Srpen 2010

Dotazy a otázky. Máš další šanci se zeptat!

30. srpna 2010 v 20:00 | AnetNelly |  Otázky&Odpovědí
Hola Hola,
tak zde se opět můžete ptát na to, co vás zajímá - meze se zde nekladou..a mám pro vás nějaké zprávy!

• Brzy nové rozhovory s osobnostmi!
• Plánujeme se sestrou své vlastní webové stránky
• již brzy soutěže o hodnotné ceny!
• nové články
• nové fotky
....něco ti tu chybí?..stačí napsat!

PŘIPOMÍNÁM PROJEKT JÁ&MŮJ ČASOPIS!!

Odpovědi na další dotazy (25-26)

30. srpna 2010 v 15:38 | AnetNelly |  Otázky&Odpovědí
Karol: Ahojky Anet, chtěla bych se zeptat na tvou oblíbenou taktiku při balení kluků. ;) Anebo se jen necháváš zbalit kluky? Dík za odpověď.

ODP: Milá Karol, přiznám se, že tahlle otázka je strašně těžká, protože v dnešní době mě přijde, že spíš holky lítaj za klukama, a přitom by to mělo být opačně. Nemám nějakou osvědčenou taktiku, ale když se mi někdo líbí, tak určitě házím nějaký ten pohled, úsměv a když se odhodlám, tak se do řeči dám. Většinou to dělám tak, že pokud vidím, že je to vzájemné, tak se odhodlám k něčemu víc. Pokud mám pocit, že ten kluk zájem nejeví, tak na to většinou raději kašlu.
Určitě se nesnažím kluky balit tím, že si budu hrát na velkou frajerku. Spousta holek si myslí, že když budou "drsné", že si tím přitáhnou hromadu kluků, ale většinou je to naopak! Takže moje rada je přirozenost a hlavně je důležité mít nějakou hrdost!

______________________________________________________________________________

LeLe: Ahoj,len sa ťa chcem opýtať o koľkej tak chodíš spať keď sú prázdniny a keď je škola. Ešte, ako to zvládaš s učením a s blogom počas školy,máš to nejak naplánované? Radia ti sestry čo si máš obliesť keď nevieš čo na seba alebo sa medzi sebou inšpirujete? A ešte posledná otázka nenapísala by si článok o škole s ranným líčením a niečo o oblečení apod. Díki ;)

ODP: Lele, tak když jsou prázdniny, chodím spát většinou hodně pozdě, ale záleží na situaci. Když jsem například celý den doma, jdu spát třeba ve dvě, nebo ve tři. Když jsem celý den pryč, únava na mě dopadne už okolo jedenácté a naopak se taky stává, že celou noc pařím, takže chodím spát až přijedu domů - což je okolo šesté hodiny ráno. Když je škola, tak chodím spát okolo té jedenácté - záleží na učení.
Co se blogu a školy týče, určitě to bude těžší. Naplánované to sice nemám, ale budu se snažit na blog přidávát co nejvíce. Překvapením pro vás možná bude to, že se sestrou plánujeme webové stránky, ale o tom se zatím jen uvažuje. Jinak až teď začně škola, tak jsem si jistá, že budu trávit hodně času s kamarády, protože jsem některé vážně dlouho neviděla, do toho mám práci redaktorky na webech, tak doufám, že to budu stíhat. Rozhodně se na blog nehodlám vykašlat!
Přímo mi to sestry neradí, protože všechny tři máme ve směs stejný vkus, ale sem tam se třeba zeptám. 'Silvi, nevíš co si mám vzít na sebe'?..Děláme to tak občas. Inspiraci bereme spíš samy v sobě a jak už jesm napsala, vkus máme hooodně podobný.
Článek o ranním líčení určitě napíšu, tak se na něj můžeš těšit ;)

MÁŠ I TY OTÁZKU, DOTAZ, PROSBU, ČI COKOLIV JINÉHO?..NEVÁHEJ A ZEPTEJ SE : KLIKNI ZDE!!!!!


How Do It: Zbav se oparů!

29. srpna 2010 v 18:13 | AnetNelly |  How Do It
Na přání další mé čtenářky jsem se rozhodla, že nápad, napsat článek o oparech je skutečně dobrý. Někteří lidé mají tu výhodu, že na opary vůbec netrpí - tím jim upřímně gratuluji.
Já patřím do té druhé skupiny, na opary trpím docela často - takže jakmile se mi sníží obranyschopnost (imunita), na tváři se mi vytvoří nepříjemný puchýřek. V nynější době není tak obtížně se jich zbavit, ale měly byste vědět, že pokud se vám jednou udělá opar, zřejmě se jich už nikdy nezbavíte - to je to, co jsem psala na začátku. Bakterie Herpes prostě čeká na svou příležitost!

Mnohé možná překvapí skutečnost, že opary se netvoří jen na rtu, ale mohou být prakticky kdekoliv. Já mám zkušenosti s opary na rtech, u nosu, ale i na očích výčkách. Proto doporučuji nepodceňovat počasí - když je zima, tak se teple obléct, protože jakmile vám naskočí rýma, herpes dostává svou příležitost.
Krom samotného oparu existuje ale i pásový opar, který je mnohem horší. Znám osobu (z ochrany soukromí nebudu jmenovat), která si tímto prošla a musela být hospitalizována na JIP. Vypadá to asi tak, že vám oteče celý obličej a vy pak vypadáte jako po nepovedené plastické operaci - samozřejmě se na obličeji tvoří mkvající, hnisavé erupce a není to nic příjemného.

JAK SE CHRÁNIT?

Jak už jsem zmínila, teple se oblékejte
Zbytečně se nestresujte - opary se tvoří i jen díky tomu, že trpíte depresemi
Jezte vitamíny, ovoce a zeleninu

JAK POZNÁM, ŽE SE MI TVOŘÍ OPAR?
Jakmile se objeví první příznaky, tj. pocit napětí, pálení nebo píchání v místech, kde později dojde k výsevu oparu, skočte si lékárny!
MÁM OPAR, CO MÁM DĚLAT?
Pokud se ti na obličeji udělal nepříjemný opar (ať je to kdekoliv), můžeš zasáhnout tím, že si místo vydezinfikuješ (dej si ale pozor, jakou dezinfekci používáš!!), poté doporučuji mastičku Herpesin (5g = 135 Kč).
Tahle mastička je vcelku příjemná a s oparem zatočí rychle. Herpesin používejte na postižené místo 5krát denně ve 4hodinových intervalech s vynecháním noční dávky. Hojení probíhá zpravidla velmi rychle, pokračujte však v nanášení krému alespoň 3 dny po vyhojení oparu. Při nanesení krému na postižené místo i potom je nutné si umýt ruce. Na opary jsou dobré i další mastičky, ale tahle je prostě osvědčená!
Pokud se stav oparu nelepší a máš pocit, že by mohlo dojít ke zhoršení - případně napadení pásovým oparem - okamžitě vyhledej lékařskou pomoc!

Exkluzivně : Rozhovor s Ladislavem Kubešem

29. srpna 2010 v 17:03 | AnetNelly |  Rozhovory
Ptáš se, co by na tomhle mladíkovi mohlo být tak zajímavého? Tak právě to, že se věnuje tomu, co ho baví. A možná z někdo už ví, že je šéfredaktorem stránek : http://www.thesims2.cz/ - neboli vše o simících! Láďa nemá s The Sims a jeho vývojem sice nic společného, ale před více než pěti lety si založil stránku pro fanoušky této skvělé hry a od té doby se příležitostně zapojuje do dění okolo komunity českých hráčů. Krom The Sims se Láďa věnuje focení. Pojďme virtuálně nahlédnout do reálného života Ladislava Kubeše!

1) Co si vlastně ty sám myslíš o The Sims, hraješ tuhle a myslíš, že může mladé generaci dát něco do života?
The Sims téměř vůbec nehraji, pouze když dostanu za úkol sepsat recenzi nového datadisku. Koncept The Sims mám rád a chápu důvody, kterými si celá série získala takovou popularitu. Nicméně se série podle mého již nějakou dobu točí ve stále stejném kruhu. Osobně bych byl pro nějakou razantnější inovaci a oživení. Nemyslím si, že by hraní nějak zásadně ovlivňovalo mladou generaci. Je to především zábava, ale určitě u každého hráče podněcuje jeho kreativitu vzhledem k možnostem navrhnout vzhled postavičky a vybudovat dům přesně podle svých představ.

2) Připravuje The Sims v nynější době něco nového? Jaký je tvůj názor na novinku The Sims 3 a co může hráčům nabídnout?
Sims 3 nabízí hráčům především otevřené žijící město, kde sousedé stárnou spolu s postavičkou hráče. Můžete se svobodně procházet po městě a zažívat nečekaná dobodružství. K třetímu dílu již vyšly dokonce dvě rozšíření v podobě datadisku zaměřeného na cestování (Cestovní horečka) a povolání (Povolání snů). Brzy na trch dorazí třetí rozšíření Po setmění zaměřené na noční život - párty, bary, celebrity a dokonce řádění upírů.

3) Existuje nějaký výzkum, který ukazuje, jak často se The Sims hraje, nebo kolik lidí hru kupuje?
Nejsem obeznámen s žádným konkrétním výzkumem chování hráčů této hry. Nicméně je známým faktem, že The Sims hry hraje opravdu velké množství žen a dívek. Co se týče prodejnosti, tak hra pravidelně zaujímá přední příčky nejprodávanějších her. Před nějakým časem celá série oslavila více než 100 milionů prodaných kopií, což jí řadí k nejprodávanějším hrám po bok Maria, Pokémon her a dalších úspěšných titulů.

4) Měl jsi někdy možnost se setkat s lidmy, kteří tuto hru vytvářejí?
Měl jsem jako jeden z mála lidí u nás možnost třikrát navštívit přímo The Sims Division v hlavní centrále Electronic Arts Redwood City nedaleko San Franciska. Byla to skvělá zkušenost a možnost nabídnout čtenářům informace o připravovaných titulech z první ruky. Vývojáři se pochopitelně poměrně výrazně zajímají o to, co komunita ve hrách požaduje a naslouchají jim.


5) Jak dlouho si myslíš, že bude éra The Sims ještě úspěšná a co vlastně stojí za jejich úspěchem?
Netroufám si odhadovat jak dlouho bude The Sims úspěšné. Sims je pro Elektronic Arts poměrně klíčovou sérii, takže tu s námi jestě bude velmi dlouho. Jen si myslím, že případný čtvrtý díl bude muset přijít s nějakou zásadnější inovací. Třeba přenesení konceptu do reálnějšího prostředí nebo možnost prožívat život svěřené digitální postavičky na vlastní kůži (first person pojetí). Přeci jen bude nutné přesvětšit majitele Sims 3 případně ty kteří i dnes hojně hrají druhý díl, ke koupi. Osobně jsem dost zvědavý jakým směrem se série bude v budoucnu ubírat. Síla této hry spočívá především v jejím nekonečném herním pojetím - neexistuje žádný cíl a každý si stanovuje své vlastní. Nedílnou součástí úspěchu je také fakt, že jakožto hráč můžete změnit téměř vše k obrazu svému.

6) Jaké jsou tvé další zájmy, kromě budování stránek The Sims?
Poslední dobou hodně času věnuji fotografování, některé mé výtvory můžete shlédnout na mé fan stránce na Facebooku : ODKAZ ZDE! Bohužel jsem se poslední dobou nestíhal kvůli této své vášni a psaní bakalářské práce dostatečně věnovat webu, ale do konce roku chystám spustit modernější nový web pro fanoušky této skvělé hry.

7) Dostal jsi už díky focení nějakou nabídku?
Ani ne, nic velkého. Fotím čistě pro potěšení a získávání zkušeností. Rád se učím novým věcem a posunuji své hranice. Vždy mě potěší, když se někomu mé fotky líbí.

8) Co by jsi chtěl v životě dokázat?
To je sakra těžká otázka. Chtěl bych být především spokojený sám se sebou a odvádět dobře svou práci. Od toho se víceméně potom odvíjí vše ostatní. Určitě bych se chtěl zdokonalit ve focení, abych dokázal fotit co nejzajímavější fotky. Nicméně focení je pro mě především koníček. Profesně bych se chtěl věnovat něčemu v oblasti IT, ostatně to jsem také vystudoval...

9) Jsi momentálně zadaný, a pokud ne, jak by měla vypadat tvá přítelkyně?

Jsem zcela volně k odběru Tak měla by se mi líbit a hlavně, aby to se mnou vydžela. Někdy to se mnou totiž neni úplně jednoduchý. Ono se to stejně nedá takhle nadiktovat... jasně, že mám spoustu dalších představ a podobně... ve výsledku jde stejně o to jak si ti dva sednou. Takže bych řekl, že dávám v první řadě na to, jaký mám z holky pocit a jak moc mě zaujme.

10) Jak se ti líbí tento blog a jaký máš názor na něj a na autorku?
Blog je pěkný. Sice to není zrovna můj šálek čaje a nejsem a nebudu jeho pravidelným a vášnivým čtenářem, nicméně líbí se mi tvoje chuť něco tvořit a věnovat tomu svůj čas. No, a jseš kočka, to je jasný. Jinak zdravím všechny návštěvníky blogu.We can be friends..

28. srpna 2010 v 19:56 | AnetNelly |  Chci říct..
Pokud chceš spřátelit, stačí napsat tvůj blog a že máš zájem!!
Zpátečně se ti ozvu ;)

Můj oblíbený časopis!

