Order of the Universe

18. ledna 2011 v 9:30 | AnetNelly |  Diskuze
Zdravím všechny příznivce, kteří mají rádi pozitivní překvapení. Nedávno jsem takhle listovala nějakým časopisem, ale teď si přesně nedokážu vybavit který to byl. Je možné, že Dieta? Každopádně na jedné z posledních stránek se objevil článek "Objednávka z vesmíru", nebo něco v tom smyslu a já jsem si okamžitě vybavila tu situaci, kdy jsem shlédla film "Tajemství". Pokud jste záhadné tajemství lidských přání neshlédly, určitě to jedině doporučuji.
Jak bych začla, určitě to všichni znáte, máte svá vytoužená přání a ne a ne se splnit. Občas mám sama pocit, že se kolem mě dějí jen špatné věci, nebo se mi štěstí jednoduše vyhýbá. Pamatuji si ten večer, kdy jsem si záhadný dokument stáhla a nevím, prostě jsem žasla. Jak je možné, že něco v co věříte se může splnit tak snadno? V dnešní době přeci není nic snadné a jak je možné komunikovat s vesmírem? V prvních pár minutách mě napadlo neskutečné množství otázek. Určitě nebude na škodu, když tu některé uveřejním. Hlavou se mi honilo. "Jak je možné?....Opravdu je to tak jednoduché?....Něco co máme přímo nad hlavou a zdá se nám to nedůležité máme teď pozitivně využívat?....
Popravdě jsem celým tím procesem "Tajemství" byla doslova unešená, ale vzalo mě to. Nechtěla jsem si v žádném případě připustit, že by něco tak věrohodného mohlo být jen mylné, nebo že by něco tak sakra věrohodného a sakra dobrého pro zlepšení našeho života a splnění našich přání, byl jen hloupý výmysl všech těch kvalifikovaných lidí.


Hello, it's Universe here!

Přece jen abych tu nepsala o něčem, co nemá smysl, ano nemělo by to žádný smysl. Ráda bych se s vámi podělila o tajemství. Pamatuji si, že když jsem byla v 1. ročníku Obchodní Akademie, náš učitel na Základy přírodních věd nám moc rád pouštěl všelijaká videa, která měla souvislost s životem, kvantovou fyzikou a budoucností lidstva. Osobně mě to moc bavilo, nevím jak ostatní, ale já jsem se nad tím zkoušela zamýšlet a na co jsem přišla? Sakra na tom něco bude. Sliboval, že do konce roku se určitě podíváme na dokument "Tajemství", což nakonec nedopadlo, protože ke konci školního roku toho bylo opravdu hodně a nějak se na záhadné "Tajemství" zapomělo. Popravdě jsem to neřešila, ale pak jsem si na to vzpomněla a dokument jsem si za půl roku asi stáhla.
Jak už jsem psala v úvodu, dokumentem jsem byla zaskočená. V hlavě se mi momentálně honí tisíc myšlenek, jak bych vám samotné tajemství popsala, jenže nevím kde začít, každopádně to zkusím.

"Představte si situaci, kdy si něco přejete, vezmete do ruky "telefon" a beze slov zavoláte vesmíru a požádáte ho o své přání a pak? Stačí jen věřit!"

Ano, možná to zní šíleně, samotná jsem tomu v první chvíli nemohla uvěřit, jak jsem se nad tím nikdy nezamyslela, že to, co je nad námi může mít přeci jen o trochu větší moc, než si myslíme. Ten večer jsem nad tím přemýšlela, zahltila mě obrovská vlna pozitivní energie a já začla věřit všemu, co jsem si v té chvíli přála. Moji pozitivní energii jsem přenášela na ostatní a upřímně jsem lepší pocit nezažila. A když přišlo první zklamání uvědomila jsem si, že to opravdu chce věřit, vytrvat, přát si a šířit kolem sebe pozitivní vliv energie, kterou v sobě každý má, avšak ne všichni jsme schopni ji přenést na povrch.
Ptáte se samy sebe proč? Možná to bude tím, že pokud jsme smutní, doufáme, že nám někdo pomůže. Ve skutečnosti je to tak, že lidé, kteří jsou smutní - vysílají také negativní energii a tím přitahují i stejnou skupinu lidí (lidé s problémy). Pokud se budete snažit být pozitivní, ale ne tak, že se do toho budete muset nutit, věcně se vám to vrátí. Moje pozitivní myšleny vydrželo poměrně dlouho, i když ne vše kolem mě bylo tak skvělé, já se tak cítila, každý den jsem byla vesmíru neskutečně vděčná za všechno, co mi posílá zpátky.


Tvé přání je mým rozkazem

"Ono to nevyjde, tak na co se snažit."

Upřímně si položte otázku, kdo z vás si tohle někdy řekl, ať už se jedná o lásku, přátelé, práci, písemku, či cokoliv jiného, je to u všech stejné a podle "Tajemství" reaguje vesmír nějak takto "Tvé přání je mým rozkazem". Vy si ale přeci říkáte, to jsem si nepřála, přála jsem si, aby to dopadlo dobře, jen jsem v to prostě nevěřila. A které vaše pocity má vesmír registrovat? Jak má rozlišit ty špatné od těch dobrých? Myslete usilovně na to, co si přejete, po čem toužíte. Mile vás to překvapí, stejně jako mě. Ovšem neočekávejte zázraky, není možné si něco přát a věřit v to, pokud se to stane rutinou, zřejmě se to nikdy nesplní. Už jste se nad tím zkoušely zamyslet? Já osobně jsem se nad tím tenkrát zamyslela pořádně a tak dlouho to zas není. Můj názor je, že za ten úžasný pocit, který vám to dá to stojí. Pozitivní myšlení je něco, co v každém dřímá a na nás je to probudit. Pokud jste čarovné "Tajemství", aneb něco, co máme přímo nad hlavou a něco co je v nás, nepochopily nebo jste o tom nevěděly, je to právě proto, že je to....."Tajemství".

Jak moc si věříš, jak moc jsi ochotná si věřit ve své myšlenky?

Tohle už je jen malé slovo závěrem. Nesnažím se vás tady přesvědčit o existenci opravdového "Tajemství", ale je to jeden ze způsobů, jak svůj život zlepšit díky trénování své mysli, díky víře v sebe samy. Myslím, že teď je to jen na vás. Pokud vás článek zaujal a vy stále moc nerozumíte tomu, co je to "Tajemství", stáhněte si tento dokument z jakéhokoliv dostupného webu. Pokud se na něj podíváte, určitě mi sem poté napište váš názor. Nikomu ten svůj nevnucuji, ale mě osobně to pomohlo. Sama jsem jednu dobu po shlédnutí přestala věřit, nevěděla jsem co dřív a nestydím se přiznat, že jsem jednoduše přestava věřit ve své myšlenky, přestala jsem věřit v sebe samu, ve svou hrdost, ve své štěstí, na které mám právo jako každý! Přestala jsem věřit v něco tak jednoduchého, co ovšem vyžaduje dostatek vnitřního úsilí k uskutečnění našich největších snů. Nyní jsem opět ochotna věřit.

Každý má právo na štěstí.......okus své "Tajemství" také ty ;)

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 paxa paxa | Web | 18. ledna 2011 v 9:39 | Reagovat

jdu stahovat.. až zhlédnu, napíšu ti jaký na mě film udělal dojem . Ale chci říct, že o něčem takovém už jsem přemýšlela.. že je to všechno ve věření .. =) ..

2 M@rť@ M@rť@ | Web | 18. ledna 2011 v 11:13 | Reagovat

Ahojky, děkuji za upozornění, protože já už to SB k nicku píšu úplně automaticky ;-)

3 olsen-twins-mk.blog.cz olsen-twins-mk.blog.cz | Web | 18. ledna 2011 v 11:40 | Reagovat

Ahoj, jsem moc ráda, že jste zpátky :) chtěla jsem vám napsat dříve ale teprve teď jsem se k tomu dostala :) byly jsme SB na mém blogu iheart-vanessa ale mám ještě druhý olsen-twins-mk, takže jestli spřátelujete, mohly by jsme spřátelit třeba na Olsenkách :) určitě se ozvěte ♥

4 paxa paxa | Web | 18. ledna 2011 v 13:21 | Reagovat

Tak jsem to zkoukla.. Řeknu ti, dobrý pocit z toho mám, a mám úsměv na rtech .. :)) skvělé ;)

5 Terezka ♥ Terezka ♥ | Web | 18. ledna 2011 v 15:51 | Reagovat

Každý by si měl prožít všechny svoje sny a okusit svoje tajemství. :) Já jsem přestala doufat a začla věřit a můj sen se splnil!♥ :)

6 Adla - SB Adla - SB | Web | 18. ledna 2011 v 16:23 | Reagovat

opravdu krásně napsaný článek :) to u vás nikdy nepřestanu obdivovat, jak píšete články :)

7 •MiNiLaDý°PaťUšQá• •MiNiLaDý°PaťUšQá• | Web | 18. ledna 2011 v 16:31 | Reagovat

woow :-))
aký dlhý článok ale predovšetkým máš užasný des aj blog :* krásne to tu máš zariadené :-)

8 olsen-twins-mk.blog.cz olsen-twins-mk.blog.cz | Web | 18. ledna 2011 v 16:40 | Reagovat

Moc děkuji, ano jistě, nebudu psát SB, víš, já ani nepíšu xD píšu mou stránku, nic víc...jinak, jsem ráda, že jsi nebo jste spřátelily x) přečetla jsem si článek, protože jsem neměla dopoledne čas a musím říci, je úžasně napsaný! Nemůžu uvěřit, že tady toto, co já mám pořád v hlavě, si napsala! Já se nemusela dívat na žádný dokument a pořád si to takhle říkám! Musíš si věřit, mít pozitivní myšlení, vysílat svoje opravdové sny do vesmíru a tobě se to z vesmítu vrátí! Je to opravdu pravda! Nesmíme myslet na špatné myšlenky a věci! Nedám to, atd...jinak se to opravdu stane...vysíláte to do vesmíru! JSEM NEUVĚŘITELNĚ ŠŤASTNÁ, ŽE TO PÍŠEŠ I TY A NĚKDO MÁ STEJNÝ NÁZOR NA TO, JAK JÁ A NEVYSMÍVÁ SE TOMU, ŽE JE TO HLOUPOST NEBO TAK! :) je to opravdu pravda pravdoucí :* ♥

9 megiiiii megiiiii | Web | 18. ledna 2011 v 16:49 | Reagovat

Zdravím :)*.. Prvně bych se chtěla omluvit, že jsem teď byla trošku méně aktivní, bylo to z důvodu školy a něak jsem byla myšlenkama jinde než na blogu..
Teď k tomu komentu... Jsem MOC ráda že se ti článek líbil :) a máš pravdu - je to tím v jaké společnosti jsou. Já si nebudu hrát na hvězdu, nemám bohatý rodiče a vydělávám si na všechno sama - a ano, nosím značkové věci ale pořád zůstávám nohama na zemi protože nemám bohatého partnera maminky v rodině a vím že peníze jsou dneska hodně těžce vydřenej matroš. a tí mse dostávám k tomu co jsi napsala a napsala jsi to úplně výstižně - je to o tom jestli se necháme okolím ovlivnovat :))

Slogan je nejlepší :D prostě mi přijde, že kluci koukají hlavně na ten vzhled - i když jasně že ne všichni ale to je pak zase jiná kategorie a nechci znít namyšleně ale většinou škaredí, toufalí kluci berou právě i ty ošklivky betty.
Dneska je vzhled prostě něco čím se prezentujeme a právě ta ošklivkou betty se kluk na ulici jen tak neotočí, ale jak jinak se seznámit že ? :D
a ted k tvému článku.. :)
Úplně jsi vystihla to co si já myslím. Vždycky říkám že je lepší brát věci s nadhledem, být optimističtí protože potom to znás vyzařuje, lidi cítí tu nabitou energii ( znáš to ne ? někdy přijde člověk do místnosti a nálada se změní protože je nabitej tou správnou "šťávou" ) ... to stejný určitě platí i v tom smysl v něco věřit, a mísí se to s tím optimismem protože nesmíme přestávat věřit. (jasně že se asi nejedná oto když něaká slečna zouží mít doma vuittonku, bude pevně věřit a ráno se probudí a vuittonka vedle ní :DD).. ale, ani nenacházím slova přesně jak jsi psala nevím kde začít a jak to sepsat ale prostě..... Když budeme věřit, snažit se a budeme celkově optimističtější tak se k těm překážkám co nám skáčí při cestě do cíle budem stravět jinak a lépe je překonáme :)

10 Mikaela* Mikaela* | Web | 18. ledna 2011 v 17:57 | Reagovat

Tenhle článek mě moc zaujal,ten dokument "tajemství" jsem neviděla,ale mamka má doma knížku...Takže si ji určitě přečtu :)
Asi bych měla taky místo doufání začít věřit :))

11 XoXo Princess XoXo Princess | Web | 18. ledna 2011 v 18:01 | Reagovat

Luxusní článek ;) Zaujalo mě to, protože přece jen na tom něco pravdy je..;)) Do vesmíru já jsem megální nadšenec takže jsem tenhle článek uplně žrala..Asi se na ten dokument taky podívám..;)

12 Sugar_Cane Sugar_Cane | Web | 18. ledna 2011 v 18:16 | Reagovat

No tak jasně, ale nechodit tam často.. Můj táta tam chodil hlavně v létě, protože když vyjde bílej na sluníčko tak mu hned naskáčou červený pupínky, byl tam asi 2x-3x jen na chvíli, a docela mu to pomohlo a u moře se dokonce opálil :)

13 (e)M. (e)M. | Web | 18. ledna 2011 v 18:25 | Reagovat

Podle mě v tom, co říkáš, je velký kus pravdy. Přístup k životu a k sobě samému ovlvňuje náš život až nepředstavitelně. Většina lidí si to ani neuvědomuje, ale když si člověk řekne, že obloha je zlatá, může být pro něj zlatá, přesto že pro 1000 dalších lidí to bude žlutá. Je to vážně o vnímání a víře. Já věřím v cokoliv, co ovlivňuje můj život. Ať je to štěstí, osud, náhoda a nebo zákon schválnosti :). A jedno z těchto jmenovaných snad občas plní i má přání.

14 ladymarsi ladymarsi | Web | 18. ledna 2011 v 18:55 | Reagovat

Krasny clanek.. :))

15 Em Em | Web | 18. ledna 2011 v 21:29 | Reagovat

Zajímavá a krásný článek :) Musím se na to podívat ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama