Duben 2011

Reese Witherspoon - kouzelná nevěsta v růžovém

13. dubna 2011 v 15:48 | AnetNelly |  Reese Witherspoon
Není určitě pro většinu z vás žádným překvapením, že se krásná Reese Witherspoon nedávno vdávala. Pro mě je tahle křehká blondýnka jedna z nejoblíbenějších zahraničních celebrit, jelikož se vůbec neukazuje v médiích ve špatném světle a navíc stojí v čele několika charitativních organizací. Proto jsem rozhodla se s vámi podělit o její pohádkový den D.

Reese si na své pohádkové svatbě řekla ano společně s Jimem Tothem, společně mimochodem už teď patří mezi nejoblíbenější páry Hollywoodu. Svatba se konala 26. března v Kalifornii a mezi hosty patřili kromě rodiny také přátelé a Reesiny dvě děti - Ava a Deacon.

Svatbu Reese jeden z hostů popsal asi takto: "Místnost přímo překypovala smíchem a radostí. Každý mohl cítit ten skutečný pocit rodiny."Na svoji svatbu si křehká blondýnka vybrala šaty z dílny Monique Lhuillier. Zahrnovaly nejen krajky a živůtek, ale také řadu hedvábných květin. Nechyběla ani hedvábná stuha kolem pasu. Nejvíce se mi líbí, že si Reese pro svůj velkolepý den zvolila něco netradičního - tedy že si nevybrala šaty bílé barvy. Stejně, jako blondýnce ji růžová sluší nejvíce. :) Vypadá úchvatně!

Už teď se zapisuje její svatba na můj seznam těch nejpovedenějších, co říkáte? :)

H&M představila novou kolekci

5. dubna 2011 v 18:27 | AnetNelly |  Fashion Trend
Taky už se tak nemůžete dočkat léta? :) Věřím, že jste na tom stejně jako já. Před chvílí jsem zabruslila různě po internetu a jelikož mi nedělá problém číst články o různých módních trendech, rozhodla jsem se, že se s váma taky o nějaké podělím. Objevila jsem novou kolekci oděvní značky H &M pro jaro/léto 2011, která je plná nejen květinových vzorů, ale chybět v ní nebudou ani živější barvy - perfektní pro kombinování a navíc dokážou oživit snad každý nudný outfit. :) Kombinace jsou samozřejmě neomezené a pokud v obchodě narazíte na nějaký kousek z této kolekce, můžete si být jisté, že se oblečete podle posledních módních trendů. Kolekce je k dispozici již teď a v obchodech bude přetrvávat až do července.
V kolekci se objevují náznaky 70. let a chybět samozřejmě nebudou šaty, topy, jeansy, dlouhé sukně a elegantní šortky. Ležérní vzhled je samozřejmě navrhnut tak, aby v jarních dnech splňoval všechny podmínky příjemného nošení. :) Doplňky H & M představilo v trochu odvážnějším stylu. Letět budou i košile :) Myslím, že kolekce je naprosto úžasná. Především se mi líbí to, že H & M se zde zaměřila opravdu na barevnost a hravost, což u některých oděvních značek pořád postrádám.

Jak se kolekce líbí vám? :)

click for more..

Candice Swanepoel - krásná nebo vyhublá?

3. dubna 2011 v 11:00 | AnetNelly |  Candice Swanepoel
Říká se, že každá holka by měla být krev a mlíko. :) No co si budeme povídat, v dnešním světě, jako kdyby tohle "pravidlo" už neplatilo a každý ho jednoduše obcházel. Ideálem krásy ale vždy byly například takové Victoria´s Secret modelky, které nepatřily do skupinky nezdravě vyhublých modelek, ba naopak se vždy velmi pyšnily krásnými a pevnými postavami. Jen jedna z nich, jakoby mezi ně už nepatřila.


Švédská modelka Candice Swanepoel se v poslední době zdá, jakoby nesnídala, neobědvala, nevečeřela... Candice sice vždy patřila mezi vysoké modelky s ultra štíhlou postavou, ale její velkou výhodou byly její ženské boky, které jakoby se najednou vytratily. Stojí snad za jejím zhubnutím něco víc, než hodně práce?


Holky z Victoria´s Secret mají jasně ve smlouvě, že jejich postava musí být zdravá a pevná, nikoliv vychrtlá. Co se týká VS Angles, kritéria jsou ještě tvrdší. Za úkol mají holky vypadat sexy. Pokud ale začne VS zveřejňovat jednu ze svých modelek, která je silně podvýživená, je to špatná reklama nejen pro samotnou modelku, ale hlavně pro jejich společnost. Dokonce jsem slyšela, že pokud modelka z VS bude příliš hubená, může přijít o smlouvu. Candice by určitě měla nabrat pár kilo, jelikož se mezi krásnou Adrianou a Alessandrou začíná pomalu ale jistě ztrácet...
Co myslíte?

Click for more..

Important

2. dubna 2011 v 11:48 | AnetNelly |  Naše Kecy
Hello,

tak jak jistě víte a všimli jste si, na blogu toho v poslední době moc nepřibývá, a proto se vás chceme zeptat..
O ČEM MÁ BLOG BÝT?

Nebojte se svých názorů a klidně nám sem napiště, čemu chcete, abychom se věnovaly. Sami totiž nevíme, jakému tématu se na blogu věnovat. :)

Díky moc
AN