Duben 2012

Sexy tělo do léta? Cvič a mazej!

30. dubna 2012 v 16:55 | AnetNelly |  Beauty
Určitě víš, že krásné hýždě patří mezi nejoblíbenější parametry, kterých si kluci všímají nejvíce. Věděla jsi ale, že tahle skupinka svalů musí být neustále udržována v pohybu, jinak ochabuje? Léto je za dveřmi a my se krom opalování musíme také hýbat, aby byly naše postavičky fit.

Co bys tedy měla udělat proto, abys měla do léta pěkný zadeček a přitom se nemusela mořit ve fitness centrech?

Já sama ráda sportuju a za každý nový cvik, který může moji postavu zpevnit jsem vděčná :-) Proto se o ně podělím i s tebou. Každé cvičení bys měla opakovat 15 - 20krát ve třech sadách. Ze začátku to možná bude obtížné, avšak čím déle cviky budeš provádět, tím víc jich pak uděláš. Nikam hlavně nespěchej a každý cvik proveď v klidu a tahem, nikoli švihem.
Krom cvičení je však důležité o své tělo pečovat speciální kosmetikou. Ať už by si se měla mazat pouhým hydratačním mlékem, uděláš lépe, než když své pokožce nedáš žádnou výživu. Pokud jsi majitelka povislých půlek a celulitidy, určitě ti pomůže speciální kosmetika na tento problém určená. Kdo by si své tělo chtěl jen zpevnit, může používat různá zpěvňující mléka a krémy. A teď už ke cvičení!

První cvičení: Výpady


Ano, pro tebe možná už známé, ale jedny z nejúčinějších vůbec.
Výchozí pozice: Postav se rovně s nohama od sebe na šířku ramen, ramena tlač dozadu a stejně rovná bys měla mít i záda.
Cvičení: Pravou nohou udělej prudký výpad vpřed tak, aby koleno tvořilo s podlahou pravý úhel, nezapomeň podsadit mírně pánev. Záda jsou pořád rovná. Vydrž zhruba dvě vteřiny a pak se vrať do výchozí pozice. Až budeš mít vždy sadu hotovou, to samé udělej i pro druhou nohu.
Jak zvýšit účinnost cviku? Drž neustále rovná záda. Koleno zadní nohy by se mělo skoro dotýkat podlahy. Můžeš použít činky - když přecházíš do výpadu, ruce s činkami zůstávají rovně podél těla.

Druhé cvičení: Squaty

Výchozí pozice: Opět se postav rovně, rozkroč nohy na šířku ramen, narovnej záda, ramena tlač dozadu.
Cvičení: Udělej mírný podřep tak, jakoby sis chtěla sednout na židli. Ruce natáhni před sebe. Tělo můžeš mírně předklonit, avšak dbej na narovnaná záda. Zadeček by jsi měla mít výš než jsou kolena. V této poloze obě půlky zatni alespoň na tři vteřiny.
Jak zvýšit účinnost cviku? Paty měj pořád na podlaze, drž rovná záda. Každý squat prováděj šnečím pohybem, tedy co nejpomaleji. Hýžde by měly být výše než kolena. Měly by být rovnoběžně s podlahou.

Třetí cvičení: Zdvihy

Výchozí pozice: Lehni si na podlahu s rukama podél těla, nohy měj zhruba na šířku ramen. Kolena jsou ohnutá a paty zůstávají na podlaze.
Cvičení: Zvedni pomalu pánev směrem nahoru, ale ramena i paty zůstávají neustále na zemi. Tělo by mělo s přední stranou stehen tvořit jakoby přímku. Zadeček opět na chvilku v této poloze zatni a poté se vrať do výchozi pozice. Poté opakuj. Tímto cvičením posílíš nejen zadeček, ale také přední
stranu stehen.
Jak zvýšit účinnost cviku? Nepovoluj svaly hýždí, prováděj cvičení jak nejpomaleji to půjde. Až budeš mít pánev nahoře, kolena přitlač směrem k sobě.

Už jste soutěžily?

29. dubna 2012 v 17:44 | AnetNelly
Zdravím všechny!
Už jste si zkusily zasoutěžit o novou řasenku od Miss Sporty? Ne? Tak to napravte zde:
http://anetnelly.blog.cz/1204/soutez-lash-millionaire-by-miss-sporty

A upřímne, vzhledem k tomu, že se do soutěže v současné době zapojilo tolik dívek, že bychom je mohly spočítat na prstech jedné ruky, šance je táááákhle vysoká! Tak to zkuste, máte čas do zítřka, než se vrátíme ze školy.

Hezké slunečné dny :)
(My už jsme krásně opálené)
Anet


Chcete mít krásné a zdravé vlásky?:) AN Radí

24. dubna 2012 v 21:59 | AnetNelly |  Beauty
Já jakožto majitelka dlouhých vlasů musím věnovat více svého času jejich péči. A pokud se ptáte, zda mě to občas nenudí, tak odpověď je ano. Už kolikrát jsem přemýšlela, že se na to všechno vykašlu a prostě se nechám ostříhat. Člověk se pak cítí jak o pět kilo lehčí ;D. Nakonec si ale stejně řeknu, že mi dlouhé vlasy budou chybět, zvlášť když víte, že v dnešní době existuje tolik děvčat, které se dlouhých vlasů nikdy nedočkají a prostě jim příroda nenadělila "rychlý růst." Takže ta správná péče je základem. Ale samozřejmě, že důležité je pečovat nejen o dlouhé vlásky, ale také o ty polodlouhé nebo krátké. V dnešním článku bych vám ráda představila kosmetické produkty, které se mi na hřívu v poslední době osvědčily.. Díky nám jsou vlasy krásné, zářivé a zdravé, jednoduše přesně takové, jaké by chtěl každý mít :)


Skutečně, správná a kvalitní vlasová kosmetika je prvním krokem k úspěchu a já jsem si zamilovala tyto produkty:
1. Když jsem byla Anglii, narazila jsem na mnoho vlasových produktů, které mě zaujaly, ale nejvíce asi tento. Jmenuje se Great Hair a tento zelený je speciálně vyrobený pro ty slečny, které mají neposedné vlásky a kroutí se jim. Jednoduše pokud si chcete něčím uhladit hřívu a následně vlasy třeba vyžehlit žehličkou, tak tento šampón je ideální. Můžu ho skutečně doporučit. Velkou výhodou je, že je opravdu velký, takže vám vydrží skutečně dlouho (ku příkladu já ho mám od Vánoc) a pořád mám v něm víc jak polovinu. Vlasy jsou po použití krásně hebké, poddajné a hlavně se zbytečně nekroutí. Takže maximální spokojenost! Samozřejmě že tyto šampóny jsou vyráběny také za jinými účely (objem, poškození. apod.) Stačí si vybrat. :-)

2. Používání masek na vlasy je pro mě skoro už rituálem. Nikdy jsem moc nebyla na kupování těch zbytečně předražených. Ne když jsem vyzkoušela jednu a levnou, se kterou jsem skutečně spokojená. Tato osvěžující maska od Avonu nejen krásně voní, ale vlásky mám po jejím umytí fakt nádherně hebké, měkké a hlavně krásně voní. Takže už žádná jiná! :) Masku seženete z Avon katalogu za skutečně dobrou cenu, takže jestliže hledáte, dejte na můj tip. Je vhodná pro všechny typy vlasů.

3. Zmínila jsem se tu o žehlení vlasů. Tak u toho chvilku zůstaneme. Já si vlasy žehlím. Sice ne tak často (nechci z nich mít slámu), ale přeci i ne příliš časté žehlení vlasy ničí. Takže je důležité používat ochranné spreje. Já používám tento od L´Oreal - Hot Straight a jsem skutečně spokojená. Sprej nádherně voní, vlasy vůbec neslepuje a po vyfoukání jsou krásně hebké. Samozřejmě, že chrání před teplem z fénu i žehličky, takže snižuje účinky škodícího tepla a vlasy jsou vám tak zůstanou o něco zdravější než kdybyste nepoužili žádný sprej. Jako bonus, vyžehlené vlasy vám vydrží mnohem déle :-)

4. Sem tam když mám náladu tak si vlasy i kulmuji a stejně jako žehlička, tak i kulma na vlasy vydává pořádné teplo. V opačném případě tedy používám i tento výrobek od L´Oreal Hot - Curl, díky kterému kudrliny dlouho vydrží, vlasy chrání proti teplu a celkově o ně pečuje. Vážně nedporučuju nepoužívání žádného přípravku, zvlášť pokud provádíte s vlasama každodenní procedury podobného typu. Vlasy se sice hned nezničí, ale teplo je fakt poškodí a já lituju slečny, které občas vidím a mají skutečně vlasy jak slámu. :)

I přístě vás seznámím s oblíbenými produkty :) Nell

S parfémem od Elite se stanete královnami Londýna!

23. dubna 2012 v 16:45 | AnetNelly |  Parfémy
Nekončné množství módních stylů, rozmanitost a doslova pulzující energie. Cítíte tu dynamiku a radost, od které se nemůžete odpoutat. Všechno najednou krásně voní a je tak příjemné. Sem tam cítíte dotek ovoce, ale i květin. Nádherný pocit, že? A přesně takový můžete mít i s novým parfémem od Elite Models - London Queen.
Nejde tu o žádný luxus, ale o ten úžasný pocit nespoutanosti a šíření vašeho já. Nová kolekce vůní od Elite Model se rozrostla i o tento fialový kousek - London Queen, který dokonale zobrazuje vše, co představuje samotnou metropoli Londýna. London Queen vás překvapí svou ovocno-květinovou vůni, která si podmaní snad úplně každého - včetně mě. Zamilují si ji ti, kteří holdují vůním, ve kterých se skrývá smyslná vanilka, mandarinka a také maliny nebo švestky. O květinový nádech této vůně se postaral jasmín, bergamot a exotické tahitské tiary.

Vůně je krásná, dívčí, koketní a velmi sladká a my holky rády sladké! :) Vůně se skvěle hodí jak na velkou párty tak i do víru slunečného dne, jednoduše pro každou příležitost. Jestliže chcete tedy vyjádřit své právé divoké já nějakou vůní, která ale přitom i skvěle upozorní na vaši romantickou stránku, parfém London Queen je doslova trefou do černého :-)


Jeho chloubou je nejen podmanivá vůně plná energie, ale také nápaditý i když jednoduchý flakonek a za zmíňku stojí i originální krabička, kterou si klidně můžete vystavit doma jako pěknou parádu (věřte, že i já to tak mám ;).

Pokud mě v poslední době něco nadchlo a co skutečně ráda používám, je to právě London Queen, protože s ní bych se nejradši vrhla do samotného Londýna! :-)

Chcete tuto úžasnou vůni úplně zadarmo? Stačí zasurfovat na stránky www.elite-vune.cz, kde se dozvíte více.

SOUTĚŽ: Lash Millionaire by Miss Sporty

21. dubna 2012 v 21:07 | AnetNelly
Přeji Vám krásný večer,
naše první soutěž o micerální vodu od značky Bioderma měla úspěch, tak jsem se rozhodla Vám dát opět šanci si o něco zasoutěžit. Tentokrát to bude řasenka od Miss Sporty - Lash Millionaire.


Na velikosti záleží… pokud jde o řasy J . miss sporty přináší milionovou odměnu pro tvé řasy. Vystup z davu s novou objemovou řasenkou Lash Millionaire False Lashes s nadzvedávacím efektem, která zvětší objem tvých řas bez jediného žmolku. Ohrom velkým vějířem svých řas!
Řasenka Lash Millionaire False Lashes vytvaruje řasy přesně podle tvých představ. A v čem spočívá toto milionové tajemství? Speciálně zakřivený kartáček skvěle nadzvedne každou řasu a zvětší objem na maximum. Exkluzivní objemové složení, obohacené o kolagen a hedvábí, vykouzlí řasy smyslně husté, skvěle zvýrazněné a zdravě vypadající. Navíc nezanechává žmolky a nedrolí se.
Zaoblený tvar řady řasenek Lash Millionaire odkazuje na objem a rychlost. Poutavý cool růžový obal, do kterého se převlékla řasenka Lash Millionaire False Lashes, budou krásnou ozdobou tvojí kabelky.
Zdroj textu : www.coty.cz

SOUTĚŽNÍ OTÁZKY ZNÍ:

1) Kde najčastěji (nejraději) nakupujeme?
a) New Yorker
b) Tally Weijl
c) Promod

PRAVIDLA SOUTĚŽE:

• Vyhrává ten, kdo správně odpoví na otázku
• Své odpovědi zasílejte na email Elle.E@seznam.cz společně se jménem adresou!
• Do předmětu mailu uveďte "Soutěž"
• Musíte být fanouškem naší stránky na FB (ANETNELLY BLOG)
• Výherce bude vybrán podle generátoru čísel (ti, kdo zodpoví správně)
• Své odpovědi posílejte do 30. 4. 2012!

HODNĚ ŠTĚSTÍ! :-)

Kosmetické novinky 2012☼

21. dubna 2012 v 15:48 | AnetNelly |  Beauty
Zdravím děvčata!
Tento týden byl opravdu, ale opravdu hektický a já jsem ráda, že mám zase chvilku, abych zveřejnila nějaký článek. Tak jsem projížděla internetem a hledala jsem nejnovější kosmetické novinky, jenž některé z nich možná nebudou tak úplně k dostání na našem trhu, ale většina se dá sehnat. Ať už to jsou nejnovější balzámky na rty, nebo nejnovější luxusní parfémy. Doslova jsem unešená ze všeho a taktéž jsem se rozhodla zveřejnit nějakou kosmetiku, kterou jsme si pořídily během posledních týdnů se ségrou.


A teď ke světovým novinkám!

→ Jean Paul Gaultier & Classique Summer 2012
Všechny známe uznávaného návrháře Jeana Paula Gaultiera, jenž je známý, krom své ušlechtilé módy, také řadou několika parfémů, jenž sou oblíbené mnohými celebritami. Jean Paul Gaultier představil svou výroční limitovanou edici letní verze kultovní vůně Classique pro rok 2012. Vůně, jenž se nese ve skvostném kabátku, je lehounká, svěží a je klasifikována jako květinová vůně. Hlavu tvoří květy klementiny, pomerančového květu a růže. Ve srdci se nachází jasmín, konvalinky, ylang ylang. Základ se skládá z tónů jantaru, pižma a vanilky. Vůně Jean Paul Gaultier Classique Summer 2012 bude k dispozici ve 100 ml balení ve formě toaletní vody. Osobně si myslím, že by jeho vůně mohla po nějaké době patřit mezi cenově dostupné, jinak řečeno levné parfémy!

→ Body Shop New-Look Body Butter
Holky já nevím jak vy, ale já jsem si doslova zamilovala nové balzámy na rty od společnosti The Body Shop. Doma máme tři - s vůní manga, kokosu a jahod a všechny jsou tak úžasné, že mám vždy pocit, že jsou spíše k jídlu, než k péči o rty. A vzhledem k tomu, že The Body Shop nyní slaví 20 výročí, rozhodla se svůj proslulý produkt - tedy balzámky na rty obléknout do nového kabátku. Baleníčka jsou udělaná tak, aby působila věrohodněji - jako když držíte v ruce malý kousek ovoce, navíc jsou ze 100 % recyklovaných obalů a v současné době jsou k dostání ve všech jejich obchodech. Společnost The Body Shop vznikla v roce 1992 a nyní prodává jeden balzámek na rty každé 2 sekundy! Wow!
Jedinečnost balzámků je ta, že mají úžasné krémové složení, jenž se dobře vstřebává do pokožky. Mají hydratační přísady a přírodní aktivátory, jako je jahodový olej, rostlinný olej nebo mangový olej. S malými balzámky si zajistítě jemné, hebké rty, hydratované po dobu 24 hodin.

→ Sisley Paris & L'Orchidee Highlighting Blush
Já jsem zastáncem toho, že s tvářenkami se musí opatrně, ovšem s touhle novou tvářenkou od značky Sisley Paris bych si dala říct, protože je dokonalá. Na tvář ji lze nanést pouze jedním tahem a slouží k dokončení celkového looku. Je úžasně korálově růžová, hnědá a zlatá a všechny barvičky se krásně prolínají a dodají vaší plati dokonalý jas a zdravý lesk. Ultra lehká a jemná textura v prášku vtlačeném do stříbrného boxu nabízí lehké až střední krytí - a to je vhodné pro slečny, které mají nedostatky. No nevypadá dokonale? :-)

→ Marc Jacobs & Daisy Petite Flowers
Marc Jacobs patří mezi uznávané návrháře, stejně jako třeba JPG nebo Versace a taktéž on nezůstává jen u toho nejlepšího oblečení. Přichází k nám totoži s novými jarními vůněmi: Daisy a Daisy Eau So Fresh v cestovním a krásném květinovém balení. Vůně jsou dostupné na trhu od dubna 2012. Já osobně jsem z nich opravdu nadšená! Vůně jsou svěží, ženské, s hravou nevinností. Jedná se vlastní o původní interpretace velkých balení těchto vůní. Ale co se Daisy Eau So Fresh, tak ta je trochu jiná. Je ovocná, více temperamentní, více zábavná a neočekávaná. Tyto flakónky budou k dostání ve 20 ml balení ve formě toaletní vody.
A které kosmetické novinky zaujaly v poslední době Vás?

Klik na celý článek a prohlédnete si fotky novinek..

VS andílci představují Love is Heavenly parfém and novou kolekci Dream Angels

18. dubna 2012 v 11:00 | AnetNelly |  Victoria's Secret

Kdekoliv se objeví, se zdají všechny věci okolo najednou krásnější. Trio Victoria´s Secret andílků se totiž 17. dubna objevilo v jednom z obchodů v čtvrti SoHo v New Yorku, kde bylo najednou až moc rušno. Erin Heatherton (23), Lindsay Ellingson (25) a nový přírůstek do VS rodiny neměcká modelka Toni Garrn (19) zde totiž představily nový parfém s názvem Love is Heavenly a také kolekci podprsenek Dream Angels. Pro mě snad jediné zklamání bylo, že ačkoliv je Toni z těchto tří děvčat skutečně nejmladší, na mě působí jako ta nejstarší a jsem zklamaná, že společnost "neinvestovala" spíše do nějaké brunetky. Brazilky jsou přece tak nádherné!

No každopádně aby toho nebylo málo, tohle nebyla pro tuto trojici krásných blondýnek jediná společná práce. Všechny tři se totiž objevily v nové reklamě na parfém Love is Heavenly, který režíroval samotný Michael Bay. A jak sama Lindsay uvedla, reklama se prostě nevyhne "sexy" nálepce:

,,Zdá se, že tohle bylo něco úplně jiného než na čem je zvyklý pracovat - žádné výbuchy. Ale on je velmi talentovaný a tak zábavný, že zvládne všechno. A tohle je jedna z mých nejoblíbenějších reklam, na kterých jsem pracovala právě s ním. Líbil se mi hlavně ten bohémský duch toho všeho a ty květinové čelenky. Miami je jedním z mých oblíbených míst, kde ráda natáčím. Byly jsme venku bosé a v nádherné atmosféře."


Oscar de la Renta a jeho přehlídka svatebních šatů

18. dubna 2012 v 9:00 | AnetNelly |  Fashion Show

Přehlídka svatebních šatů je vždy hotovu pastvou pro oči. A když se jedná o přehlídku slavného návrháře Oscara de la Renty, doslova se mi tají dech. Tentokrát se letošní módní přehlídky řadily zhruba do tří kategorií: zábavné, brilantní a ty ostatní. Většina sice spadala do těch klasických všech ostatních, které nebyly nijak extra zajímavé, což ale není žádným překvapením - jen v New Yorku by se jich za letošní sezónu mělo objevit tři sta a je opravdu těžké vybrat mezi nimi takovou, která se skutečně od ostatních nečím odlišuje.

Ale svatební týden módy je o něčem úplně jiném. Existují destíky až stovky takových přehlídek. Celebrity se na nich zřídka účastní a to samé platí i pro velké módní redaktorky nebo street style ikony. Hosté se nedívají zmateně sem a tam. Přehlídky svatebních šatů jsou něco víc, jsou krásnější, zajímavější. Prostě dokonalé. Nedávno představil svou novou kolekci pro jaro příštího roku návrhář Oscar de la Renta a výsledek byl (ostatně jako vždy) nádherný. V den samotné přehlídky bylo velmi teplé počasí, podle jednoho z hostů byla dosahovala teplota v sálu hlavní show 25 stupňů, tudíž se jistě hosté už nemohli dočkat, až samotná přehlídka začne.


Úctyhodný návrhář se snažil, aby letošní přehlídka svatebních šatů budila dramatický dojem, tudíž celou show začínal modely krvavě červené barvy, stejně jako samotné zakončení přehlídky, kdy se po mole prošla další modelka, která byla oblečená do rudé barvy. Nezvyklé, ale originální. Tradiční bílá barva sice nepřekvapila - objemné sukně, krásné materiály a propracované detaily, ale v tomto ohledu se tato tradičnost velmi cení. Na důkaz, že nevěsta nemusí nosit jen bílou barvu, se na mole ukázaly také modelky s šaty v modrými prvky a nechyběl ani kalhotový kostýmek, který byl jedním z velkých překvapení celé show. Kouzelnou show obohatily také šaty se zvorem květin pastelových barev. V jednoduchosti je krása, ale trochu té roztomilosti nikdy neuškodí. Jednoduše nádhera!
Jak se šaty líbí vám?;)


click for more..

Slečny, už máte botky na léto? :-)

17. dubna 2012 v 17:48 | AnetNelly |  Fashion Trend
Zdravím vás všechny!
Často brouzdám internetem a čím dál tím víc mě napadá, co všechno potřebuji na léto. Vždycky jsem milovala plnou skříň oblečení, ovšem v současné době mě naprosto chytly vysoké podpatky - a nejen ony. Proste krásné botičky, jenž se dají nosit kamkoliv. Vím, že u některých podpatek to asi na pěší tůru není, ale když jsou tak kouzelné. :-)

Já už jen čekám na hezké počasí a nakupování může začít. Se ségrou jsme si pořídily pár botiček už na léto, ovšem jak jistě víte, bot není nikdy dost. A vzhledem k tomu, že někdy i samotné obchody nenabízejí to, co bych si přála, byla jsem nucena cestovat internetem. Navštívila jsem opravdu hodně stránek, ale vesměs hodně z nich zobrazovalo boty, které jsou běžně videní v různých velkoobchodních centrech. Chtěla jsem něco jedinečného - za skvelé ceny, snadno dostupné - krásné a hlavně je mít co nejrychleji doma! A to se mi taky podařilo. Na netu jsem našla stránku Dámské obuvi Rejnok, která konečně nabízí něco, co jsme dlouho hledala a ještě za báječné ceny!
Ne nadarmo se říká, že to nejlepší musíme pořádně hledat - a skutečně se mi to vyplatilo. Nejvíc mě překvapilo asi to, že e-shop je vlastně rodinná firma, od které jsem očekávala vysoké ceny, poštovné a malou nabídku. Hodně jsem se spletla. Stačilo mi 30 vteřin strávených na tomto e-shopu a vybrala jsem si minimálně 20 párů bot, jenž mě naprosto uchvátily!
Dle mého názoru, je velkou výhodou obchodu to, že jestli se vám zboží nelíbí, nebo vám něco nevyhovujete, prostě ho můžete zdarma vrátit - a to do 30 dnů. Na té stránce jsou také přehledné tabulky velikostí a mnoho recenzí, které jsem taky zkoukla a vůbec jsem nelitovala, že jsem strávila takovou dobu hledáním opravdu dobrého e-shopu. Navíc, je to jedna z mála stránek, jenž nabízí opravdu širokou škálu bot - dámské, pánské, dětské, chlapecké, ale také si tam můžete nakoupit krásné módní a obuvní doplňky. Už ani nebudu říkat o tom, že jednotlivé kategorie mají pod sebou několik desítek dalších podkategorií, takže se dají vyhledávané botky opravdu snadno najít! V nabídce jsou trendy podpatky, nadčasové kozačky, roztomilé balerínky, sandálky, ale také mnoho dalších!


Já osobně nerada nakupuji boty, jenž nejsou pod nějakou značkou - a to z toho důvodu, že chci kvalitní boty, o nichž se dá soudit, že letí. Holky a řekněte, který e-shop vám nabídne více než 50 značek? V jejich nabídce mě moc zaujaly botičky značky S. Oliver (dokonalý vzhled!!!), Nike, Tamaris, Geox (překrásné pastelové barvy!), Lacoste, ale také třeba Converse nebo Marco Tozzi. Navíc si myslím, že mnoho z vás by si vybralo v kategorii dívčích bot - protože nabízí obuv v mnoha velikostech.

No co dodat, chtěla jsem se s Vámi podělit o svou zkušenost s úžasným e-shopem, na kterém jsme rozhodně nenakupovaly naposled! Navíc si myslím, že se zde dají nakoupit i botičky (sněhulky) na zimu už teď, protože jsou za fantastické ceny :-) Pod článkem si můžete prohlídnout několik úžasných botiček, jenž Rejnok Obuv nabízí!

Klik pro další fantastické botičky (aneb must have!)

Heidi Klum pro Allure Magazine

17. dubna 2012 v 17:46 | AnetNelly |  Heidi Klum
Kdysi nejznámější modelka, jenž pózovala pro značku Victoria's Secret, v současné době uznávaná žena, jenž se pyšní krásnými dětmi, úspěšnou kariérou a rozumem. A možná proto je na trhu stále žádaná a nemá nouzi o nabídky. Jednu takovou ji dal i magazín Allure, pro pózování pro květnové číslo 2012. Heidi se krom úžasného photoshootu také rozpovídala o své rodině, začátcích v modelingu a rozvodu se Sealem.
A i když se to možná nezdá, i modelčina kariéra byla občas na vlásku. Přiznala totiž, že se nikdy neobjevila na žádné přehlídce v Paříži, Berlíně nebo New Yorku. Prý se snažila jak mohla, ale nikdo o ni neměl zájem. Když ji kdysi Michael Kors, v jejích 20 letech viděl v oblečení, doslovně řekl "Děkuji, ale ne." A teď pózuje Heidi polonahá v plavkách a vystavuje na obdiv své krásné tělo!


Co prozradila Heidi o svých začátcích v modelingu?
"Byla jsem příliš dobře vyvinutá, měla jsem prsa a byla jsem příliš malá," cituji Heidi. "Byla jsem tehdy rozpačitá. Ale nikdy jsem si nedělala starosti s tím, že jsem taková jaká jsem - že mám boky a prsa. Módní salony opravdu nepoukazují na tento typ dívek - neuvidíte v Haute Couture žádné holky s velkýma prsama. A já vždycky chtěla být první modelkou, která by tuto éru prsatých holek zavedla. A když nechtěli, musela jsem říct 'OK, budete si muset najít někoho jiného do tohoto průmyslu, nebo to možná jen není můj obor'."

A jak jistě víte, Heidi, jenž si vzala Seala v roce 2005, měla zdánlivě perfektní manželství až do ledna letošního roku, když pár oznámil rozchod. Samotná blondýnka se svěřila, že je to opravdu těžké, i když na titulních stranách a akcích žáří.
"Je to opravdu těžké, stejně jako pro ostatní páry. Lidé chodí okolo našich popelnic a pozorují. Je to šílené. A víte, máme čtyři děti a oni musejí chodit do školy. Víte ale, já bych nic neměnila. Pokud bych se mohla vrátit čas a říct 'Měla jsem to udělat takhle a takhle...'. Ne, nelituji ničeho, co se stalo. Věci prostě dopadnou tak, jak mají.Nevím jak to bude dál. Čás ukáže, stále je to čerstvé a je to trochu bláznivé. Alě někdy prostě potřebujete být od sebe a přijít věcem na kloub."

A protože se Heidi nebála pózovat nahá, byla stejně odhodlaná odpovědět na další otázky, ve kterých vysvětlila i svůj názor na muže jako gaye.
"Gayové jsou jako tento kaleidoskop, plní zajímavých myšlenek a názorů. Naučí vác tolik věcí o mužích, které jsou učitečné." Když se reportéři z Allure Heidi dotázali, jaké věci ji naučili, odpověděla však mimo záznam a redaktoři pak jen zveřejnily dvě věci: Vše co řekla bylo autoritativní a že Seal musel být šťastný chlap.

Modelka také přiznala, že nikdy neměla zkušenost s kosmetickou chirurgií, jako je botox.
"Zeptejte se mě znovu, až mi bude 65...jsem hrdá na to, že mohu říci, tento den a v tomhle věku, že nemusím dělat skoro nic," rozpovídala se. "Každý má svůj názor na to, co je hezké a co nehezké a operace by na mě prostě nevypadaly pěkně. Zvlášť když vidím, jak je podstupují mladé dívky. Nechci konkrétně jmenovat, ale mohu to říct takhle 'Wow, pamatuji si tě před pěti lety, připadala jsi mi tak krásná, a teď...kdo je ta osoba?'. Prostě vím, že hodně holek kolem poloviny mého věku je podstupují a ptám se, co budou dělat až jim bude 40 nebo 50?"


Rosie Huntington-Whiteley a Jason Statham na premiéře filmu "Safe"

17. dubna 2012 v 15:45 | AnetNelly |  Rosie Huntington-Whiteley

16. dubna se v newyorském promítacím sále Chelsea Clearview Cinema konala premiéra nového snímku "Safe", na kterém v řadě reflektorů zazářila i krásná modelka Rosie Huntington-Whiteley (24) a po jejím boku nechyběl ani její přítel, herec Jason Statham (39), přičemž Rosie dala všem jasně najevo proč právě ona je považována za nejvíce sexy ženu světa. A i když je důležité oslavovat ženskou krásu, zítra to pro Rosie budou naprosto jiné oslavy. Americká diva totiž oslaví své 25. narozeniny. A i pro ní platí, že čím je starší, tím je krásnější. Bílé šaty, které na premiéru filmu zvolila jsou nádherné a vytvářejí úžasný kontrast s její opálenou pletí.

Rosie si ale může dovolit nošení takových skvostů. Nedávno totiž byla jmenována deníkem Sunday Times Rich List jednou z nejbohatších osobností do třiceti let. Sama dokonce přiznala, že si již stihla vydělat přes 8 milionů amerických dolarů a rozhodně své tempo nezpomaluje. Nedávno se ukázala totiž v Los Angeles, kde opět vystavovala své křivky a na své si přijdou i fanoušci filmu, protože se šušká, že Rosie dostává čím dál tím více pracovních nabídek na filmy. Těšíme se!


Jessica Alba hostem slavnostního otevření obchodu Tommy Hilfiger

16. dubna 2012 v 23:52 | AnetNelly |  Jessica Alba

Zdá se, že se skutečně stal pánský styl oblékání mezi hollywoodskými celebritami oblíbeným. Nedávno se v něm ukázala herečka Lily Collins a tentokrát v něm zazářila (snad ještě více) krásná Jessica Alba (30), která se 16. dubna objevila v Tokiu, kde se zúčastnila slavnostního otevření nového obchodu návrháře Tommyho Hlifigera. Mezi pozvanými nechyběl ani Jessicy manžel Cash Warren (33) a samotný Tommy. Samozřejmostí bylo i focení s fanoušky. A když vidím nové fotografie, začíná mi vážně čím dál tím víc připadat, že čím je Jessica starší, tím je krásnější. No řekněte sami, řekli byste jí, že brzy oslaví 31. narozeniny? Já ani náhodou! ;-)

A i když vypadá tato herečka neskutečně dobře, v nedávném rozhovoru přiznala, že díky její malé dcerce Haven se cítí vyrovnanější a právě druhé dítě jí pomohlo se odpoutat od rodičovského neuroticismu. ,,Stejně jako mnoho mých vrstevnic, také mně připadá, že občas hodně přeháním, ale s příchodem druhého dítěte se cítím víc uvolněná a nemám tolik starostí. Nepatřím sice mezi ty supermámy, ale ponocovala jsem a nekonečné hodiny jsem dělala výzkum toho, co bych mohla jako rodič udělat špatně..Pro své dcery jsem chtěla vytvořit ideální prostředí pro jejich vývoj a růst, ale s Honor jsem zjistila, že jsem často dělala více chyb když jsem se snažila, abych žádné nedělala."


,,Snažím se, aby mě jakýkoliv kašel nebo rána na hlavě nevyděsil k smrti, protože to se Honor stávalo když byla menší v jednom kuse a věřím, že Haven bude taky. Tento klidný postoj k životu a jeho přizpůsobení udělal rozhodně život se dvěma dětmi snadnější a zábavnější. Nazáleží na tom, jak moc jste připravení, protože vždyky budete dělat chyby - takoví jsou lidé. Snažím se upozornit na to, že už se tím nezabývám a přešla jsem na důležitější věci, jako je vychutnávaní si každé chvíle s mými holčičkami."

Připravte se na léto už teď!

16. dubna 2012 v 15:20 | AnetNelly |  Beauty
Je velmi důležité se před slunečními paprsky chránit. A i když vím, že mnoho z vás se bez sluníčka prostě neobejde, je aspoň podstatné, abyste se mazaly. Já osobně ochranu před sluníčkem nepodceňuju. Chci se sice stejně jako vy krásně opálit, ale to můžu i přesto, že budu namazaná. Navíc pamatujte, že pokud se namažete správným ochraným faktorem, opálení vám tak vydrží daleko déle a bude celkově zdravější.

Na léto se tedy můžete začít připravovat už teď, věřím že dnešní prodejci již teď ve svých obchodech nabízejí velkou škálu produktů, které vám ke krásnému opálení mohou dopomoct.

Neměli byste ale zapomínat na obličej. Jasně, tělo si namaže kde kdo, ale je faktem, že na obličej se zapomíná. Pak vznikají vrásky a pleť přestává být pružná. A opálení na vrásčité pleti nevypadá pěkně. ;-)

A co dělat, když máte ale mastnou pleť a bojíte se, aby se vám na obličeji neudělali pupínky? Jak pečovat o rty vystavené slunci?

Ano i o rty je dobré v létě pečovat. Doporučuji například investovat do produktu značky Bioderma z řady Photoderm - MAX tyčinka na rty, které má velmi vysokou ochranu SPF 50 +, tudíž se nemusíte bát popraskaných rtů a spálení. Lze ji ale také použít i na některé místečka na těle, které se snadno vysušují. Chrání před celým spektrem záření, tudíž je kůžička rtů kompletně chránená. Obsahuje i patent buněčné bioochrany. Hezky voní a na rtech je skutečně příjemná, takže doporučuji i jako každodenní balzám.

click for more..

Cameron Diaz tváří InStyle magazínu

16. dubna 2012 v 0:08 | AnetNelly |  Cameron Diaz

Californská rodačka, herečka Cameron Diaz (39) nemá na randění čas. Místo toho natáčí jeden film za druhým a my se již nyní můžeme těšit na snímek "What to Expect When You're Expecting", ve kterém si zahraje například po boku smyslné Jennifer Lopez. Stejně úspěšná je ale v modelingu. Nejnovější květnové vydání amerického InStyle si totiž herečku vybralo za svou nejnovější tvář a rovnou s ní nafotilo i krásný photoshoot, ve kterém se Cam ukázala například v nádherných šatech značky Valentino. Nechyběl samozřejmě ani zajímavý rozhovor, ve kterém herečka prozradila pikantnosti o lásce, dětech a samozřejmě i faktu, že jí táhne na 40ku. Co se ale samotné obálky týče, je naprosto dokonalá. Jemné sladění barev a okouzlující Cameron doslova nutí zákazníka si magazín koupit. Co myslíte? ;)


Zde jsou útržky z rozhovoru:

Cameron o tom, jak přistupuje k životu: ,,Žiju svůj život jako dobrodružství. Mým cílem je, aby byl rok od roku lepší a lepší."

Cameron o filmech: ,,Na filmech nejvíce miluji to, jak dokážou představit tolik lidí. Netočím filmy proto že si myslím, že je to něco o čem bych chtěla mluvit. Chci, aby se jim lidé zasmáli, plakali, aby je procítili."

Cameron o přátelství: ,,Dobré přátelství je základ. Být na někoho hodný, ohleduplný, obohatit životy druhým. Od svých kamarádek jsem se toho hodně naučila a jsem za to ráda."


Kendall Jenner pro magazín FLAVOR

15. dubna 2012 v 23:38 | AnetNelly |  TopModels
Že nevíte, kdo je tahle hnědovlasá kráska? Jedná se o šesnáctiletou americkou modelku jménem Kendall Nicole Jenner, jenž se narodila v Los Angeles, Californii. A vzhledem k tomu, že je to na našem blogu nová tvář, něco vám o ni povím. Kendall má neuvěřitelných 9 sourozenců, přičemž 8 z nich je nevlastních. Kráska podepsala smlouvu s modelingovou agenturou Wilhelmina Models jako teen modelka, přičemž netrvalo dlouho a zakázky se jí začaly hrnout. Mezi její úspěchy patří například kampaň pro značku Forever 21, Nordstrom, shoot v Teen Vogue, Paper nebo TeenProm. Pózovala pro návrháře Marca Clarka a modelovala pro Luca Couture 2010. Kendall v současné době chodí do soukromé školy Sierra Canyon High School v Chatsworthu se svou mladší sestrou Kylie.


Docela zajímavé, jak dokáže Kendall vše stíhat, že? Tentokrát si na svůj účet může připsat další úspěch - photoshoot v magazínu Flavor, kde předvádějí nejnovější trendy bikin pro léto 2012. Samotná Kendall je z shootu tak nadšená, že na svou stránku, kterou vlastní se sestrou Kylie (kendallandkylie.celebuzz.com), napsala:

"Jsem taaaak nadšená, že vám mohu ukázat mé nejnovější snímky z časopisu Flavor," přičemž připojila fotografie a zároveň své fanoušky informovala o tom, že celý shoot vnizl v Goldsteinově domě v Beverly Hills, pod vedením producentky Sinishy Nisevic.
A vzhledem k tomu, že je Kendall nevlastní sestrou Kardashianových, jedna z nich si na svůj Twitter napsala milou pochvalu pro Kendall:

"Prostě wow! Kendall právě zveřejnila své fotky z focení pro magazín Flavor na svém blogu a jsou taaaaaaaak krásné. Celé se mi to tak líbí, její uhlazené vlasy, krásné plavky a neuvěřitelné prostředí Goldsteinova domu. Jsem na tebe hrdá Kendall...moje malá supermodelko."Victoria´s Secret má nového andílka!

14. dubna 2012 v 19:28 | AnetNelly |  Victoria's Secret
Nedostatek modelek kvůli četným těhotenstvím se asi začalo na společnosti Victoria´s Secret značně podepisovat. Možná proto se tato luxusní firma vyrábějící spodní prádlo rozhodla, že je na čase si rozšířit obzory. Vybrali totiž nového andílka, je jím mladičká Toni Garrn (19). Společnost na svém twitteru sama oficiálně oznámila, že tato devatenáctiletá modelka vstoupila do elity supermodelek, které 4. dubna představovali novou kolekci "Love is Heavenly".

Přitom Toni není ve společnosti žádným nováčkem. Již loňský rok se objevila na samotné přehlídce Victoria´s Secret Fashion Show. Příští týden dokonce po boku Erin Heatherton a Lindsay Ellingson předvede novou kolekci.

Tato německá modelka byla objevena modelingovou agenturou Modelwork poprvé v Hamburku v roce 2006, zrovna když probíhalo mistrovství světa FIFA. Poté podepsala smlouvu s agenturou New York Women a vzala svět módy útokem. Od té doby chodí na přehlídky jako je Christian Dior, Donna Karan, Fendi, Emporio Armani, Hugo Boss, Burberry a mnoho dalších. Nyní je zapsána pod agenturou Mega Model.

Kromě toho se často Toni objevuje také v časopisech. Zdobila již obálky jako je Vogue, Elle a Harper´s Bazaar.

Jméno: Toni Garrn
Míry: 86-60-89
Výška: 181 cm
Národnost: německá
Vlasy: blond
Oči: modré
Narození: 7. července 1992

Jak se vám nový andílek líbí?


Už jsi zkusila populární tělový zábal?

14. dubna 2012 v 16:16 | AnetNelly |  Beauty
Zdravím slečny! Když bych vám položila otázku, jak relaxujete, asi bychom se neshodly na jednoznačné odpovědi, protože každý si pod slovem relax představuje něco jiného. Někdo považuje za relaxaci spánek, někdo procházku s přítelem a někdo považuje za relax i cvičení. V dnešní době se nám nabízí mnoho dalších relaxačních možností, přičemž velkou většinu z nich jste možná ještě ani nevyzkoušely.


My osobně považujeme třeba za skvělý dárek pro blízké masáž nebo různé lázeňské procedury, mezi které patří i takové zábaly - tedy bandáže do kterých je naše tělo baleno. Mnoho zábalů má tu výhodu, že přispívají k detoxikaci organismu a dokáží tělo zbavit škodlivých lálek. Některé jsou vhodné například i k hubnutí. Ty opravdu účinné, na které, když budete chodit pravidelně, vás dokáží zbavit i šesti přebytečných centimetrů. Takové zábaly však dokáží být drahé a musí se za nimi do specializovaných center. Další nevýhodou tohoto zábalu je, že ztráta hmotnosti je dočasná, a proto doporučuji raději investovat peníze do kvalitní kosmetiky, jenž hýčká například naši pleť, vlasy, dekolt nebo jiné části obličeje.

Ovšem lázeňské procedury se jen nezabývají zábaly, ale také různými masážemi a maskami na obličej. Můžete vyzkoušet třeba tělový zábal s obsahem mořských řas, aloe vera nebo bahna. Prakticky si ho můžete udělat i doma, ale poté se musíte zabalit do speciální bandáže na 20 minut a poté směs důkladně opláchnout. Věřte, že vám bude opravdu krásně teplo a příjemně. I přes tento domácí vám chci říct něco o těch nejpopulárnějších a nejznámějších zábalech, jenž jsou vyhledávány po celém světě.

Miley Cyrus při odchodu z Winson Pilates

14. dubna 2012 v 13:09 | AnetNelly |  Miley Cyrus

13. dubna byla mladičká Miley Cyrus (19) spatřena (už jako každý den) při odchodu ze své cvičící rutinny. To, že si dává tato mladá herečka a zpěvačka poslední dobou hodně do těla je znát, nikdy předtím nevypadala tak dobře. Několik snímku paparazzi fotografové ulovili zrovna když odcházela z tělocvičny Winson Pilates, kam pravidelně chodí na hodiny pilates. A i když v poslední době vypadá tak dobře, údajně se za jejím spokojeným výrazem ve tváři schovává přeci jen pár šramů. Vypadá to totiž, že vztah Miley a Liama Hemswortha se rozpadá.

Nedávno jeden z nejmenovanných serverů napsal, že Miley si je jejich vztahem velmi nejistá. Údajně proto, že jeho kariéra díky sérii The Hunger Games rapidně vzrostla.

,,Myslím, že se teď Miley cítí, co se jejího vztahu s Liamem týče, velmi nejistě. Přiznejme si to, Liam toho má teď hodně co na práci. Jeho kariéra stoupla a má velmi slibnou budoucnost, zejména díky The Hunger Games a několika dalším projektům," prozradil zdroj a pokračuje. ,,Miley se cítí ohrožená, " tvrdí zdroj, který upozorňuje na skutečnost, že Liam pracuje nejen s krásnou Jennifer Lawrence, ale také si zahraje brzy po boku Emmy Roberts. ,,Když se Miley poprvé s Liamem seznámila, on nebyl vůbec známý. Mám ten dojem, že se na sebe Miley snaží strhnout pozornost, protože se bojí, že ho ztratí."


Je to oficiální! Brad a Angelina se budou brát!

14. dubna 2012 v 12:53 | AnetNelly |  Angelina Jolie

Konečně připraveni dokázat svou lásku papírem, se budou herečka Angelina Jolie (36) a Brad Pitt (48) brát! Pár se totiž nedávno oficiálně zasnoubil. Drby, které o páru v poslední době kolovali - a především o jejich zasnoubení, jsou tedy pravdivé. Novinku potvrdil v pátek odpoledne samotný tiskový mluvčí páru.

Naposledny byla Angelina spatřena v Los Angeles na jedné z vernisáží muzea umění čínské galerie, přičemž už v té době se spekulovalo, že herec a herečka plánují svatbu a na programu byl i výběr zásnubního prstenu: ,,Mohu potvrdit, že ano. Robert Procop skutečně navrhnul pro Angelinu zásnubní prsten, který byl navržen ve spolupráci s Bradem Pittem."

A pokud se ptáte, proč se do toho pár rozhodl praštit zrovna teď, možná pro vás nebude velkým překvapením když zjistíte, že za to můžou jejich děti. Brad se totiž tisku nedávno zmínil, že jejich děti na ně už dlouho tlačily a prostily je, aby se vzali.

"Pro děti to hodně znamená. Jednou to určitě přijde. Je to úžasný nápad. Pořád mi říkali - ´Dej mamince prsten.´, a tak já řekl, že to udělám," prozradil Brad v interview pro CBS News.

Zatím není uveřejněno oficiální datum svatby, ale i přesto to bude jistě jednou z největších podívaných v historii hollywoodských svateb.

Alessandra Ambrosio představila své bříško!

14. dubna 2012 v 12:39 | AnetNelly |  Alessandra Ambrosio
Brazilská modelka Alessandra Ambrosio (31) 11. dubna oslavila své třicátéprvní narozeniny a rozhodla se svým fanouškům taky dát nějaký dárek. Jako poděkování vložila na své Facebook stránky vlastní fotografii sebe a svého rostoucího bříška. Je více než jasné, že porod se každým dnem blíží. Alessandra by měla porodit svého chlapečka v polovině května - což je už za 4 týdny! Není tedy divu, že se snaží si své "prozatimní" bříško patřičně užít.

K osobní fotografii také patřilo modelčino poděkování za všechny blahopřání a hezké vzkazy: ,,Všem moc děkuji za krásná přání!! Krásný víkend všem!"