Listopad 2011

Hvězdné milovnice kožichů

29. listopadu 2011 v 16:06 | AnetNelly |  Celebs Style

Líbí se vám kožichy? Rádi je nosíte? Pokud jste odpověděli ne, do noty se slavnými celebritami byste si asi dvakrát nepadli. Hollywood je přímo přeplněný kožichy, a to ať už pravými nebo hovorově řečeno fejky. Já sama bych si osobně na sebe nikdy nic takového nevzala, a to i přesto, že by se jednalo o nepravý kožich. Nelíbí se mi to a jsem zastánkyní názoru, že kožichy prostě nesluší všem a dají se nahradit jiným pěkným kouskem.

Klasickou vyznavatelkou kožichů v Hollywoodu byla často topmodelka Naomi Campbell, která se na ulicích producírovala v kožichu za statisíce, a organizace PETA měla skutečně co dělat, aby zůstala v klidu. Stejným případem jsou i Ashley a Mary-Kate Olsenovi - slavná dvojčata byla dokonce za svou lásku ke kožichům svými fanoušky odsuzována, přičemž byly dokonce označeny za "Fur Hags", což by se dalo přeložit jako "Kožichové ježibaby". Fanoušci i anti-fanoušci však nebyli jediní, kdo si na dvojčatech pěkně smlsnuli. Organizace PETA se dál na toto barbarství nemohla dívat a sama se postavila proti Olsenkám prostřednictvím reklamy s jejich fotografií, ke které jednoduše připsali: "Kožich je nošen krásnými zvířaty a ošklivými lidmi!" Nebude pro vás možná velkým překvapením když řeknu, že jejich snaha byla nulová. Olsenky nadále nosí kožichy a podle odborníků se bohužel o fejky nejedná.


Mezi milovnice kožichů ale patří i Lady Gaga, která se na veřejnosti s tímto krutým skvostem ukázala již několikrát. Dále také Alessandra Ambrosio, zpěvačka Jessie J nebo návrhářka Rachel Zoe. U těchto slavných osobností ale jen těžko určit, zda se jedná o pravé kožichy. Zbývá nám jen doufat, že ne.

Organizace PETA je snad jednou z nejznámějších společností bojující za práva zvířat a která se také aktivně zapojuje do různých "protiorganizací", do kterých zapojuje slavné osobnosti. Jejich logo je vždy jednoduché. Například herečka Eva Mendes se svlékla společně se sloganem "I´d rather go naked than wear fur", což v překladu znamená: "Raději se svléknu než abych nosila kožich." Pro tuto organizaci však pracovalo více celebrit a několik z nich ji nadále velmi aktivně podporuje - a právě tyto celebrity já obdivuji. Na celém světě ma PETA více jak dva miliony dobrovolníků a společníků.

Jaký názor máte na nošení kožichů vy? Líbí se vám? Připadá vám na nošení pravých kožichů něco špatného?

A zde už přehlídka celebrit, ze kterých bych nejradši strhala všechno oblečení:
click for more..

Guinevere Van Seenus novou tváří značky Miu Miu

28. listopadu 2011 v 15:25 | AnetNelly |  News
Ano a tentokrát to na blog nedávám z důvodu, abych vás informovala, že se jedna z modelek stala tváří té a té značky, ale protože s výběrem (třebaže mně za to někteří sežerou) rozhodně nesouhlasím. Mladičkou a okouzlující herečku Hailey Seinfeld, která mimochodem na všech fotografiích Miu Miu vypadala kouzelně, nahradila modelka Guinevere Van Seenus, která se modelingu věnuje od roku 1992. Modelka Hailey nahradila z toho důvodu, že na fotkách pro podzim/zimu 2011/12 prý 14-letá Haylie vypadala příliš mladě, tudíž fotografie byly označené za nevhodné, s čímž já sama tedy rozhodně nesouhlasím. Nejen, že se mi Guinevere vzhledově absolutně nelíbí, ale její výraz na mně budí divný dojem, ano - tvář má možná jako porcelánová panenka, ale na mně osobně působí až moc chladně a nesympaticky. Pokud by tedy toto byly fotografie Miu Miu, rozhodně by mně neoslovily.

Jaký názor máte na výběr nejnovější tváře Miu Miu vy? Líbí se vám? Nebo byste se zpětně zastali Haylie stejně jako já? :-)


Parfémy, které tě očarují!

27. listopadu 2011 v 14:48 | AnetNelly |  Parfémy

Vánoce jsou skoro za dveřma a ty jistě přemýšlíš, co máš koupit za dárečky pro svou rodinu. Sama uznávám, že rok od roku je to horší, protože docházejí nápady, ovšem náš moderní svět je opravdu vynalézavý a vždy se najde něco nového, čím bychom mohly potěšit. Jednou z věcí, které nikdy nezklamou a každému udělají radost, jsou právě parfémy. My vás seznámíme s našimi oblíbenými a také vám ukažeme, kde je můžete koupit za skvělé ceny!

Vzpomínám si přesně na den, kdy jsem si v jedno z módních časopisů k tomuto parfému přičichla a musím říct, že jsem byla naprosto unesena. Parfém CK In2U sice není žádnou novinkou a na trhu je už nějaký rok, ovšem stále bude patřit k mým nejoblíbenějším. Nejen, že je jeho vůně, která obsahuje například listy červených ríbezlí, bílý kaktus nebo vanilkové suflé, je překrásný i jeho flakón, který představuje tvar lahvičky ve skvostném designu. Vzhledem k tomu, že moji rodiče moc dobře věděli, že jsem si tento parfém zamilovala, dostala jsem ho v roce 2009 k Vánocům :-). A až si budu letos psát k Ježíškovi, CK In2U se na mém seznamu určitě objeví.

Gucci Envy Me není jen tak obyčejná vůně. O tomto parfému jsem se dozvěděla díky samotné reklamě na něj (ačkoliv byl v plakátové formě). Jeho tváří se stala moje nejoblíbenější modelka Hana Soukupová, a už tehdy jsem věděla, že parfém prostě budu muset vyzkoušet. A opravdu, splnil moje očekávání!
Jeho květinovo-ovocná vůně mně naprosto dostala. Nádherná vůně vydržela několik hodin a já můžu říct, že toto je skutečně parfém, na kterém jsem byla závislá a nedokázala se od nej odtrhnout. Jeho chloubou je bezpochyb i jednoduchý a zároveň krásný flakonek a pro milovnice růžové je jako stvořený.


A na závěr by mě určitě zajímalo, jaké jsou vaše oblíbené parfémy a které si letos budete přát pod stromeček?
Jinak pokud hledáte stránku, kde můžete nakopit parfémy opravdu za skvělé ceny, vřele doporučujeme Online Parfum.cz, kde mají parfémů skutečně požehnaně. Nebojte se proto na stránku zabrouzdat a možná i vy si vyberete svůj dárek pod stromeček, nebo někomu jinému. :-)

Články

26. listopadu 2011 v 14:52 | AnetNelly |  Naše Kecy
Ahojda,

po dlouhé době se ozývám, abych se zeptala, jaké články byste na blogu chtěly. Všimly jsme si, že nemají skoro žádnou odezvu, což nás celkem mrzí. :) Rádi bychom dělaly blog takový, aby i vás bavilo se k němu vyjádřit. :) Proto se ptám -jaké témata byste tu rádi uvítaly? :)

PS: Prosím aby každý, kdo sem chodí pravidelně (je tedy pravidelným návštěvníkem), se zapsal sem do komentářů a potvrdil, zda sem chodí každý den. Je to kvůli tomu, abychom věděly, zda máme nějaké návštěvnice, které sem chodí každý den, či na náš blog chodí jen lidé náhodně :)

Snad toho moc nechci :) S pozdravem
Nelly

Who´s your inspiration?

25. listopadu 2011 v 14:20 | AnetNelly |  News
Jako ženy čí dívky zajisté pozorujete jak se svět módy vyvíjí, a to nemluvím ani o módních trendech. Rozhodnout ale o tom, kdo se v nynější době obléká nejlépe - ať se jedná o vaši známou či celebritu, by bylo, přiznejme si, velmi obtížné. Možná proto to dělají světoznámé časopisy za nás. Jeden z nejprestižnějších - a sice Vogue označil za nejlépe se oblékané ženy - sestry Lily a Ruby Aldridge. Bezpochyb budu s tímto seznamem, na kterém se objevila právě jména těchto dvou modelek, souhlasit. Vogue označil za dobře se oblékající ženy také Olsenky - čemuž vážně nerozumím, sestry Fanningovi, Knowlesovi, Middletonovi, ale také mnoho dalších.


Bezpochyb mají modelky k dobrému se oblékání vhodné základy - při předvádění modelů se snadno naučí, co se nosí, což pak použijí i v praxi (pro fashionisty sreet style). Já osobně jsem zastánkyní toho, že každý styl je styl, ať už je špatný nebo dobrý. Například ale nesouhlasím s tvrzením, že Kate Moss patří mezi jedny z nejlépe oblékaných modelek - co je zajímavého na černých džínách a kožichu? A to ani nemluvím o tom, že tuto kombinaci nosí Kate stále dokola a dokola.

Né vážně, pokud bych zde měla mluvit o člověku, který vždy vypadá dobře, krásně se obléká a jeho sláva je zasloužená, jednoznačně bych měla zmínit Adrianu Limu. Ano, přesně ona! Je nádherná, okouzlující a rozhodně nepatří mezi modelky, které by si svou slávu zasloužil hlavně díky neustálýmu se producírování na paparazzi fotkách. Na rozdíl od ostatních známých osobností, si své soukromí dobře střeží, neprodává fotky své dcerky za miliony a už vůbec nemá nos nahoru (díky Bohu!). Co se stylu oblékání týče, Adriana není nikdy nudná. Dokáže vždy skvěle zvýraznit své přednosti (a že jich je sakra hodně). Adriana se vyžívá v barvách, ale sluší ji i černá, kterou si myslím, že zrovna nemá plný šatník - a to je jedině dobře. ;) V každém rozhovoru na mně působí mile, sympaticky a je neuvěřitelně zábavná :) No, posuďte sami :-)


Pokud bych si měla vybrat něčí život, byl by to ten Adriany, život anděla. :-) A kdo je pro vás inspirací? Koho obdivujete a kdo si podle vás slávu a obdiv vůbec nezaslouží?:) Potěší mě každý váš názor! :)

Přikládám pár měsíců staré video s Adrianou v rozhovoru v show Good Day, ve které Adriana představila novou Victoria´s Secret podprsenku. :) Enjoy! :)Tip na super dárek!

23. listopadu 2011 v 21:49 | AnetNelly |  ◄OTHER►
Ať už má někdo z tvých příbuzných či známých svátek, nebo narozeniny, minimálně se nám blíží Vánoce a ty jsi stále bez jediného dárku. Dozajista chceš pro své blízké to nejlepší, ale nenacházíš nic dost jedinečného.

V tom případě je tu jeden typ, který jim zkrátka vykouzlí úsměv na tváři a zcela je překvapí!
Vyzkoušej trička s vlastním potiskem! Je to jeden z nejlepších způsobů, jak dát přátelům najevo, že ti na nich záleží. Trička totiž mohou zdobit vtipné nápisy, nebo přezdívka daného obdarovaného, fotky ze společných výletů, nebo zážitky.
Ovšem teď v zimě přijde vhod každému teplejší kousek oblečení. Proto se nabízí i potisk například na mikiny! Stačí si vybrat střih, barvu a vymyslet výstižný text pro darovaného.

Stále nemáš vybráno? Zkus překvapit přítele nebo přítelkyni zajímavým potisk na spodním prádle! Jistě bude překvapen, když spatří přítel své jméno, na tvém spodním prádle.

Přesto výběr originálních potisků je ještě větší. Tiskne se totiž i na plyšáky nebo puzzle!

Cena je neuvěřitelně výhodná i v porovnání s dokonalostí výrobku - třeba trička.

Dárek s potiskem můžeš sehnat snad v každém městě, kde si v určitých obchůdcích můžeš potisk na textil objednat. A to tak, že přineseš předlohu, nebo návrh na flash disku nebo ještě rychleji přes internet. Na internetu jsou desítky odkazů na tyto firmy, které nabízejí větší a větší možnosti. Jednoduše obrázek na stránku dáš nahrát a přidáš do košíku.

Pořiď sobě a svým známým originální dárek!

Candice Swanepoel : Vogue Brasil October 2011

23. listopadu 2011 v 16:48 | AnetNelly |  Candice Swanepoel
Nedávno jsem zjistila, že se jedna z mých oblíbených modelek - Candice Swanepoel stala tváří oděvní značky Rag & Bone, pro kterou také nafotila photoshoot plný (pouze) vlastních nápadů. Bez pomoci stylistů nebo vyzážistek Candice improvizovala a doslova a do písmene bylo pouze na ní, jak záverečné fotografie budou nakonec vypadat. Né, že by Can nebyla profesionálkou, ale mně se výsledek proste nezamlouval. Fotky mně nijak neoslovily, ani jejich konečné zpracování.
Proto jsem byla ráda, když jsem zjistila, že Candice nafotila ještě jeden photoshoot, a sice pro brazilské vydání časopisu Vogue October 2011, který byl už podstatně nápaditější. :) Na shootu s názvem 'Rainha do Deserto' mně zaujal nejen celková nápad, ale hlavně použité oblečení, které je naprosto dokonalé. Navíc, Candice focení těchto typů shootů sluší kolikrát víc než jen nudné pózování v plavkách ( a to né že by měla špatnou postavu ;). Velmi jsem uvítala nápad s pouští, který se jen tak hned nevidí. :) Pro mě jednoznačně jeden z nejlepších photoshootů co jsem za poslední dobu viděla :)

Jak se líbí vám?:-)


click for more..

Katie Holmes pro značku H. Stern!

22. listopadu 2011 v 23:40 | AnetNelly |  Katie Holmes

Připadá vám, že v poslední době prakticky vůbec neslyšíme o herečce Katie Holmes? Možná není už tak vidět, ale pracuje stále tvrdě a jak vidno, je také stále žádanou modelkou. Krásnou brunetku si pro svou novou kampaň šperků vybrala značka H. Stern, fotografovanou známým umělcem Tomem Munroem. Velkou zásluhu na krásných fotkách má také vizážista Matthew VanLeeuwen, který dokonale nalíčil Kateinu bezchybnou pleť a zvýraznil její lícní kosti.
Herečka podepsala smlouvu se značkou H. Stern v dubnu, a tohle je už její druhá kampaň. Dřívější modelkou pro tuhle významnou značku byla třeba Kate Moss nebo Catherine Deneueve.
Dle mého názoru jsou fotky zcela excelentní, nemám co bych jim vyčetla. Jsou zajímavé a zábavné. A co říkáte vy na Katie v nové kampani?


Jessica Alba: the Swarovski Elements and Rodeo Drive Lighting Ceremony

22. listopadu 2011 v 23:09 | AnetNelly |  Jessica Alba
Když vidím fotografie Jessicy Alby, skoro jediné co mě napadá je, "jak sakra může někdo takhle po třicítce a dvou dětech vypadat tak fantasticky?" - a ano nežertuju! O tom, že tahle herečka prostě nestárne mně znovu přesvědčila, když se 21. listopadu zúčastnila události nového Otevření obchodu šperků Swarovski Elements na Rodeo Drive, kde se ukázala například po boku zpěvačky Jennifer Hudson. Jessica se ale této události nezúčastnila jen tak pro nic za nic, patří totiž k velkým fanouškům Swarovskiho, obvlášť když část tržeb z prodeje šperků jde na charitu, která je v posledních letech pro herečku velmi důležitá a sama se na některých charitativních událostí značně podílí.

Pro mně je Jessica Alba jedna z nejkrásnějších hereček nejen proto, že vypadá vždy tak krásně a dokonale, ale také protože i její styl oblékání patří k těm, které nikdy nenudí. Jess prostě ví co jí sluší. Na této události se objevila v bílých koktejlových šatech, které krásně ladí s její opálenou pletí. Pochválit bych ale chtěla líčení, které je naprosto dokonalé. Jessice kouřové líčení vždy velmi slušelo, a ani tentokrát se nejednalo a o vyjímku. ;) Co říkáte? Líbí se vám? :)
Karlie Kloss:Gossip Girl 100 episodes

22. listopadu 2011 v 22:33 | AnetNelly |  Karlie Kloss
Krom všech známých celebritek, které hrají v seriálu Gossip Girl, se minulou sobotu zúčastnila akce Gossip Girl 100 Episodes také modelka Karlie Kloss, která byla ten večer označena za jednu z nejelegantenějších dam večírku. Karlie si ten večer oblékla černé lichotivé šaty s grafickými vzory, které doplnila o jednoduché černé podpatky a psaníčko. Jedna z nejkrásnějších věcí na Karlie je, že je skutečně přirozeně krásná. Přírodní vlasy a lehký make-up doladily její mladistvý vzhled.
A proč se právě Karlie zúčastnila této akce? Pokud to ještě nevíte, tak modelka si zahrála svou roličku ve 4-té epizodě Gossip Girl, kde byla po boku Lily Van Der Woodsen a Eleanor Waldorf, zvané Fashion's Night Out. Dle mého názoru je Karlie ukázkový příklad pravé modelky. Je přírodně krásná, na nic si nehraje a zakázky se jí jen hrnou.
A jak se líbí Karlie vám?Scarlett Johansson: Interview magazine’s December 2011 issue

22. listopadu 2011 v 22:00 | AnetNelly |  Scarlett Johansson
Dlouho jsem herečku Scarlett Johansson na obálcé časopisu neviděla, proto je pro mě příjemným překvapením, že se po dlouhé době objevila na takovém jako je magazín Interview - právě Scarlett se stala tváří tohoto prosincového vydání a abych pravdu řekla, na první pohled bych ji vůbec nepoznala. Nevím jestli to pro mě má býdt zklamání nebo mám být naopak ráda, že si tam není podobná (nepatří zrovna mezi mé nejoblíbenější celebrity), ačkoliv ji za její herecký talent velmi obdivuji. Hodně se mi líbí zvolené barvy, které jsou na obálce použity - tmavší barvy totiž tak často nevídáme. Za zmíňku určitě i stojí Scarlett, která na obálce působí jako "kluk v sexy oblečku". Jediné, co se mi opravdu nelíbí a jsem proti, je to klasické nehezké retušování. Scarlett totiž v poslední době (pokud jste si všimli) nepatří mezi nejhubenější herečky a na obálce tohoto vydání je až příliš poznat, že tohle rozhodně není hereččina postava. Ve skutečnosti je Scar trošku baculatější. Ale co už, pokud toto přehlédnu, celkově jsem s obálkou spokojená. Jen příště bych prosila dlouhé vlasy a trochu té reality ;)

Jak se obálka líbí vám?:)


Svatební šaty Belly Swan!

22. listopadu 2011 v 21:18 | AnetNelly |  Kristen Stewart
Také se všichni těšíte na další díl Twilight sága: Rozbřesk - 1. část , který právě běží v českých kinech? Pokud jsi tuhle žhavou novinku ještě neviděla, měla by jsi utíkat do kina, protože co jsem slyšela já, pokračování je prý naprosto úžasné. A pokud nevíte, o čem vlastně 1. část pokračování je, můžete se začíst do oficiálního textu distributora filmu :-)


V první části závěrečného dílu strhující upíří romance s názvem Twilight sága: Rozbřesk se Bella Swan (Kristen Stewart) a Edward Cullen (Robert Pattinson) po svatbě vydávají na líbánky do Ria de Janeira, kde se konečně, stranou všeho a všech, mohou naplno oddat své lásce. Jejich štěstí, ale netrvá dlouho. Bella zmítaná prudkou vášní k upírovi Edwardovi, ale zároveň upřímnou náklonností k vlkodlakovi Jacobu Blackovi (Taylor Lautner), brzy zjišťuje, že čeká dítě. Těhotenství s upírem pro ni však znamená fatální hrozbu. Čeká ji tedy bouřlivý rok plný lásky, pokušení i ztrát. Musí se s konečnou platností rozhodnout, zda vstoupí do temného, ale lákavého světa nesmrtelných, nebo zda bude žít plnohodnotným lidským životem. Nevyhnutelnost tohoto rozhodnutí se vine celým Belliným příběhem jako červená nit, na níž visí osudy obou kmenů - upírů i vlkodlaků. A jakmile se Bella rozhodne, dojde k celému řetězu nečekaných událostí, jež mohou mít nedozírné následky.

A pokud to ještě nevíš, Bella se má v tomhle díle údajně vdávat. A jaké budou její svatební šatičky? Po brouzdání na internetu jsem je našla. Její šaty budou vytvořeny od návrhářky Caroliny Herrery a v pondělí 21. listopadu bylo oznámeno, že právě tyhle šaty (jejich replika), které měla na sobě herečka Kristen Stewart na sobě, se budou prodávat v butiku CHNY.
Návrhářka byla prý velice polichocena, že byla právě ona vybrána, aby navrhla šaty, které předvede Bella ve filmu.

"Pro jejich svatbu jsem chtěla vytvořit něco magického."

Cena šatů zatím oznámena nebyla, ale tvůce Alfred Angelo prodává oficiální repliky za $799, což je v přepočtu na naše koruny něco přes 15 000,-.
A jak se vám líbí Belliny šaty? Viděla jsi už 1. část, jak se ti líbila?


Seznamte se s Elizabeth Olsen

22. listopadu 2011 v 20:04 | AnetNelly |  Olsen Twins
Přemýšlela jsem, o kom napsat článek a důkladně popsat jeho styl oblékání. A pak mně to najednou trklo, proč nenapsat o někom, kdo je v poslední době tolik vidět a komu sláva jednoduše přeje? Pokud zde mám mluvit o konkrétním člověku, určitě bych měla zmínit mladičkou Elizabeth Olsen, mladší sestru slavných dvojčat Olsenovic, jejíž hvězdá slávy rychle stoupá. Elizabeth je ale často velmi srovnávaná se svými slavnějšimi sestrami Ash a MK - co se ale stylu oblékání týče, jednoznačně fandím právě Beth. V rodině Olsenových nelze zapřít podobu - stejně jako dvojčata, také Elizabeth se může pyšnit velkýma očima, plnými rty a srdcovitým tvarem obličeje. Její styl má však od stylu starších Olsenek daleko - zatímco Ash a MK preferují boho/homeless styl, Elizabeth sází spíše na eleganci a jednduchost.


Popré začala být Elizabeth Olsen nejvíce na očích od té doby, co se zúčastnila slavnostní filmové události v Cannes, kde propagovala svůj nový film "Martha Marcy May Marlene" a filmoví kritici ji jen vychvalovali - především pro její vynikající herecký výkon uprchlíka. Zájem o její osobnost následovala krátce po tom, co získala ocenění za nejlépe oblékanou mladou herečku a také za svou nevinnou krásu. Elizabeth také zapózovala pro časopis V Magazine, který jí také jmenoval titulem "Nové naivni krásky".

Uprostřed neustálých spekulací o větší oblíbenosti mezi ní a jejími sestrami se ale Elizabeth dokázala vyškrábat na příčku a svým jednoduchým a nenásilným stylem okouzlila snad všechny módni kritiky. Na červeném koberci ji často můžeme vidět například v róbách od Chanelu, asymetrických tvarech a poněkud konzervativních provedení - na nějaké hluboké výstřihy nebo rozparky mezi stehny si ale Elizabeth příliš nepotrpí.


Mezi její oblíbené návrháře patří ale také Alexander McQueen, Calvin Klein, Edem či módní značka Carven. Mezi návrhářkami Elizabeth obdivuje (stejně jako dvojčata ) světoznámou návrhářku Vivienne Westwood. Oproti takové Ashley a Mary-Kate se ale Elizabeth nebojí ukázat trochu té nahé kůže. Nedělá jí žádný problém ukázat se na společenské události v šatech nad kolena či v šatech odhalujících ramena. Co se týče stylu oblékání v jejím soukromí - zde se Beth velmi podobá svým sestrám. Venku nosí pracovní svetříky, černé papuče a klasické sluneční brýle. Přeci jen svou krev tato křehká herečka nezapře.

Jak se Elizabeth líbí vám?:-)


2011 American Music Awards: The Show and Winners

21. listopadu 2011 v 15:27 | AnetNelly |  Celebrity...
Každoroční velkolepá událost s názvem American Music Awards 2011 se opět nesla v duchu úžasné podívané. Nejen, že můžete na takové události spatřit nespočet známých tváří a zábavných vystoupení, ale hlavně se konečně dozvíte, kdo že je vlastně v tom hudebním průmyslu opravdová špica. Nynější ročník se konal jako tradične v divadle Nokia v Los Angeles. 20. listopadu se na této hudební přehlídce talentů a slavných hvězd ukázala například herečka Audrina Patridge a Vanessa Lachey, které zde působily především jako hostesky předtím, než celá show vypukne. O první noční vystoupení se postarala zpěvačka Nicky Minaj a David Guetta. Společně s Nicky se ale na pódiu později ukázal také Justin Bieber, Christina Aguilera s Maroon 5, Chris Brown, Kelly Clarkson a Drake.

Vanessa Lachey & Christina Aguilera


Nejvíce cen (celkem čtyři) za večer posbírala zpevačka Adele, která se také mimochodem stala umělcem roku a odnesla si cenu za nejoblíbenější album .Katy Perry, Lady Gaga, Lil Wayne, Rihanna, The Band Perry a Taylor Swift - každému z těchto umělců byly za večer uděleny tři nominace. Katy Perry si odnesla cenu v kategorii "Pop/Rock Female". Taylor Swift se zase mohla radovat z ocenění za nejlepší country zpěvačku a Beyoncé Knowles se pyšnila cenou za nejlepší R&B zpěačku. Titulem "Latin" a také tuto cenu nakonec převzala Jennifer Lopez, která o ní bojovala společně s dalšími nominovanými, mezi které patřil například Pitbull nebo Enrique Iglesias.

Taylor Swift & Jennifer Hudson


click for more..

Alessandra Amboriso: The Los Angeles Launch Of CULO by Mazzucco (

21. listopadu 2011 v 14:59 | AnetNelly |  Alessandra Ambrosio
Společenské události se nemusí nutně týkat jen předávání cen, a jedna z těch stylovějších se konala například 19. listopadu v Los Angeles, přičemž se jednalo o slavnostní zahajovací večírek nové knihy CULO by Mazzucco slavného zpěváka P.Diddyho, jehož propagaci nové nihy přijelo podpořit hned několil slavných tváří. Kromě takové Nicky Hilton nebo Suelyn Medeiros se na této sešlosti ukázala také brazilská modelka Alessandra Ambrosio (30), která přítomným fotografům zapózovala v černých sexy legínách a jednoduché bílé košili.

Alessandru tak můžeme vidět poprvé na veřejnosti od velkolepé módní show Victoria´s Secret Fashion Show 2011, která se konala 9. listopadu v New Yorku. Jak se Alessandra líbí vám? :)


"Gossip Girl" 100 Episode Celebration in New York City

20. listopadu 2011 v 16:21 | AnetNelly |  Gossip Girl
New York 19. listopadu, sjíždí se zde mnoho slavných tváří, aby zde oslavily událost s názvem "Gossip Girl 100 Episode Celebration", která jak její samotný název napovídá, není o ničem jiném, než o oslavě sté epizody oblíbeného seriálu Gossip Girl, kterou přišli podpořit její hlavní představitelé. Od krásné Blake Lively až po roztomilou Leighton Meester. Červený koberec doslova překypoval krásou - plavovalá představitelka Sereny van der Woodsen společně s její nejlepší (hereckou) kamarádkou Blair Waldorf se na večírku ukázaly také v mužské společnosti včetně hlavních mužských představitelů Chace Crawforda, Penna Badgleye, Eda Westwicka a nechyběla zde ani záporná hrdinka příběhu Michelle Trachtenberg.


Na večírku sponzorovaným společností Cipriani se ale ukázaly i jiné herecké tváře jako je Kelly Rutherford, Matthew Settle, Joanna Garcia, Kaylee DeFer a co-star Chloe Moretz.
Večírek na počest 100 epizody se pořádal poté, co byly navíc zveřejněny fotografie Blair Waldorf na své královské svatbě s Princem Louisem, která bude uvedena na divácké obrazovky 30. ledna. Do té doby se američtí fanoušci seriálu pomohou těšit na nové epoizody s názvem "All the Pretty Resources".


Pokud jste ale zvědaví, jak to vlastně s epizodou, kde se svatba bude konat, nakonec dopadne, server CW se nechal citovat takto: "Serena bude tvrdě pracovat na plánování nevěstiny předsvatební oslavy a nebude žádným překvapením, že se bude Serena snažit udržet toto tajemství pod pokličkou, aby se Blair o chystaném večírku nedozvěděla všechny informac. Dan a Chuck na předsvatební večírek pozvaní nebudou."Let´s become FRIENDS!

20. listopadu 2011 v 15:45 | AnetNelly |  Naše Kecy
SPŘÁTELUJEME!!! Smějící se

Kdo se chce stát naším Friend, napište prosím svoji adresu sem do komentářů a i nás si hned zpátečně zapište! :)

ANETNELLY


Rosie Huntington-Whiteley: December 2011 issue of Harper's Bazaar.

20. listopadu 2011 v 13:39 | AnetNelly |  TopModels
Modelka Rosie Huntington-Whiteley jednoznačně patří mezi jedny z nejvyhledávanějších v nynější době, a možná proto ji redakce brtiského vydání časopisu Harper´s Bazaar oslovila, aby se stala tváří nového photoshootu s názvem "Spring Forward". O správný chod shootu se staral Greg Kadel, který odvedl dobrou práci nejen co se barevného kontrastu týče, ale samotná Rosie je na fotkách (očividně jako vždy) neuvěřitelně sexy! V každém časopise však nesmí chybět ani správné interview, a to by v tom byl čert, aby se britský HB na něco téhle krásné modelky a nyní už i herečky nezeptal.


Rosie o svém dětství:
"Když mi bylo 15, byla jsem tak trochu okšlivka Betty - tepláky, copánky, tuny make-upu, špatně vytrhané obočí. Měla jsem i rovnátka."

Rosie o svém prvním zážitku s Victoria´s Secret:
"Pro modelku je to stále hodně významná věc. Lidi se tomu smějí a myslí si že je to irelevantní, ale neznám jedinou dívku na světě, která by si oblékla tyto křídla a alespoň na zlomek vteřiny by se necítila vyjímečně."

Rosie o herectví:
"Je zajímavé přijít z modelingu, kde průmyslu vládnou ženy, někam, kde je ženské zastoupení malé a soupeření je mnohem vyšší."


Spring 2012's top model: Julia Nobis

19. listopadu 2011 v 14:03 | AnetNelly |  News

Úspěšná Australanka, plavovlasá Julia Nobis (19) byla na jaro příštího roku jmenována titulem špičkové modelky, a to ze seznamu 10 dívek podle internetového serveru WWD, který získala díky svému pracovnímu nasazení. Po dobu kratší jak 30 dnů totiž tato mladičká modelka stihla oběhnout více jak 72 módních přehlídek. V této sezóně byla Julia viděna na skoro všech nejvýznamnějších přehlídkách. Jmenovitě přehlídka Alexander McQueen, Alexander Wang, Calvin Klein, Marc Jacobs, Marni, Valentino, Missoni, Balenciaga, Lanvin, Versus, Rag & Bone, Vanessa Bruno, Sonia Rykiel, Chanel, Chloe, Christopher Kane, a mnoho dalších. Zdá se až skoro nemožné, tolik přehlídek za ani necelý měsíc stihnout, server WWD však pracovně velmi schopnou Juliu citoval takto:


"Někde ve středu Londýna vše pohltila mlha. Byla jsem proto velmi vděčná za to, že jsem měla auto s řidičem a nemusela jsem tak přemýšlet o tom, kam vůbec jedu. Vždycky jsem někam dorazila, udělala to co se odemně očekávalo a pak se vrátila a jela zase jinam. To byla moje strategie."

Top příčku si tedy Julia právem zasloužila, a to i přesto, že konkurence krásných a úspěšných modelek byla opravdu velká. Na seznamu se objevovala i taková jména modelek jako je Zuzanna Bijoch, Josephine Skriver, Daga Ziober, Erjona Ala, Daria Strokous, Hanne Gaby Odiele, Ruby Aldridge, Kate King, Sara Blomqvist a mnoho jiných.


Reese Witherspoon: Out and about

19. listopadu 2011 v 13:03 | AnetNelly |  Reese Witherspoon
O herečce Reese Witherspoon (35) toho v poslední době moc neslyšíme. To však neznamená, že by se tato talentovaná blondýnka vytratila z povrchu zemského, ba právě naopak. Reese v poslední době tráví více času s rodinou a jak sama nedávno přiznala, pro ní je její rodina na prvním místě. Její denní program jí tedy zabírá starání se o dceru Avu Elizabeth (12) a syna Deacona (8). 18. listopadu byla spatřena při odchodu z restaurace v Santa Monice a nebylo velkým překvapením, že herečka vypadala tradičně dobře a stylově.

Co se filmu týče, v poslední době jsme mohli Reese vidět například v dramatu "Voda pro slony", kde hraje manželku krutého ředitele cirkusu - vzápětí se ale zamiluje do neznámého pocestného, kterého skvělým hereckým výkonem podal Robert Patinsson.
Pro nadcházející rok se Reese ukáže ve snímku "This Means War", který vypráví o dvou nerozlučných přátelích, kteří proti sobě začnou navzájem vést válku na život a na smrt poté, co se oba zamilují do stejné ženy. Jak už tedy samotný obsah napovídá, bude se jednat o romantickou komedii, přičemž právě tento žánr jak jistě víte, jde Reese opravdu nejlépe. Máme se tedy na co těšit ;)