28. srpna 2010 v 18:47 | AnetNelly |  Chci říct..
Můj oblíbený časopis!
Vyzývám všechny slečny, dámy a ženy, které čtou časopisy, aby se společně semnou zúčastnily projektu JÁ&A MŮJ ČASOPIS!
Jak jistě víte, dnešní doba by se bez módních zpravodajů asi neobešla. A vlastně nejde jen o módní, ale mohla bych jmenovat další. Celkově bych asi mohla říci, že se neobejde bez tisku, komerce a nějakého toho slovíčka.
Aby bylo jasno, na blogu jsem se rozhodla uspořádat projekt já&a můj časopis. V čem to spočívá? Vyfoť se společně se svým oblíbeným časopisem a fotku mi pošli na email Elle.E@seznam.cz, kde napiš nejen své jméno, ale i věk + fotografii. Můžeš i sem do komentáře + odkaz.

Co z toho budete mít?
Časopis, který se na fotografiích bude objevovat nejčastěji bude mým cílem. Resp. pokusím se spojit s vydavatelstvím časopisu a je dost možné, že o nás nějaká zmíňka bude. Buď právě v časopise, nebo alespoň na internetových stránkách. Dáš všem vědět, že i ty navštěvuješ blog a je tu možnost se zviditelnit.
Pamatuj, že projekt je dobrovolný, nikoho nenutím - ceny za tohle nebudou, ale jak už jsem zmiňovala několikrát, brzy bude na blogu soutěž o opravdu hodnotné ceny!

Přikládám fotku jako příklad, na které jsem já společně s Cosmopolitanem. Mezi mé oblíbené časopisy patří Cosmopolitan, Joy a Elle.
Let's GO!

Máš dotaz, chceš se zeptat? Zeptej se KLIKNI ZDE!!!!!

Obdivuji je..

28. srpna 2010 v 17:00 | AnetNelly |  Chci říct..
Ahoj všem,
dnes mám trochu víc času, takže je super, že se mohu věnovat blogu. Jak už jsem psala, brzy se můžete těšit na soutěže, do kterých budou věnovány skutečně hodnotné ceny, které výhercům zaručeně udělají radost.
V tomhle článku bych se ráda věnovala hvězdičkám, které dle mého názoru září právoplatně. Miluji jejich styl, obdivuji jejich kreativitu a líbí se mi jejich vystupování. Každá z vás má určitě nějaký vzor. Já jsem ale zastáncem toho, že člověk má být originál, proto se nesnažím někoho napodobovat. Zároveň si ale myslím, že obdivovat někoho není nic špatného a sem tam se inspirovat nějakým lookem nebo outfitem je jen dobré. Mezi mé oblíbené celebrity nepatří žádné Disney hvězdičky - ráda bych ale řekla, že proti nic nic nemám. Spousta mladých slečen ujíždí na HSM, Camp Rock. Když jsem byla mladší, tak jsem na to sice nikdy nebyla, ale každý jsme nějaký - jednoduše na tom není nic špatného.

Teď k těm hvězdičkám, které si vybudovali slávu právoplatně. Mnozí lidé mají negativní názory na celebritky, jako je Paris Hilton, Agáta Hanychová, nebo Lindsay Lohan. Ano, každý může vypadat hloupě, ale každý vypadá hloupě do doby, než se tak začne chovat, což je pak špatné, protože ze špatně vypadajícího člověka se pak hlupák stává. Teď to nemyslím tak, že špatně vypadající (vzhled), ale špatně vypadající ve smyslu chování. Například blondýnky jsou mnohdy velice odsuzovány, ale je to prostě jen pověra. Znám hodně blondýnek, moje nejlepší kamarádka je blondýnka a není hloupá, i když si někdy děláme ze sebe legraci.

Jessica Alba
Herečka a hlavně půvabná dáma, která prostě nezapře svůj styl a dokonalý úsměv. Už jako menší se mi líbila. Stala se matkou, ale i přesto je úžasná. Točí filmy, kde podává skvělé výkony, její postava i přes "široké boky" (jak sama uvedla), je naprosto úžasná. Líbí se mi její vyjadřování, smích, kterým obdivuje publikum a hlavně oddanost. Není to celebrita, která se na večírcích objevuje s cigaretou v ruce a v podnapilém stavu. Vlastně mohu přiznat, že jsem ji ještě takovou neviděla. Líbí se mi to, že se o ní nepíší skandály. Nechci tím však říci, že celebrita nemá právo na skandál.


Určitě ano, ale přiznejme si, raději budu fandit herečce, která nemá fotku z vězení.
Jsem ráda za to, že to není jedna z těch hvězd, která se snaží protlačit všude. Nezpívá, nemá svou vlastní kolekci oblečení, ale za to zůstává svá. Nejvíce se mi líbila ve filmech, jako je Honey, Se slovníkem v posteli a Oko.

Cheryl Cole
Cheryl je zpěvačka, kterou moc dlouhou dobu neznám, ale naprosto mě uchvátila nejen svým stylem, ale také vystupováním. Vlastně jsem ani netušila dříve, že působila v dívčí skupině Girls Aloud, ale důležité pro mě je to, že jsem občas sledovala díly úspěšné talentové show, kde Cheryl dělala porotkyni. Víte, někteří lidé v porotě vlastně koukají jen na to, co lidé umí, ale na Cheryl spadly i emoce, kolikrát se při rozhodování rozbrečela kvůli druhým. Samozřejmě, přála bych ji jen samý úsměv, ale tohle se mi zdá hrozně milé. Krom toho, moc se mi líbí její hlas a písnička Parachute. A vlastně se ani nedivím, že byla zvolena jako jedna z nejhezčích žen světa.

Hana Soukupová
Topmodelka, která si jistě žije svůj sen. Její start v modelingu by se dal nazvat pohádkou. Chtěla konat dobro pro rodiče, aby společně se svou sestrou Evou mohla nakopit dárky a vzniklo z toho to, že její život se obrátil na ruby - samozřejmě k lepšímu. Hanka působí především v zahraničí a

do České republiky se síce moc nepodívá, ale já obdivuji to, co vybudovala. V patnácti letech odletěla do zahraničí, neuměla ani slovo anglicky a po několika letech září na přehlídce luxusního prádla Victoria's Secret. Taková kariéra potřebuje odvahu, píli, trpělivost a také snahu. Hanka má dle mě nejen překrásnou tvář, andělskou postavu, ale také milý optimismus. Mnozí lidé ji kritizují za to, jak se směje, ale já myslím, že to není důležité. Českou republiku prezentuje tak skvěle, jako žádná topmodelka téhle generace - tak mladá a tak skvělá. Do života ji přeju mnoho dalších úspěchů a dalších dosažených cílů, jako je mít vlastní galerii.

