Odpovědí na další dotazy :-) (e-mail+8-10)

21. srpna 2010 v 18:18 | AnetNelly |  Otázky&Odpovědí
Ahojky, dneska mi přišly další čtyři dotazy a já nemám důvod na ně neodpovědět, tak jdeme na to!!

Pepoonka se mě zeptala hned na několik věcí :

1)  První se týká vlasů. Mám vlasy pod lopatky, a nevím co si s nimi mám dělat. Samy o sobě jsou beztvaré, a velmi husté, takže vypadají jako rozcuchané. Ráno nemám moc času na složité dávání natáček, takže bych potřebovala poradit, jak je uvést do normálního tvaru, může být i vlnitého, i rovného...?

ODP: Milá Pepoonko, asi tuším, jaké vlásky máš. Jedna moje kamarádka měla taky takové. Poradila bych ti, aby jsi používala šampóny na uhlazení vlasů, proti krepatosti nebo pro lesk vlasů. Pokud máš vlasy husté, vyhnula bych se šampónům na objem. A jinak co se úpravy vlasů týče, pokud ráno nemáš čas, klidně si pramen po pramínku vyžehli večer a ráno vlasy jen přejeď. To samé můžeš udělat i s kulmou nebo natáčky. Když ráno tvé vlásky budou i přesto vypadat hrozně, udělej si drdol, nebo cop, sama to dělám. Vlásky si také zkus fénovat, to by mělo vlasy zkrotit - ovšem vždy k tomu používej hřeben, který vlasy uhladí a nezapomeň na ochranný sprej ;)

2) A druhá otázka. Můj sen je nechat se profesionálně nafotit. Jak a především kde to jde? Musím projít nějakým konkurzem a kolik to přibližně stojí??? Nechci v tom pokračovat, jenom bych moc chtěla pár profesionálních fotek a o jednu tu zkušenost navíc.

ODP: Focení je činnost, která je sama o sobě dost zábavná, takže se ti nedivím, že to chceš zkusit. Jak se nechat vyfotit a kde ti přesně neřeknu, ale poradit ti mohu. Pokud za focení nechceš platit, asi bys neměla chodit do ateliérů, kde je focení často prováděné třeba na svatby apod., tam ti je zadarmo asi neudělají. Zkus se zeptat známých, zda neznají nějakého fotografa, nebo ti doporčuji se zaregistrovat na www.fotopatracka.cz . Dej si ale pozor, komu budeš psát a kdo napíše tobě. Nesmíš důvěřovat každému. A žádným konkurzem procházet nemusíš. Pokud jsi za focení ochotná platit, neřeknu přesně, kolik co stojí, protože já za focení neplatím, ale myslím, že pokud si budeš chtít nechat nafotit nějaký foto-test nebo tak, vyjde tě asi na 3 000 Kč, a to je jeden z nejlevnějších. Na takové focení se spíše obracej na lidi, o kterých budeš už něco vědět. Nejdříve se zeptej kohokoliv, kdo s dotyčným fotil. Je důležité vědět, jakým stylem fotí, co za to, popřípadě jaký fotograf/ka sám o sobě je. Zkušenost je to dobrá, tak přeju hodně štěstí!

Nikouš mi taky položila otázku :

ahoj prosim tě ty máš nějakou brigádu nebo kde bereš penízky na tolik oblečení kterýho máš?

ODP: Milá Nikolko, ano, mám brigády, ale spíš bych řekla, že už mám práci. Věnuji se psaní pro servery, jako je www.extrakrasa.cz a www.kamoska.cz . Co se brigád týče, občas uklízím penziony, ale jinak brigádu nemám. Oblečení si většinou kupuji z výplaty a když mi to nestačí, poprosím rodiče.

Venny se zeptala :

ahoj Anet prosim udělala by si nějaký článek jak se správně učit?
A moje otázka: co by si chtěla v životě dokázat? plánuješ vysokou školu? a čím by ses chtěla živit? děkuju! :)

ODP: Milá Venny, děkuji za návrh na článek a popřemýšlím o tom. Zároveň ti také slíbím, že nějaký článek na téma "jak se učit" napíši ;)
K tvé otázce. V životě bych chtěla především dosáhnout toho, abych byla šťastná, a to nejen já, ale i lidé kolem mě. Další věc, kterou bych si přála by asi bylo to, že bych chtěla mít zaměstnání, ve kterém budu šťastná, bude me naplňovat a bavit. Po střední škole určitě plánuji Vysokou školu a pokud to nejvyjde, tak alespoň nějakou nástavbu. Co se budoucího zaměstnání týče, ráda bych psala pro nějaký prestižní časopis, jako je třeba Elle nebo Cosmopolitan. Není to ale jisté, protože jednou každý dospěje k tomu, kdy skutečně bude vědět, čím chce být. Zatím to přesně ani já nevím, ale lákala by mě práce pro značku Tally Weijl. Miluji cestování a jazyky, takže má vysoká škola bude asi jazyková. Ale to je jen budoucnost, kterou moc neřeším. Snažím se žít přítomností a užívat si ji. Snad jsem zodpověděla vše, co si chtěla.

GG mi položila otázku :

Anetko, udělala by si pro nás dotazník? Třeba jaký je tvý oblíbený pití, jídlo, předmět, barva, styl, vzor atd?:) To by bylo fajn.

ODP: Zdravím GG, určitě je to dobrý nápad. Doufám, že bude více zájemců. Nějaký takový dotazník není problém udělat. Byla bych ráda, kdybyste mi napsaly, co přesně by měl obsahovat, abych na něco nezapoměla. Takže teď vám zbývá se na něj těšít.

MÁŠ I TY NĚJAKOU OTÁZKU, DOTAZ, NEBO JSI PROSTĚ JEN ZVĚDAVÁ? MŮŽEŠ SE ZEPTAT NA COKOLIV A JÁ CO NEJDŘÍVE ODPOVÍM!!..POKUD MI CHCEŠ POLOŽIT DOTAZ, NAPIŠ SEM :
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama