Srpen 2011

Vrátí se televizní hit Sex ve městě na obrazovky?

16. srpna 2011 v 14:14 | AnetNelly |  News
I když se v dřívější době nesly zvěsti, že se již na novém pokračování filmu "Sex ve městě" pracuje, nejnovější informace jasně říkají, že populární série mění své směry, ale skutečně připravuje svůj návrat na divácké obrazovky.

Podle jednoho z nejmenovanných zdrojů, který byl po celou tu dobu velmí blízko celému projektu, druhý díl SATC sklidil nemilou kritiku, a právě proto se tvůrci seriálu zdráhají do televize přivést nový příběh.

Zdroj uvedl:
...................................................................................................................................................

I když nakonec bude mít Darren Star- muž, který vytvořil seriál -poslední slovo, všichni ostatní se shodli na tom, že chtějí aby televizní pořad pokračoval a aby získal povolení. Hrát by měla Sarah Jessica Parker. Potom, co druhý díl Sexu ve měste získal špatné reakce, měla strach točit další, ale TV show je pro ni určitě něco, na čem by se chtěla podílet."

...................................................................................................................................................


Podle starších informací, by se mělo třetí pokračování SATC uskutečnit v 80. letech, kde by se měla hlavní hrdinka Carrie Bradshaw představit jako žena po dvacítce. Tvůrci postavili do hlavní role Elizabeth Olsen. Blake Lively by měla hrát Samanthu Jonesovou, Selena Gomez jako Charlotta Yorková a Emma Roberts by měla představovat Mirandu Hobbesovou - všechny tyto krásky by měly být Carriiny nejlepší kamarádky, ostatně jak je sami znáte. Myslím tedy, že se máme na co těšit.

Heidi Klum: Sardinia vacation

15. srpna 2011 v 18:09 | AnetNelly

O tom, že jako rádoby bývalá modelka Heidi Klum má krásnou postavu, jistě není pochyb. Pro ty, kteří by však nechtěli věřit, že si i tato úspěšná maminka dokáže udržet perfektní figuru i před čtyřicítkou, se na internetu objevily tyto fotografie, na kterých se Heidi ukazuje na sardínské pláži v Itálii, kam si zajela na dovolenou společně se svojí rodinkou - manželem Sealem, dcerkou Leni a Lou a syny Johanem a Samuelem.

Šťastná a očividně rodinka plná života začala své dovolenkové dobrodružství na Ibize a později i ve Špěnelsku, kde mohli narazit na celebrity jako je Macy Gray nebo Craig David. Z nich je však právě Heidi asi tou nejvíce okouzlující - no řekněte sami, kdo se vyjímkou VS Andílků dokáže po čtyřech dětech pyšnit tak krásnou postavou jako má onai? Líbí se vám? :)


2011 Do Something Awards

15. srpna 2011 v 17:53 | AnetNelly |  Celebrity...

Pokud jeste ještě o události s názvem "Do Something Award" neslyšeli, jsem ráda, že právě já vám mohu toto slavnostní předávání cen trochu přiblížit. V těchto cenách jsou nominovaní lidé, kteří udělali něco záslužného a vše je rozděleno hned do několika kategorií. Takový David Beckham byl v kategorii Sportovec nominován kvůli své dlouholeté spolupráci s organizací UNICEF, pro kterou pomáhá získávat peníze a další potřebné prostředky. Dále se pak angažuje v boji proti Aids, propaguje kampaň Malaria No More a také se zúčastnil kampaně pro Sport Relief. Místo v této nominaci mu teda náleží právem.

Na události se však kromě samotného sportovce ukázalo také daleko jiných slavných hvězd - zpěvačka Jojo, herečka Kristen Bell, Brittany Snow, Victoria Justice, Kim Kardashian, Sophia Bush, Tyra Banks, Demi Lovato a Olivia Munn. Nechyběla zde ani herečka Olivia Wilde, která si ze slavnostního večera odnesla cenu za nejlepší filmovou herečku. Porazila tak filmové hvězdy jako je Scarlett Johansson nebo Orlando Bloom.

Co se módy na červném koberci týče, můžeme zde vidět hned několik naprosto odlišných stylů - od extravagance až po klasiku. U mě jednoznačně vítězí róba, kterou si na sebe oblékla Kim Kardashian. Líbí se mi také pestré červené šaty herečky Victorie Justice, která v nich naprosto září. :) Kdo se vám nejvíce líbí?


Jessica Alba porodila dcerku

15. srpna 2011 v 17:29 | AnetNelly |  Jessica Alba

A je to konečně tu! Krásná herečka Jessica Alba (30) a její manžel Cash Warren (32) přivítali na svět svého dalšího potomka - dcerku Haven Garner Warren.

"Doufám, že jste si užili víkend. Cash a já jsme nadšeni onzámit narození naší dcerky. Have Garner Warren. Narodila se v sobotu, váží 3,15 kilogramů a měří 47,5 centimetrů," napsala Jessica na Facebook jako oficiální oznámení o narození jejich dcerky. "Je zdravá a šťastná. Její starší sestrička Honor se našeho nového přírůstku do rodiny nemohla dočkat. Za všechnu vaši podporu v průběhu mého těhotenství vám děkuji. Moc to pro mě znamená.

Jessica své druhé těhotenství oznámila prostřednictvím Facebooku a Twitteru v únoru. Krátce potom se k tomu herečka a Cash vyjádřili i v několika rozhovorech."Ani nevíte, jakou pro vás mám pozitivní zprávu," napsal Cash v sobotu na svůj twitter. K této zprávě se později přidala znovu Jessica, která dodala: "Nedokážu vám za všechny ty krásné zprávy, které jste mi dnes poslali dostatečně poděkovat."

EXTRA NEWS: Přírůstek do nové rodiny čeká také herečka Hilary Duff. Gratuluju! :)

Kristen Stewart Covers W Magazine September Issue

13. srpna 2011 v 13:44 | AnetNelly |  Kristen Stewart

Věřím, že se na mém blogu najdou alespoň nějací fanoušci snímku Twillight nebo Water for Elephant, tedy i příznivci takového Roberta Pattinsona či jeho přítelkyně Kirsten Stewart. Sama za sebe ale můžu říci, že v nejnovějším vydání magazínu W, jehož se stala právě Kirsten cover girl, vypadá tato mladá herečka naprosto úchvatně. Jakoby se odpoutala od svého klasického rádoby zanedbaného vzhledu a stala se na pár minut glam divou. O samotné snímky se postarali Mert Alas a Marcus Piggot, oblečení si vzal na starost Edward Enninful, který dbal na to, aby herečka vypadala každým coulem jako femme fatale - natupírovaný účes z dob 60. let a extravagantní oční make-up. Kirsten tak ukázala světu, že i ona může vypadat pořádně sexy. Co myslíte? :)


Zde jsem pro vás přeložila i pár otázek z rozhovoru, který Kirsten magazínu W poskytla:

Kirsten o Twillight Saga: "Před tím, než jsem si přečetla knihu, jsem četla scénář. Vlastně jsem udělala konkurz ještě předtím než jsem knihu přečetla, což je vlastně trochu bláznivé. Je zřejmé, že jsem se pak v průběhu tří let se všemi čtyřmi knihami poprala, ale zpočátku jsem netušila, že Twillight bude taková bomba."

Kirsten o upírech: "Já sakra miluju když jsem upírka. Četla jsem Twillight když mi bylo 17 a v té době to pro mě bylo vlastně ideální. Scénář vyprávěl o malých dětem, kteří si myslí že dokážou věci, které prostě nedokážou. Snaží se je zvládnout za každou cenu. Protože, proč ne? Jen se mučili. Já k tomu mám jistý vztah. Upíři jsou trochu nebezpeční - a my holky rádi zkoušíme, co všechno dokážeme."

Kirsten o Twillight svatbě: "Byla úžasná. Byla to moje první svatba. Bylo to šílené a zvláštní. Zážitek se svatebními šaty byl obrovský. Zkoušela jsem si jednu z možných verzí šatů, ale pořád bylo co vylepšovat a vylepšovat a upravovat a zase vylepšovat, pak měnit a pak už bylo hotovo."


Čerstvá maminka Kate Hudson zazářila v Elle magazínu

11. srpna 2011 v 17:17 | AnetNelly |  Kate Hudson
Kate Hudson se nechala zvěčnit v nejnovějším vydání časopisu Elle, kde 32-letá herečka promluvila od rodičovství, ke vztahům až po svou novou kolekci šperků.

Rozhovor byl uskutečněn jen pár dní předtím, než Kate porodila svého druhého syna Binghama. Kate zároveň odhalila jednu ze svých nejbláznivějších těhotenských chutí : kostky ledu! "Právě tohle je moje neuvěřitelná touha", řekla herečka magazínu. "Několik týdnů jsem nebyla schopná cítit ústa, protože byla tak otupělá a studená. Budu mít sice dítě, ale moje zadní zuby budou k nepoužití."


Takže na koho se Kate obrátila pro radu o rodičovství? Samozřejmě na její matku Goldie Hawn! "Samozřejmě že jsme o rodičovství mluvili, stejně jako o tom, že jako těhotná stále pracuji. Ačkoliv ona nikdy nerozdávala nějaká nechtěná moudrá kázání. Moji rodiče umožnili mně a mému bratrovi mít svobodu, být sami sebou, cítit se jistí svými rozhodnutími a dělat chyby aniž bychom se za to příliš odsuzovali. Doufám, že tohle mi jde dobře."

Pokud jde o vztahy, byla Kate velmi upřímná a svěřila se, co podle ní funguje a co ne. "Většina vztahů, které jsem ve svém životě měla, byla s lidmi, kteří často cestovali za prací," řekla. "Já nevím jestli mě přitahuje tahle konkrétní skupina lidí, ale je příjemné být s někým kdo rozumí tomu, co je to být v pohybu."
I přesto, že se herečka ráda vrací na natáčení, přípouští, že je to "určitě stále těžší a těžší. Musíte myslet na věci jako: "Kde se bude natáčet? Jak dlouho mě to odloučí od rodiny?" Směje se. "Ale víte, život jde dál. Nikdy bych nechtěla být někdo, kdo si jen stěžuje a utíká, "Oh můj bože, můj život je tak šílený", řekla Kate. "Pokud z toho vytěžíte to nejlepší, je to úžasné."
Jako by Kate nestačilo, že je čerstvou maminkou, nominována na Oskara, musela letos zahájit svou novou kolekci šperků, kterou vytvořila společně se svou kamarádkou Laurie Lynn Stark, spolumajitelkou Los Angeleské značky Chrome Hearts. "Prostě nás napadlo," řekla Kate, "strávíme spolu hodně času - tak proč nevytvořit něco společně?" Většina kousků z kolekce CH+KH jsou inspirovány šperky, které Kate věnovala její matka k 21. narozeninám. "Byl to jeden z prvních kousků, co si kdy pamatuju, že moje matka nosila, říkala jsem si, wow, doufám, že jednoho dne budu také nosit takové šperky."

How to get this look: My make-up tutorial

11. srpna 2011 v 16:46 | AnetNelly |  Beauty
Napadlo mě, že bych pro vás mohla udělat článek o tom, jak se nalíčit. Jelikož já sama používám výraznější líčení spíše na nějaké příležitosti - a jedna taková byla i včera, vyfotila jsem vám ho a pokud se vám zalíbí, můžete ho podle mého návodu vyzkoušet i vy. ;) Jedná se o lehce metalické líčení, ve kterém dominují odstny hnědé, zlaté a bílé. Doufám, že se vám líbí ;)


Step one: Základem je samozřejmě vámi zvolený make-up, popřípadě korektor a pudr. Já osobně si předtím, než si začnu malovat oči přepudruju také lehce oční víčka, protože líčení pak déle vydrží..;)

Step two: Jako první, jsem nanesla světlý zlatý oční stín jako podklad, aby líčení vydrželo a bylo syté. Nanesla jsem ho po celém víčku až k obočí. Poté jsem nanesla tmavý zlatý stín pouze na oční víčko - důkladně vystínovat do ztracena :)

Step three: Pokud máte po ruce šedé oční stíny, neváhejte a sáhněte po nich. Šedým stínem orámujte oční záhyb tak, aby nepřekrýval tmavě zlatý - opět vystínovat do ztracena.

Step four: Na řadě je tmavě měděný oční stín (pro někoho může být i vínový), který naneste na kraj očního víčka tak, aby se vytvořil kouřový efekt. I ten důkladně vystínujte do ztracena, aby se jednotlivé barvy spojily. Ten použijte i lehce pod oko a důkladně rozmazejte.

Step five: Bílý trpytivý oční stín naneste do koutku oka (můžete ho použít více jako to mám já). To očko opticky rozzáří.

Step six: Jeden z posledních kroků je použití černé tekuté linky podél linie oka. Můžete si vytvořit i špičatou linku, kterou jsem si udělala i já. Na závěr použijte řasenku pro objem (já jsem použila Maybelline Cat Eyes).

Snad si s tímto "amatérským" návodem budete vědět rady, v případě dotazů se neváhejte zeptat. :)

XOXO Nelly

Lady GaGa se stala prodávanější než Tina Fey

11. srpna 2011 v 15:42 | AnetNelly |  Lady GaGa
Časopis Vogue se mohl v první polovině roku 2011 pyšnit strmým nárůstem prodeje na novinových stáncích, a to kvůli březnovému vydání, jehož cover girl nemohl být nikdo jiný než slavná zpěvačka Lady GaGa. Toto vydání se tak stalo více prodávanějším než ono z minulého roku, kde obálku zdobila sympatická herečka Tina Fey. Časopis, kde se ukázala Lady Gaga v extravagantní růžové paruce, prodal o sto tisíc kopií více než březnové vydání z roku 2010 na kterém se ukázala již jednou zmíněná Tina Fey. Zatímco Gaga zde poukázala na očividný barevný kontrast, slunečná zář obklopující Tinu zdá se být trochu falešná. I přes slávu zpěvačky se ale přikláním k názoru, že Tina na obálce vypadá dvakrát lépe ;)

Kterou obálku byste si raději koupili vy?


Natalie Portman for Dior

11. srpna 2011 v 14:38 | AnetNelly |  Celebrity...
Herečka Natalie Portman patří bezesporu k jednim z nejkrásnějších hereček Hollywoodu. Možná právě proto si ji gigantická oděvní a kosmetická společenost Dior vybrala jako svoji novou tvář. Objevila se totiž v nejnovější kampani, která má představit nový kompaktní pudr Dior Diorskin Forever Compact a make-up Diorskin Forever Fluid. Myslím, že obsadit právě Natalie do této kampaně byla jednoznačně trefa do černého. Její panenkovské rysy a dokonalý obličej znamenají pro Dior nejen skvělou reklamu, ale také větší oblíbenost.Oba dva produkty by měly být na prodejních pultech k dostání v těchto odstínech: ivory, cream, light beige, linen, peach a medium beige. Tato kosmetika by se měla začít prodávat nejdříve v asijských zemích již v září, později je na řadě Austrálie. Co se týče amerických obchodů, žádné datum ještě nebylo zveřejněno. Jak se vám první fotografie líbí? :)

Brooklyn Decker´s Style

10. srpna 2011 v 17:09 | AnetNelly |  Celebs Style

Krásná Brooklyn Decker (24) se proslavila především jako modelka, ale nyní je tato mladá celebrita známá také díky své narůstající herecké kariéře. Znát ji můžete například jako múzu Adama Sandlera, kterou ztvárnila v komedii "Just Go With It" v českém názvu "Rozesměj mě" a v současné době se podílí na natáčení "What to Expect When You´re Expecting", ve kterém si zahraje po boku konkurentek jako je Cameron Diaz nebo Jennifer Lopez. Oproti tomu, její současný akční trhák o mimozemské invazi "Battleship" poputuje do kin již příští rok. Vzhledem k tomu, že tato bývalá bikini modelka časopisu Sports Illustrated udělala v Hollywoodu takový rozruch, jsem se rozhodla, že je na čase pořádně prozkoumat její styl.

Brooklyn patří mezi celebrity, které se rádi oblékají do drahých značek slavných návrhářů a málo které šaty by jí neslušely. Jako modelka má úžasnou postavu, ve které například tato sukně z kolekce Olsenek -Elizabeth and James nádherně vynikne. Dokonale vypadala také na předávání cen TV´s Guys Choice Awards, kam si oblékla tyto saténové šaty Grai by Maya Yogev, ke kterým zkombinovala boty z dílny Burberry.


Svou dokonalou postavu ukázala také v těcho sexy šatech značky Herve Leger, které jsou svým páskovým designem více než proslulé. Na jiné události si zase oblékla tento červený latexový model z jarní kolekce Jaye Ahra, ke kterým zkombinovala krásné Loubotinky.
Kromě rozmanitého výběru šatů si ale Brooklyn také ráda pohrává se svým účesem. Ráda experimentuje, což je vidět jak na jejím stylu oblékání, tak i co se vlasů týče. Dlouhé vlasy jí ale sluší stejně jako ty krátké. Nebojí se obléct si ani leopardí vzor nebo stále frčící květinový. Každý z nich jí velice sluší.


Mezi další oblíbené značky Brooklyn patří například Dolce&Gabbana, Diane von Furstenberg, MaxMara či Brian Atwood. Věrná je již jednou zmíněným Loubotinkám ale potrpí si také na šperky. Kde se vám Brooklyn líbí nejvíce? :)


Beckhams: New Photo of Harper Seven

9. srpna 2011 v 22:33 | AnetNelly |  Victoria Beckham
Vypadá to, že Victoria a David Beckhamovi se se svým malým uzlíčkem štěstí začínají chlubit čím dál tím více. Na internetu se totiž objevila nejnovější fotografie slavného páru, zobrazující Davida, jak ve svém náruči drží svou překrásnou dcerku Harper Seven. Už teď není pochyb, že jednoho dne bude malá Harper patřit mezi nejkrásnější děti Hollywoodu.


David se ale kromě nových fotografií své dcerky pochlubil také s jiným přírůstkem, a sice novým tetováním, které si nechal udělat na hruď. Jméno své dcerky si nechal vytetovat na důkaz toho, jak moc ji miluje. I když má ale tento slavný fotbalista po těle spoustu tetování, na žádost Victorie, jeho hruď nesměla mít ani jedno. Až do té doby, než se narodila jejich dcera.

2011 Teen Choice Awards Blue Carpet!

9. srpna 2011 v 21:14 | AnetNelly |  Celebrity...
Další ročník slavnostního předávání cen 2011 Teen Choice Awards se opět konal ve velkém stylu. Ukázalo se na něm nejen velké množství celebrit, ale ještě větší počet módních značek, o které se já s vámi chci podělit.
Lhala bych ale kdybych řekla, že mě nezaujal skoro každý, kdo se na této události ukázal. Nejvíce ze všeho se mi však líbily právě tyto dvě krásky - Blake Lively společně se zpěvačkou Taylor Swift - to oni jsou pro mě jednoznačně vítězkami večera. Která z nich se osobně nejvíce líbí vám?


Herečka Blake Lively byla jednoznačně královnou - tedy alespoň pro mě. Možná to pro vás bude překvapením, ale na události byla možná jedinou z celebrit, která neutrácí velké sumy za stylistu. To ona je sama pro sebe stylistkou a obléká se do toho, do čeho se jí samotné za chce. Oranžové šaty značky Gucci byly jednoznačně trefou do černého. Jsou dokonalé a na opálené pleti Blake úžasně vyniknou. K nim herečka zkombinovala Loubotinky (omlouvám se, že nejsou vidět) a nádherné šperky Lorraine Schwartz. Tou největší a mimochodem nejodzbrojující ozdobou Blake je ale jednoznačně její úsměv!

Taylor pro mě byla princeznou večera. Zazářila zde v krásných bílých šatech z kolekce Rafaela Cennama, které rafinovaně obohatila o pásek Ranjana Khan, Fendi podpatky a dokonalé Neil Lane šperky. Líbí se mi taky zvolené líčení, a to i přesto, že se mi na první pohled modré stíny nějak nezdály. Řekla bych, že mladá Tay se začíná vybarvovat a začíná si dovolovat i odvážnější kousky. Třeba se jednoho dne dočkáme pořádných jehel a latexového oblečku ;D (JOKE)


Vogue: His youngest model ever

9. srpna 2011 v 19:52 | AnetNelly |  News

Rozhodla jsem se, že se s vámi podělím o kauzu, která otřásla snad celým světem. Nejedná se sice o žádné atentáty a tak podobně, ale tvář desetileté dívky plné make-upu zasáhla především rodičovskou populaci, stejně tak jako pobouřila hned několik módních kritiků. Měla by již tak mladá dívka nosit leopardí potisky a nahazovat svůdné výrazy? Kam se poděje děctví mladé Thylane Blondeau?

Francouzské vydání Vogue, které má na svědomí tyto fotografie, vyvolalo ve světě mnoho otázek o sexualitě mladých dívek. V dnešní době se tedy nastoluje otázka, zda je naše společnost vinna za to, že dnešní mladé dívky rostou tak rychle. Mladá modelka jménem Thylane, která pro tyto snímky pózovala, zřejmě vůbec neví, co má jejich tématika znamenat. V takovém věku o tom nemůže mít absolutně žádné tušení. Proč dítě v jejím věku prostě nemůže zůstat nadále dítětem? Sami určitě víte, jak si dnešní starší generace stěžuje na to, že dnešní dívky rostou tak rychle, a pak se na veřejnosti objeví takovéto snímky.


V souvislosti s kritikou se vyjádřila i unice matek Union´s Mother: "Máme vážné obavy v souvislosti s modelingovou agenturou, která reprezentuje slečnu Blondeau a která zjevně neví, zda toto má představovat ženu či dítě. Focení, které použilo tuto desetiletou dívku kompletně nalíčenou, v podpatkách, v šatech s výstřihem až po pás, a to i přes její nevyvinuté tělo, zbavuje slečnu Blondeau práva na to, být dítětem."

Já osobně se tedy přkláním k názoru, že ačkoliv jsou snímky hezky nafocené, použití desetileté dívky je spíše nevhodné a děsivé. Co myslíte vy? Zašel Vogue tentokrát až příliš daleko? Nebo je to vše ve jménu módy?


The Glee Premiere: Lea Michele versus Dianna Agron

7. srpna 2011 v 23:40 | AnetNelly |  Celebs Style

Nedávno se konala premiéra dlouho očekávaného filmu "Glee: The 3D Concert Movie" a při psaní tohoto článku jsem přemýšlela nad tím, zda se věnovat spíše tomu, o čem film vypráví či raději módě na červeném koberci - a moje rozhodování zdá se být těžké. Zejména proto, že film není až tak známý, natož jeho postavy. Hvězdy na červeném koberci ale dokázaly překvapit. Například taková sexy Lea Michele, jakoby všem přítomným dávala najevo "Toto je můj koberec a já to tu vlastním". Byla by ale lež, kdybych řekla, že jí to neslušelo. Předvedla zde úžasné šaty Marchesa, které ačkoliv má Lea krásnou postavu, se hodí spíše pro někoho vyššího vzrůstu a ne pro drobounkou herečku jako je ona.

Její největší konkurentou byla bezesporu Dianna Agron, která na premiéře předvedla i nový účes. Dianna jakoby představovala odlišný styl krásy - blondýnka a přeci ne okoukaná. Je na ní něco, co mě osobně dokázala okouzlit. Pokud jde o vybrané šaty - Dianna zvolila kousek z dílny Christiana Cota, který ačkoliv je roztomilého vzhledu, myslím že Dianna by si zasloužila nosit i krásnější kousky. Vlasům ani make-upu nemám co vytknout - jsou perfektní :) Která z nich se líbí více vám? :)


Měla by Kate Middleton nosit stejné oblečení víckrát?

6. srpna 2011 v 23:35 | AnetNelly |  Novinky celebrit
V rozhovoru s Jayem Leno ve známe The Tonight Show se zpěvačka Kelly Osbourne moc nepředvedla (ostatně což je u ní obvyklé). Když padla řada otázek ohledně stylu vévodkyně Kate Middleton - Kelly se vyjádřila, že by si jednou nošené oblečení na sebe podruhé už nevzala:

.........................................................................................................................................

"Kdybych byla v jejím postavení, nosila bych ho jen jednou. Pokud bych měla být budoucí anglická královna, nosila bych jedny šaty vždy jen jednou, protože se po zbytek svého života vzdávám veškerého svého soukromí. Aspoň tak můžu mít každý den nové šaty."
.........................................................................................................................................


A s těmito osudnými slovy se svět začal bouřit. Kritici osočili Kelly Osbourne, že na Kate Middleton zaútočila velmi odvážným způsobem, zejména proto, že dokázala říct křivé slovo proti samotné vévodkyni. Za normálních okolností, bych souhlasila s kritiky: nosit šaty jen jednou je velmi nehospodárné a vyrábí se tak příliš oblečení pro bezdůvodnou spotřebu. Na druhou stranu, není roztomilé vědět, že tu někdo zřejmě žije módní sen? ;)...Jaký názor máte na zpěvaččin výrok vy?

H&M Winter Collection 2011

6. srpna 2011 v 23:02 | AnetNelly |  News

Nikdy není příliš brzo na to, abychom se podívali, co nového se děje ve světě módy, proto jse ráda, že se s vámi mohu podělit o nejnovější lookbook podzimí/zimní kolekce H&M. Tato módní společnost se vzhlédla v 70. letech, přičemž v kolekci dominuje především elegance. Kousky mají také názorně ukazovat, jak se v průběhu deseti let změnily trendy - paleta hnědých barev, velbloudí odstín, krémová barva a střihy, ve kterých najdeme především dlouhé a široké kalhoty zkombinované s halenkami a pohodlnými klobouky.

Co se potisků a vzorů týče, dominují zde květiny, kašmírový vzor s křivkovými obrazci, tkaniny a velký důraz byl kladen také na zvolený materiál látky, jako je flanel, semiš, brokát, manšestr a další déle udržitelné materiály. Jednotlivé kousky oblečení jsou zdobeny hezkými detaily jako jsou třásně, střapce, výšivky a zábavné doplňky jako jsou kožené rukavice nebo bizarní klobuk, který dotváří celkový outfit.


Je radostí dívat se na tyto modely jako jednotlivé designové prvky, které nejsou vůbec složité na kombinování - například takový klasický kabát, kalhoty na míru a hedvábná blůza, a můžete vyrazit. Tato kolekce mě osobně velmi zaujala zejména protože jsou všechny věci nositelné, žádná těžká extravagance. Líbí se mi jak kabátky, tak i kloboučky. Jedním z nejhezčích modelů zde jsou ale určitě tmavě modré a hnědé šaty. Který kousek se líbí nejvíce vám? ;)


click for more..

Beyoncé Knowles: Harper's Bazaar UK

5. srpna 2011 v 17:33 | AnetNelly |  Beyoncé
Můžu říct, že jsem v poslední době viděla hodně obálek, ale žádná mě nezaujala natolik, abych ji sem dala. Jsem ráda, že pro tentokrát je toto vyjímka. Nejnovější britské vydání časopisu Harper´s Bazaar zdobila zpěvačka Beyoncé Knowles (29) a snad nemusím ani zmiňovat, že na této obálce si dali vývojaři opravdu záležet. Zaujalo mě nejen naprosto dokonalé líčení, ale také jakým způsobem je obálka upravena - tmavší stín vytváří tajemný efekt a červené šaty se zase postaraly o sexy look. Dokonalost! Co říkáte?;)


Ashley Olsen´s Dotty Style

5. srpna 2011 v 16:11 | AnetNelly |  Olsen Twins
Pokud máte problém poznat, zda se na paparazzi fotografiích objevuje Ashley nebo Mary-Kate Olsen (25), tento rádoby nový trend vám může pomoci k tomu, abyste s rozeznáním těchto slavných dvojčat už němeli žádný problém. Měla na sobě jedna z Olsenek puntíky? Tak to bude pravděpodobně Ashley ;) V poslední době jakoby se starší z dvojčat inspirovala podzimní kolekci Marca Jacobse, ve které dominovaly právě puntíky. A vypadá to, že si tento trend Ash zamilovala. Ať už má na sobě sukni na ven, či večerní šaty, Ashley se drží puntíků zuby nehty. Jaký názor máte na její styl vy? ;)


V poslední době jsme ji mohli vidět v jednom z nejkontroverznějších modelů vůbec. Zvolila klasiku, bílou košili si ležerně zastrčila do námořnické sukně zdobené puntíky. Není pochyb, že právě tahle barva v nynější době velmi frčí. Celý look obohatila také o doplňky - brýle značky Prada a koženou kabelkou z vlastní kolekce The Row. K sukni zvolila zlato-černé sandálky značky Chanel.

Stejné doplňky zvolila také další den, jiný model puntíkované sukně z kolekce Junya Watanabe zkombinovala s obyčejným tričkem z The Row. Nepochybně obyčejná, ale zajímavá kombinace.


Poslední, společenský model Ashley též zvolila v puntíkovaném provedení. Při významné události představení "Midnight in Paris", konající se New Yorku, si Ash oblékla rozevláté šifonové šaty z dílny Dior. Upozornit tak na trend 60. let Ashley dokázala i díky výraznému líčení, které se hodilo jak k šatům, tak i ke klasickým černým podpatům. Bohužel zrovna tady mi připadá, že drobounkou Ash šaty víceméně pohltily.

Im on the Facebook!

4. srpna 2011 v 13:22 | AnetNelly |  Naše Kecy
Napadlo mě,

že by možná nebylo zas tak špatné komunikovat s vámi i přostřednictvím Facebooku, takže pokud si mě budete chtít někdo přidat, určitě můžete :)) Vyměňování rad, informací a tak dále...:) Najdete mě tam pod jménem, který vidíte na štítku :)

Těším se XOXO NELLY


My opinion of Oriflame

4. srpna 2011 v 13:08 | AnetNelly |  Naše Kecy
Hello e-body,

s návrhem napsat článek o tom, co si myslím o kosmetické značce Oriflame, tedy přicházím s mým názorem. :) Oriflame mi rozhodně není cizí, jejich produkty jsou dle mého názoru kvalitní a stejně jako v takovém Avonu, také zde je řekla bych velký výběr toho, co by se vám mohlo líbit. Určitě se ale najde zápor a existují věci, které mi na Oriflame vadí. Dávám přednost Avonu v tomto ohledu, protože si myslím, že kolikrát mají v Or. některé produkty zbytečně předražené -viz. taková rtěnka za skoro 300 Kč, kdežto v Avonu ji máte třeba za 199 Kč. :)

Lhala bych ale, kdybych řekla že já sama si z Oriflamu neobjednávám, není to sice tak časté, ale ano - Od Oriflame mám doma většinu lesků na rty a také péči o tělo. Třeba mám moc ráda zázračný kelímek, který je vážně super. :) Co se týče parfémů, jsem více věrná spíše Avonu, kde mi voní víc a mají i řekla bych větší výběr. :) Z Oriflame obdivuji kolekci Giordani Gold, která sice patří mezi ty drahé, ale mám doma černé linky z této kolekce a jsou naprosto perfektní - vydrží celý den, nemažou se a na očích při správném nanesení vypadají vážně krásně. :)

A jaký z toho všeho plyne závěr? Oriflame mám ráda, ale jak jsem již řekla, dávám přednost raději Avonu :) Čemu dáváte přednost Vy?:) Máte s Avonem zkušenosti?:) Dnes čekejte další články :)
XOXO NELLY