Leden 2012

Ať víš o parfémech všechno! :)

31. ledna 2012 v 19:40 | AnetNelly |  Parfémy
Ať už můžeš mít ráda květinové nebo citrusové (lesnaté) vůně parfémů, nejdůležitější je, jakým způsobem ho vlastně nosíš. A ano, na tom opravdu záleží. Existují místa na těle, díky kterým je parfém více cítit? Jaké druhy parfémů a jak dlouho na tvé kůži vydrží?A co jsou to ingredience? Kolik jich je potřeba? Zde jsme pro tebe připravily tento článek, ve kterém se dozvíš, jak svůj parfém nosit (dozvědět se o něm co nejvíce) tak, aby dokonale vyjadřoval tvé pravé já.

Základem je správný výběr

Prvním krokem při koupi parfému je jeho vyzkoušení. Při testování nového bys měla správně počkat deset minut, aby se kompletně stihly rozvinout všechny jeho složky. Teprve pak je dobře cítit konečný výsledek. Měla bys také vědět, že nos není schopen testovat najednou více parfémů - pokud si v obchodě vyzkoušíš víc jak tři vůně najednou, může být tvůj názor na některou z nich nakonec zkreslený.

Parfémy mají zpravidla tři úrovně - horní, střední a základ (jinak známo jako hlava, srdce a základ). Horní zanechává první dojem parfému a odezní během pěti minut. To vysvětluje, proč se ti někdy parfém líbí jen ze začátku a pak postupem času zjistíš, že zas není až takový favorit. Střední a základní část lze zase cítit zhruba po desti až patnácti minutách a je zároveň konečným výsledkem celkového složení.


Kde ho použít?

Parfém je vhodné použít na pulzní body, kde proudí nejvíce krve a kde je kůže nejteplejší. Pro to, abys docílila kýženého efektu, použij parfém na zápěstí, na zadní straně uší, šíje na krku, hrudi, vnitřní straně loktů a za koleny Postřik v oblasti kotníků zase umožní vůni uvolňovat postupně.

Parfém také drží déle pokud jsi majitelkou dobře hydratované pleti a zároveň taky pokud použiješ vonný olej či krém odpovídající vůni tvého parfému. Vrstvení stejné vůně totiž zajistí, že efekt vydrží déle. Toto vrstvení se může skládat z - krémů, vonných prášků na tělo, olejů a nakonec samotného parfému - vrstvit lze na jakékoli části těla, ale musí se shodovat s vůní parfému.


Co parfém obsahuje?

Věř, nebo ne, ale i levné parfémy v sobě skrývají úžasné ingredience. Parfém je směs přírodních nebo syntetických vonných olejů naředěná vodou a vysokým obsahem alkoholu. Kolínská voda Eau je nejméně koncentrovaná s 3 % oleji a parfém vydrží zhruba hodinu. Toaletní vody obsahují asi 3-8 % olejů a vydrží tak přibližně dvě hodiny. Eau de Parfum se zase skládá z 15% olejů a parfém by měl vydržet asi tři až čtyři hodiny. Parfémy by mělyzase vydržet posledních pět až šest hodin.

Více vydrží lahvičky, které stříkají parfém jako spray. Vůně by měly být uchovávány v chladu, suchu a chráněné před slunečním zářením. Pro optimální svěžest parfému jej můžeš také ponechávat v krabičce. Parfém by měl vydržet zhruba tři roky od data výroby.

Jaké jsou jeho ingredience?

Asi 75% parfémů obsahuje extrakty z růží a jasmínu, protože se skvěle v parfému navzájem upevňují. Parfémy se také rozdělují do skupin jako jsou svěží citrusové, ovocné květinové, orientální a kořeněné. Každý parfém obsahuje tisíce složek a chemických látek. Traduje se dokonce, že dvoum zamilovaným lidem nemůže vydržet vztah, pokud nesdílí zájem o zhruba stejné vůně.

Vybírej svou barvu vlasů pečlivě!

30. ledna 2012 v 20:56 | AnetNelly |  Beauty

Barvení vlasů se stalo pro mnoho žen i dívek velkým trendem a čím dál tím více přichází kosmetický průmysl s dalšími a dalšími nápady, jak lze svou barvu vlasů oživit. Barvení ať už na blond či červenou se stalo velkým módním trendem jak v Česku, tak i ostaních zemích světa a čím dál tím více se používá spíše pro snahu získání vlasům na originalitě než na zakrytí prvních šedin (jak tomu bylo doposud).

Špatná volba barvy na vlasy může nejen zkazit celkový výsledek, ale také hřívu pěkně poškodit. Je proto velmi dobré vybírat si kvalitní vlasovou kosmetiku a dbát na to, aby se daná barva hodila k tvému vzhledu.

Správný výběr hnědých odstínů

Věř, nebo ne, ale hnědá barva opravdu nesluší každému a musí se shodovat alespoň trochu té barvě, kterou máš od narození. Tudíž je lepší volit hnědé odstíny v případě, že ti příroda nadělila též tmavší odstín. Pokud tvoje přirozená barva postrádá jiskru a nutně potřebuje oživit, je dobré vybírat si takovou, která se co nejvíce podobá té tvé a zároveň ji dokáže nádherně oživit a rozzářit.

Hnědá barva vlasů má ale také mnohem více výhod. Udržuje se totiž mnohem snadněji než ostatní barvy. Kvalitní péče je samozřejmě základem.Máš poškozené vlasy?

Pokud tvé vlasy vypadají jako suchá sláma a jsou zničené, tmavě hnědá dokáže tento efekt skrýt. Může být samozřejmě o odstín či dva tmavší, tím rozhodně nic nezkazíš. Olivové tóny pleti skvěle vypadají v kombinaci s hlubšími odstíny hnědé. Světle hnědá se zase hodí pro světlou pleť.

Tmavé vlasy - žádný problém!

Pokud si chceš nechat své vlasy obarvit na hodně tmavou, skoro černou, je lepší v takovém případě vyhledat pomoc kadeřníka, který ti pomůže vybrat ten správný odstín. Tvoje vlasy tak budou vypadat opravdu profesionálně obarvené. Pokud máš ale například vlnité vlasy, pak chtěj nabarvit konečky barvou, která má světlejší odstín než ta, kterou použiješ na většinu tvé hřívy.

Máš ale pocit, že nejsi schopna si obarvit vlasy dokonale? V pořádku, správnou barvu můžeš získat také pomocí jednoduchého fígle - pokud sladíš teplý odstín s neutrálním tónem. Brunetky by se měly vyhnout používání laku na vlasy, který může barvu ničít a navíc pak může působit i mdlým dojmem.

K tmavým vlasům se hodí především co se make-upu týče - brilantní černá řasenka a jemné tóny make-upu, který skvěle upozorní na tvou barvu vlasů, která tak bude vypadat velmi temperamentně. Jestli je ale tvá pleť až moc světla a ty nechceš vypadat mrtvolně, můžeš použít lesk na rty v teplém odstínu a samozřejmě také tvářenku či bronzer.

Červné odstíny barvy

Červené odstíny barev na vlasy jsou snad jediné, se kterými není lehké si zahrávat. Vypadají ve výsledku sice skvěle, ale je s nimi skutečně mnoho práce. Nejvíce se hodí pro narůžovělý až meruňkový tón pleti, který skvěle kontrastuje s tmavě červenou. Slečny s olivovou a tmavší pletí budou muset více zapátrat, protože v tomto případě není výběr rozhodně snadný.Existuje ale jedno zlaté pravidlo - rudé vlasy nesmí působit vulgárně a nutno je nosit s jistou elegancí. Červená barva totiž působí mnoho pozornosti, tudíž je dobré si ji vybrat pouze v případě, že jsi skutečně připravená na pohledy ostatních. Navíc tato barva vypadá nejlépe na zdravých vlasech.

Vyhni se červeným odstínům v případě, že tvé vlasy jsou suché a poškození.

Parfémy a jak je (ne)používat!

28. ledna 2012 v 0:33 | AnetNelly |  Parfémy
Když jsem byla malá, možná jsem měla takovou divnou myšlenku, a to "proč lidé používají parfémy, že je to baví si je kupovat a nanášet". Je to zvláštní že? Ovšem teď jak jsem starší vím, že parfémy jsou nepostradatelnou součástí mé osobnosti a nyní bych se bez svých oblíbenců neobešla. Ovšem, mnoho slečen vlastně netuší, jak se parfémy používají a naopak jak je nepoužívat. Zaměřím se také na alergické "přátelé". Ráda bych se s vámi podělila o pár (možná známých) tipů, které mohou být přínosem pro méně informované.

• Pokud chceš, aby byla vůně tvého co nejintenzivnější, používej svůj oblíbený parfém na tzv. "teplá místa", kde krev teče v blízkosti kůže, tudíž část těla vystavuje většímu tepelnému tlaku a je tedy pravděpodobnější, že bude parfém účinný. A právě tato místečka pracují jako malá voňavá čerpadla. Kde je najdeš? Třeba na zápěstí, ve vnitřní části loktů, kolen, na krku a u klíční kosti.

• Parfémy samy o sobě voní po určitou dobu - zejména několik hodin, ovšem pokud chceš, aby ti jeho slastná vůně vydržela ještě déle, nanášej ho spíše na mastnou pokožku než na suchou. Tudíž před každým použítím parfému si své tělo namaž nějakým krémem nebo vazelínou.

• Některé z vás možná netuší, že jak jsou parfémy fixované na teplo, platí to i v případě počasí, tudíž jsou intenznivnější, když je teplo. V létě můžeš tedy nanášet menší množství nebo prostě použít lehčí vůně. Doporučuji na léto například parfémy značky Hugo Boss, které mají nejen skvělou vůni, ale opravdu dlouho vydrží!

• No, občas jsem si myslela, že když použiji velké množství parfému, vydrží jeho vůně déle. To je ale obrovský omyl. Nemluvě ani o tom, že lidé ve vašem okolí vás cítí, tudíž jakmile se převoníte, nebudete na okolí působit příliš přitažlivě.

• A kde vlastně svůj oblíbený parfém uchovávat? Já osobně ho mám ve své skřínce - ještě v krabičce, tudíž ho chráním před přímým slunečním zářením a vlhkem. A tak to přesně má být. Parfémy mají být uchovávány v tmavých a chladných místech, aby byla jejich "životnost" co nejdelší.

• Znáš to, oblékneš si na sebe něco hezkého a chceš se navonit svou vůní. Nastříkáš a jdeš! Holky by ale neměly zapomínat na to, že je také důležité vnímat, jaké oblečení máš na sobě. Proč? Pokud nastříkáš parfém například na hedvábí, můžeš si zadělat na nepěkné skvrny.

• Alergie na prach, pyl apod. Je to velice nepříjemné a kolikrát se stane, že se alergická reakce může projevit právě díky používání nějakého prafému. Jenže ty ho tak miluješ a teď se ho musíš zbavit. Jak tomu předejít? Až si budeš zase kupovat nějaký parfém, nejprve vyzkoušej, zda na něj nejsi alergická. Jemně nastříkej trochu parfému na zápěstní nebo vnitřní stranu loktu. Pokud ti do hodiny kůže zčervená, nebo se objeví vyrážka, tenhle parfém opravdu není pro tebe vhodný.

• Většina parfémů je navržena tak, že vydrží působit přibližně 4 hodinky. Některé z nich však mohou vonět déle. I ty sama si to můžeš zařídit. Jak? Jednoduše nos mini balení oblíbeného parfému v kabelce a zhruba po 4 hodinách nástřik opakuj.

Miranda Kerr na letišti v Tokiu

25. ledna 2012 v 19:59 | AnetNelly |  Miranda Kerr
Po delší době si topmodelka Miranda Kerr (28) udělala menší výlet a zavítala to velkoměsta v Japonsku - Tokia, kde byla spatřena na letišti Narita International Airport. Svůj smysl pro módu tato krásná australská diva rozhodně neskrývala, stejně jako úsměv a paparazzi fotografové se mohli doslova roztrhnout, aby ulovily alespoň jediný snímek téhle krásky.

V nedávném interview se Miranda rozpovídala o nově nafocené kampani pro značku Victoria´s Secret a nechyběla ani řeč o tom, jak tato značka podporuje ženy, aby se vnímaly jako krásné a byly se svými těly spokojené.

,, (Victoria´s Secret) se snaží propragovat zdravá a pěkně stavěná těla, což si myslím je pro nás všechny velmi dobré. Ale také si myslím, že pro kohokoliv je důležité, aby měl jistý sportovní režim, protože pak ze sebe ti lidé mají dobrý pocit. Je to stejně hodně o tom duševním zdraví jako o tom fyzickém."


Nudíš se? Hraj skvělé hry pro dívky!

25. ledna 2012 v 16:02 | AnetNelly |  Diskuze
Vzhledem k tomu, že zimní počasí se místo odpočinku spíše ubírá v aktivitu, je nutností zůstat doma. Tudíž nemáme tolik možností, jako třeba v létě. Ovšem, kolikrát se stává, že nás může popadnout nuda i ve večerních hodinách či o víkendu. Možná se ptáte, co v takovou chvíli dělat. Mě osobně se občas stane, že opravdu nevím, co bych už dělala. I přesto, tu pro vás mám jeden skvělý tip.
Už nemusíte trávit celý den u Facebooku, televize nebo časopisů. Je tu i jiný druh zábavy, který poskytuje, všem nám dobře známý, internet.
Napadlo vás někdy, že takové hry pro dívky by mohly být zábavné? Vzhledem k tomu, že kluci jsou spíše na střílečky, akční a hororové hry, my si na takové moc nepotrpíme. Jestli jste si myslely, že na světě však žádné jiné hry nejsou, tak jste se spletly. Existují totiž i dívčí hry, které dokáží zabavit na několik hodin, zlepšit nám náladu a někdy se třeba i něčemu naučit.

A co takové hry pro dívky nabízejí? Výběr je opravdu široký, ale osobně si myslím, že většina holek je ulítlá na módu nebo líčení. Můžete si zahrát hru, kde slečně vyberete outfit na diskotéku a navíc jí můžete vybrat jeden z mnoha účesů. Váš vybraný outfit může mít vysoce módní postavení či bláznivý dojem. Je to jen na vás! Takových zábavných her je ale spousta, postačí jen, když se rozhodnete, na jakou událost slečinku chcete obléct a potom volíte libovolnou hru. V mnohých hrách pro dívky naleznete také ty, kde je vaším úkolem danou "panenku" co nejlépe nalíčit, máte k dispozici širokou škálu barev a samozřejmě také účesů. Osobně mě zaujala například hra Perfect Makeover.


Lákalo by vás snad něco jiného? Pro hry online žádný problém, můžete si vyzkoušet třeba různé postřehové hry, mezi které patří například restaurační hry jako Papa'S Freezeria. Máte-li však ambice ještě trochu dál, můžete zabrouzdat až k hotelovým hrám, kdy se staráte o vlastní luxusní hotel. A právě tahle hra nese název Asthons Family Resort.

A co je na tom nejlepší? Hry jsou online, takže se nemusíte zabývat žádným zdlouhavým stahováním a čekáním!
A kde najdeš ty nejlepší hry pro dívky? Hrejzona.Cz

Hana Soukupova pro Luisu Spagnoli

25. ledna 2012 v 15:17 | AnetNelly |  Hana Soukupová

Zlatá a modrá. Takové barvy dominovaly na nových snímcích, které nafotila česká topmodelka Hana Soukupová (26), která se tak stala tváří italské značky Luisa Spagnoli, která tak zároveň představila svou nadcházející kolekci na jaro letošního roku. Hana pózovala v Malibu fotografu Michelangelovi di Battistovi v nádherné vile Stahl House blízko jedné z malibských pláží.

V nové kolekci dominují především pastelové barvy, květinové potisky a to vše laděné do stylu 70 let. Nechyběly však ani nesmrtelné doplňky v podobě kabelek či náramků. Nad novými fotografiemi této české krásky se každopádně doslova tají dech.


click for more..

Brad Pitt & Angelina Jolie: 2012 Producers Guild Awards

22. ledna 2012 v 17:09 | AnetNelly |  Angelina Jolie
Vzhledem k tomu, že je Hollywood plný hvězd a každým rokem přichází ty nové, mohlo by se stát, že se časem na některé zapomene. Ovšem to neplatí v případě krásné herečky Angeliny Jolie, která se společně s Bradem Pittem zúčastnila 23. výročí akce Producers Guild Awards v Beverly Hills. Hvězda filmu "Pan a paní Smithovi" si na sebe oblékla černé šaty značky Gucci a Brad celý večer prezentoval outfit Michaela Korse.
Co se večera a předávání cen týče, Brad bohužel nevyhrál cenu za nejlepšího umělce, kterou mu tzv. vyfoukl Thomas Langmann. Co se Angi týče, ta získala jedno z mnoha ocenění.

Ovšem nechtěla bych zůstat jen u samotné akce, která většinu návštěvníků našeho blogu nezajímá. Spíše byste asi raději nějaké pikantnosti z osobního života tohoto slavného páru. A někdy se stane, že se nic nového neděje, ale někdy je to také naopak. A to platí i pro Angi a Brada. A co je ta žhavá novinka?


Donedávna slavnému páru nedala spát mnohá média, protože se kolem nich točila jen jedna otázka: "Je Angelina těhotná, nebo není?". Na tuto otázku odpověděla jasně "Mohla bych nakonec být těhotná."
Časem se však ukázalo, že její odpověď nebyla pouhou odpovědí, ale holým faktem. Blízký zdroj z hereččina okolí potvrdil, že Angelina čeká své sedmé dítě a prý se už nemůže dočkat, až bude maminkou.

"Je téměř ve třetím měsíci těhotenství", řekl zdroj magazínu OK! "Není to něco, co by chtěla všem veřejně oznámit, ale prostě se pohybuje v okolí lidí, kteří si to nenechají pro sebe. Angelina si opravdu vychutnává každý okamžik v těhotenství. Po ránu jí je sice často nevolno, ale i přesto tvrdí, že to za to stojí."

Takže, tentokrát to utvrzuje nejen okolí, ale také fakt, že je Angeline častěji nevolno a přibývá na váze. A co sama herečka řekla o těhotenství?

"Miluji být těhotná. V ten moment máte pocit, že jste pravou ženou, než kdykoliv předtím. Prostě cítíte, že všechno, co se vašeho těla týče, je tu právě pro vaše miminko."


Karlie Kloss for Oscar De La Renta

22. ledna 2012 v 12:37 | AnetNelly |  Karlie Kloss
Pokud existuje přehlídková bohyně, která je světově známá pro svou schopnost dobře pracovat s vlastním tělem a zároveň dokáže vyvolat v mnohých ženách závist, určitě je na místě zmínit americkou supermodelku Karlie Kloss (19). Nejen, že tato mladičká kráska doslova překypuje sex-appealem a koketností, ale nyní také světu představuje svou sofistikovanější stránku - tedy alespoň v nové kampani Oscara De la Renty pro letošní jaro, jejíž se také stala tváří. A nové fotky z této kampaně dokonale vystihuje jediné slovo: Úchvatné. Karlie se také nedávno pro novou sezónu stala tváří Elie Saab.

Karlie v nové kampani představuje úchvatné šaty z nové kolekce a nechybějí ani dokonalé šperky a naprosto famózní boty, které se jistě stanou oblíbeným hitem celebrit.

Heidi Klum a Seal: Rozvod?!

21. ledna 2012 v 22:26 | AnetNelly |  Heidi Klum
Když se v týdnu modelka Heidi Klum (38) objevila na slavnostním předávání Zlatých Globů bez zpěváka Seala, zvěsti o problémech v jejich vztahu okamžitě vypluly na povrch. A nyní, podle serveru TMZ byly tyto spekulace potvrzeny. Server totiž tvrdí, že Heidi byla ta, která požádala o rozvod. 21. listopadu 2009 pojala Heidi příjmení svého manžela a nyní je už všude známá jako Heidi Samuel.

Modelka a zpěvák se dali dohromady na začátku roku 2004, zatímco byla Heidi těhotná s jejím prvním dítětem - dcerkou Helene (7) (známá pod přezdívkou Leni), kterou měla z předchozího vztahu s Flaviem Briatorem. Zhruba o rok později si Heidi a Seal řekli své ano na jedné z mexických pláží a společně mají tří biologické potomky - syn Henry Gunther Ademola Dashtu Samuel a Johan Riley Fyodor Taiwo Samuel. V prosinci 2009 si zpěvák oficiálně Leni adoptoval a její příjmení bylo změněno též na Samuel. Tento slávný pár je především známý díky jejich pořádání každoročních oslav ku příležitosti jejich výročí.

Server TMZ také uvedl, že Heidi minulý týden podepsala v LA rozvodové papíry . Co se důvodu jejich rozvodu týče, stránka uvádí, že za příčinou stojí údajné rozdílné názory a představy o životě.


Isabeli Fontana tváří španelského Vogue

21. ledna 2012 v 22:06 | AnetNelly |  Isabeli Fontana
Únorové číslo španělského vydání časopisu Vogue zdobila tentokrát krásná Isabeli Fontana (28), přičemže se jedná o první obálku této modelky, kterou nafotila v novém roce. Fotil Alexi Lubomirski a v šatech květinového potisku vypadala tato brazilská diva naprosto famózně. Celkový dokonalý look podtrhuje také jemné opálení, přirozené vlny a uhrančivé kouřové líčení. Podle oficiálních španělských stránek časopisu byla Isabele pověřena, aby takto reprezentovala a předvedla jaké módní trendy nyní Španělky nosí.


Ať tvůj parfém vydrží!

21. ledna 2012 v 20:58 | AnetNelly |  Parfémy
Už jste někdy opravdu přemýšleli o tom, jak parfém správně použít? Jeho nanášení by měl být něco jako rituál. Ať už byla nositelkou tvoje babička, mamka či ty samotná ho ráda nosíš, zamysli se, zda svůj parfém nanášíš skutečně tak, jak bys měla. Ráda ho nanášíš jen na zápěstí? Nebo jsi typ slečny, která ho nastříká do vzduchu a nechá na sebe volně spadnout? Ve skutečnosti neexistuje přímá rada, jak ho použít, ale existují kroky, díky kterým můžeš docílit toho, že tvoje vůně dlouho vydrží.
Podle Michelle D´Vaz britské manažerky jednoho z obchodů s parfémy je nejlepší použít parfém ještě před tím než se oblékneš. Hodně lidí sice považuje za klíčové pulsní body ty, které jsou například za ušima nebo na zápěstí, ale pravdou je, že existuje celá řada dalších, které mohou zajistit, že tvá vůně vydrží déle. Například za koleny nebo záhyb v lokti, kde přírodní teplo z kůže pomalu složky parfému uvolňuje.

Mnoho postupů jak správně parfém aplikovat můžeš kromě toho okoukat také z filmů nebo různých reklam konkrétně na parfémy, kde je většinou názorně ukázáno, jak by se měl parfém aplikovat. Vyšlo ale najevo, že pouhé stříkání nebo vtírání parfému do kůže jeho složky ,,ničí".

Je dobré používat tzv. techniku vrstvení, stejne jako používání parfémovaných gelů, krémů nebo rozprašovačů a vůbec to není přehnanost, naopak. Ty dokážou zajistit dlouhotrvající vůni. Hydratují pokožku a zároveň díky tekutému složení se plně absorbují do pokožky. Před oblékáním tedy nanes parfém na tlakové body výše uvedené a nech ho přirozeně zaschnout.

Pokud už si koupíš parfém, měla bys také myslet na to, jakým způsobem ho skladuješ, protože jako každý kosmetický produkt, také parfém obsahuje složky, které si neudrží ,,mládí" do nekonečna. Pokud parfém skladuješ příliš dlouho, hrozí, že vůně vymizí nebo se začne lehce ztrácet a nebude tak intenzivní. Pokud je tvůj parfém prošlý, lze to poznat také tak, že jeho vůně se ze svěží a čerstvé stala spíše příliš ostrou. Existuje pravidlo, že vůně vydrží asi rok, ale mnoho slečen své vůně neustále mění, takže by si měly dávat pozor, aby jejich předešlý parfém nepřesáhl datum spotřeby.
I samotné skladování ale může udělat hodně. Parfém by neměl být ponechán na místě, kde je vystaven slunečnímu záření, protože teplo způsobuje poškození jeho složek.

Z vlastní zkušenosti mohu třeba co se kvality parfému týče, doporučit parfémy Calvin Klein, které nádherně voní a opravdu dlouho vydrží. Osvědčil se mi ale také Gucci Envy me, jehož vůně je naprosto omamná a dokonalá. Je velký rozdíl i v tom, zda si koupíš například jemný, svěží parfém než například ten, který je ostřejší či obsahuje například složku koření. I takové parfémy na tobě samozřejmě budou vonět jinak. Mohu například doporučit i aplikaci parfému do vlasů. Jednoduché (z dálky) stříknutí do vlasů je krásně provoní a samozřejmě každý tvůj pohyb do okolí vůni ,,vypustí", tedy se ještě zintenzivní. To samé platí i o oblečení, z dálky můžeš na svůj oděv vůni lehce stříknout.

V prodejnách prodávají také tzv. krémové parfémy, které můžeš vetřít do pokožky, která bude krásně hebká a provoněná.

Alessandra Ambrosio tváří Hugo Boss Orange

21. ledna 2012 v 19:15 | AnetNelly |  Alessandra Ambrosio

Krásná Alessandra Ambrosio (30) opět všem dokazuje, proč je jednou z nejlépe placených modelek současnosti. Objevila se totiž v nové kampani značky Hugo Boss Orange pro jaro/léto.Tato brazilská sexbomba se v novém photoshootu objevila po boku Tonyho Warda a o dokonalé fotografie se postaral známý fotograf Matt Jones.

I přesto ale, že Alessandra v nynější době čeká svého druhého potomka, své pracovní tempo rozhodně nijak nezvolňuje. Podle vlastního ,,prohlášení" vycestovala do Londýna, kde fotila další photoshoot. Tuto informaci uveřejnila na svém twitteru, kde napsala: ,,V Londýně fotím úžasný projekt v nádherném kostele. Mám takovou radost!"


click for more photos..

Chanel Iman tváří magazínu L'Officiel

19. ledna 2012 v 16:27 | AnetNelly |  Chanel Iman
Nejnovější tváří francouzského vydání časopisu L´Officiel pro nadcházející měsíc se stala právě krásná čokoládová kráska Chanel Iman (22), která na obálce pózuje v krásném kompletu s květinovými potisky z dílny Dolce&Gabbana. Obálka samotná má poukázat na blížící se jaro, což se francouzskému vydání povedlo naprosto dokonale. Chanel na obálce působí jako exotická diva a zvolené oblečení celý efekt krásně dolaďuje. Korálové rty a černé oční linky zase skvěle upozorňují na hit z roku 1950, kdy se nosil nejvíce.


Adriana Lima na letišti ve Švýcarsku

19. ledna 2012 v 16:19 | ANETNELLY |  Adriana Lima

Je neustále v pohybu a stále zasypána prací. Topmodelka Adriana Lima (30) byla 18. ledna spatřena na ženevském letišti ve Švýcarsku, kde ji paparazzi fotografové zachytili při tradiční letištní kontrole. Bezpochyb ale vypadala jako vždy úžasně.

5. února bude kromě pracovních povinnosti se společností Victoria´s Secret také účinkovat v nové reklamě na auto značky Kia, ve kterém se ukáže například s Chuckem Lidellem. A co o novém voze a reklamě prozradil generální ředitel?

,,Když v noci sníme, naše skutečně touhy se dostávají na povrch. A toto je sen každého může a zároveň to není nic, co by mohlo ženy urážet."


Jessica Alba hostem předávání cen Golden Globes

18. ledna 2012 v 16:37 | AnetNelly |  Jessica Alba

Hledáte-li někoho, kdo vypadá skvostně při každé příležitosti, jmen se naskytuje několik, ovšem já bych vám ráda ukázala fotky z předávání cen Golden Globe Awards, kterého se zúčastnila také překrásná herečka Jessice Alba (30) společně se svým manželem Cashem Warrenem (33). Akce se konala v neděli večer, tj. 15 ledna v hotelu Beverly Hilton v Los Angeles a hvězda filmu "Spy Kids" si na sebe oblékla úžasné šaty od módní značky Gucci.

Jessica samozřejmě mluvila s tiskem, který se jí zeptal na výběr jejího outfitu.
"Muselo to být něco, co se bude hodit a čím nešlápnu vedle. Obvykle je to dobrý výběr."

Herečka, která obsadila hned několik filmů však na akci neměla jen úlohu diváka. Dostala totiž jeden důležitý úkol - vyhlásit vítěze jedné kategorie, který si z jejích rukou převezme trofej.


Miranda Kerr a Orlando Bloom hosty předávání Zlatých Glóbů v Beverly Hills

18. ledna 2012 v 16:05 | AnetNelly |  Miranda Kerr

Patří do skupinky nekrásnějších párů Hollywoodu - topmodelka Miranda Kerr (28) společně s hercem Orlandem Bloomem (35) zazářila na třináctém výročí společnosti Warner Bros. a také na After Party Instyle Golden Globes. Orlando již tradičně svou krásku hrdě ukazoval a jeho neustálým objímáním dával všem přítomným jasně najevo, že má oči jen pro ni.

Této velkolepé události se pár zúčastnil jen pár dní poté, co Orlando oslavíl své pětatřicátiny a také jejich malý syn Flynn, který oslavil své první narozeniny. Miranda dokonce poskytla časopisu People exkluzivní rozhovor, ve kterém prozradila, jaký sladký dárek svému ročnímu chlapečkovi přichystala:

,,Byl to první dort, který kdy viděl a ochutnal. Samozřejmě že byl zdravý a neobsahoval lepek. Svůj obličej do toho dortu celý ponořil. Pro jeho první narozeniny to byl zdravý start."


Jessica White a Irina Shayk v NYC

18. ledna 2012 v 15:46 | AnetNelly |  Irina Shayk
Modelka Irina Shayk (26) si společně se svou kolegyní z branže Jessicou White udělaly chvilku pro sebe a společně zašly v New York City na nákupy a paparazzi chvilkama nevěděli, kterou z nich fotit dřive. Obě dve totiž vypadaly naprosto fantasticky - a to i přesto, že na sobě neměly šaty za statisíce a drahé šperky. Modelky se prostě poznají - alespoň co se okouzlující Iriny a čokoládové krásky Jessicy týče.

V nynější době se Irina ukázala například na nejnovějších snímkách z nové kampaně pro značku Guess, které se (jak jinak) než opravdu povedly.


Nicole Richie at NBCUniversal's 69th Annual Golden Globes afterparty

18. ledna 2012 v 15:33 | AnetNelly |  Nicole Richie

Nicole Richie (30) už nepatří mezi celebrity, které by v jednom kuse vymetaly večírky. Takový 69. ročník slavnostní předávání Zlatých Glóbů si ale nemohla nechat ujít, a proto se 15. ledna v Beverly Hilton hotelu zúčastnila jak samotného předávání, tak i After party, která se konala jen pár minut po samotném skončen velkolepé události.
Na červeném koberci se tato maminka dvou dětí ukázala v krásných stříbrných šatech, které krásně poutaly pozornost na její bezchybnou postavu.

Sama jako módní návrhářka má módu v malíčku, navrhuje totiž šperky, ale i oblečení. V jednom z rozhovorů dokonce prohlásila, že letošní sezónu si naprosto zamilovala nošení bund a sak.

,,Vždycky si vybírám doplňky, protože dokážou outfit opravdu změnit. Můžete nosit jeansy a tričko a vsadit na odlišný pár bot, což celý outfit úplně změní. A co se týče módních rad - takový styl boho-chic je celý o vhodném saku. Já ráda nakupuji bundy a kabáty. Koupila jsem si úžasné sako od Helmuta Langa a neustále ho nosím."


Rosie Huntington-Whiteley hostem Golden Globes After Party

16. ledna 2012 v 16:34 | AnetNelly |  TopModels

Ano, slavnostního předávání Zlatých Glóbů se zúčastnila také americká modelka Rosie Huntington-Whiteley (25), která se na velkolepé události plné hvězd ukázala po boku svého přítele Jasona Stathama (39). Hned po skončení předávání se ale tento slavný pár vypařil a společně se vydal napříč nočnímu životu do hotelu Beverly Hilton, kde se konala After Párty.

Dvojice byla po celou noc obklopována milou společností, a sice jejich přáteli - od herečky Olivie Wilde, Anne Hathaway až po návrhářku Rachel Zoe či okouzlujcího herce Christiana Bale.


Gisele Bundchen's Versace Spring/Summer 2012 Campaign

15. ledna 2012 v 23:40 | AnetNelly |  Gisele Bundchen

Zatímco v prosinci o topmodelce Gisele Bündchen (31) moc slyšet nebylo, nyní se opět pustila do svého pracovního nasazení, a to naplno. Stala se totiž tváří jarní/letní kampaně nové kolekce Versace a výsledky jsou naprosto dokonalé - ostatně jako vždy. Nedávno se dokonce modelka stala tváří také značky Givenchy a Salvatorre Ferragamo.

Brazilská kráska pózovala v prostředí jednoho z bazénů, přičemž fotografie byly dodatečně upraveny do modrého odstínu se snahou posílit jejich originalitu. Ve slunném Palm Springs v Kalifornii fotili Mert Alas a Marcus Pigott.

Fotografiím dominuje nádherná nová kolekce, ve které Gisele vypadá naprosto fantasticky. A kde vůbec Donatella Versace brala inspiraci? Podle vlastních slov se nechala inspirovat mořskými vílami a sirénami.


click for more..