Svoboda zvířat, aneb jak můžeš pomoci

14. ledna 2012 v 14:09 | AnetNelly |  Naše Kecy

Nedávno mi přišel jeden zajímavý e-mail od jedné z organizací, které se zabývají zvířátkami.. Ráda bych vám ho zde zveřejnila, abyste také vy mohli pomoci všem tvorům, kteří se nedokáží bránit.

Vážení příznivci ochrany zvířat,

na začátku nového roku se k Vám dostává první letošní číslo Newsletteru Svobody zvířat, v němž se dozvíte, čemu jsme se věnovali v průběhu listopadu a prosince, i o tom, co chystáme do budoucna.

Kromě jiného se dočtete, kolik podpisů již je pod našimi peticemi, jak proběhla akce ke Světovému dni bez kožešin či jak v zimních měsících vypadá činnost Sekce na ochranu koček. Jistě Vás potěší zpráva o záchraně několika desítek zvířat před testováním v rámci chemické politiky REACH nebo nové značky výrobků netestovaných na zvířatech. Nepřehlédněte prosím ani informaci o nové petici na ochranu tuleňů.

Samozřejmě bychom svou činnost nemohli vykonávat bez Vaší podpory. Svoboda zvířat je závislá na financování z řad veřejnosti. Chcete-li nám pomoci, budeme rádi za jakýkoli finanční dar. Můžete nám například poslat DMS nebo se stát registrovaným dárcem. Více informací najdete na www.svobodazvirat.cz/zapojte-se/podporte-praci-sz.htm. Děkujeme!

Nejste-li ještě členem Svobody zvířat, můžete se jím stát za pouhých 25 Kč za měsíc! Budete dostávat naše nové materiály, čtvrtletní Zpravodaj Svobody zvířat a samozřejmě Vás budeme informovat o aktuálním vývoji v oblasti ochrany zvířat. Naši členové mají také nárok na 10% slevu v E-shopu Svobody zvířat, 5% slevu v Obchodu bez krutosti a další výhody. Více informací naleznete na www.svobodazvirat.cz/zapojte-se/stante-se-clenem.htm.

Rádi bychom Vám zároveň popřáli vše nejlepší do nového roku 2012. Věříme, že společně se nám podaří prosadit lepší svět pro zvířata. Děkujeme za Vaši podporu!

Newsletter jsem hodila na leteckou poštu, takže si novinky můžete přečíst i vy.
Stačí kliknout
ZDE a soubor si stáhnout.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kulicka Kulicka | Web | 14. ledna 2012 v 14:11 | Reagovat

Dobry clanek, mrkni na muj web

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama