Leden 2011

Love this make-up brand.... <3

29. ledna 2011 v 21:23 | AnetNelly |  Beauty
Hi guys,

dnes večer již podruhé. :) Rozhodla jsem se pro vás, jelikož se vám článek o líčení (soudě dle komentářů) líbil, připravit další takový na toto téma. :) Jak už sami asi víte, mnoho návrhářů vydává na poslední chvíle své nejnovější kolekce líčení, ale já tak nějak matně tuším, že o značce Make Up Factory jste doposud ještě neslyšely. :) Ačkoliv pro letošní sezónu značky jako Dior nebo Chanel připravily skutečně krásné kolekce, MF bych jednoznačně zařadila na první místo. Líbí se mi nejen barvy, ale také spojení, které do své nejnovější kolekce zahrnuli. Kolekce se jmenuje "Metallic Glamour", není tady žádným tajemstvím, že je plná třpytu, stříbra, perel a metalických odstínů. Produkty jsou dokonce vyrobeny i pro citlivou pokožku, což bude určitě jejich hlavní předností.

Kolekce mě tolik zaujala, že jsem jednoduše neodolala. :) Pokud se nepletu, pár z vás nám dokonce psalo, jestli bychom zde nechtěly psát přesné postupy našeho líčení. To můžeme, ale toto téma se v tomto článku ještě neobjeví - máte se tedy na co těšit. :) Tento článek bych však nechtěla věnovat pouze tomuto líčení a ukázce našeho, ale také bychom se od vás chtěly dozvědět, jakou kosmetiku vy samy používáte a jaké značky vám vyhovují nejvíce :) Samozřejmě se nezapomeňte podělit o svůj názor na Make Up Factory. :) Do článku také můžete psát, jaký postup kterého líčení byste zde chtěly vidět :). Jednotlivé líčení najdete na blogu zhruba 2 články pod tímto.:)

With Love AnetNellyClick for more

V-Day. What if it's not me? I want to be myself, but how?

29. ledna 2011 v 20:33 | AnetNelly |  Naše Kecy
Hello,

Jak asi sami víte, svátek všech zamilovaných "Valentýn" už se pomalu, ale jistě blíží, a proto jsme se rozhodly schovat náš blog do nového kabátku :) samozřejmě s valentýnským tématem, tak jak se vám líbí? :)

What if it's not me? I want to be myself, but how?

Dlouho jsem přemýšlela nad tím, zda napsat nějaký další článek o nové módě, která se pomalu ale jistě blíží do našich obchodů, či jestli vám tu mám dát nějaké nové fotky celebrit. Rozhodla jsem se ale opět napsat nějaký další článek na úvahu a v zápětí vám sem opět hodím něco, na co je blog zpravidla zaměřený.
Některé z vás si možná řeknou, že tento blog na to určený není, ale mnoho lidí ho pokládá za autorský. Dle mého názoru je tento pojem velice pomíjivý, protože si se sestrou myslíme, že autoritu blogu dělá už jen to, že jsou naše články ve snaze originální, neokopírované a se svým názorem. Takže pokud by některá z vás chtěla náš blog zařadit do šuplíku s celebritama a módou, klidně můžete, je to prakticky jen na vás. Teď už ale k tématu, který mě delší dobu utkvěl v hlavě.
Taky se vám občas stalo, že jste měly jít na nějakou akci, ať už kvůli skvělé partě,  klukovi, který se vám líbil, nebo čistě jen okouknout nové místo, ale necítily jste se na to? Pokud takový pocit máte už doma, je to špatně, mnozí lidé by vám možná řekli, že v takovém případě vše vymizí až dorazíte. Podle skutečnosti je to ale tak, že jestliže máte z budoucí návštěvy jakékoli akce, místa či schůzky strach, nebo špatný pocit, nechoďte tam. Je to vnitřní varování, které vám dává jasně najevo, že může vzniknout problém. Ať už v malé podobě, nebo velké. Je jasné, že nervozita dělá své, takže to neplatí v tomto případě. Mě se také jednou stalo, že jsem se strašně moc těšila na jednu akci s mými přáteli, ale na druhou stranu jsem měla obrovský strach tam jít - a právoplatně. Vše vypadalo na začátku skvěle, ale v zápětí přišel velmi nepříjemný problém. Tohle však ale není tak úplně tématika, o které jsem chtěla napsat.
anetnelly.blog.cz

Jedná se spíše o to, že pokud se vám stane něco takové, nebo jakákoli jiná situace, mnohé z vás pak nedokážou být samy sebou. To rozhodně není dobře, i já jsem se mnohokrát v životě chovala velice jinak a po večerech mě napadlo "vždyť to přeci nejsem já". Existuje strašně mnoho situací a podnětů, které vás dokážou donutit změnit svoji osobnost, ovšem lépe to bude vystihovat slovo potlačit. Ať se jedná o cokoliv, snažte se chovat tak, abyste si pak nemusely vyčítat, že říkáte něco, co ve skutečnosti ani říct nechcete. Platí to například i v případě oblékání. Vaše nejlepší kamarádka vám řekne, že to co máte na sobě vám šíleně nesluší. Skutečně si to myslí, nebo jen závidí? Kluk který se vám líbí vás pozval na rande a ve skutečnosti se chová tak, jak vy nechcete, ale je přeci jen vás to k němu tak táhne, že veškeré negativní pocity v sobě potlačíte a budete se usmívat? Špatně! Myslím si, že kdybych teď napsala, že život nehraje fér, není to pravda. Každý člověk se někdy změní, při každém novém poznání, pokaždé když z našeho života odejde nějaká osoba, my nezůstávámě stejní. Ano, to je možná pravda, ale vždy bychom měly zůstat takové, abychom si nemuseli říct, že se nám to příčí.

Já osobně musím přiznat, že kolikrát v životě jsem se zamyslela nad tím, jestli jsou nějaké mé reakce výhodné i pro mě, než pro někoho jiného. Odpověď? Samozřejmě, že ne. Je to myšleno tak, že i mě se stalo, že jsem se necítila jako já a pak jsem si řekla dost. Je potřeba si umět dupnout - to platí i v případě nás samotných. Dupněte si a nebojte se říci, odedneška budu sama sebou, dokážu své pocity přenést na povrch takové, jaké skutečně jsou. Nebudu se usmívat ve chvíli, kdy mi je do pláče a zároveň nikdy nebud plakat pro osobu, která za to nestojí. Je neuvěřitelně jednoduché tohle říci, ale těžké udělat, avšak přináší to úžasné výsledky. Stejně jako si lidé myslí, že životy nám mění druzí, ale není tomu tak. Je to všechno na nás, je jen na nás jak k dané situaci přistoupíme, je jen na nás jak se budeme chovat, je jen na nás zda se zamilujeme, je jen na nás zda si život uděláme krásný. A ten krásný se skrývá v maličkostech, jako je třeba vědět, že vy jste vy, a ne někdo jiný. Že vy jste vy a netoužíte po tom být jako někdo jiný. Že vy jste vy a dokážete přemýšlet tak, jako nikdo další. Že vy jste vy a nebojíte se se rozlobit. Že máte nějakou svou hrdost. Že vaše já je jedinečné, originální a nezaměnitelné. Že bez vašeho já by svět přišel o něco kouzelného.
Zůstaňte samy sebou, mějte se rádi, chvalte se za vaše přednosti, buďte vděčné za všechny šance, které se vám během života naskytnou. A pak jen přijímejte to, po čem skutečně toužíte, po něčem, co jste si vaším pravým já vydobily.

Fashion Collections for 2011 <3

27. ledna 2011 v 21:10 | AnetNelly |  Fashion Trend
Hello everybody,

tak se konečně ozýváme, tentokrát se smysluplným článkem. ;) Jak už jsem zde jednou zmínila, celý tehle týden byl po písemkovém období tak nějak hektický a navíc jsem nemocná, takže si asi umíte představit, že moje první poškolní zastávka byla postel. :) Holt když se člověk probudí kolem 6 hodiny večer a pak se má ještě učit, tak na blog vážně nálada ani ten čas není. :) Tak teď se to zase snad změní. Hektický týden však sebou přinesl i spoustu myšlenek a nápadů na nové články, já jsem se však rozhodla udělat článek o módě - knížky a vylepšení pokoje necháme snad na příště. :) Chci vám zároveň moc poděkovat za vaše nápady, které jste nám psaly do komentářů, určitě se na články, které jste navrhovaly budete moct těšit, protože jsme je zahrnuly do "pořadníku" ;)

Tak ale teď už k článku. Rozhodla jsem se ho pro vás připravit na téma "Fashion Collections For 2011", tudíž není asi žádnou záhadou, že se v něm bude jednat hlavně o oblečení slavných návrhářů a také samozřejmě nebude chybět ani můj vlastní názor. :) Doufám, že i vy se společně se mnou podělíte o názory na jednotlivé kolekce a samozřejmě vyberete tu nejlepší. :)

Wish you nice evening <3

With Love AnetNelly


PS: Love Natalie ♥ ..love this ad <3


Click for more..

Sorry <3

26. ledna 2011 v 9:17 | AnetNelly |  Naše Kecy
Hi guys,

omlouváme se, ale v poslední době se nějak né a né dostat na chvilku k blogu. Je to především z důvodů věcí ve škole a našich koníčků, mezi které patří například už jednou zmíněná Zumba. Včera jsme byly na lekci u nás ve městě, kde se vlastně Zumba konala úplně poprvé. Naše dojmy jsou velmi dobré, ještě by se nám nestalo, že by nás nějaká lekce Zumby nebavila <3, takže příště jedeme určitě znova. :) Co vy, také jste propradly kouzlu jménem zumba? :)

Jinak se ségrou chystáme samozřejmě nějaké články, ale hlava nám skutečně v tuto chvíli stojí někde jinde, tak jsme neměly moc možností přemýšlet o tématech. :) Nicméně nás napadlo, že byste nám s články mohly trochu pomoci, tedy s jejich výběrem. Nás napadlo například téma "My favourite books" či "How to design your room?" :). Takže v tuto chvíli už je jen a jen na vás, které z témat si vyberete, pokud vás ale napadá jiná varianta a chtěly byste tu vidět něco úplně jiného, stačí jen napsat. :)

Budeme se těšit na nápady..

With Love AnetNelly


Our make-up, your inspiration

23. ledna 2011 v 22:13 | AnetNelly |  Naše Fotky
Hello ladies,

tak jsme se ségrou přemýšlely a došlo nám, že jsme tu vlastně nedaly žádný článek o líčení. My samy se totiž líčíme rády, zejména pokud se jedná o různé večírky nebo akce. Co se školy týče, jedná se spíše jen o řasenku a linky, protože jak se říká, nic se nemá přehánět. A vzhledem k tomu, že se řadíme mezi skupinku holek, kterou tyhle věci prostě zajímají, sledujeme občas na youtube videa jak se nalíčit, protože co si budeme povídat, holky jsou tam perfektní a šikovné. :) Občas doma zkoušíme různé líčení typu kouřové oči, nude líčení nebo i takové líčení alá "políbená sluncem", každá určitě víte, o co se v takovém typu líčení bude jednat. Dominují zlaté barvy a bronzer. Ale už dost "teorie". Prohlédněte si fotky a sami si udělejte obrázek, doufáme, že se vám líčení bude líbit.

TS: Pokud máte nějaké typy na líčení čí kosmetiku, se kterou se skvěle pracuje, určitě takové typy uvítáme :)

With Love AnetNelly


click for more photos of make-up

Nová kosmetika - skvělý způsob jak pečovat o pleť

23. ledna 2011 v 21:11 | AnetNelly |  Beauty
Určitě se nebudu mýlit, když se troufnu říci, že každá z nás používá alespoň dva druhy nějaké kosmetiky - ať už to jsou čistící prostředky nebo líčení. Každá z nás utratí za krásnou pleť hodně korun, mnohdy více, než za oblečení. Není však na škodu se podívat trochu jinam a poznat i jiné značky kosmetiky, které zajisté mají své benefity. Značky jako je Biolane nebo Elicey či Oléanat najdete na tomto internetovém eshopu www.novakosmetika.cz .

Tyto tři značky však nejsou jediné, které eshop nabízí, své místo si našla také značka Leydi-Bait
www.novakosmetika.cz
Eshop je co se rozmanitosti produktů týče zajisté velmi obsáhlý. Lze na něm nalézt nejen řadu pleťové kosmetiky, tělové kosmetiky, kosmetiky pro oči, vlasové kosmetiky, dekorativní, SPA kosmetiky, ale také i dětské kosmetiky, což určitě ocení maminky.

For more, click on full article

Love these bedrooms <3

23. ledna 2011 v 11:54 | AnetNelly |  Naše Kecy
Hi girls,

listovala jsem různými stránkami a také naším blogem a napadlo mě, co kdybych udělala článek o ložnicích. :) Stejně jako my, tak určitě také vy berete svůj pokoj jako místečko, kde si můžete odpočinout, je to takové vaše "království", jak se říká. Proto jsem pro vás vybrala hned několik obrázků pokojů, nad kterými se mi doslova tajil dech. :) Jako plus přidávám i obrázky našeho pokoje, které se tu však v minulosti už objevily. Pro ty, co je ještě neviděly, je to tedy něco jako novinka. ;)

A tak se tedy ptám, který se vám líbí nejvíc? :)

With Love AnetNelly

Máš na nás otázku? Zeptej se na FORMSPRINGME
click for more


The 2011 Golden Globes's Best Dressed

22. ledna 2011 v 18:31 | AnetNelly |  Celebs Style
Hi sweethearts,

určitě pro vás nebude žádnou novinkou, že se nedávno konala světově oblíbená akce s názvem "Golden Globes Awards", která je známá nejen svým předáváním cen, ale také rozmanitostí outfitů. Letošní ročník nebyl v popularitě šatů i extravagance žádnou vyjímkou, řekla bych, že celebrity se dosloha předháněly, kdo se obleče lépe :) Poslední dobou se tu spíše objevovaly články o módě a my jsme od vás dostávaly hodně dotazů, zda bychom sem nemohly dávat více věcí o celebritách. Nu což, to samozřejmě můžeme. ;) A jelikož Golden Globes je vždy velkolepá akce a sleduje ji tisíce módních kritiků, nebude na škodu, když se s vámi o ni podělíme také tady. :)

Budeme rádi, když se sami vyjádříte, kdo se vám na Golden Globes Awards líbil nejvíc a kdo naopak cenu o nejlépe oblečenou celebritu totálně propásnul. ;) Pod perexem uvidíte nejen roztomilou Natalie Portman, ale také třeba i takovou Paris Hilton, která si mimochodem tentokrát vybrala opravdu dobře..Každopádně vaše názory a samotnou kritiku už nechávám na vás...:)

Budeme se těšit na názory

With Love AnetNelly

Click for more..

Are we so naive?

21. ledna 2011 v 16:28 | AnetNelly |  ◄OTHER►
Hello everybody,

prvně bych chtěla moc poděkovat i za ségru, že na náš blog chodíte, komentujete a přispíváte svými názory, které jsou pro nás moc důležité. Osobně jsem moc ráda, že už jsou naše pololetní písemky za námi, ale i přesto po nás ve škole chtějí mnoho věcí. Například příští týden nám už naplánovali písemku z Angličtiny, Zeměpisu a Statistiky. U mě to moc velké nadšení nevyvolává, prototože jsem se opravdu těšila, že už bude klid. Ale vzhledem k tomu, že jsme na škole, na které jsme, musely jsme s tím počítat.

Teď bych se s vámi ráda podělila o jeden ze svých názorů na vztahy. Víte, opravdu si někdy pokládám otázku, zda mám jen smůlu, nebo jsem si prostě vybrala špatně. Ne, neexistuje špatný výběr, pokud o vás druhé pohlaví začne mít zájem, tak to není špatná volba. Zřejmě jste dotyčnou osobu zaujaly natolik, že na vás jednoduše může oči nechat. Máte ale pocit, že když se dotyčná osoba začne zdát úžasná i vám, tak se vše vytratí a vy se pro něj stáváte naprosto jistou kořistí? Ano ano, tohle je bohužel dnešní svět. Chci se s vámi podělit o mé názory na věc jménem "vztahy" obecně. Nejde tu však jen o lásku, ale celkově jak to mezi holkama a klukama chodí. Po celá staletí prostě platí a platit bude, že kluci jsou lovci. Pokud začne lovit slečna, kluk prostě ztratí zájem. My holky máme ale ve zvyku si kluka přitáhnout a jakmile se straní, snažíme se pro něj být naprosto perfektní, udělat první poslední - a to není dobře. Už hodně lidí, převážně kluků mi řeklo, že není dobré, když jsme my holky zadarmo. Holt naše srdíčka jsou jednoduše trochu jiná, než ty klučičí. Z vlastní zkušenosti vím, že pokud se pro kluka budete snažit udělat první poslední, budete vždy a všude v ten správný čas,  když vam zavolá pokaždé to zvednete, odepíšete na každou smsku, stanete se okamžitě jistotou, která většinu kluků nebaví.
anetnelly.blog.cz

Bohužel však musím souhlasit s tím, že i přesto, že to vím, tak jsem tohle mnohokrát porušila. Jenže jak se doba žene dopředu, začíná mě více a více přesvědčovat tvrzení, že nic nemá být zadarmo, a my také ne. Možná se stane, že některé z vás mají strach, že kluk ztratí zájem. Pokud se mu ale opravdu líbíte, naopak ho to popožene vpřed. Krom toho, že kluci rádi loví, v oblibě si rádi něco dokazují. Potřebují prostě vědět, že ať se budou muset snažit jakkoliv, tu holku prostě musí mít. Přeci jen zakázané ovoce chutná lépe, než to, které máme denně na stole. A není to tak?

Chci to, co nemám. To co mám nechci!

V mém zájmu není plácat tu různé nesmysly, ale opravdu věci, které jsem si sama prožila. S klukama mám už nějaké zkušenosti, to především takové, které píši nahoře. Pokaždé když o mě měl nějaký zájem a můj zájem převýšil ten jeho, on ho jednoduše ztratil. Platí to ale i v opačném případě. Když jsem chtěla nějakého kluka a ukázalo se, že je to až moc snadné, že ten kluk pro mě udělá první poslední, jednoduše mě to až tak nelákalo. Snažím se být upřímná, doufám že mi to žádná nebudete zazlívat, ale je to tak. Přeci jen i já ráda bojuju o srdce vytoužené osoby. Vztahy jsou bohužel jako hra s několika týmy. Vy jste tým číslo jedna a kluci jsou ti ostatní. Není však jisté, se kterým se stanete vítězem. Vašich proher může být hned několik a výhra může přijít v tu chvíli, kdy to nejméně čekáte, nebo jste už vyčerpány.

Opravdu se musím chovat jako mrcha?

Tak o tomhle by se přeci jen dalo trochu polemizovat. Je samozřejmé, že v našem zájmu (a ani v
anetnelly.blog.cz

tom klučičím) není, aby se holka chovala jako opravdová mrcha. Co se vztahů týče, toto slovo spočívá v tom, že si hold musíme umět dupnout. Pokud i ty začneš mít pocit, že tě kluk bere jako jistotu, nejlepší je vyvést ho z míry. Když ti zas přijde textovka, jednoduše na ni klidně neodepisuj. A abych blíže vysvětlila to slovo "mrcha". Na kluky musíme být občas tvrdé i my, protože někteří se občas chovají tak, že bychom nebyly schopné jim to vrátit snad ani za rok. Jak oni na nás, tak my na ně.
Může se taky stát, že potkáte kluka, který se vám zdá naprosto úžasný, bude vám lichotit, bude s vámi trávit hodně času, ale jen do té doby, než ho přestanete nudit. V tuhle chvíli je dobré takového kluka hodně prokouknout a stát se pro něj okamžitě nepolapitelnou, ale ne jen na chvíli. Je však hodně těžké tohle napsat a pak to udělat, protože nás napadá nespočet otázek jako...co by, kdyby....

Třeba mu na mně záleží....

Také jste už někdy zažily tu situaci, kdy jste potkaly kluka a měl opravdu špatnou pověst? Já osobně se snažím osoby co nejvíce poznat a nesoudit podle toho, co někde uslyším. Jestliže se stane, že poznáš kluka se špatnou pověstí a ze začátku se bude zdát super, je to na dobré cestě. Jenže nastane zlom a on se začne chovat tak, jak se říkalo. Je to vůbec možné? Bohužel někdy ano, v takovém případě je dobré, když toho k(lamače) rychle poznáte a on si s vámi nebude zahrávat. Upřímně si většina z nás musí přiznat, že si samy sobě dost často lžeme. Nestěžuji si tu na nic, jen povídám z vlastní zkušenosti, jak to s některýma klukama je.

Chceme trávit čas s osobami, na kterých nám záleží. Bohužel si však nepokládáme otázku, zda i jim záleží na nás.

Jak jste na tom vy?
Stalo se vám někdy, že o vás kluk z ničeho nic přestal mít zájem?
Co byste doporučily holkám, které stále neví, jak kluka přitáhnout?
Jaký máte názor na to, co jsem napsala, souhlasíte, nebo naopak ne?

Best fashion summer outfits on runway

20. ledna 2011 v 18:39 | AnetNelly |  Fashion Trend
Hi babies,

doufám, že nějak přežíváte písemkové období, protože v pololetí je to fakt vždycky strašný..no co si budeme povídat. :) Anet sem sice už jeden "mini" článek dala, týká se především dotazů a přpomínek, nicméně já jsem se rozhodla vás o pravidelné přidávání neošidit, proto jsem se pro vás vytvořit článek "Nejlepší letní outfity na mole". Takže jak samotný název napovídá, bude se jednat opět o módu. ;)

Možná se ptáte, proč letní, je přeci zima, že?! Jenže my stejně nevíc milujeme léto, krásná bronzová barvička, podpatky, plavky, prostě tohle všechno. Na léto se už moc těšíme a opravdu už si pomalu v hlavě představujeme, jaké outfity pro parné dny budeme vytvářet :) Proto se ptám, co vy nejraději nosíte v létě? Preferujete spíše sukně nebo kraťásky? Samozřejmě budu ráda, když se vyjádříte také k modelům, které pod perexem přidávám + jsem nafotila vlastní letní outfit pro vaši inspiraci. ;) Snad se vám líbí :)

Přeju pěkný zbytek večera

With Love AnetNelly

Click for more

ANETNELLY ONLINE

20. ledna 2011 v 17:06 | AnetNelly
Ano ano,
přibližně hodinku budeme online a budeme prakticky ihned odpovídat na vaše dotazy, připomínky a otázky :)

TAK SE PTEJTE DO KOMENTÁŘŮ :)
A nezapomeňte napsat, jaké články tu chcete - ať se týkají čehokoliv - módy, celebrit, nás, zamyšlení = to máme teď velice v oblibě ;)

AN

It is you! Nobody else

18. ledna 2011 v 22:51 | AnetNelly |  Naše Kecy
Hi loves,

taky si občas říkáte, že je až skoro až neuvěřitelné, kolik toho za sebou máte?! Já skoro pořád :) Téma na článek mě napadl ve chvíli, kdy jsem začala víc přemýšlet o prioritách a životních cílech. V dnešním světě je ale strašně těžký jít a neupadnout. Kolikrát jsme upadly, ale nejdůležitější ze všeho vždycky bude, že jsme se opet ZVEDLY! :) Jak praví jedno přísloví: "Není důležité, kolikrát spadneš, ale kolikrát se dokážeš zvednout," a já si myslím, že tohle je naprostá pravda.

Chtěla bych tento článek věnovat především slečnám, které mají nebo měly doposud problémy s hledáním vlastního cíle a hlavně těm, které mají pocit, že se jim v životě nic nedaří. Věřte, že každý den sebou přinese hodně chmurných okamžiků, jenže objevuje se alespoň jedna chvíle, která stojí za to se pousmát. Dnešní svět je však plný předsudků, vnucovaných názorů, že my samy pak přestaneme hledat to hezké v maličkostech a snažíme se přizpůsobit dnešní společnosti. Proč by tohle ale kterákoliv z nás měla dělat?! Každá jste originál, přestaňte se měnit jen protože se mění ostatní, vy to dělat nemusíte. Veřte, že je lepší zůstat samy sebou, než se neustále choulit v koutku a čekat na svoji příležitost "promluvit" a ukázat, co ve vás skutečně je.


Kupříkladu nošení vlastního stylu. Každý den se setkávám se spoustou slečen, které nosí džíny a tričko a občas mě tak napadne, nosily by něco jiného, kdyby bydlely třeba v New Yorku, nebo se jim tenhle styl prostě fakt tolik líbí? Nebo je to pouze způsobené tím, že v Česku jsou lidé prostě pozadu a pod slovem móda si představí pouze oblečení jako ochrana proti chladu?! Slečna, která bere módu jako něco víc, o ní vlastně jinak přemýšlí a rozhodně to není špatně. Naopak. Měly byste se radovat z toho, co vás baví a posouvat se tak kupředu. Tím vším chci říct, nebojte se vzít si na sebe něco, co se vám líbí. I kdyby na vás lidé měli koukat jako na blázna, prostě si řekněte: "Vážně není mojí chybou, že jste si ještě nenaučili pravý význam slova móda." Vyčnívejte z davu. :) Noste si co chcete, kašlete na to, co si říkají ostatní. Jejich názory totiž nikdy neovlivní to, co vy samy k módě cítíte. Stůjte si zatím! :)

Nenechte se ovlivňovat okolím! Opravdu, já znám tolik slečen, které byly fajn, skvělé a opravdu, rozhovoru s nimi člověk nelitoval. Ale najednou, bumbác, přešly do jiné party a po tom všem, co jsem s nima zažila už bych je nepoznala. Naše okolí nás strašně ovlivňuje - kouření, anorexie, drogy, nízké sebevědomí..Zamyslete se, kdo za tohle všechno může? Takové problémy vždycky začínají v hlavě, jenže někdo nebo něco je vyvolá a ve velké většině případů je to právě naše okolí. Ať už to jsou módní časopisy, perfektně hubená spolužačka, rádoby frajerky co kouří nebo ti, kteří tvrdí, že drogy jsou skvělou možností, jak uniknout svým problémům. Blbost! Čím jsem starší, tím více mi dochází, že naším úhlavním nepřítelem je právě naše společnost a okolí, díky které měníme nejen sebe, ale i své názory. Proto říkám, nenechte se ovlivňovat, važte si toho, jaké jste a nikdy nikoho nenapodobujte...pamatujte, že krásné jste protože jste každá ORIGINÁL ;)

With Love AnetNelly

PS: Napadlo nás vytvořit články na přání, pokud tedy nějakou z vás něco napadá, stačí říct ;)

Order of the Universe

18. ledna 2011 v 9:30 | AnetNelly |  Diskuze
Zdravím všechny příznivce, kteří mají rádi pozitivní překvapení. Nedávno jsem takhle listovala nějakým časopisem, ale teď si přesně nedokážu vybavit který to byl. Je možné, že Dieta? Každopádně na jedné z posledních stránek se objevil článek "Objednávka z vesmíru", nebo něco v tom smyslu a já jsem si okamžitě vybavila tu situaci, kdy jsem shlédla film "Tajemství". Pokud jste záhadné tajemství lidských přání neshlédly, určitě to jedině doporučuji.
Jak bych začla, určitě to všichni znáte, máte svá vytoužená přání a ne a ne se splnit. Občas mám sama pocit, že se kolem mě dějí jen špatné věci, nebo se mi štěstí jednoduše vyhýbá. Pamatuji si ten večer, kdy jsem si záhadný dokument stáhla a nevím, prostě jsem žasla. Jak je možné, že něco v co věříte se může splnit tak snadno? V dnešní době přeci není nic snadné a jak je možné komunikovat s vesmírem? V prvních pár minutách mě napadlo neskutečné množství otázek. Určitě nebude na škodu, když tu některé uveřejním. Hlavou se mi honilo. "Jak je možné?....Opravdu je to tak jednoduché?....Něco co máme přímo nad hlavou a zdá se nám to nedůležité máme teď pozitivně využívat?....
Popravdě jsem celým tím procesem "Tajemství" byla doslova unešená, ale vzalo mě to. Nechtěla jsem si v žádném případě připustit, že by něco tak věrohodného mohlo být jen mylné, nebo že by něco tak sakra věrohodného a sakra dobrého pro zlepšení našeho života a splnění našich přání, byl jen hloupý výmysl všech těch kvalifikovaných lidí.


Hello, it's Universe here!

Přece jen abych tu nepsala o něčem, co nemá smysl, ano nemělo by to žádný smysl. Ráda bych se s vámi podělila o tajemství. Pamatuji si, že když jsem byla v 1. ročníku Obchodní Akademie, náš učitel na Základy přírodních věd nám moc rád pouštěl všelijaká videa, která měla souvislost s životem, kvantovou fyzikou a budoucností lidstva. Osobně mě to moc bavilo, nevím jak ostatní, ale já jsem se nad tím zkoušela zamýšlet a na co jsem přišla? Sakra na tom něco bude. Sliboval, že do konce roku se určitě podíváme na dokument "Tajemství", což nakonec nedopadlo, protože ke konci školního roku toho bylo opravdu hodně a nějak se na záhadné "Tajemství" zapomělo. Popravdě jsem to neřešila, ale pak jsem si na to vzpomněla a dokument jsem si za půl roku asi stáhla.
Jak už jsem psala v úvodu, dokumentem jsem byla zaskočená. V hlavě se mi momentálně honí tisíc myšlenek, jak bych vám samotné tajemství popsala, jenže nevím kde začít, každopádně to zkusím.

"Představte si situaci, kdy si něco přejete, vezmete do ruky "telefon" a beze slov zavoláte vesmíru a požádáte ho o své přání a pak? Stačí jen věřit!"

Ano, možná to zní šíleně, samotná jsem tomu v první chvíli nemohla uvěřit, jak jsem se nad tím nikdy nezamyslela, že to, co je nad námi může mít přeci jen o trochu větší moc, než si myslíme. Ten večer jsem nad tím přemýšlela, zahltila mě obrovská vlna pozitivní energie a já začla věřit všemu, co jsem si v té chvíli přála. Moji pozitivní energii jsem přenášela na ostatní a upřímně jsem lepší pocit nezažila. A když přišlo první zklamání uvědomila jsem si, že to opravdu chce věřit, vytrvat, přát si a šířit kolem sebe pozitivní vliv energie, kterou v sobě každý má, avšak ne všichni jsme schopni ji přenést na povrch.
Ptáte se samy sebe proč? Možná to bude tím, že pokud jsme smutní, doufáme, že nám někdo pomůže. Ve skutečnosti je to tak, že lidé, kteří jsou smutní - vysílají také negativní energii a tím přitahují i stejnou skupinu lidí (lidé s problémy). Pokud se budete snažit být pozitivní, ale ne tak, že se do toho budete muset nutit, věcně se vám to vrátí. Moje pozitivní myšleny vydrželo poměrně dlouho, i když ne vše kolem mě bylo tak skvělé, já se tak cítila, každý den jsem byla vesmíru neskutečně vděčná za všechno, co mi posílá zpátky.


Tvé přání je mým rozkazem

"Ono to nevyjde, tak na co se snažit."

Upřímně si položte otázku, kdo z vás si tohle někdy řekl, ať už se jedná o lásku, přátelé, práci, písemku, či cokoliv jiného, je to u všech stejné a podle "Tajemství" reaguje vesmír nějak takto "Tvé přání je mým rozkazem". Vy si ale přeci říkáte, to jsem si nepřála, přála jsem si, aby to dopadlo dobře, jen jsem v to prostě nevěřila. A které vaše pocity má vesmír registrovat? Jak má rozlišit ty špatné od těch dobrých? Myslete usilovně na to, co si přejete, po čem toužíte. Mile vás to překvapí, stejně jako mě. Ovšem neočekávejte zázraky, není možné si něco přát a věřit v to, pokud se to stane rutinou, zřejmě se to nikdy nesplní. Už jste se nad tím zkoušely zamyslet? Já osobně jsem se nad tím tenkrát zamyslela pořádně a tak dlouho to zas není. Můj názor je, že za ten úžasný pocit, který vám to dá to stojí. Pozitivní myšlení je něco, co v každém dřímá a na nás je to probudit. Pokud jste čarovné "Tajemství", aneb něco, co máme přímo nad hlavou a něco co je v nás, nepochopily nebo jste o tom nevěděly, je to právě proto, že je to....."Tajemství".

Jak moc si věříš, jak moc jsi ochotná si věřit ve své myšlenky?

Tohle už je jen malé slovo závěrem. Nesnažím se vás tady přesvědčit o existenci opravdového "Tajemství", ale je to jeden ze způsobů, jak svůj život zlepšit díky trénování své mysli, díky víře v sebe samy. Myslím, že teď je to jen na vás. Pokud vás článek zaujal a vy stále moc nerozumíte tomu, co je to "Tajemství", stáhněte si tento dokument z jakéhokoliv dostupného webu. Pokud se na něj podíváte, určitě mi sem poté napište váš názor. Nikomu ten svůj nevnucuji, ale mě osobně to pomohlo. Sama jsem jednu dobu po shlédnutí přestala věřit, nevěděla jsem co dřív a nestydím se přiznat, že jsem jednoduše přestava věřit ve své myšlenky, přestala jsem věřit v sebe samu, ve svou hrdost, ve své štěstí, na které mám právo jako každý! Přestala jsem věřit v něco tak jednoduchého, co ovšem vyžaduje dostatek vnitřního úsilí k uskutečnění našich největších snů. Nyní jsem opět ochotna věřit.

Každý má právo na štěstí.......okus své "Tajemství" také ty ;)


Facebook as a social network? Bullshit! It's obsession!

17. ledna 2011 v 21:12 | AnetNelly |  Naše Kecy
"Musím napsat další status." Připomíná vám to něco? Nacházíme se v 21.století, v století, které zaplňuje vlna negativních vlivů kritiky a faktorů, které na nás každý den působí. Móda už není jen způsob, jak se hezky oblékat, je to něco, za co člověk dokáže sklidit velkou dávku kritiky. To však neplatí jen, co se módy týče, platí to také o našem zevnějšku. Už to není o tom, že si lidé udělají na ostatní názor, když je poznají, stačí se podívat, a hned vidím, jak příšerná osobnost asi budeš! Říká vám to něco? Dnešní doba je taková, nestačí říct nic jiného, než "Welcome to the 21st century." Je plné kritiky a má své zápory, ale i své klady.

Proč tohle vůbec píšu? Nechci tento článek věnovat tématu o kritice, té je všude plno a v dnešní době se kritizuje ( jemněji řečeno - hodnotí) úplně všechno. Chtěla bych se věnovat tématu, který pohltil miliony lidí po celém světe, stejně tak jako FASHION. Co se tak rapidně rozšířilo a nese si sebou jak špatné, tak dobré vlastnosti?! FACEBOOK! Miliony lidí na celém světě neustále kontrolují a aktualizují své stavy, každý chce mít více přátel, než ten druhý, každý chce mít co nejoriginálnější statusy a skoro každý už facebook bere jako dobrý způsob jak se seznámit?. "Prosím?." Ano, skutečně jsem řekla seznámit. Jenže v jednom se Facebook od módy naprosto liší, móda vás dokáže pohltit, facebook též, módu si dokážete zamilovat, facebook též, jenže móda vám nikdy nesebere drahocenné chvilky tak dobře, jak to umí Facebook. Ani přiznám se, já sama ho mám, ze začátku to pro mě byla tak trochu obsese, jenže postupem času jsem přišla na to, že FB je pouhý sociální komunikátor, který akorát zvyšujícím se počtem lidí (závislých lidí) vydělává miliony a miliony denně. Přestalo mě bavit dávat si statusy, kontrolovat, jaký kdo má stav, kolik mám přátel, či hrát na FB hry. Ano, FB má určitě své výhody, můžete být v kontaktu s lidmi, se kterými jste se dlouho neviděli, ale ruku na srdce - "Je tohle skutečným důvodem toho, proč FB využíváte?"

IS BETTER THAN

Na FB nikdy nezažijete ty úžasné chvilky, kdy se na prvním rande s klukem přeřeknete a vám je tak nádherně trapně. Proč si s klukem neříct první slova osobně, proč to vše na FB, kde můžete všechny vaše překlepy a myšlenky jednoduše vymazat? Proč si s novými známostmi jen psát? Kam se poděla ta možnost žít nedokonalý reálný život a proč tolik lidí začalo žít virtuálním "dokonalým" životem? A co když vezmu v potaz to, že FB má také jednu úžasnou vlastnost, a to komplikovat nejen vážné, ale také přátelské vztahy?

Na FB se dozvíte VŠE, vše i to co NECHCETE! Nechci tu kritizovat aktualizace uživatelů na FB ani ty, kteří ho mají. Mluvím o FB mánii, která pohltila celý svět a připravuje spoustu lidí o vzácné okamžiky. Kolik hodin u FB prosedí průměrná slečna denně? Typuju, že 5h určitě. Můj názor na Facebook je postupem času spíše záporný, než kladný, a možná proto na něj chodím čím dál tím méně. Znám holčiny, co u něj prosedí hodiny, místo toho aby zašly ven. WAKE UP! Naše dospívání je vůbec tím nejkrásnějším životním obdobím, a proto si rozhodně nezaslouží ho prosedět u sociální sítě. Zajímají mě vaše názory na FB ;) Budu se těšit...

AnetNelly

Life in Manhattan

16. ledna 2011 v 15:45 | AnetNelly |  ◄OTHER►
Ptáte se, jaké by to bylo žít na Manhattanu a vlastně všude jinde, než v České republice? Název Manhattan pochází ze dvou slov Manna-Hata, který v překladu znamená "Ostrov mnoha kopců", jak bylo zapsáno roku 1609 v deníku Roberta Jueta, důstojníka na jachtě Henryho Hudsona. Je samozřejmě jasné, že od těchto let uplynula strašná doba a podle veškerých historiků se samotný Manhattan velice změnil. Samotné město je pro USA velmi důležitou částí, protože představuje ekonomické a administrativní centrum New Yorku. Osobně si myslím, že jak z fotek, tak z různých jiných médií většina z vás ví, že Manhattan je plný výškových budov, které se začaly stavět až po roku 1920. Dělí se vlatně na tři části: Uptown, Midtown a Downtown. Život na Manhattanu se dá z části porovnávat s tím newyorským. Stejně jako v NY je život o něco rychlejší, lidé jsou naprosto všude a nálada je i přesto úžasná.
Jednoduše by se dalo říci, že život na Manhattanu je jedinečný a nedá se srovnávat s žádným jiným místem na světě. Pokud i vy milujete rušno, obchody, milé lidi, tohle místo by pro vás mohlo být jako stvořené.

Jeden velký rozdíl

Život v tomto měste se přeci jen liší od toho našeho. Pokud jste už někdy navštívily Manhattan, určítě víte o čem mluvím. Sama jsem měla možnost shlédnout již několik filmů, dokumentů či reportáží z tohoto města a mohu říci hned několik rozdílů. Je samozřejmé, že dokud si město neprolezete vlastníma nohama, bude váš názor trochu zkreslený, stejně jako asi ten můj. Ale pokud jste některé z vás viděly reportáž zpěvačky Sandry Rosové, pak si nešlo nevšimnout jedné věci. Lidé tam jsou ochotní, můžete je v pohodě oslovit na ulici, budou se na vás usmívat a zodpoví na co se ptáte. Co mě osobně láká na skoro každém krásném městě jako je Manhattan je móda.
Lidé nemají strach z názorů druhých. Jednoduše půjdou ven v tom, v čem se jim zachce a co si myslí druzí? To je přeci až na nepočetně vzdáleném místě. Ano, možná je názor druhých důležitý, ale pokud opravdu víte jak se oblékat, víte co frčí, neoblečete si to jen proto, že se to nelíbí tvé kámošce, nebo že na tebe každý druhý na ulici kouká, jako jestli si se nezbláznila? Tahle věc mě na České republice nehorázně štve. Nepohybujeme se v až tak malém městečku, ale i přesto se hodněkrát stává, že když si na sebe obléknete něco, co prostě frčí, je to trendy, nevyhnete se pomluvám, údivům a nesmyslnému kroucení hlavou. My jsme blázni? Náš problém není, že o tom ostatní nevědí. Je přeci jen na každém z nás, v čem bude chodit. Nejdůležitější je, abychom se cítily pohodlně, v druhém případě nám to slušelo. A pokud se někdo ptá, k čemu je to dobré, když se ostatní udivují, odpověď je naprosto jednoduchá. Existuje jedno jednoduché pravidlo, kterým se většina lidí neřídí. Pokud nejste spokojeni s tím, co máte na sobě, ale víte, že ta věc byla přeci šíleně drahá, tak mi přeci musí slušet ( !jenže! ), vy se v ní prostě necitíte. Udělá to je jedno. Když se cítíme nesví, přitahujeme stejnou skupinu lidí, to samé platí i v případě, jsme-li smutní, nebudeme přitahovat ty veselé lidi, kteří vyhledávají tutož cílenou skupinu.
Jak jistě někteří z vás už tuší, píšeme pro web krásná.cz a radíme také slečnám/paním v poradně. Většina dotazů zní asi tak nějak "Jak se mám oblékat, abych se klukovi líbila?"

Na to mám radu snad jedinou. Není důležité se kvůli klukovi měnit, ba naopak byste měly zůstat samy sebou. Oblékejte se tak, v čem se cítíte pohodlně, co vám sluší, v čem se cítíte sebevědomě, budete podle toho přitahovat i stejnou skupinu lidí. To samé platí i o klucích. Mnohem více je zaujme slečna, která působí zdravě sebevědomě, protože ví, že jí to sluší. Je samozřejmé, že asi žádná z nás nepůjde s nosem nahoru, ale zdravé sebevědomí by měla mít každá z nás. Pokud ale nevíte jak se oblékat, co je trendy a co vám sluší. Můžete se zeptat rodičů, kamarádek, přítele nebo se podívat na internetu, kde je rad nespočet. Jak podle tipu postavy, podle účesu, dokonce i očí. Dnešní moderní svět je opravdu vyškatulkován do všech detailů a ty "neprobádané" můžeme objevit právě my, nebo ty.
Zpět k Manhattanu

Možná jste si už někdy pokládaly oztázku, jak je možné, že je město Manhattan tak vyspělé a na každém kroku se něco děje. Odpověď je cestovní ruch, ze kterého má Manhattan obrovské příjmy. Mezi nejnavštěvovanější destinacemi je Metropolitan Museum of Art a další místa jako Central Park, Washington Square Park, Rockefeller Center, Times Square, Bronx Zoo, New York Botanical Garden, luxusní obchody na 5. a Madison Avenue a nebo události jako Halloween Parade v Greenwich Village, Tribeca Film Festival a vytsoupení v Central Parku. Nejpopulárnější atrakcí je Socha svobody, jedna z ikon Spojených států.

Móda na Manhattanu

Zajímá mě : Na jaké místě byste chtěly žít, kdybyste měly možnost?
Co se vám na Manhattanu líbí a co naopak ne?
Máte zkušenosti s nechápavými obličeji, když jste se pokusily obléknout "trendy"
Jak se vám líbí Manhattan?

Zeptej se nás na FORMSPRING

Click for more photos of Manhattan

Trends for 2011

16. ledna 2011 v 13:41 | AnetNelly |  Fashion Trend
Hi guys,

díky zkušenostem se stránkami, pro které píšeme, jsme měly tu možnost se seznámit s faktem, že čím dál tím více děvčat zajímá, jaké budou vlastně letošní trendy. Věřím, že to není záležitost jen ostatních, ale i vás :) Ačkoliv dnešní hodpodářská krize pokračuje, neznamená to, že by se trendy co se kvantity týče měly nějak měnit. Právě naopak. Letos se předpokládá, že lidé budou méně nakupovat, zato ale více utrácet. Hmm, kdo z nás preferuje tohle pravidlo? :) Sama jsem tak trochu zjišťovala, na co se módní návrháři chtěji tento rok zaměřit. Bude to především kvalita a lepší kousky. Sama preferuji sledování trendů, nicméně si na sebe neobleču tygrovanou tuniku jen proto, že je to trendy. Každá z nás by měla mít svůj vlastní a člověk by němel být ovlivňován dnešním světem módy tak, aby zastínoval jeho vlastní styl :) Co myslíte?! Držíte se trendů, nebo upřednostňujete vlastní styl? :)

Berte tento článek jako velký nedělní speciál, jelikož je, řekla bych celkem obsáhlý :) Připravila jsem si pro vás například, jaké barvičky budou trendy, jaké účesy poletí a samozřejmě jaké oblečení bude frčet...

So have fun...With Love AnetNelly

Zeptej se na FORMSPRING

For more click on full article

Love Asos <3

15. ledna 2011 v 16:49 | AnetNelly |  News
Hello babies,

jelikož se svět módy točí hlavně kolem oblečení a nových trendů, rozhodla jsem se, že se s váma podělím o tento článek, který se bude týkat především stránky s oblečením, která mě zaujala. Jmenuje se www.asos.com a najdete tam naprosto úžasné věcičky - od super triček až po krásné šatičky. Myslím, že si tam vybere úplně každý :) Na asos je však nejlepší to, že posílají do zahraničí a cena za poštovné se pohybuje asi nejvíce kolem 175 Kč,- (kdyžtak si to přepočítejte) ;)

Na této úžasné stránce mě nejvíc zaujaly překrásné kabelky, doplňky, šaty a trička. Velkou výhodou a předností asos.com je, že si lze u každého kousku oblečení můžete pustit tzv. "Catwalk video", kde se vám ukáže, jak takové oblečení na sobě vlastně skutečně vypadá. No co si budeme povídat, stránka má výhod prostě nespočet. Mezi další patří třeba inspirování se celebritami, takže jednoduše vyrábějí takové oblečení, které je podobné tomu, co na sebe měla ještě "včera" Nicole Richie nebo Vanessa Hudgens. :) Určitě na ni jukněte a nezapomeňte se zmínit, jak se stránka líbí vám :)


Pod perexem přidávám malou ochutnávku kousků, které zaujaly mě a které by určitě nebyla škoda mít ve skříni :) 

With Love AnetNelly

Zeptej se na  FORMSPRING


Odpovědi na vaše první otázky :-)

15. ledna 2011 v 12:23 | AnetNelly |  Otázky&Odpovědí
Zdravím všechny,

zároveň vám přejeme pohodové sobotní ráno. Osobně doufám, že s dneškem naložíte právoplatně a že si jej užijete. My osobně ještě netušíme, co dneska podnikneme, ale asi to bude nějaká prácička, co se psaní týče a samozřejmě i něco doma. A večer? Možná někam pojedeme, ale to se ještě uvidí. Co máte dnes v plánu vy? Jak jistě víte, zhruba před týdnem jsme opět rozjely rubriku "Otázky a odpovědi", kde se můžete ptát na všechno, co vás zajímá. Rozhodly jsme se proto odpovědět na vaše první otázky.
Krom toho připomínáme, pokud máte zájem s námi spřátelit blog, stačí když kliknete : ZDE :-)
a teď už se vrhneme na vaše první otázky

1) ^^NicolLlká : Máte nějakého sourozence?
Milá Nicolko, sourozence máme. Máme starší sestru Silvi, které je 21 let. Jako každí sourozenci, si občas lezeme na nervy, ale za nic bychom ji nevyměnily.

2) vanilka100 : Máte nějakého psa? Nebo jiného domácího mazlíčka?? ☺
Vanilko, doma máme roztomilého kocourka, které má jméno Georgik. Jelikož je to naše malé sluníčko, říkáme mu prakticky všelijak, například : tlapka bílého vlka, miminko, brouček, miláček, zelený diamantík. Je to možná trochu bláznivé, ale naše láska k němu je opravdu obrovská. Pod perexem se můžete podívat na jeho fotku ;)

3) nickie :) : ahoj :) nemáte tip na internetový obchod s kabelkami, nebo přímo nějaký model? díky moc :)
Ahojda , to víš že máme :) Vyzkoušej toto : ZDE   posílají i do zahraničí a ceny tam mají dobré ;)

POKUD I TY MÁŠ NĚJAKO OTÁZKU, DOTAZ ČI JEN PŘIPOMÍNKU, STAČÍ NAPSAT ZDE :-)


Ciao...

13. ledna 2011 v 21:23 | AnetNelly |  Naše Kecy
Hi ladies,

tak se opět hlásíme :), předem se omlouváme, že tu přibývají články spíš takhle navečer, než přes den, ale je to hlavně z toho důvodu, že já a ségra máme přes den různé koníčky a hlavně se teď hodně věnujeme učení, protože jak sami asi víte, blížící se pololetí je vždy samo o sobě hotové peklo. No co se dá dělat, ztracené endorfiny učením doplňujeme úplně skvělým způsobem - ZUMBOU! Naprosto nejlepší druh pohybu, s kterým jsme zatím měly možnost se setkat. nejen, že se opravdu zapotíte, ale výsledky jsou vidět téměř okamžite. Fakt doporučuji! :)

Co se víkendu týče, budeme mít zřejmě více času na článečky, takže toho tu přibyde víc, máte se tedy předem na co těšit :) Přemýšlely jsme, že bychom sem možná daly nějaké outfity, které nosíme, popřípadě nějaké kombinace oblečení :) Nebo byste raději spíše něco o celebritách? :) Je to jen na vás, tímto tedy spouštím hlasování, budu ráda když se do komentáře vyjádříte, jaké články (jakého typu) nejraději čtete, a to není myšleno pouze na našem blogu, ale obecně...berte to jako inspiraci pro nás a bonus pro vás, budou tu pak alespň lepší články :)

Předem přejeme hezký víkend ..With Love AnetNelly

PS: Love these heels! <3


And who inspires you?

12. ledna 2011 v 18:01 | AnetNelly |  Celebs Style
Hi ladies,

náš blog byl vždy především celkově o módě a celebritách, proto jsme si pro vás připravily tento článek, jehož tématem budou právě celebritky. Určitě se rádi podle nějaké inspirujete, ani my na tom nejsme jinak, avšak si spíše rádi prohlížíme fotky, než abychom se snažily vytvářet si outfity, jaké mají známé hvězdy - i když je fakt, že inspirace podle nich rohodně není na škodu :)

V této souvislosti jsem si vzpomněla, že jsem nedávno shlédla film "You again", ve kterém si zahrála jednu z hlavních rolí Odette Yustman. A proč o ní mluvím? Dalo by se říci, že Odette je krásnější napodobenina Megan Fox. Byla jsem jí naprosto okouzlena (ano i přesto, že je ženského pohlaví :D) a říkala jsem si "Jak sakra někdo může tak dobře vypadat a mít tak dokonalou postavu?" Ano nikdo není dokonalý, jenže jakmile se začneme s někým porovnávat a ten dotyčný má naše vysněné proporce, vlasy či pleť - přesně to je ten okamžik, kdy nám začně připadat dokonalý. Já osobně jsem na dokonalost nikdy nehrála, člověk je sám o sobě originálem právě proto, že dokonalý není :)

Budu ráda, když mi do komentáře prozradíte, která celebrita očarovala vás, popřípadě kterou se inspirujete a zda znáte nějakou star s obvzláště vytříbeným vkusem ;) K článku přidávám hned několik celebrit, jejíž styl mě zaujal a které obdivuji - i k nim se samozřejmě můžete vyjádřit, já budu jen ráda..Budeme mít tak alespoň přehled, jaké celebs sem dávat častěji ;)...With Love AnetNelly


Click on full article