Ashley a Mary-Kate Olsen
Ptáte se proč? Je to možná tím, že mám dvojče? Už jako malá jsem sbírala veškeré obrázky těchto slavných dvojčat. Fascinovalo mě to, že i přes neustálé srovnávání, která z nich je hezčí, štíhlejší, nebo dokonce lepší, vše ustály a bojovaly dál. Smutná zpráva je, že MK to jeden čas neustála - není se čemu divit! Sama se sestrou nemám ráda, když nás někdo porovnává, nebo když nás v reálném životě bere někdo jako

jednu osobu. Líbí se mi veškeré jejich herecké výkony, líbí se mi styl, který mají, protože si za ním stojí, líbí se mi to, že i přes nátlak se milují a líbí se mi to, že jsou své a na nic si nehrají. Fandila jsem jim vždycky a fandit budu.

Hvězdy, které mi utkvěly v paměti - jejich skutečně hodně, tohle jsou ale ty, na které jsem si vzpoměla hned. Budu ráda, když se i vy podělíte se svým názorem, proč máte některou celebritu tak rádi a proč zrovna ona stojí za zmíňku.

Máš dotaz, chceš se zeptat? Zeptej se KLIKNI ZDE!!!!!

How Do It: Jak na bezchybnou pleť

28. srpna 2010 v 2:44 | AnetNelly |  Líčení&Make-up
Zdravím!
Určitě to znáte, ráno se probudíte a vaše pleť se vám absolutně nelíbí. Nyní už nezoufejte, protože vám přináším radu, jak zatočit s nežádoucím leskem a problematickou pletí.
Moje pleť si někdy dělá co chce. Ve směs je dobrá, ale sem tam s ní mám také problém. Když používám nesprávné výrobky, tak se mi hrozně vysuší. Někdy se zase moc leskne, a právě proto jsem si koupila výrobky od L'oréal, který všechny mé problémy vyřešil.
Nejen že je má pleť čistá, ale nevysušuje se a není mastná.
Doporučuji :

1) LORÉAL DERMO-EXPERTISE Pure Zone, hloubkově čistící gel, 200ml
     - tato technologie je založena na antibakteriální kyselině salicylové, která uvolňuje póry, redukuje nekokonalosti a preventivně působí proti jejich vzniku.
Výsledek: Pleť je okamžitě vyčištěna do hloubky, nedokonalosti a odumřelé kožní buňky jsou odstraněny.

Nemusíte se bát, že jde o lež. Přípravek používám již přes dva měsíce a jsem 100% spokojená!
Jak na to?
Na navlhčenou pleť dejte určité množství gelu a chvíli masírujte krouživými pohyby. Poté umyjte! Nezapomeňte, že až budete obličej utírat ručníkem, není třeba na něj tlačit - vždy jemně!

2) Loreal Paris Hydratační krém Pure Zone 75 ml
    - Krém pro mastnou a problematickou pleť. Absorbuje přebytečný kožní maz. Sébo-Calmyl® - redukuje tvorbu kožního mazu a zklidňuje pleť. Kyselina salicylová - čistí pleť do hloubky a odstraňuje odumřelé povrchové buňky.
Výsledek: pleť je vyčištěná do hloubky, hladší, zdravější, viditelně matnější a jasnější. Póry jsou méně viditelné.

Opět, tento krém používám po umytí gelem a pleť dokonale zhydratuje!! Doporučuji používat proto jak krém, tak gel!
Jak na to?
Používejte denně. Nejlépe každé ráno naneste na očištěnou pokožku obličeje, krku a dekoltu, vyjma bezprostředního očního okolí.

Cena krému a gelu se pohybuje okolo 130 Kč (celkově asi 260) a vydrží vcelku dlouho. Používejte denně a budete nadšené jako já.

Anet online!!!

27. srpna 2010 v 17:20 | AnetNelly
PRÁVĚ TEĎ JSEM ONLINE A MOHU ODPOVÍDAT OKAMŽITĚ NA VAŠE DOTAZY, OTÁZKY A PŘÍPOMÍNKY....PIŠTE DO KOMENTÁŘE.....
budu tu cca do 19:00!!!

Chci tu..

26. srpna 2010 v 21:11 | AnetNelly |  Chci říct..
Ahojky,
tak by mě zajímalo, zda někdo z vás tuší, co by si tu přál. Byla bych ráda, kdybyste mi napsaly, jaké články mám napsat, připravit. Popřípadě jaké rozhovory, líčení, oblečení a podobně!!
Mohu dát další fotky, nějaké tipy na vlasy, pleť a tak dále. Je to jen na vás!
Budu se těšit na vaše návrhy :-)

Chystám novinky..

25. srpna 2010 v 16:43 | AnetNelly |  Chci říct..
Zdravím všechny!
Je tu několik věcí, které byste možná měly vědět ;)

BEAUTYEXPO - Mezinárodní veletrh krásy. Chystáte se? Nemáte lístky? Já ano a dva z nich prodám → 2x vstupenka = 300 Kč. Pokud máte zájem, kontaktujte mě zde, nebo na email Elle.E@seznam.cz

• Bude zde soutěž o hodnotné ceny!

• V blízké době fotografie z nového focení

• Možná rozhovor s osobností!

• Pište mi neustále své dotazy, otázky a přípomínky, či jen ze zvědavosti : ZDE!!!!

• Návrhy na články..

Odpovědi na vaše dotazy (18-24)

25. srpna 2010 v 14:29 | AnetNelly |  Otázky&Odpovědí
layoutsworld:
Nikde som čítala, že ty a tvoja sestra ste dvojičky, je to pravda?

ODPOVĚĎ: Ano, je to pravda. Nela a já jsme dvojčata, takže sis to přečetla správně.
_____________________________________________________________________________

Venny:
1) Ty máš pokojíček pro sebe, nebo s Nelou?
2) Jaké je tvoje nejoblíbenější pití?
3) Chtěla by si být modelkou?
4) Co si měla na vysvědčení?
5) Máš víc nejlepších kámošek, nebo jenom jednu?
6) Jaké jsou tvé nej citáty?:)

ODPOVĚĎ:
1) Mám pokojíček i s Nelou
2) Moje nejoblíbenější pití je džus, zázvorový tonic a cocacola
3) Modelka - pěkné povolání ale jelikož jsem malá, tak bych  modelkou být nemohla a ani nejsem typ holky, který by se na modeling hodil - jednoduše nemám na to ani tvář, ani postavu. Stačí mi to, že se věnuji fotomodelingu.
4) Studuji Obchodní Akademii a na vysvědčení jsem měla dvě trojky
5) Nemám víc nejlepších kámošek, mám spoustu kamarádů, ale 100% nevěřím každému. Mám za dobré kamarádky mé sestry a pak je tu slečna, která by se "nej" kámoškou dala nazvat.
6) Hmm...nej citát asi není, snad možná "já jsem já a ty jsi ty". Pak mám vlastní citáty, jako : Vlastně bych nechtěla být pro někoho celým světem, protože lidé svět ničí! Chtěla bych být pro tebe jako jeden živel, nejlépe voda, bez které nevydržíš, vzduch, který musíš dýchat, oheň, který tě zahřeje u srdce, nebo země, na které stojíš,jednoduše chci být pro tebe to,bez čeho nedokážeš žít... ?.. chci být tou, která ti bude dávat smysl milovat život a svět, pak možná někdo zatouží stát se pro někoho světem a ty budeš jedním z těch, kteří ho přestaly ničit.
_____________________________________________________________________________

kris:
nechtěla by si zkusit jít na hnědo? myslim že by ti to slušelo..

