Červen 2012

Jak na radost? Daruj legrační tričko s potiskem!

27. června 2012 v 17:22 | AnetNelly

Vždycky jsem na internetu narazila na velkou spoustu reklam, které lidem předkládají nabídku "vytvoř si vlastní tričko s potiskem". Nikdy jsem tím nebyla nijak uchvácena. Proč? Možná proto, že výběr motivů nebyl velký a celkově jsem nic takového nepotřebovala, donedávna.Pak jsem ale našla internetovou stránku Shirtinator. Konečně jsem se přesvědčila o tom, že darovat tričko s potiskem nemusí být vůbec špatný nápad - obzvláště v případě, můžete-li na tričko umístit prakticky všechno, co chcete!

Pokládám si otázku, jaké by to bylo mít takové vlastní tričko s legračním potiskem? Určitě bych byla ráda, kdybych něco takového dostala od dobré kamarádky nebo třeba k svátku. Právě taková trička s potiskem mohou o každé osobě ledacos říct. Výhodou je, že si samy můžete zvolit, co na ně chcete, prostě může být takové, aby vás perfektně vystihovalo.

Zvláště teď v létě jsou trendy a to, co nosíme důležité. A proč si nepořídit to nějaké tričko také nepořídit? Pro lidi, kteří si chtějí vyhrát je tu dobrá zpráva - tričko si můžete pořídit podle vlastních představ. Takže koho baví tvorba, může si projít celým tím procesem a nějaké to super tričko si samostatně vytvořit, "vystajlovat" tak, aby dokonale vypovídalo o tvé osobnosti.

Mezi obrovské klady této internetové služby považuji to, že se nejedná jen potisk triček s krátkým rukávem. Žhavý, cool a trendy potisk dle vlastních představ můžete mít i na mikině, tílku, spodním prádle nebo kšiltovce. Pro holky je to super nápad, pokud stále neví, jak obdarovat svého milého. Jednoduše si pořiď sexy kalhotky nebo tanga s jeho jménem. Je to tak jednoduché, cenově dostupné a tvůj milý bude určitě nadšený!

Shirtinator nezapomíná ani na mužské pohlaví. I kluci si mohou vytvořit své vlastní tričko, spodní prádlo, bundu nebo sportovní kolekci podle svých představ. Stejně jako pro holky a pro kluky, super vtipné motivy jsou k dostání také pro děti.

Vzhledem k tomu, že v poslední době se dost uchytil Facebook a "meme" komiksy, Shirtinator nabízí stejnojmennou kolekci, kde najdeš vtipné potisky na tričku, které jsou známé ze všech těchto komiksů. Neboj se svému okolí ukázat "LOL, WTF, PROBLEM? nebo POKER FACE!
Neváhej a vytvoř si tričko ještě dnes. Měj ho první a každý ti ho bude závidět. Přeci jen, tohle nemá každý, obzvláště jedná-li se o kolekci "meme". Tak který komiks nám ukáže tvá osobnost?

STĚHUJEME SE! :-)

18. června 2012 v 11:39 | AnetNelly
Ahojda všem,

chceme to vzít jen ve zkratce :) Náš blog se přesouvá na blogspot a nyní je stále v rekonstrukci tak buďte prosím trpělivé :) co nejdříve se na něm objeví nové příspěvky (a nebojte, už žádné celebrity ;-) Budeme určitě rádi, když nás budete následovat i na naší další nové cestě :-)


NOVÝ BLOG ZDE


S láskou AN

review: Bělící gel na zuby White Pearl

12. června 2012 v 17:52 | AnetNelly |  Beauty
Zdravím!
Protože jsem na velké spoustě blogů zpozorovala, že valnou většinu čtenářek baví recenze na různé produkty, rozhodla jsem se udělat to samé a přispět tak se svými názory na námi používané produkty. Zároveň bych chtěla říci, že produkty a kosmetiku, kterou Vám budu fotit a představovat, nemůžete brát jako "big" reklamu. Už se tu stalo, že jsme doporučovaly různé produkty od značky Biodermy a některé návštěvnice to vzaly negativně a div nás za takové články neukamenovaly. :-)

První produkt, který bych vám chtěla představit a doporučit je bělící gel na zuby White Pearl. Moje starší sestra Sisi, která mimochodem právě dnes úspěla u své obhajoby a stala se tak slečnou DiS, už si nějaký ten rok bělí zuby s tímto gelem a já ji den odedne záviděla, jak má krásně bílé zoubky. Tak nějak jsem si říkala, že se jednoho dne odhodlám a také si to koupím, ale znáte to, jela jsem do Pardubic, jednou do HK a místo White Pearl má peněženka schudla díky oblečení. :D
Je to přesně 12 dní, co jsem si od ségry zakoupila druhou tubu s gelem. Ona si kupuje výhodnější balení - 595,- Kč. Já jsem jí ted dala polovinu a ona mi dala jednu tubu + 2 aplikátory.
A tak to celé začalo, ráda bych vám popsala moje zkušenosti s tímto bělením, resp. den za dnem (trochu zrychleně):
1. den bělení - je to asi hodně o zvyku, protože první den jsem si myslela, že nebudu moci pokračovat. Důvodem bylo to, že jsem u toho nemohla říct ani slovo, šíleně jsem slinila a dokonce mi i přišlo, že polykám gel, který moc dobrou příchuť opravdu nemá, hodina utíkala pomalu!
2.-8. den bělení - v těchto dnech už jsem slinila o dost méně a dokonce jsem se lehce naučila i s aplikátory mluvit, velkou výhodou je, že mi vždycky po samotném bělení, které provádím 1x60 minut naráz horní + dolní patro, přinášelo výsledky ihned. Resp. vždy po bělení jsem měla pocit, že mám zuby bělejší.
9-12. den bělení - dnes budu bělit přesně po 12-té a musím říct, že od prvního dne je vše jinak. Už vůbec neslintám, sliny normálně polikám a dokonce u toho i (skoro) normálně mluvím. Hodinka mi uteče rychle.

Výhody:
• Rychle viditelné výsledky
• Přijatelná cena
• Po žádném čištění zubů nebudete mít v puse pocit "čistoty" jako s White Pearl! Né opravdu, vždycky po bělení mám zuby opravdu hladké a čisté. Samozřejmě před každým bělením je důležité si zuby vyčistit.
• Pro ty, kteří tvrdí, že s White Pearl nemůžete mít zuby jako perly, můžete - má sestra je toho důkazem, proto přikládám foto :-)

Možné nevýhody:
• Vzhledem k tomu, že mám na předním zubu plombu, které gel nebělí, budu si muset, až se dočkám požadovaného odstínu, zajít k zubařce a nechat plombu vyměnit za krásně bílou!
• Já osobně dávám do aplikátoru gelu víc jak 0,5 ml. Asi to je proto, že když dám jen 0,5ml, tak mám pocit, že to nestačí, nebo jednoduše jsem trochu nešikovná a neumím to tam tak super-rychle-šikovně nanést jako ten pán ve videu!

Pro ukázku přikládám fotku, bohužel jsem si nevyfotila své zuby před bělením, ale mám fotku ze současné doby, tak aspoň uvídíte, že to fakt funguje :-)

A co vy, máte zkušenosti s WHITE PEARL?
• PŘEJETE SI NĚJAKOU SPECIÁLNÍ RECENZI NA URČITÉ PRODUKTY?

Vyberte v létě ty správné plavky!

8. června 2012 v 22:39 | AnetNelly
Léto je za dveřmi a určitě i vy už se těšíte, až vyrazíte do obchodu nakoupit si nové trendy plavky (pokud jste tak ještě neučinily). Měly byste ale dobře vědět, že skutečně záleží na správném výběru. Věřím, že u většiny z vás je nejdůležitější, aby se vám plavky hlavně líbily, ale není ani k zahození když víte, jaký máte typ postavy, protože pokud si v obchodě vyberete plavky které skvěle podtrhnou vaše přednosti, budete vypadat fantasticky. A věřte, že i špatným výběrem toho můžete hodně zkazit.

Hodně lidí si plavky rádo zkouší, ale skvěle se nakupují i na internetu. Například skvělý výběr těch nejlepších plavek a hlavně nových trendů můžete najít například v e-shopu www.pradelkoprotebe.cz, které nabízí nejen široký výběr, ale také kvalitu. Letošním hitem je námořní styl, a pokud se mu nevyhnete ani co se plavek týče, budete trendy hned dvakrát. Proužky, modrá barva a chybět nesmí ani červená - takhle v létě jistě zazáříte. A nezapomeňte, že plavky s proužky vám opticky přifouknou horní polovinu těla, takže slečnám s malým poprsím určitě doporučuji.

Určitě se ale nebojte být kreativní a hlavně vybírat syté barvičky, protože léto má být barevné. Nápadité vzory, volánky a krásné barvy plavek najdete i na www.dianka.cz . Volánky budou slušet opět slečnám, které mají malá prsa - volte je tedy pro horní díl plavek a pokud naopak chcete prsa zmenšit, sáhněte po tmavém horním dílu a naopak světlém spodku - díky tomuto triku na dolní polovinu upozorníte a naopak odvedete pozornost od velkých prsou.

A které barvičky frčí? Odpověď je všechny. Opravdu nezáleží na tom, jakou barvu plavek zvolíte, ale při nákupu určitě dbejte na to, aby byly z kvalitního materiálu, protože se může stát, že vám jejich barva po čase vlivem sluníčka začne blednout, což určitě nechcete. Už proto se nebojte nakupovat kvalitní plavky rávě na internetu.