Říjen 2010

Odpovědi na dotazy :-)

10. října 2010 v 18:48 | AnetNelly |  Otázky&Odpovědí
Radka : mám problém... . Co mám dělat??? Mám blond vlasy. Ale hrozně husté. Vždycky když se umyji, nedají se mi ani zapnout do gumičky. a když mám kapuci tak to vypadá blbě... . Hrozně mně to vadí, vlasy mám po pás...
ODPOVĚĎ:
Ahoj Ráďo,
asi bych ti poradila, aby sis vlasy nechala prostříhat a také používala šampón na uhlazení vlasů, popřípadě proti krepatosti. Co se účesů týče, měla by ses poradit s nějako kadeřnicí. Jinak bych ti možná i doporučila, aby sis vlasy trochu zkrátila. Snad ti to trochu pomůže ;)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Veva: ahoj chtěla jsem se zeptat... chceš býti populární?  kdyby jo proč? díky za odppověd(pokud teda odpovíš) Veva.
ODPOVĚĎ:
Ahoj Vevo,
popravdě pro každého znamená popularita něco jiného. Být populární má své výhody, ale také spoustu záporů. Teď k tvé otázce přímo. Nějak netoužím být populární - pokud jde o blog. Postačí mi, když se vám budou líbit články :-)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Katka: Ahoj, máš supr postavu. Na fotkách úpa dokonalý! Ale všimla jsem si, že nemáš propíchnutej pupík. Neni to škoda s tak dokonalym bříškem? Nelíbí se ti piercing nebo se bojíš jehel?
ODPOVĚĎ:
Tak nejdřív bych ti chtěla poděkovat za kompliment. Dle mého názoru mé bříško dokonalé není, ale nestežuji si. Co se piercingu týče, jsem zastáncem toho, že nemusím mít to, co má každý. Je to určitě pěkné, ale já tohle neplánuji. Třeba jednou bude, ale v nejbližší době ne ;)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Soňa: Čau, co kdybys vytvořila nějaký fotoromán?
ODPOVĚĎ:
Ahoj, možná by to bylo fain, ale já na tohle moc nejsem. Nerada bych se podobala některým blogům. A krom toho bych na to neměla bohužel čas a asi jsem na fotoromány už velká, ale kdo ví, co bude... ;)


MÁŠ I TY DOTAZ, OTÁZKU, NEBO JSI PROSTĚ JEN ZVĚDAVÁ? NEVÁHEJ SE ZEPTAT!

EYE-MAJIC - Nejsnadnější způsob dokonalého líčení!

10. října 2010 v 0:47 | AnetNelly |  How Do It
Zdravím!
Určitě to znáte, jako každá dívka se chce líbit ať je kdekoliv. Skvělý outfit však není jediná věc, která by z vás měla udělat hvězdu v tom pravém slova smyslu. Na lidi zapůsobíte dobrým dojmem samozřejmě nejen díky tomu jak vypadáte, ale také díky chování - to je všemu patří.
Ráda bych se se všemi ale podělila o tom, jak zazářit se skvělým make-upem. V dnešní době není žádný problém najít vhodný make-up, který se bude hodit k pleti, stejně tak je to s řasenkou na oči, bronzerem, či rtěnkou.
Malý problém ti však mohou dělat oční stíny. Pokud tě černá linka nudí, vyzkoušej skvělé oční stíny. Nemusíš se bát, že by sis nevěděla rady, protože dnešní moderní svět udělá všechno za tebe - stejné je to se stíny!

Instantní oční stíny - rychlé a jednoduché nanesení!

Ráda bych všechny seznámila se značkou Eye Majic, která se zabývá výrobou a prodejem instantních očních stínů, které vykouzlíš na svých očích za pár vteřin.
Pokud i ty toužíš mít neodolatelné oči, měla by jsi zbystřit a seznámit se s Eye Majic!

Jaké jsou výhody očních stínů Eye Majic?

Rychlé a jednoduché nanesení, které zvládne každý

• Profesionální vzhled

• Netvoří linky a nemaže se

• Dlouhá výdrž, až 12 hodin

• Sedí na všechny typy očí

 • Vhodné na společenské akce, pracovní schůzky i na běžné nošení.

• Skvělá cena

Kde si můžu instantní oční stíny Eye Majic objednat?

Tak jednoduché to ještě nebylo, samozřejmě nemusíš chodit nikam do obchodu. Stačí, když zabrouzdáš na stránky WWW.EYE-MAJIC.CZ. Pokud jsi rozhodnutá, že si tento skvělý hit nenecháš ujít, můžeš rovnou začít s objednávkou

A Další výhoda? Doprava je zdarma!
Jedno balení tě vyjde na pouhých 34,- Kč - !

Aplikace - jednoduchá!

A jak to vypadá? prohlédni si fotky!


Více fotek? Klik na celý článek ;)

Rozhovor s : Sandra Rosová!

4. října 2010 v 18:39 | AnetNelly |  Rozhovory
Tak všechny zdravím po skoro měsíční pauze.
Omlouvám se, ale nastala hodně nemilá situace, která mě dostala až do nemocnice. Navíc teď budu docela dost dohánět ve škole a ráda bych stíhala také své kamarády, tak toho tu moc nebude, není prostě čas.
Že nevíte, kdo je Sandra Rosová? Tahle mladičká hvězda působí na hudební scéně už od svého dětství. Krom hudební scény se Sandra věnuje modelingu. Mezi její zatím největší úspěch patří úspěch v soutěži Stars At Sea, kde si Sandra vybojovala krásné 3. místo v kategorii monolog a 2. místo v modelingu. Mezi špičkové překvapení patří i trofej nejcennější: TOP TALENT Stars At Sea, USA 2009.
Díky této soutěži se Sandra seznámila se spoustou lidí, kteří ji pomohli vydat svou novou desku Je čas jít dál, která je v prodeji od září letošního roku. A jaká Sandra Rosová vlastně je?


1) Čím jsi chtěla být jako malá? Myslela jsi již tenkrát na to, že by z tebe
mohla být úspěšná zpěvačka?

Sandra R: Přiznám se, že mne to nikdy nenapadlo a to, že jsem došla tam kde jsem je jen velké štěstí a najít si mnoho schopných lidí kolem sebe.

2) Co pro tebe znamená móda a jaký styl máš nejraději? Kde přesně mohou české
dívky koupit tvé kolekce?

Sandra R: Móda pro mne znamená, sledovat trendy, jak u nás tak i v zahraničí. Inspirují mne také módní výstřelky v Asii, kde je móda zcela odlišná. A to mne baví.
Mou kolekci Dress USA by Sandra Rosová si mohou holky koupit ve vybraných obchodních centrech. Podrobnosti najdete na mém webu.

3) Jak vlastně zvládáš své pracovní povinnosti se školou? A jaký na tvůj
úspěch mají názor tví přátelé?

Sandra R: Je to hodně obětování volného času, který si ostatní užívají s kamarády apod.. Zkrátka všechno je něco za něco. Co si o mne myslí přátelé netuším zeptejte se přímo jich.

4) Mohla by jsi holkám poradit, co děláš se svou postavou, aby jsi ji udežela
fit a štíhlou?

Sandra R: Začala jsem zdravě jíst a vyvaruji se přejídání hamburgrů a sladkého. Zrovna dnes jsem točila zajímavý díl do mého pořadu Otevři Oči, který už brzy poběží na některých servrech. Kde řešíme celkově moderní životní styl včetně zdravého jídla, relaxace, sportu, hudby všeho co k modernímu životu patří. Třeba se v něm dozvíte to co vás zajímá :-)

5) Jaký nejdražší kus oblečení máš ve svém šatníku a co jsi si v poslední době
koupila?

Sandra R: Nekupuji si žádné drahé věci, mám ráda, kvalitu a módní novinky, ale není nikde řečeno, že to musí být drahé. Hodně nakupuji v zahraničí jelikož u nás je to velmi předražené.

6) Každým dnem vyjde tvá nová deska Je čas jít dál. Mohla by jsi říci, čím tě
inspirovala a co všechno se na ni objeví, popřípadě kde bude možno desku
sehnat?

Sandra R: Desku vydává EMI bude běžně k dostání v obchodech a dá se objednat i u mne na webu. Je na ni všechno co mne potkalo v životě za dobu co jsem na desce dělala. Tady je malá ukázka: http://www.youtube.com/watch?v=6xqMonqd6Bs

7) Co ty a kluci? Myslíš, že je v tvém okolí někdo, kdo je ti natolik blízký,
že by sis s ním mohla představit pěkně strávené chvilky?

Sandra R: Od kluků chci mít pokoj, už jich mám plné zuby! Potřebuji teď klid na svou práci a mám za sebou dost zklamání. Mám hodně kamarádů, ale na žádné" pěkné strávené chvilky" náladu nemám.

8) Jak vypadá jeden obyčejný den Sandry Rosové a jaký je ten pracovní?

Sandra R: Obyčejný den? Každý den je neobyčejný, je to všechno tak jak si to vymyslíme a zařídíme. Pracovní den je podobný ať děláme cokoliv( školu, zájmy, sport, hudbu) tak všechno by se mělo dělat na 120%, jen tak můžeme dojít k nějakým výsledkům.

9) Máš ve svém životě nějaký cíl, nebo sen, který hodláš uskutečnit?

Sandra R: Nemám nic vyhraněného, všechno ukáže čas.

10) Co se kosmetiky týče, jakou ráda používáš a bez čeho se neobejdeš?

Sandra R: Kosmetiku používám od různých firem a značek. Nikoho neupřednostňuji. Je to podle mne jen reklamní trik řešit která je horší nebo lepší. Žijeme ve světě, kde nám pořád něco podsouvají a tvrdí, že právě toto je to nejlepší. Bez čeho se neobejdu? Asi bez lesku na rty :-)

SANDRA NA ZÁVĚR:

Přeji blogu anetnelly stále více krásných článků a spokojených návštěvníků.
mějte se všichni krásně papa Sandra

Já tímto moc děkuji Sandy za poskytnutý rozhovor, ochotu a přeji mnoho dalších úspěchů!
www.sandrarosova.com