Květen 2011

Candids Ashley Tisdale with boyfriend

31. května 2011 v 18:21 | AnetNelly |  Ashley Tisdale


Ashley Tisdale (26) se na veřejnosti v poslední době neukazovala tak často jako dříve. To ale neznamená, že by se veřejnému vystupování vyhýbala úplně. 29. května byla totiž společně se svým přítelem Scottem Speerem spatřena při odchodu z kina Grove, kde si společně užili premiéru nového filmu "The Hangover Part 2". Ashley jako vždy vypadala perfektně a jemně modrou kabelku zkombinovala s letními šaty a něžným svetříkem, který byl třešničkou na dortu celého outfitu.

Nedávno však musela Ashley čelit svým pracovním povinnostem, jelikož se konala premiéra jejího nového filmu "Sharapy's Fabolous Adventure", ve kterém se hereččin charakter dostává do popředí zájmu. Sharpay nebude taková, jakou ji znáte z High School Musical.

"Uvidíte její charakter v úplně jiném světle. Mohli jste si zvyknout na to, že se v HSM vždycky míchala do cizích záležitostí, ale v tomhle filmu je vše jen o ní. Nemusíte ji mít rádi nebo nenávidět, musíte se do ní prostě zamilovat. Zjistíte, proč je Sharpay taková, jaká vlastně je," prozradila Ashley o svém novém snímku.


Rihanna as a cover girl of Cosmopolitan

31. května 2011 v 17:53 | AnetNelly |  Rihanna
Červencové vydání amerického Cosmopolitanu nemohl zdobit nikdo jiný než krásná zpěvačka Rihanna (23), jejíž titulka se rozhodně zařadí mezi ty zajímavější a nápaditější. Žádná klasická ruka na stehně a modelkovský postoj, Rihanna vytáhla svě nejúčinnější zbraně a kromě sexy pohledu předvedla také dokonalé šaty z dílny Louis Vuitton. V interview odhalila své nejhlubší pocity a je velká škoda, že toto vydání neprodává i u nás. V nynější době navíc Rihanna boduje na prvních příčkách hudebních hitparád se svým singlem "California King Bed", který jsem si já osobně strašně zamilovala. Snad nikdy jsem neslyšela tak podmanivou a čistou píseň jako je tato.
Jak se vám obálka líbí? A co říkáte na její píseň? :)


California King Bed


Chanel Mademoiselle 2011 Luxury Collection

31. května 2011 v 17:38 | AnetNelly |  Chanel
Nová kolekce luxusních kabelek Chanel Mademoiselle doslova ohromila i mě. Kolekce těchto luxusních kousků byla navíc navržena a podle herečky Blake Lively, která samotnou výrobu těchto skvostů podpořila.
Samotná kolekce je elegantní, stylová a navíc univerzální. Ztělesňuje nadčasovou eleganci, která je pro Chanel typická a ženskost a mladistvost Blake. Perfektní kombinace. Proto pochybuji, že by se mezi vámi nenašla alespoň jedna, která by o takové kabelce snila, navíc když je inspirována někým, jako je právě Blake. Zdá se tedy, že Karl Lagerfeld je herečkou naprosto okouzlen - protože proč by tedy tvořil kolekci kabelek, pro jejíž vznik ho inspirovala právě křehká blondýnka? Něco v tom být musí. Samotná značka je po celém světě známá svou nadčasovou elegancí a Blake, podle které je kolekce vytvořena, ztělesňuje zase jemnou krásu a smyslnost. A to se slavný návrhář snažil při tvorbě těchto skvostů dokázat. A dokázal!

Ačkoli samotná kolekce Chanel Mademoiselle není moc různorodá a zahrnuje pouze pár odlišných provedení, její luxus a rafinovanost se nezapře. Kabelky jsou vyrobené z měkkého moderního designu, který si však ponechal svůj klasický Chanel znak. Luxusní barvy, prošívaný design a kvalita, přesně tak by se dala nová kolekce charakterizovat. Tak jak se vám líbí? :)


click for more..

Omluva

30. května 2011 v 10:37 | AnetNelly |  Naše Kecy
Ahojda, chtěla bych se omluvit, jelikož tu teď pár dní nic nepřibyde, jelikož mám počítač v opravě.

Doufám,, že to chápete :) Mělo by to být zhruba jen na dva dny :)

Děkuju za pochopení, mějte se hezky

Xoxo Nelly

Celebs Style: Halle Berry

28. května 2011 v 18:26 | AnetNelly |  Halle Berry


Líbí se vám styl Halle Berry (45)? Když se nedávno tahle krásná herečka ukázala na předávání televizních cen FiFi Awards, všem vytřela zrak svoji dokonalou postavou a hlavně nápaditými šaty, které mohly v mnoha mužských očích vyvolat spoustu fantazie. :) Stejně úžasně vypadala také na slavnostním předávání zlatých Glóbů, na které zvolila róbu od Niny Ricci. Skvostně vypadala také v červených šatech níže a za zmíňku stojí také vzorované šaty s hlubokým výstřihem, které by rozhodně každé ženě neslušely. Halle je ale vyjímkou.

I když není žádný pochyb o tom, že Halle vypadá stále mladě a má perfektní postavu, nabízí se zde otázka - "Může si takové odvážné modely Halle ve svém věku vůbec dovolit?" Já jsem pro, protože Halle je neskutečně krásná a přitažlivá žena a jak se říká "Ukazuj, dokud je co". ;)..Co vy, líbí se vám její styl? Které šaty ji podle vás sluší nejvíce?Svatba modelky Natashy Poly

28. května 2011 v 13:06 | AnetNelly |  Natasha Poly


Svatbami slavných celebrit a modelek rozhodně nekončíme. Nedávno se vdávala jedna z andílků Victoria's Secret Lily Aldridge a ještě dříve si své "ano" řekla také ruská modelka Natasha Poly (25), jejíž jméno je pouze umělecké a celým jménem se tato kráska s tváří múzy jmenuje Natalya Sergeyevna Polevshchikova. Své ano řekla svému příteli holandského původu, podnikateli Peterovi Bakkerovi. Svatba se konala už v polovině dubna v Saint Tropez, ale já věřím, že pro fanoušky Natashy je tato zpráva velkým překvapením ještě teď :) O hudbu se postaral ruský DJ Smash a o jedno z vystoupení se postarala také Leona Lewis. Mezi pozvanými byla Natashy nejlepší kamaráda a též modelka Anastasia Krivosheeva. Samotná svatba začala ve 4 hodiny odpoledne a pozváno bylo více jak 200 hostů.

Samotná Natasha si na svatbu oblékla šaty z dílny Givenchy, ve které vypadala naprosto dokonale. Co říkáte?:)

click for more..

Candids Jessica Alba with Honor on shopping

28. května 2011 v 11:58 | AnetNelly |  Jessica Alba

Jessica Alba (30) rozhodně nepatří mezi smetánku celebrit, která by si pečlivě střežila své soukromí a nevycházela z domu. 27. května byla tato těhotná herečka spatřena při společném nakupování s dcerkou Honor Marie (3), přičemž je asi zbytečné podotýkat, že dvojice nenakupovala nikde jinde než ve zdravých potravinách Whole Foods. Jessica totiž vyznává tzv. Green life, který zahrnuje nejen zdravý životní styl, ale také cit pro přírodu.

Není tedy divu, že kromě své účasti v mnoha ekologických organizacích, je Jessica také mluvčí společnosti Safer Chemical, Healthy Families, která se nezaměřuje na nic jiného než na zdravé životní prostředí a samozřejmě i podporu zdravého žití vůbec. A v této svouvislosti nedávno herečka zavítala do Washingtonu DC, kde podporovala reformu zákona o kontrole toxických látek, která upravuje vládní regulaci chemických látek.

"Stejně jako mnoho dalších maminek, také já se snažím pro moji rodinu nakupovat bezpečné produkty. To však nemůže být jediným řešením. Nemůžete si najmout tým vědců, aby za vás nakupoval. Vláda by měla nyní zasáhnout a zajistit, aby se chemické látky staly bezpečnými dříve, než jimi budou naše děti vystaveny," uvedla Jessica na této konferenci.


Rosie Huntington Whiteley Complex magazine 2011

28. května 2011 v 0:22 | AnetNelly |  Celebrity...
Krásná a nyní velmi žádaná topmodelka Rosie Huntington-Whiteley (24) se objevila jako nejnovější cover girl časopisu Complex, pro který také nafotila sexy photoshoot. Na titulní stránce tahle mladá modelka jakoby vypadala z oka herečce Cameron Diaz. Bezesporu patří však tato obálka mezi nejžhavější vůbec.

Britská krasavice se na obálce objevila v saku z dílny návrhářky Julien MacDonald, kde ukázala nejen sexy výraz, ale také dokonalý dekolt. O oblečení se v celém shootu postarala Danielle Nachmani. Uvnitř tohoto červencového vydání navíc Rosie odhalila v interview nejen to, jaké je to být sexy ženou, ale také zážitky na jejím nejnovějším projektu, a sice účinkování v nadcházejícím trháku Transformers. Celý rozhovor jsem pro vás přeložila, tak enjoy! ;)


Rosie o své práci: To je jediná věc, za kterou jsem skutečně vděčná. Před tím než jsem začala dělat na tomhle filmu jsem celých devět let tvrdě pracovala. Jsem strašně ráda za všechny takové příležitosti v mé kariéře. Když se vám totiž konečně podaří uspět, pak všechny ostatní věci vidíte v té správné perspektivě.


Rosie o spolupráci s režisérem Michaelem Bayem: Michael je skvělý. Potkali jsme se v roce 2009 na natáčení reklamy pro Victoria's Secret a v loni v létě mi poslal email: "Rád bych vám přiřadil roli v Transformers." Myslela jsem si, že to bude malá role, nebo nějaká dodatečná. Nechtěla jsem na to přistoupit, ale věřím, že vždy byste měli zkusit alespoň setkání, tak jem šla na casting a tam to zkusila. O pár dní později mi Michael poslal vzkaz: "Chceme, abyste zahrála hlavní ženskou roli, myslíte si, že byste to mohla zvážit?" Ještě ten večer jsem seznámila se Shiou a o týden později jsem už dělala kamerové zkoušky. Dva týdny na to jsem natáčela už první scény. Takže všechno šlo opravdu rychle.


Rosie o natáčení filmu: Ano, pro tuhle roli jsem se musela učit skutečně rychle. Uzavřeli se všechny hlavní ulice v Chicagu na několik týdnů a navíc jsem se hodně naběhala, a hlavně v podpatcích.


Rosie o tom, zda se snaží zůstát stále nohama na zemi: Jasně že jo. Pocházím z anglické farmy uprostřed ničeho. Musíte si pamatovat odkud jste a kým jste.


Rosie o tom, jak nachází čas sama pro sebe: No tak to je každodenní záležitost. Dnes se ve svém těle necítím vůbec. Každá žena vám řekne, že má své dobré i špatné dny a dnes při pohledu na sebe samotnou nemám ten nejlepší pocit. Necítím, že bych zářila ani navenek, ani uvnitř.


click for more photos..

Proč náš blog není autorský?

27. května 2011 v 18:32 | AnetNelly |  Naše Kecy
Hello everybody,

často mi tu návštěvnice kladou dotazy, proč už náš blog není autorský - tedy proč nepřidáváme naše fotografie, nákupy, líčení apod. Odpověď je jednoduchá a zcela stručná - nevidíme v tom žádný smysl. Ano, na chvilku jsme tomu též propadly a staly se autorským blogem, ale to jsme prostě nebyly my. Náš blog byl vždycky zaměřen na celebrity, na kterých je postavena i jeho historie a já bych nerada měnila jeho tématiku. :) Navíc, na internetu je spousta autorských blogů, které máte rádi a které jistě rádi navštěvujete a o jeden míň rozhodně neznamená třetí světovou. :) Blog dělám moc ráda, ale jako každá autorka potřebuju ke zkvalitnění a vůbec celkovému vytváření článků náladu a tu správnou inspiraci. Pro mě to ale není psaní alá já já já já (tím se nechci dotknout nikterak ostatních autorských blogů :). Pro mě je to věnovat se něčemu, co mě baví a to jsou právě celebrity.

Nechci, aby si kdokoliv z vás představil pod mým blogem slovo DRBY, to v žádném případě. Můj blog není o drbech z Hollywoodu, ale o hollywoodské módě, slavných osobnostech a jejich (prověřených) aktualitách. Věřím, že se mezi váma najdou tací, kteří náš blog budou navštěvovat i přesto, že není autorský. Články tak jako tak, jsou všechno moje tvorba, nikoliv nějaké kopírování. Svým způsobem je tedy každý takový blog autorský a jde čistě jen o to, co koho baví a co mu to dává.

Pochopte prosím, že mě psaní o nákupech, nejnovější kosmetice nebo o tom jak se oblékám prostě nic nedává a hlavně mě to nebaví. :) Potřebuju inspiraci a tu by každá z nás měla hledat v tom, co nás baví. :)

Děkuju za přečtení a doufám, že se vám na blogu bude líbít stejně, jako tomu bylo doposud. :)

Xoxo Nelly


New shoot of Olsen Twins

27. května 2011 v 16:06 | AnetNelly |  Olsen Twins
Při shlédnutí nového shootu Olsenek (24) se mi lehce vyčaroval úsměv na rtech. Napadlo mě: "Konečně nějaký povedený." Fotogafiím především nahrává fakt, že Olsenky na nich nevypadají jak zfetované a nemocné patnáctky ( a co si budeme povídat, takových je opravdu hodně) . Fotky jsou umělecké, skoro perfektní. Jediné, nad čím mi zůstává rozum stát je jejich láska pro kožichy. Organizace PETA bojující za práva zvířat se musí při shlédnutí těchto fotografií bouřit. Uvědomují si vůbec Olsenky co nosí? Jejich fanoušci i odpůrci se již několikrát vzbouřily a společně s několika transparenty začaly slavnou dvojku nazývat jako "Kožešinové čarodějnice". No jo, to jim ale moc platné nebylo.

Je asi zbytečné zde komentovat, které z dvojčat do sluší víc, jestli Ashley nebo Mary-Kate, obě vypadají dobře a na fotkách skoro totožně. Chlápek ve starších letech by na fotkách být nemusel, ale holt to bylo asi hlavní náplní shootu a já věřím, že při pohledu na ně ho přežijete stejně tak, jako já. ;) Jak se vám líbí?


click for more..

2011 Billboard Music Awards Red Carpet

27. května 2011 v 15:49 | AnetNelly |  Celebrity...
Nečekanou a ohromující přehlídkou krásných šatů, která se konala na události amfAR Gala, konající se zejména za účelem boje proti AIDS, se rozhodně nekončí. Nedávno se totiž konala další taková. Na festivalu v Cannes se letos prošlo mnoho dalších celebrit při příležitosti slavnostního předávání hudebních cen 2011 Billboard Music Awards, avšak předchozí událost by se dala považovat za povedenější. Celebritám jakoby z ničeho nic došly nápady...Který outfit na tomto slavnostním předávání cen se vám líbíl nejvíce?Černá barva na této akci dominovala a oblékla se do ni třeba taková Beyoncé Konwles (29), která zvolila koktejlové šaty s dlouhým rukávem z dílny Lanvin. V jejich stopách kráčela i Kylie Minouge (42), která vsadila na hedvábný lem společně s trochou saténu, a to vše z jarní kolekce Alexandera McQueena. Nicole Kidman (43) byla velkým zklamáním, na akci dorazila coby černá vdova v šatech Dolce & Gabbana.Také v dlouhých Dolce & Gabbana se objevila i Selena Gomez (18), která vypadala sexy, snad jako nikdy dříve. Chlubila se nejen hlubokým výstřihem, ale také vykrajovanými boky, které dokonale zdůraznily její úžasné křivky. Zvolené červené podpatky navíc celému looku dodaly ten správný šmrnc a na sexappealu Seleně neubraly ani vlasy rovné jako hřebíky. Cenu o nejzajímavější černou róbu by však vyhrála zpěvačka Fergie (36), která se zde ukázala v šatech od Herve Leger. I když je líčení velmi výrazné, kladné body ji už nikdo neodepře.Jako vše má své pro i proti, tak vše má také své opačné strany. A na té druhé straně zazářila zpěvačka Rihanna (23) v elegantním a jednoduchým bílém obleku z dílny Max Azria. Nebyla však tak velkým překvapením jako Taylor Swift (21), která pro slavnostní večer zvolila róbu z dílny Elie Saab, která jí i přes porcelánovou kůži naprosto rozzářila.A i když se může zdát, že se na takové akci jako je Billboard Awards prostě nemůžou objevit žádné propádáky, omyl je pravdou. Dobrým příkladem je taková zpěvačka Mary J Blige (40), která se na červeném koberci ukázala v šatech s leopardím potiskem od Marca Bouwera. Zpěvačka Kesha (24) zase zvolila šaty prapodivného střihu s filtry z dílny Jad Ghanour, které by možná vypadaly dobře na postavě těch správných tvarů. Přes módní kritiky by zřejmě neprošel ani její šifonový závoj. Zpěvačka Nicki Minaj (26) zase příliš nezazářila v modré kombinéze od Marka Fasta.


3 Best Outfits for Date Night

27. května 2011 v 11:00 | AnetNelly |  Fashion Trend
Každá to známe. Pokud nás čeká rande chceme vypadat dobře a pokud možno, mít ty nejlepší šaty. Pokud ale máme ty možnosti, můžeme vypadat perfektně, stačí jen dobře zkombinovat oblečení. Pokud ale pochybujeme co si vzít, vždy je záchranným bodem obléct si nejlepší kousek v našem šatníku, protože dokáže skvěle upozornit na naše přednosti. Na rande je vždy dobré udržet si ženskost a decentnost tak, abychom se držely nejen správného zkombinování, ale abychom si zachovaly pohodlný look. První dojem je totiž vždy nejduležitější.

Proto vám zde představuju 3 nejlepší outfity na rande, které se i vám mohou stát dobrou inspirací. Základem jsou jednoduché šaty v krásných barvách a odvážné šperky.

Který outfit se vám líbí nejvíce a co vy si oblékáte, když váš čeká rande? :) Já dávám přednot sáčku, džínám,tílku a kabelce ve stylu psaníčka :)

Šaty DKNY, náušnice Alexis Bittar, Blu Bijoux náramek, kabelka s filtry, podpatky Alexander McQueen

Černé šaty, stříbrná kabelka alá anakondí kůže, Bell Noel náramek, bílé náušnice, Aminaka Wilmont bolérko, Loeffler Ranadall podpatky

Bílé džíny James, blůza Halston, tmavé podpatky, zlaté náušnice, kabelka BCBG, náramek Tokyo

Megan Fox se zbavuje svého tetování Marylin Monroe

26. května 2011 v 11:00 | AnetNelly |  Megan Fox
Herečka Megan Fox (25) se rozhodla zbavit své vytetované Marylin Monroe a začala podstupovat sérii bolestivých zákroků jako je laserové odstranění pomocí drhnutí kůže. Pokud porovnáte fotografie z roku 2007 a z tohoto roku, je jasné, že paní Monroe se pomalu ale jistě vytrácí. Fox si nechala toto tetování udělat, když byla ještě opravdu mladá, takže je dost možné, že z něho jak se říká "vyrostla". Bez ohledu na to, jak je laserové ošetření drahé nebo bolestivé, je jednoznačným východiskem ze situace, kdy tetování už opravdu nechceme. Většinou si lidé tuto okrasu nechávají odstranit například z důvodu, že v nápis nebo obrázek přestanou věřit. V případě Megan ale nedokážou posoudit, proč se k tomuto kroku rozhodla.

Nicméně tahle herečka má po těle mnoho dalších tetování: Citát Krále Leara na pravém rameni: "Byla jednou jedna holčička, která nikdy nepoznala lásku, dokud ji chlapec nezlomil srdce." Na žebrech měsíc a na kotníku hvězdy. Na stydké kosti má dokonce vytetované jméno svého nápadníka. Pokud si Megan jednou bude chtít odstanit všechna tyto tetování, možná by bylo lepší dostat rovnou novou kůži.


See it here first: Beyonce’s New Video “Run the World (Girls)”

25. května 2011 v 11:00 | AnetNelly |  Beyoncé


Po mnoha upoutávkách se Beyoncé Knowles (29) konečně ukázala ve velkém stylu, a to s očekávaným videoklpem k prvními singlu z chystaného alba "Run the Wold (Girls)". V klipu Beyoncé ukazuje nejen obdivuhodný make-up, ale také úžasné kostýmy, které jsou samozřejmě od těch nejznámějších světových návrhářů jako je Alexander McQueen, Givenchy nebo Emilio Pucci. Samotný videoklip režíroval Francis Laurence a já si myslím, že patří mezi jedny z těch povedenějších. Samotná písnička zní též skvěle.

Co říkáte vy na její nový videoklip?


New Image Isabel Lucas

24. května 2011 v 11:00 | AnetNelly |  Celebs Style
Znáte Isabel Lucas (26)? Tahle kráska se narodila 29. ledna 1985, v nynější dobvě stojí v popředí celé nastupující generace mladých hollywoodských herců. Pokud si ale dobře nepamatujete, kde jste tuto mladou herečku viděli, možná je dobré připomenout trhák Transformers: Pomsta poražených. Mohli jste ji vidět také ve snímku "The Pacific". V roce 2004 získala australskou televizní cenu Logie Award jakožto nejlepší nový talent.

Od biografie se ale trochu přesuneme. Isabel je po celém světě známá také jako "ta dívka s obličejem múzy". Ano, ona je skutečně krásná, a to i přesto, že vám možná její druhá část fotografií nahání hrůzu. Isabel byla po většinu své herecké kariéry známá jako křehká brunetka. Svět ale nedávno "ohromila" svou novou image, kdy se na předávání televizních cen Young Hollywood Awards objevila jako blondýnka. Nelze neříct, že jako brunetka vypadala mnohem lépe, ale kromě její nynější strašné barvy vlasů mě zarazila také její postava. Isabel vždy patřila mezi herečky, které si držely kult štíhlosti, ale na předávání tv cen vypadala jako by patřila na smrtelnou postel. Zarazilo mě i líčení, které ji dělá až neuvěřitelně starší. Sami můžete fotky porovnat a já věřím, že se mnou budete souhlasit, že jako brunetka mohla Isabel zdobit kde jaký Vogue časopis.


Candids Jessica Simpson out and about

23. května 2011 v 11:00 | AnetNelly |  Jessica Simpson
Herečka a zpěvačka Jessica Simpson (30) se v poslední době stejně jako její sestra Ashlee Simpson (26) na veřejnosti už příliš neukazuje, tedy alespoň co se paparazzi fotek týče. Proto, když jsem uviděla její nové fotky, rozhodla jsem se, že se s váma o ně podělím. Jessica byla 20. května spatřena při odchodu jedné z newyorských restaurací, kde ukázala nejen svůj smysl pro módu, ale také svoji novou štíhlejší postavu. Jessica by se totiž měla brzo vdávat a jak sama přiznala, do svatebních šatů by chtěla zhubnout pár kilo. Vypadá to, že se jí to daří.

Svatba je však jedním z těch veselejších témat, které se v nynější době točí okolo této zpěvačky. Kráska musela čelit i nařčení magazínu Star, že utrpěla zhroucení po konzumaci velkého množství alkoholu. Jessica je však nad věcí a její přátelé celou tuto událost nazývají jako "směšnou a nepravdivou". Jeden z nich také dodal, že oný večer se konala skvělá pařba s jejími blízkými přáteli a nic špatného se neudálo.

Jak se vám Jessica líbí? :)


Celebs Style: Co frčí v Hollywoodu?

22. května 2011 v 9:03 | AnetNelly |  Celebs Style
Né vždycky se podaří celebritám, stejně jako nám ostatním, obléknout se do toho nejvhodnějšího oblečení. Občas se stane, že šlápnou vedle a jindy naopak vypadají naproso dokonale. Co teď v Hollywoodu frčí a co je naopak totálně out?

Trend: Denim a Denim
OUT: Každý fanoušek džínoviny určitě ví, že pokud si vezme na sebe oblíbenou bundu (samozřejmě džínovou) a k tomu také džínové kalhoty, jedná se podle módních kritikiů o jednoznačně módní faux pas. Džínová bunda je pro letošní jaro horkým trendem, ale při zkombinování s džínami bychom měly být opatrné - pokud se podíváme například na Davinu McCall, která se v této duo kombinaci objevila při odchodu z londýnského studia. Její bunda sice vypadá skvěle, ale pro ty, kteří sledují módní trendy pravidelně, může Daviin outfit připomenout faux pas Britney Spears z roku 2001, kdy se na předávání amerických hudebních cen objevila v džínovině od hlavy až k patě.


HIT: Kontrast mezi tmavšími barvami skvěle zvolila Kourtney Kardashian, která má nejen úžasnou barvu džínové bundy, ale také zvolila i bílé tričko, který dává celkovému outfitu dostatek prostoru mezi bundou a kalhoty. Její outfit celkově působí stylově, jednoduše a pohodlně.

Trend: Silná ramena


OUT: Tzv. trend ramen se na předních příčkách jarních trendů pořád drží, protože nejen, že vytváří pěknou siluetu, ale také budí respekt. Katy Perry se rozhodla zkombinovat všechny tyto vlastnosti najednou, ale spíše než pochvaly se dočkala nelichotivého ohodnocení. Její vzhled sice vždy budí dobrý dojem, ale její až příliš balónové rukávy a nepěkné smaragdové šaty, které zvolila na předávání asustralských den Logie, vytvořily krabicový efekt, který prostě nevypadá dobře.

HIT: Zdobení elegantních šatů Maxime Simoens květinami se značně vyplatilo. Přesně tento bílý skvost si vzala herečka Rachel McAdams na filmový festival v Cannes. Ramena jsou díky bohu jemnější a tento efekt ji vytváří i skvělou siluetu, hlavně v oblasti boků. Působí chic a žensky.OUT: Pastelové a zářivé barvy jsou toto léto velkým hitem, ale Vanessa Hudgens, která se objevila na jedné z párty v Cannes v citronově žlutých šatech od Calvina Kleina příliš nezazářila. Těžký asymetrický lem drobnou herečku doslova pohlcuje a celkový outfit působí nedokončeným a zvláštním dojmem.

HIT: Gwyneth Paltrow se objevila na prezentaci své nové kuchařky My Father's Daughter též celá ve žlutém. Zvolila šaty z dílny návrhářky Rachel Roy, která zdůraznily nejen její štíhlé křivky, ale také září, tak, jak by měla. :)

Celebs: amfAR Cinema Against AIDS Gala

20. května 2011 v 20:24 | AnetNelly |  Celebrity...
Jak už jsem zde jednou zmínila, tato organizace se věnuje získávám peněžních prostředků na výzkumy určené pro boj s doposud nevyléčitelnou nemocí AIDS. Celebrity ze všech koutů světa se proto setkaly v Cannes, aby tuto událost podpořily nejen samotnou účastí, ale ty stědří také příspěvky.
V divadle, kde se celá událost konala, se například ukázala izraelská modelka Bar Rafaeli (25), která oslnila nejen svou perfektní postavou a obličejem, ale také samotnou róbou, která je naprosto dokonalá a řekla bych, že se řadí mezi jedny z nejhezčích šatů celého večera. Mezi další stylové celebrity patřila i Freida Pinto (26), která se na události ukázala společně se svým přítelem a též hereckým kolegou Devem Patelem (21). Dev a Freida, kteří v dřívější době svůj vztah tajili, opět dokázali, že mají smysl pro módu. Mezi další dokonale oblečené celebrity patří i Rosaria Dawson nebo taková Michelle Rodriguez, které jemné růžové šaty dokonale zvýraznily štíhlé křivky. Rosariiny šaty jsou perfektní jak střihově, tak nápadem - hlavně co se korzetu týče. Mezi nelichotivě oblečené bych zařadila například Courtney Love nebo Kirsten Dunst, která vypadá v šatech zbytečně staře.
Co vy? Kdo se vám líbíl nejvíce?
Bar Rafaeli
Freida & Dev
Rosaria Dawson
Doutzen Kroes
click for more..

Katie Holmes hostem výstavy "Beauty Culture"

20. května 2011 v 19:58 | AnetNelly |  Katie Holmes
Konečně zase vidím Katie Holmes (32) zářit, a to v celé své kráse! A jelikož je snad každému Katiina láska pro umění známá, není velkým překvapením, že se 19. května zúčastnila společně s herečkou Halle Berry slavnostní premiéry výstavy obrazů "Beauty Culture", která se konala v galerii Annenberg v Kalifornii. Stejně jako Katie, tak i Halle nezklamaly, obě vypadaly perfektně a ukázaly, že jím post krásných hereček prostě neodmyslitelně patří.

Zajímá vás, na co se ale celá tato organizace zaměřuje? Podle webových stránek Beauty Culture je jejich snahou: "zajistit klíčový průzkum fotografií v roli zachycování a definování pojmů moderní ženské krásy a toho, jak tyto obrazy hluboce ovlivňují naše životy jak v dobrém, tak i špatném slova smyslu."

Mischa Barton hostem amfAR Cinema Against AIDS Gala

20. května 2011 v 19:25 | AnetNelly |  Mischa Barton
O herečce Mische Barton (25) jsem sama už hodně dlouho neslyšela. 19. května se ale zúčastnila elegantní události amfAR Cinema Against AIDS Gala, která jak samotný název napovídá, se nevěnuje ničemu jinému než snaze zvýšit informovanost o boji proti AIDS a samozřejmě také proti této zákeřné nemoci bojovat. Každým rokem je tato událost tou nejžhavější párty v Cannes a tentokrát na její židle usedly i takové celebrity jako je Janet Jackson, Milla Jovovich, Gwen Stefani nebo Beyonce Knowles. Od roku 1993 se této každoroční akci pořadilo získat téměř 60 milionů dolarů na výzkum určený pro boj s AIDS. Mischa se zde objevila v krásných černých šatech bez ramínek, které ji náramně slušely. Jsem ráda, že má zase zpátky svou perfektní figuru.