ODPOVĚĎ:
Tmavší vlasy májí obě mé sestry, hnědá mě láká, ale neplánuji změnu, jem takhle spokojená a zvyklá.
_____________________________________________________________________________

vitelka:
Vaříš? Nebo seš taky takový nemehlo v kuchyni jako já?:D:) Popř. mohla by si říct, co vaříš ráda?:)

ODPOVĚĎ:
Vařím moc ráda, mezi mé oblíbené pochoutky patří například Francouzské brambory, těstoviny se sýrovou omáčkou, palačinky, tousty a další ;) Moc ráda také peču :-)
_____________________________________________________________________________

Corpsi:
Jak se má ségra (Nela se myslim jmenuje)? Taky nemá žádnýho kluka? :-) Jo a myslíš si, že jste si povahově podobný, když jste dvojčata?:-) Děkuju za odpověď

ODPOVĚĎ:
Ano, jmenuje se Nela. Má se vcelku dobře, ale každý má špatné chvilky, bohužel kluka nemá, protože se nedávno rozešli. Povahově jsme si podobné, ale né úplně. Každá jsme v něčem jiná. Co se zájmů týče, jsou podobné.
_____________________________________________________________________________

Bonie:
1) Vycházíš dobře s rodiči?
2) Seš levák nebo pravák?
3) Podle toho co tady píšeš si hodně zaneprázdněná v kolik takhle vstáváš, aby si vše stihla?
4) Fotíš zadarmo, nebo za peníze? Dostáváš za to peníze?
5) Plánuješ se odstěhovat do Prahy?
6) Co si myslíš o Agátě Hanychový?

ODPOVĚĎ:
1) S rodiči vycházím velmi dobře
2) jsem pravák ;)
3) Já zrovna ranní ptáče nejsem, vstávám dost pozdě - většinou až po dvanácté hodině, ale najdou se dny, kdy vstanu dřív. Jednoduše spím, protože až začne škola, bude to hrůůůza. I přes tento čas se snažím stihnout všechno.
4) Většinou fotím TFP - pro začátky je to lepší. Sem tam mi přijde nějaká nabídka, ale nereaguji na každou.
5) Je mi pouze 17, mám před sebou tři roky studia, takže se neplánuji odstěhovat, ale vím, že ve městě, kde bydlím v dospělosti žít nechci. Ráda bych město, jako je HK, Praha, nebo zahraničí.
6) Agáta Hanychová. No, já nerada soudím lidi, které neznám osobně. Agáta je osobnost, která prostě ví, jak na to. Ale myslím, že občas dokáže příjemně překvapit ;)
_____________________________________________________________________________

Klára:
Ahoj Anet :-) Chtěla bych se zeptat,kde jsi sehnala práci redaktorky na server extrakrasa.cz a kamoska.cz ? Děkuji za odpověd! :-)

ODPOVĚĎ:
Tak co se extrakrásy týče, tak mi poslali nabídku právě oni sami. A kámoška, no tam jsem napsala sama, že bych měla zájem o práci. Předložila jsem již zveřejněné články a bylo to. Posunula mě i zkušenost v HN.

MÁŠ I TY DOTAZ, PROSBU, OTÁZKU?..NEVÁHEJ SE ZEPTAT: PRÁVĚ ZDE!!!


Váše dotazy a mé odpovědi! (15-17)

24. srpna 2010 v 17:23 | AnetNelly |  Otázky&Odpovědí
Mercedes:
1)Jaký používáš šampón,balzám...
2)Určitě si žehlíš vlasy. Zajímalo mně, každý říká, že to vlasům škodí a pak opadávají. Jak to, že je máš tak dlouhé?
3) V kolika rokáš jsi začala chodit s nějakým tím klukem?
4) Máš nějakej vzor?
5) Kde jsi si koupila ty plavky?
6) Děláš si umělé nehty,řasy...apod.?
7) Kolik se bere peněz z takového úklidu penzionu?
8) tvůj oblíbený blog/web
9) Co jsi myslíš o dominice Myslivcové. Je namyšlená???
10) Na vrchu blogu je napsáno Hayden and  Anet... . To znamená, že blog už vedeš sama bez té co jsi to sní vedla??

ODPOVĚDI:
1) Používám šampóny na zničené vlasy, poškozené, suché, nebo lámavé. Většinou jsou to značky jako Gliss Kur, Elséve nebo Avon. Nezapomínám ani na kondicionéry ze stejné řady. Pro ochranu vlasů používám séra, spreje : Balea, Got2b, Avon..a tak dále, pokud to chceš přesněji, podívej se na mou odpověď zde v tomto článku : ZDE

2) Dlouhé vlasy mám proto, že si je nechávám narůst a moc je nestříhám. Jinak také vděčím přírodě - rostou mi rychle, ale určitě se mi lámou konečky, čímž jsou vlasy poté kratší. Je pravda, že žehlení vlasům opravdu škodí a lámou se, používám proto ochranné spreje a séra. Bohužel teplo je teplo, takže ti od žehlení ani fénu nic 100% nepomůže.

3) U mě je to s láskou těžké. Pro každého je chození něco jiného. Jsem skoro dospělá a některé zkušenosti mě profackovali natolik, že není nutné spěchat. Určitě když jsem byla malá, měla jsem nějakou tu lásku, bylo mi asi 11. Ale jak říkám, to nic nebylo. Čím jsem starší, je těžší a těžší nalézt kluka, kterému mohu věřit.

4) Vzor nemám, každý má být originál, ale existují celebritky, které se mi líbí. Většinou jsou to modelky - Hana Soukupová, VS Andílci...a tak ;)..ale vzor nemám

5) Potrpím si na oblečení a věci, které se mi líbí - takže nutně nemusí být vždy značkové. Co se plavek týče, značkové nejsou, ale za to jsou kvalitní - o čemž jsem se stihla přesvědčit. Miluji značky, jako Tally Weijl - tam nakupuji ráda, ale co se plavek týče, značkové je mít nemusím.

6) Umělé řasy nemám a ani si je nedělám - používám kulmu, kleštičky a řasenku. Mívám někdy gelové nehty, ale právě teď je nemám, ale opět o nich uvažuji ;)

7) Zálezí na tom, jak penzion dlouho uklízím, takže za pár hodin úklidu mohu mít klidně 400 Kč.

8) blog nebo web? To asi není oblíbený, ale navštěvuji často tally-weijl.com

9) Dominiku neznám osobně, takže nesoudím. Dominika je hezká to ano, ale jak říkám, nějaký extra názor na ni nemám. Ale pokud to musí být..Jak už jsem zmínila, domča je pěkná, dělá to, co ji baví a jde si za svým cílem..asi tak nějak ;)

10) Ta, co semnou blog dělala, je má sestra - dvojče Nela, ta blog už nedělá, takže ano, jsem na něj sama, proto je napsáno Hayden and Anet  :-)

_____________________________________________________________________________

Jana:

1) Ahoj, jak si udržuješ postavu? Co jídlo, cvičení...sporty...? :)

ODPOVĚĎ:
Jani, postavu si sportem v poslední době moc neudržuji, protože na to nemám čas. Ale asi takhle, snažím se chodit ven, občas taky tancuji. Na břiško je dobré tancovat břišní tance, které mimochodem nenavštěvuji, ale časem se naučíš i to, co dělá Shakira, když budeš chtít. Jím úplně normálně - jsem schopná si v deset večer dát chipsy nebo čokoládu, dieta je pro mě jednoduše nesmysl. Ale stává se mi, že dostanu záchvat a cvičím, jezdím na kole, nebo běhám. Teď není čas a až začně škola, bude ho ještě méně, ale když chodíš ven a po škole jsi s kamarády, tak ty kila nahoru moc nejdou.

_____________________________________________________________________________


x-bubblegum-x:

1) Mám podobný dotaz - jak to děláš, že jsi tak krásně hubená? Co papáš nebo jak cvičíš? A pokud to není tajné tak kolik měříš/vážíš :) (kdyžtak mi to můžeš napsat soukromě jestli nechceš na blog)

ODPOVĚĎ:
Tak niki, já si nemyslím, že bych byla nějak extra hubená. Mám normální postavu. Cvičím tehdy, když se mi chce a mám chuť. Papám všechno od salátu po čokoládu ;)..Tajné to není, měřím 163 a vážím 50 kg - takže vlastně úplně normálně.


I TY MÁŠ DOTAZ?? PTEJ SE ZDE!!

SOUTĚŽ

24. srpna 2010 v 16:02 | AnetNelly
Zdravím, jelikož moc nestihám...je to na palici, ale brzy se můžete těšit na soutěž...takovou předškolní!!..Jinak včerejší focení supr...fotky budou sice dýl, ale budou, na vaše dotazy se budu snažit odpovídat ;)..
Zatím se mějte..anet..

Co v poslední době poslouchám ♫ ♫

23. srpna 2010 v 10:46 | AnetNelly |  Chci říct..
Ahojda všem,
chci moc poděkovat za veškeré komentáře a ohlasy. Omlouvám se, že tu není deset článků denně, ale teď mě trochu honí čas a jak jistě víte, venku je krásně, tak je třeba toho využít. Já osobně dnes na blog asi žádný článek nedám, ale potřebuji vaši inspiraci. Pokud tu chcete nějaké video, fotky, rozhovor (s kým konkrétně), jaké líčení, oblečení, cokoliv..stačí napsat a vaše přání jsou mými rozkazy.
Jinak krom toho, dnes večer jedu fotit, tak sem pak možná dám fotky, když budou povedené. Jak jistě víte, skoro nikdo se neobejde bez muziky. A ani já. Tyhle písničky nejsou mé nejoblíbenější, ale v poslední době je dost poslochám. Je to mix všeho, tak se můžete nechat inspirovat..
Bye bye..Anet

1) Ewa Farná & Jan Bendig - Stejný cíl mám dál2) H16 - Dala si mi kridla3) Rytmus - Zlatokopky4) Usher - OMG Feat. Will I Am5) Top 25 songů roku 2009 - mix6) Eminem ft. Rihanna - Love The Way You Lie7) Alicia Keys - New York8) Laura Jansen - Use Somebody9) Lucie Bilá & Kamil Střihavka - Samota (píseň k filmu Kajinek)10) Ne-Yo - Beautiful Monster


A jaké songy posloucháte poslední dobou dost často? Klidně pošlete odkaz ;)

Odpovědí na další dotazy :-) (e-mail+8-10)

21. srpna 2010 v 18:18 | AnetNelly |  Otázky&Odpovědí
Ahojky, dneska mi přišly další čtyři dotazy a já nemám důvod na ně neodpovědět, tak jdeme na to!!

Pepoonka se mě zeptala hned na několik věcí :

1)  První se týká vlasů. Mám vlasy pod lopatky, a nevím co si s nimi mám dělat. Samy o sobě jsou beztvaré, a velmi husté, takže vypadají jako rozcuchané. Ráno nemám moc času na složité dávání natáček, takže bych potřebovala poradit, jak je uvést do normálního tvaru, může být i vlnitého, i rovného...?

ODP: Milá Pepoonko, asi tuším, jaké vlásky máš. Jedna moje kamarádka měla taky takové. Poradila bych ti, aby jsi používala šampóny na uhlazení vlasů, proti krepatosti nebo pro lesk vlasů. Pokud máš vlasy husté, vyhnula bych se šampónům na objem. A jinak co se úpravy vlasů týče, pokud ráno nemáš čas, klidně si pramen po pramínku vyžehli večer a ráno vlasy jen přejeď. To samé můžeš udělat i s kulmou nebo natáčky. Když ráno tvé vlásky budou i přesto vypadat hrozně, udělej si drdol, nebo cop, sama to dělám. Vlásky si také zkus fénovat, to by mělo vlasy zkrotit - ovšem vždy k tomu používej hřeben, který vlasy uhladí a nezapomeň na ochranný sprej ;)

2) A druhá otázka. Můj sen je nechat se profesionálně nafotit. Jak a především kde to jde? Musím projít nějakým konkurzem a kolik to přibližně stojí??? Nechci v tom pokračovat, jenom bych moc chtěla pár profesionálních fotek a o jednu tu zkušenost navíc.

ODP: Focení je činnost, která je sama o sobě dost zábavná, takže se ti nedivím, že to chceš zkusit. Jak se nechat vyfotit a kde ti přesně neřeknu, ale poradit ti mohu. Pokud za focení nechceš platit, asi bys neměla chodit do ateliérů, kde je focení často prováděné třeba na svatby apod., tam ti je zadarmo asi neudělají. Zkus se zeptat známých, zda neznají nějakého fotografa, nebo ti doporčuji se zaregistrovat na www.fotopatracka.cz . Dej si ale pozor, komu budeš psát a kdo napíše tobě. Nesmíš důvěřovat každému. A žádným konkurzem procházet nemusíš. Pokud jsi za focení ochotná platit, neřeknu přesně, kolik co stojí, protože já za focení neplatím, ale myslím, že pokud si budeš chtít nechat nafotit nějaký foto-test nebo tak, vyjde tě asi na 3 000 Kč, a to je jeden z nejlevnějších. Na takové focení se spíše obracej na lidi, o kterých budeš už něco vědět. Nejdříve se zeptej kohokoliv, kdo s dotyčným fotil. Je důležité vědět, jakým stylem fotí, co za to, popřípadě jaký fotograf/ka sám o sobě je. Zkušenost je to dobrá, tak přeju hodně štěstí!

Nikouš mi taky položila otázku :

ahoj prosim tě ty máš nějakou brigádu nebo kde bereš penízky na tolik oblečení kterýho máš?

ODP: Milá Nikolko, ano, mám brigády, ale spíš bych řekla, že už mám práci. Věnuji se psaní pro servery, jako je www.extrakrasa.cz a www.kamoska.cz . Co se brigád týče, občas uklízím penziony, ale jinak brigádu nemám. Oblečení si většinou kupuji z výplaty a když mi to nestačí, poprosím rodiče.

Venny se zeptala :

ahoj Anet prosim udělala by si nějaký článek jak se správně učit?
A moje otázka: co by si chtěla v životě dokázat? plánuješ vysokou školu? a čím by ses chtěla živit? děkuju! :)

ODP: Milá Venny, děkuji za návrh na článek a popřemýšlím o tom. Zároveň ti také slíbím, že nějaký článek na téma "jak se učit" napíši ;)
K tvé otázce. V životě bych chtěla především dosáhnout toho, abych byla šťastná, a to nejen já, ale i lidé kolem mě. Další věc, kterou bych si přála by asi bylo to, že bych chtěla mít zaměstnání, ve kterém budu šťastná, bude me naplňovat a bavit. Po střední škole určitě plánuji Vysokou školu a pokud to nejvyjde, tak alespoň nějakou nástavbu. Co se budoucího zaměstnání týče, ráda bych psala pro nějaký prestižní časopis, jako je třeba Elle nebo Cosmopolitan. Není to ale jisté, protože jednou každý dospěje k tomu, kdy skutečně bude vědět, čím chce být. Zatím to přesně ani já nevím, ale lákala by mě práce pro značku Tally Weijl. Miluji cestování a jazyky, takže má vysoká škola bude asi jazyková. Ale to je jen budoucnost, kterou moc neřeším. Snažím se žít přítomností a užívat si ji. Snad jsem zodpověděla vše, co si chtěla.

GG mi položila otázku :

Anetko, udělala by si pro nás dotazník? Třeba jaký je tvý oblíbený pití, jídlo, předmět, barva, styl, vzor atd?:) To by bylo fajn.

ODP: Zdravím GG, určitě je to dobrý nápad. Doufám, že bude více zájemců. Nějaký takový dotazník není problém udělat. Byla bych ráda, kdybyste mi napsaly, co přesně by měl obsahovat, abych na něco nezapoměla. Takže teď vám zbývá se na něj těšít.

MÁŠ I TY NĚJAKOU OTÁZKU, DOTAZ, NEBO JSI PROSTĚ JEN ZVĚDAVÁ? MŮŽEŠ SE ZEPTAT NA COKOLIV A JÁ CO NEJDŘÍVE ODPOVÍM!!..POKUD MI CHCEŠ POLOŽIT DOTAZ, NAPIŠ SEM :

Další odpovědi na vaše dotazy (6-7)

21. srpna 2010 v 13:09 | AnetNelly |  Otázky&Odpovědí
Je mi trochu blbý, že musím odpovídat takhle po dvou dotazech, protože jich moc není, ale né že by mi to vadilo. Jen se to pak těžko hledá právě vám, ale pokud jste v tom zběhlé, tak není problém. Na blog mi přibyly další dva dotázky, na které jsem moc ráda odpověděla.

POKUD I TY MÁŠ DOTAZ, OTÁZKU, NEBO JSI ČISTĚ JEN ZVĚDAVÁ, NAPIŠ SEM : KLIK!!!

Dnes tu máme dva dotazy od BáájaX-) :

1) Ahojky..:-)) Moc se mi líbí tvoje vlasy.. Jsem taky blondýnka, ale moje vlasy nevypadají tak dobře, jako ty tvé.. Mohla ybs mi prosím poradit, co používáš za vlasovou kosmetiku, jakým způsobem si vlasy umýváš, jak o ně pëčuješ a jak si je upravuješ?? Moc děkuju za odpověď .. =o))

ODP: Zdravím Bájo, jsem moc ráda, že jsi se obrátila na mě a snad ti to trochu pomůže. Mé vlasy na fotkách možná vypadají dobře a hezky, ale upřímně jsou dost zničeně. Několikrát za rok mám nové melíry, které vlasy také pěkně ničí. A hlavně je mám poškozené od žehlení a kulmy a právě proto se snažím používat vlasovou kosmetiku, která se pokusí mé vlasy ozdravit.
Je to různé, co se šampónů týče, používám většinou značky Gliss Kur, Elséve nebo Avon. Pokaždé to jsou šampóny buď na poškožené a suché vlasy, poté proti krepatosti. Dále ty, které pomáhají proti rozřepeným konečkům a dodávají lesk. Nezapomínám i na kondicionéry ze stejné řady. Jinak pokud si vlasy žehlím, používám šampón a kondicionér na uhlazení vlasů.
Po umytí většinou následuje další péče. Pokud se někam další den, nebo právě ten den nechystám, nastříkám si do vlasů ochranný sprej od Avonu - Advance Techniques - Dry Rescue, nebo použiji výživnou masku Avon - Naturals pro zničené vlasy. Pokud ne to, používám také : Advance Techniques sérum Damage Repair na roztřepené konečky pro suché a poškozené vlasy nebo sprejový balzám Gliss Kur na namáhané vlasy.

Ty přípravky, které jsem napsala nahoře, většinou používám v případě, se si nehodlám fénovat vlasy, pokud ano, vždy používám ochranný sprej Got2b- Guardian Angel, který chrání mé vlasy od tepla (kulma, žehlička, až 220 stupňů).
Pokud chci, aby mé vlasy byly dokonale rovné, po krátkém fénování a nastříkání spreje Got2B nanesu do vlasů jeden z těchto přípravků : Balea - sérum pro uhlazení vlasů, nebo Balea - Trend It Up - také pro uhlazení vlasů.

Jinak tohle je vlastně asi celková péče s přípravky. Umývám si vlasy klasickým způsobem a kondicionér nechám působit delší dobu, občas vezmu hřeben a i když mám na hlavě kondicionér, tak je učešu, aby pak byly krásně rovné a nemusela jsem je dlouho rozčesávat.
Teď úprava vlasů. Někdy se mi opravdu příčí to, že bych si měla vlasy znovu ničit, tak si je jen hodím do culíku. Pokud jdu ale na disco, nebo do společnosti, většinou si vlasy vyžehlím, nebo udělám vlny - a ty jsou dvojí. Buď pomocí žehličky - které jsou ve finále větší, nebo pomocí kulmy, které jsou mnohem menší a mají jiný tvar. Když třeba jezdím do školy, ráno nemám tolik času, tak si vlasy jednoduše hodím do nějakého drdolu, nebo tak. Když si ty vlasy vyžehlíš - nepoužívej zbytečně lak, nebo tak budou totiž působit hrubě. Pokud si děláš vlny, pak je lak na vlasy potřebný - použij ten, který má stupeň fixace alespň 3! Na závěr nezapomeň na sprej pro diamantový lesk vlasů. Já používám Nivea - Diamond Gloss.
Myslím, že ve "zkratce" to je tak nějak všechno. Snad ti to trochu pomůže.


2) Ještě by mě zajímalo, když si chci dát na blog odkaz na svůj facebook, tak jak to máš ty pod menu, jak to mám udělat, aby se mi tam zobrazila hlavní fotka, jméno ..... v tom okýnku??

ODP: Tak to jsem dělala nedávno a nemohla jsem si vzpomenout, jak vlastně na to, ale teď už to zas vím. Je to jednoduché.
• Přihlásíš se na FB a najedeš na svůj profil.
• Sjedeš úplně dolů a nalezneš v levém rohu položku : Vytvořit štítek profilu - klikneš!
• Objeví se ti nová stránka. Nyní si vybereš čeho štítek vlastně chceš. Pokud je to tvůj profil, neklikáš nikam.
• Zkopíruješ níže uvedený kód a vložíš ho na své internetové stránky - a to buď do HTML, nebo jako Flash Animaci, ale doporučuji to HTML.

TAK, TO JSOU PRO DNEŠEK VŠECHNY DOTAZY, POKUD MÁŠ I TY NĚJAKOU OTÁZKU, NAPIŠ MI JI A JÁ BRZY ODPOVÍM. ODKAZ NA OTÁZKY : ZDE!!!

Boy-Zone aneb Co si o nás myslí kluci? 1. část

20. srpna 2010 v 21:55 | AnetNelly |  Boy-Zone
Hello gossip girls!
Určitě by vás zajímalo,jaké by to bylo být jeden den v kůži kluka a nejlépe toho vašeho oblíbeného. Ráda bych vás seznámila s několika kluky, kteří mi otevřeně řekli, co si o holkách myslí! A neříkejte, že vás to nezajímá. Většina holek si myslí, že rovnátka nebo brýle jsou překážkou, ale tak to vůbec není! Pojďte semnou proniknout do klučičího světa!


1) Jaké holky se ti líbí a čím tě zaujmou?

Aleš: Nemám totiž zádný vyhraněný typ holek, který by se mi líbily víc, než jiný. A čím mě zaujmou? Tak třeba tím, jak vypadá, jak se chová, mám ráda veselejší holky. Ty plaché ne. Mám rád, když je s nimi sranda.
Dan: Já nemám vybraný typ holky.Hlavně aby hodná,a měla mě ráda. Zaujmou mě oči.
Marek: Líbí se mi snědé brunetky a zaujmou mě povahou a hlavně musí mít něco v hlavě.

2) Vadí ti, kdyz má holka rovnátka nebo brýle?

Aleš: Abych byl upřímný, rovnátka moc nemusím. Ale když se mi ta určitá holka fakt líbí, tak se to dá překousnout. Brýle spoustě holkám sluší i když bych radší holčinu, co brýle nepotřebuje, ale nějak na to neberu ohled.
Dan: Nevadí. Moje bývala měla rovnátka a jí slušely.
Marek: Nevadí rovnátka se stejně jednou sundají a brýle většinou holkám sluší.


3) Jak by podle tebe mělo vypadat skvělé rande?

Aleš: Upřímně, když končí i sexem, tak je to taky fain rande.
Dan: Já se spíš na první schůzce chci s tou dotyčnou hodně poznat.Aby byla sranda měli jsme si co říct. Je jedno kde.
Marek: Pro mě určitě večerní procházka


4) Co si myslíš o holkách, které kouří a pijí alkohol?

Aleš: Záleží v jaké míře. Kouří spousta holek a i já, ale snažím se co nejméně, takže když se to nepřehání, tak fain. Mám tím na mysli, když holka nepotřebuje za den několik krabiček, tak to beru. Alkohol - tam je to hlavně o té míře. Když holka pije na kaci, občas si dá i doma a zná hranice, nepřehání to, aby se nedostala do stavu, kdy o sobě neví, tak úplně v pohodě u mě.
Dan: U holky mi vadí když kouří.Nebo vadí je to její věc já jí to zakazovat nemůžu,ale nemám to rád .A u alkoholu to samý,ale ať to moc nepřehání. Nemám rád holky co se opijou do němoty,a pak neví co dělají.
Marek: To kouření je jejich věc to neodsuzuju. Ale pití alkoholu u holek se mi nelíbí protože potom už nevypadají jako holky v některých případech :)
:)

5) Hubená vs. baculka - jaký na to máš názor?

Aleš: Jasný, že mám raději hubenou holku. Holký mají být přeci krásné, takže pokud nejsou nějak nemocné, občas nechápu, že to nechají zajít až tak daleko. To je prostě můj názor.
Dan: Proti baculkám nic nemám,ale nevím jestli bych sní dokázal chodit jako myslím třeba která váží 90kg.Ale taky né nějakou moc hubenou takovou akorád.jako jsi ty třeba :):)
Marek: Pro mě určitě hubené holky, baculky neodsuzuju ale nelíbí se mi

Zajímalo by vás něco? Máte nějakou otázku? Jste zvědavé?

19. srpna 2010 v 20:54 | AnetNelly |  Otázky&Odpovědí
Ahojky,
tak jsem opravdu moc ráda, že se vám video o pokoji líbí. V nejbližší době chystám článek o zamyšlení. Nad čím se budu zamýšlet ještě nevím, ale při usínání mě určitě něco napadne. Krom toho, ráda bych se vás zeptala, zda neznáte holčinu, která umí krásné designy, blog bych totiž moc ráda oblékla do nového kabátku.
Jinak, v nejbližší době uvažuji, že vás seznámím s filmy, které jsem v poslední době shlédla a jaký na ně mám názor, zda stojí za vidění, nebo je to ztáta času.

MÁŠ OTÁZKU?
Je to prakticky všude, pokud i TY máš nějakou otázku, chceš se mě na něco zeptat, právě teď máš možnost. Můžeš sem do komentáře, nebo navštiv tento odkaz : ZDE

Nezapomínej, že je tu poradna. Můžeš se na mě obrátit s čímkoliv, máš trápení v lásce, problém doma, nebo jen nevíš, jak se nalíčit, obléct či cokoliv jiného? Kontaktuj mě na e-mailu : Elle.E@seznam.cz nebo sem : ZDE
Pokud chceš, můžeš zůstat v anonymitě, nebo dotaz vůbec nezvěřejním.

Anet

Video : Náš pokoj :-)

18. srpna 2010 v 23:23 | AnetNelly |  Má videa
Tak jsem pro vás natočila další video - opět v rychlosti. Tentokrát prohlídku mého pokoje.
So enjoy n have fun ;)