Přestaňte kouřit! A když už, tak jedině s elektronickou cigaretou!

20. května 2012 v 1:49 | AnetNelly |  Diskuze
Nemohla bych si ani tipnout, kolik lidí v dnešní době kouří, ale vím, že jich je opravdu hodně. Někteří se snaží neustále přestat a jiným tento způsob života vyhovuje. Moderní doba nám však předkládá nové technologie, jenž nám umožňují žít lépe a někdy i zdravěji. To platí i o kouření. Pokud víte, že byste se také chtěli zbavit své závislosti na kouření, pak jedině s elektronickou cigaretou.

Z dobré zkušenosti mého přítele mohu potvrdit, že to skutečně funguje. Je majitelem elektronické cigarety už přes měsíc a nemůže si ji vynachválit. Když jsem se ho zeptala na otázku, jestli má chuť na obyčejnou tabákovou cigaretu, udělal znechucenou grimasu a okomentoval to slovy "ne rozhodně ne, je to hnus!".

Někteří z vás však možná netuší, co to elektronicka cigareta vlastně je. Jde o stále populárnější a vyhledávanější výrobek, jenž dokáže lidi zbavit závislosti na kouření tabákových cigaret, které jsou nejen nezdravé, ale navíc stojí hromadu peněz. Jejich oblíbenost roste možná hlavě proto, že je to zdravá varianta kouření - neobsahuje dehet, oxid uhelnatý, kouř a mnoho dalších karcinogenních látek. Tyto pozitiva doplňují další výhody, jenž elektronické cigarety nabízejí. Krom toho, že nejsou škodlivé, také neohrožují životní prostředí a okolí. U běžných tabákových cigaret se stává, že lidé neohrožují jen svůj život, ale i život ostatních, jenž musí cigaretový kouř vdechovat. U elektronické cigarety se vám toto nemůže stát - žádný kouř a žádný zápach!

Elektronická cigareta je vhodná především pro lidi, jenž se chtějí zbavit své závislosti, ovšem je populární i u těch, jenž s kouřením nemají žádné zkušenosti. Možná to je proto, že jim je příjemná vůně, jenž z ní vychází. Mohu to potvrdit, nejsem sice kuřačka, ale parová vůně z elektronické cigarety je příjemná. Všechny vůně jsou k dostání ve značkových náplních e-liquid a můžete si vybrat ze široké nabídky, až je to neuvěřitelné. Je libo mango, tiramisu, citrus mix, americký tabák, meloun nebo jahoda? Stačí si vybrat.

Elektronická cigareta také bere ohled na ženské potřeby - což je luxusní design. Pro holky jsou k dostání atraktivní barvy, jako je růžová, červená, stříbrná nebo bílá. Pro mužské pohlaví je to klasika - černá, stříbrná, titanová nebo modrá.

Když už někdo kouří, měl by alespoň zdravěji. A to lze jedině s elektronickou cigaretou!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mayasworld mayasworld | Web | 20. května 2012 v 9:30 | Reagovat

musím s tebou souhlasit i můj taťka s elektrickou přestal :)

2 Milan Milan | Web | 29. května 2013 v 10:43 | Reagovat

elektronická cigareta je fajn... pomohla mi zredukovat mé kouření a jako bonus mi doma nikdo nenadávám, že smrdím jako popelník..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama