Bláznivá zatracená láska

20. prosince 2011 v 19:23 | AnetNelly |  Film News
Víte, popravdě jsem dlouho neviděla nějakou komedii, která by mně vážně pobavila a zároveň u které bych si opět uvědomila všechny lidské hodnoty, mezi které patří samozřejmě také láska. Takový příjemný pocit z dobře odvedené práce jsem naposled měla u tohoto filmu ,,Bláznivá zatracená láska", který jednoduše vypráví příběh několika lidí, jejichž životy jsou nějakým způsobem propojené, a to ať už rodinným poutem či třeba náhodným setkáním v baru. ;) Pokud tedy hledáte nějakou příjemnou, klidně i rodinnou podívanou , u které se zasmějete a přitom na vás nepadne pocit, těch trapných amerických klišé, tohle je přesně to právé ořechové. :-)


Bláznivá zatracená láska mě zaujala nejen hereckým obsazením, které je mimochodem velmi sympatické, ale také humorem, který je neotřelý a nenásilným způsobem vnáší diváka přímo do děje. Navíc poukazuje na různé životní situace, které nejsou ani nám zdaleka vyhnutelné. Kupříkladu, proč by vás v baru nemohl oslovit elegantní chlápek,který vám z ničeho nic doslova změní život? Proč byste nemohli svou pověst lamače dívčích srdcí změnit na člověka s nefalšovanými city? A proč by se nemohlo manželství před rozvodem dát zase dohromady? Tato komedie vám na takovéto otázky odpoví i se superou omáčkou kolem,která mě osobně strašně bavila.

Velkým plusem tohoto snímku je také, jak už jsem řekla, herecké obsazení. Herci hráli vtipně a zábavně. Vážně, ani jeden mě nenudil. Nejvíce se mi každopádně zalíbila postava Ryana Goslinga, ze kterého jsem ve filmu měla skoro problém spustit oči, takže i pro slečny rozhodně dobrá podívaná. ;-) Takže pokud se rozhodnete strávit vánoční svátky koukáním na filmy, určitě doporučuji tento - nudit se nebudete, slibuju!! :-)

Zajímá mě: Už jste tento film viděli? Jaký na něj máte názor? Můžete mi též doporučit nějaký snímek, který vás zaujal?:)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Adla Adla | Web | 21. prosince 2011 v 18:52 | Reagovat

Taky jsem to nedávno už konečně viděla, dlouho jsem se chystala a fakt moc povedený. :) Podle mě jedna z nejlepších komedií poslední doby. :)

2 karol karol | 22. prosince 2011 v 0:18 | Reagovat

začátek a střed filmu nijak moc extra zajímavým, ale konec neměl chybu. Ten závěr filmu byl fakt skvělý a měl vtipné rozuzlení :D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama