Na co se letos můžeme těšit - Černá labuť s Natalie Portman a Milou Kunis

7. listopadu 2010 v 21:35 | AnetNelly |  Film News
Jestli se letošní rok, konkrétněji ten příští můžeme těšit na nějaký ten filmový trhák, který zaujme, určitě je na místě zmínit film s krásnou Natalie Portman (29) a ještě okouzlující Milou Kinus (27) - "Black Swan (Černá labuť)". Tuto filmovou novinku můžeme předem považovat za povednou už z toho důvodu, že režie se ujal právě geniální režisér Darren Afronofsky, jehož filmy se v žebříčku oblíbenosti nepohybují méně jak v 80 procentech. Daren natočil například známý Wrestler nebo Requiem za sen, jehož hlavní tématikou byly ( a mimochodem v dnešní době velmi oblíbená tématika náctiletých) drogy. Neodbíhejme však o tématu, tento film si zaslouží mnohem více, než krátký úvod.
Právě teď bych se možná  mohla přesunout k tématu, jehož je právě obsah filmu. Děj se odehrává zcela běžně ve velkoměstě, kde je Nina, kterou ztvárnila právě Natalie, veteránkou v baletu a její jediný cíl v tomto baletním souboru je dosáhnout hlavní role labutě Queen v představení "Labutí jezero", kde bude muset ztvárnit hněd dvě stránky - milou a temnou. Bezpochyby křehká Nina dokáže svou milou stránku zahrát na jedničku, co když začnou mít ale ostatní pochybnosti o tom, zda dokáže správně zahrát tu temnou stránku?!

Jednoho dne jakoby náhodou narazí Nina na baletní soubor, ve kterém je i Lilly, jejíž představitelka je okouzlující Mila Kunis. Ninina jistota je rázem tatam, Lilly vypadá jako ona, tančí jako ona, mluví jako ona. V brzké době se mezi nimi vytvoří přátelské pouto, jehož atmosféra začne postupem času houstnout a právě s ní přijdou i první pochybnosti. Nemá náhodou Lilly v plánu Nine ukrást její roli? A právě zde je na místě se zeptat, zda je její temná stránka nadpřirozená schopnost nebo pouze halucinace? A jak to už ve filmech bývá, také zde na diváka čeká řada napětí a otázek.

Samotný film nabízí skvělou atmosféru nejen svým dějem a nápadem, ale také samotným hereckým obsazením. Do filmu byli obsazeni herci jako Winona Ryder či Vincent Cassel.

Ačkoliv se toto drama s prvkami horroru a thrilleru dostane do českých kin až v dubnu příštího roku, máme se skutečně na co těšit. Na jedné z nejmenovanných amerických stránek obdržela "Black Swan" celých 91 % od filmových kritiků. Ve dramatu se dokonce objeví i jedná milostná scéna, která se nemůže odehrát mezi nikým jiným než samotnou Natalie a Milou. Otázkou je, zda bude lidem připadat dost přitažlivá nebo naopak tuto scénu odsoudí jako nevhodný filmový prvek.

"Samozřejmě," uvedla Mila. "Dvě holky které se spolu líbají, to kluky přece musí zajímat. A Natalie je prostě holka, o které sní snad každý chlap. Každý by ji chtěl mít. Celá ta věc se může zdát hloupá, ale já chápu, proč to lidi tolik zajímá."

Máte i vy nějaký tip na skvělý film, který se pomalu ale jistě blíží do kin?..Poděl se s námi o něj a nezapomeň připsat svůj názor na Black Swan :)
  Trailer k filmu Black Swan

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jee Jee | Web | 9. listopadu 2010 v 19:03 | Reagovat

Jo na ten film jsem zvědavá:) jinak jak se vede? :)

2 AnetNelly AnetNelly | E-mail | Web | 9. listopadu 2010 v 19:12 | Reagovat

Určitě to bude pecka. Natalie je úžasná herečka :) K dotazu, máme se fajn, protože opět rozjíždímě blog..:) doufáme, že zpátky získáme návštěvnice:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama