám se řasy to, co slibuje. Vzhledem k tomu, že já chtěla vyzkoušet něco jiného a zklamala jsem se tak v té od Rimmel, jak už bylo řečeno, měla jsem štěstí - mamka si kupovala tu od Avonu proto, že ji nevyhovovala její současná řasenka od Astoru - Air Max. A protože každému vyhovuje něco jiného, nabídla jsem mamce, že by mi ji mohla dát, pokud ví, že ji neužije. A ano, řasenka od Astoru je skvělá, nemohu říct, že nejlepší, ale je dobrá. Nyní to tedy dělám tak, že si vždy řasy namaluji tou od Astoru, díky níž docílím objemu a hustoty a následně řasy obtáhnu tou od Rimmel - jen pro prodloužení. Dělám to teď tak pořád, jinak by mi ta od Rimmel asi fakt jen ležela v šuplíku a to by mě asi docela štvalo.


Ptám se: Máte nějaké zkušenosti s řasenkou Lash Accelerator od Rimmelu a Air Max od Astoru? Která řasenka skutečně stojí za koupi, a která ne?

VotočVohoz - dneska mé, zítra tvé♥

5. srpna 2012 v 22:11 | AnetNelly

Holky a děvčata,
je to zhruba týden, co jsme se ségrou zaregistrovaly na stránce votočvohoz.cz. Osobně jsem si myslela, že když vystavíme nějakou věc, nebude na to žádný ohlas a nikdo si to nekoupí. Byla jsem ale mile překvapená. A pro ty, kdo
netuší, co to vlastně stránka VotočVohoz je, vás s ní ráda seznámím.

VOTOČ VOHOZ = KONEC AUKRA?

Sem tam, hlavně v dřívější době, jsem zavítala na Aukro a koukala na nějaké pěkné věcičky. Nutno podotknout, že jsem si na Aukru zakoupila už spoustu věcí. Ovšem abych se přiznala, většinu z nich už asi ani nemám. Buď jsem to přestala nosit, což znamená, že jsme to poté dali na charitu, nebo mi to stále leží ve skříni. Aukro se od samotné VotočVohoz liší tím, že VV je mnohem flexibilnější a pro mě pohodlnější. Ptáte se proč?

VotočVohoz je internetová stránka, kde můžete své oblečení nabízet, prodávat, měnit nebo darovat. To vše za spolupráce s ostatními uživatelkami. Velkou výhodou VV je, že nic neplatíte - neplatíte za to, že vložíte fotky a můžete si stanovit vlastní pravidla. Když se vám zachce, můžete své vložené sáčko jednoduše vyměnit za něco, co se vám líbí - to vše samozřejmě za souhlasu uživatelky, která vlastní věc, která se vám líbí. Nezní to až moc jednoduše? Ale ono to tak vážně je. Na VV jsem se se sestrou zaregistrovala jako ANETNELLY a nabízíme věci jak na prodej i výměnu. Musím říct, že věci, které nabízíme, nejsou nic extra (většinou nenošená trička), ovšem vložily jsme i značkové oblečení např. Mexx aj. Já osobně jsem tam vložila vše, co mi prostě ve skříni jen leží. Ačkoliv by se mohlo zdát, že některé věci přijdou jiným strašné, je to jen věc vkusu a někdy až žasnu, jak se naše věci líbí jiným lidem. Musím říct, že za ten týden, co tam jsme, už jsme s děvčaty vyměnily docela dost věcí a pár jich prodaly.

Samozřejmě pak je jen na vás, jaký způsob si zvolíte. Já to dělám tak, že my slečny, které si ode mě něco zakoupí, mi musí poslat penízky na účet a jakmile dorazí, posílám danou věc doporučeně na adresu. To je podle mě nejjednodušší. Jde-li ale o výměnu, prostě zašlu slečně danou věc na její adresu a očekávám, že i ona odešle mě to, co jsem chtěla. Co se poštovného týče, to si vždycky každá hradíme sama za odesílanou věc.

Výhody VV:
• flexibilita
• žádné poplatky
• můžete jednoduše komunikovat se všemi uživatelkami
• stačí kliknout na "tohle chci" a věc může být za pár dní vaše
• můžete krom oblečení nabízet také kosmetiku a příslušenství (světe div se, já jsem tam prodala i boudičku pro
mazlíčky J )
• pokud nechcete nic kupovat, prodávat ani měnit, stačí prostě danou věc darovat zdarma

Zajímá mě!!!!
Máte také VV? Pokud ano, napište mi své přezdívky a já k vám ráda mrknu J Jste spokojené s tímto super projektem?

Značkové oblečení - naší vizitkou?

5. srpna 2012 v 17:52 | AnetNelly |  News
Zdravím vás všechny,
jak jsem tu nedávno psala, byla jsem se ségrou nakupovat během července v HK ve Futuru. Musím říct, že módní obchody mě opět nezklamaly. Výběr byl bohatý a my se tak můžeme obléct do všeho, do čeho chceme. Nejdříve bych se chtěla zaměřit na to, jak lidé berou značkové oblečení v potaz. Některým lidem stačí, když je oblečení hezké, sedí jim a je pohodlné, jiní si potrpí na cedulku s nápisem jen proto, aby si byli jisti, že na sobě nemají žádnou napodobeninu nebo fake. Já osobně také nefandím laciným napodobeninám a nenosím je, ovšem jsem zastáncem toho názoru, že když je oblečení pěkné, nemusí být značkové. Pravdou ale zůstává, ačkoliv se to někdy nemusí zdát, že módní obchody, které nabízí mimochodem nové podzimní kolekce, jsou plné vytříbeného vkusu a elegance. Přiznejme si, že to se u "vietnamců" moc nestane. Ráda bych ale upozornila na ty typy obchodů, které se jen moderně tváří, ovšem ve skutečnosti je na žádném módním mole, ani nic podobného, neuvidíte.


RADŠI ZAJDU DO HM NEŽ DO KENVELA

Nevím, jestli jste si toho všimly, ale existuje jedna věc, která mě osobně skutečně a šíleně vytáčí. Jsou to příšerná trička s potisky žabiček, pusinek, bláznivých nápisů a nesmyslů. Řekněte mi, proč tohle vůbec dělají. Ano, když je vám takových 12 let, možná vám je asi úplně jedno, co nosíte na sobě a možná se i rozhodujete spíše pro tyhle typy triček, ovšem starší holky, by podle mě tohle nosit neměly. Je jasné, že je to věc názoru. A pozor, nebavím se tu zejména o značkovém oblečení, ale obecně. I značkové oblečení (s výšivkou alá Kenvelo aj) může být otřesné. Když jsem tak putovala po obchodním centru Futurum, všimla jsem si jednoho - některé obchody letí vzhůru a začínají být skutečně moderní a jiné typy začínají být nudné a dětinské. Ačkoliv je mi to fakt líto, mohu tím potiskovým tričkem nazvat obchod Kenvelo a Terranova. Přiznám se, že i já mám z těchto obchodů pár oblečení, ale mohu vám zaručit, že se nejedná o žádné potisky alá sluníčko, super nápis nebo jiné ptákoviny. Většinou je to třeba svetýrek, mikina nebo legíny. Ano, skutečně mi začíná připadat, že se z těchto typů obchodů (a bohužel je na tom podobně i NewYorker), stává hadrárna pro hodně mladé lolitky.

Dámské oblečení podle mě musí být elegantní, jednoduché, pohodlné, módní, trendy a jedinečné. Možná proto raději zajdu do Lindexu, HM, Tally Weijl nebo C&A. Řekla bych, že ani tak nejde o to, že víte, že máte oblečení pod nějakou společností se značkou, ale jde o princip. Obchody, které se táží, co se vám líbí, obchody, které se vám líbí a obchody, které mají milý personál. To je to, co hledám. A řekla bych, že právě tyhle obchody to dělají. Ano, je fakt, že i v těch potiskových obchodech najdete nějaké fajn kousky, ale já opravdu nejsem fanda těchto nevkusných, příšerných hadrů, které se po jednom vyprání scvrknou a už si to na sebe nikdy nemůžete vzít (moje zkušenost s tričkem z Terranovy - bez potisku!).


KAMENNÉ OBCHODY NAHRADÍ TY INTERNETOVÉ

A nemám-li zrovna možnost zajít si do nějakého kamenného obchůdku, hledám po internetu. Naštěstí se najde mnoho obchodů, které vás mohou utvrdit o své kvalitě, profesionalitě a co je hlavní, nabízí něco, co za to stojí. Co stojí za to, aby byla vaše peněženka prázdná. To, co na létu miluji je, když narazím na obchod, ať už internetový nebo kamenný, který nabízí slevy. Letní slevy jsou klasika. Ačkoliv to je možná divné, v létě se vyprodává letní oblečení. Proč? Není to tím, že by bylo léto, ale tím, že za chvíli nás popadne zas ta krutá zima a lidé musí být vybavení. Ano, současné obchody doslova křičí "Kup si mě! Budeš mě potřebovat!". To, zda se necháte ošálit nebo ne, je jen na vás. Já osobně opět doporučuji počkat na podzimní výprodej, který by naši krásnou zem měl zasáhnout zhruba koncem září.

Tohle mi udělal můj kluk!

3. srpna 2012 v 20:55 | AnetNelly

Zdravím všechny,

Prázdniny jsou v půlce a nám nezbývá nic jiného, než se s tím smířit. Pozitivní na tom je, že nás druhá půlka čeká a tím, že končí léto, se do obchodů hrnou slevy, ovšem má to i svou stinnou stránku - a to je škola. Ale na školu teď myslet nebudeme.
Měla jsem možnost vyzpovídat několik skvělých slečen a žen, které se mi svěřily s tím, co jim nejhoršího provedl jejich kluk. Někdy jsem se až nestačila divit, jak mohou být muži a kluci příšerní a v takové chvíli si uvědomíte, že ty malé problémy, které ve vztahu máte, jsou nic oproti tomu, co se děje v jiných vztazích. Touto cestou bych tedy chtěla poděkovat všem slečnám, které mi řekly svůj příběh a měly tu odvahu toho blbce opustit! Z důvodu ochrany soukromí, nezveřejňuji ani jméno, přezdívku nebo věk.
"Chodili jsme spolu skoro rok, vrátily jsme se k sobě po nějaké delší pauze, během níž jsme měli každý jiného partnera, ovšem rozhodli jsme se, že to společně ještě zkusíme. Všechno vypadalo naprosto v pořádku, byla jsem šťastná, spokojená, v pohodě, myslela jsem si, že je to pro mě ten pravý, ale pak jsem se najednou dozvěděla, že má ještě jednu holku! Snažila jsem si to potvrdit, tak jsem se mu jednou podívala do e-mailů, kde kromě zpráv od té slečny jsem našla ještě fotky dalších dvou holek"

"Můj kluk, se kterým jsem chodila rok a půl a opravdu jsem ho upřímně milovala, se ke mně jednoho dne po naší hádce otočil zády a nechal mě odejít se slzami v očích. Ani mi za celý týden nenapsal blbou zprávu, a když jsme se potkali na oslavě narozenin našeho společného kamaráda, bylo to hrozný. Myslela jsem si, že se mi rozskočí srdce, a když jsme si to vše vyříkali, tak jsme se spolu na té oslavě dvakrát vyspaly. Všechno bylo fain do té doby, než mi po týdnu kamarádka řekla, že na té oslavě spal ještě s jednou holkou. Nezdá se to, ale to bylo to nejhorší, co mi kluk udělal."

"Mé zklamání bylo následovné - jednou na diskotéce jsem poznala super kluka. Byl vážně okouzlující, povídali jsme si, prostě se poznávali, párkrát jsme spolu zašli ven, ale stále jen v tom kamarádském stylu. Jenže po nějakém čase jsem se do něj zamilovala. Nějakou dobu jsem ho radši tedy nevídala, ale pak jednoho dne, zase na diskotéce, jsme se potkali a všechno bylo fajn, povídali jsme si, a dokonce se to posunulo i k líbání. Říkala jsem si, že z toho asi něco bude, ale marně. Takhle to bylo asi ještě dvakrát, ale pouze na diskotékách. Pak jsem přestoupila na stejnou školu jako on a dozvěděla jsem se, že měl o mě zájem, tak jsem bojovala dál, ale marně. Ten kluk, kterého jsem milovala, mě využil jen ke svému potěšení a pak mě odkopl jako hadr. Vzpamatovávala jsem se z toho týdny. Naštěstí mě z toho dostali kamarádi, se kterými jsem trávila hodně času. Od té doby, si toho kluka nevšímám, ale jsme bohužel spolužáci. Díky němu se teď bojím mít vztah, aby mě kluk zase nevyužil. V podstatě to ani nějak můj kluk pořádně nebyl, spíše kluk na pár dní. Bolí to, když si na to vzpomenu."

"Všechny to známe, potkala jsem kluka svých snů, byl hodný, milý pozorný a co bylo hlavní, měl mě doopravdy rád. Prvních pár měsíců bylo doopravdy dokonalých, společné večeře, výlety, procházky, všechno mělo svoje kouzlo a já si přála, aby to bylo napořád. Bohužel, ale i takové ideální chvíle jednou musí skončit, i když sem si to vůbec nepřála. Jednoho dne se vzbudíte a zjistíte, že se vám nenapsal na dobrou noc a ani na dobré ráno, zjistíte, že už si nepíšete každý den a že nejste pro něj ta nejdůležitější a nejhorším zjištěním v tomto momentě bylo, že jsem se stala "druhou kolejí". A proč se tak stalo? Jelikož ho chvíle se mnou přestali bavit a dal přednost kamarádům, kteří za to ve skutečnosti ani nestojí a stahují ho ke dnu. Upřímně, věřit klukovi, že slovo navždy myslí vážně je to nejhorší, co jsem udělala a ještě horší je, že tomu věřím dál, i když vím, že se tak už nestane."

"No, tak když začal se mnou, neměl dořešený vztah se svojí bývalou holkou, takže se dál scházeli, nedělalo mu ale problém jezdit za dalšíma do Vrchlabí, takže ani nechci vědět, kolik vlastně holek najednou měl a kde všude měl něco "rozdělanýho" byl hezký, hodně a tohle byla asi daň."

"Můj příběh - seznámila jsem se jevil se jako super kluk, ale postupem času se z něj vyklubal psychopat. Jen se na mne cizí muž usmál, už jsem doma dostala jako pes, pokaždé když mne prozvonil na telefon, sem mu musela ihned odpovědět pokavaď ne zmlátil mě, jednou se mu zdál sen, kde jsem mu byla nevěrná ráno místo ahoj lásko přiletělo pěstí, bála jsem se kamkoli jít na kohokoli usmát, pozdravit, dostat sms a samozřejmě sem nikam sama nesměla, jen v jeho doprovodu. Když jsem mu nechtěla dát sex, zkopal mne a bral sám. Nerada na toto období vzpomínám a jsem ráda, že tuto zkušenost mám za sebou. Toto je jen velmi krátká verze, kdybych měla o všem napsat bylo by to do rána, můžu jen říci, že dosavadní muž se kterým jsem mne naučil zase důvěřovat a žít a ukázal mi, že žena má být milována a chráněna, trvalo to dlouho, ale stálo to za to a těm, které tímto procházejí jen vzkazuji holky nebojte se a vyhledejte okamžitou pomoc než bude pozdě já se svěřila a nelituji toho!!!!!!!"

"Byla jsem šíleně zamilovaná a ten vztah trval 3roky, ale nechala jsem si dost ubližovat jak fyzicky tak psychicky až jsem to jednou nevydržela a řekla to taťkovi, zmlátil mě na otcově svatbě a poslední dobou mě nenechal ani vyspat do školy. Řekla jsem si už dost, jsem bez něj už rok a je mi líp!"