We love all summer shoes ♥

21. května 2012 v 21:30 | AnetNelly |  Fashion Trend
Botky botky botičky, koupíme si lodičky a když ony nestačí, balerínky postačí.

Dlouhou dobu jsem žila s tím, že oblečení není nikdy dost. Nedávno jsem ale zjistila, že oblečení opravdu není nikdy dost. Jen je pak těžší všechno unosit. To platí i v případě kabelek, kterých máme tolik, že se opravdu musím držet, abych si v obchodě žádnou novou nekoupila. No, samozřejmě to vždycky poruším a tak se hromadí, hromadí a hromadí.
Čeho ale opravdu není nikdy dost, jsou botky. Nikdy by mě nenapadlo, že bych na ně byla tak ulítlá. Minulý rok jsem nedala dopustit na šatičky - za léto jsem si pořídila snad troje nebo čtvery.

A co vy? Už máte všechny botičky do léta? Se ségrou jsme byly naposled na nákupech minulý týden ve čtvrtek - no a samozřejmě mě opět uchvátily, krom všeho ostatního, botičky. Bylo opravdu těžké si vybrat z takové široké škály barev, tvarů, materiálů. Ale tak jsem si položila otázku, které doma nemám.
Odpověď zněla "Na klínku - hodně vysoké". Zašla jsem tedy do obchodu a jedny jsem si koupila. No jenže pak přišel další obchod (mimochodem nákupní den se odehrál ve Futuru v HK - kde je v současné době 110 ochodů "Yoooo"), který mi také převedl svůj krásný výběr a problém byl na světě. Né vážně, letos se módním domům a e-shopům ty botky opravdu dobře prodávají. Aby ne, když jsou tak dokonalé.

Letos bych ale řekla, že opravdu letí botičky na vysokém podpatku a platformě. Doma mám tedy už druhé, co se pyšní platformou a osobně si myslím, že je to jedna z nejlepších věcí, které vysoké boty mohou mít. Proč? Protože se v nich chodí jako v bačkůrkách! A co si myslíte o platformách vy?

Já osobně mohu doporučit obchůdky, jako je Tally Weijl, H&M, Tamaris nebo Humanic. Tam seženete letošní léto ty nejkrásnější a nejbarevnější botičky, jaké si jen můžete přát!

zleva - S. Oliver, Fishbone, Tally Weijl, Tally Weijl, H&M
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama