Srpen 2009

ELLE UK zdobí Lindsay Lohan!

7. srpna 2009 v 15:33 | AnetNelly |  Lindsay Lohan
Pokud si někdo myslel, že sláva skandálové hvězdičky Lindsay Lohan vymyzela, je na omylu. Třeba teď zdobí srponové vydání Elle UK. A jak sami vidíte, vysoké boty jsou v kurzu. Proto zapomeňte na oblíbené kozačky a pořidtě si něco podobného.

TOHLE SE SKUTEČNĚ NOSÍ!

7. srpna 2009 v 15:30 | AnetNelly |  Fashion Trend
Už jednou jsme vás informovaly, že v roce 2010 jsou trendem jakékoliv punčochy, spodničky či podvazky. Ano, toto je módní trend. A pokud by vás zajímalo, zda to ve světě opravdu někdo nosí, naše odpověď je ano. A nejlépe to dopadne v případě, pokud si vyrobíte tzv. " krajkové šortky" + nesmrtelné jeansové kraťásky.

Na stránce http://ifyouseekstyle.blogspot.com/ nám dvaadvacetiletá Caylee dokonale předvádí, co je trendy a stylové. Takže pokud hledáte styl, obraťte se na ní. Tento outfit dá sice trochu práce, ale stojí to za to.

• Opravdu budete potřebovat motorkářské šortky. Caylee uvedla, že chtěla tzv. "cyklistické legíny", ale prý jsou moc drahé. Jenže, jakoby tomu sám osud chtěl. Otevřela zásuvku se spodním prádlem, kde má ponožky/ punčocháče a našla mezi nimi zanedbávané krajkové legíny.
• A potřebujete : Krajkové legíny + núžky = Krajkové šortky!

Pokud by vás zajímala některá další inspirace od Caylee, určitě jukněte na její stránky. Dáma nám také vypsala, od jakých značek jsou její hadříky.


1) Svetr s nadrozměrnou velikostí s náhrdelníkemz tzv. kmenových listů pořídila v Forever 21.
2) Jeansové kraťasy nakoupila od značky Levis.
3) Krajkové legíny jsou značky H&M.
4) Páskové boty z kůže + prsten stříbrné barvy - Nine West

Sienna Miller preferuje křídla!

7. srpna 2009 v 15:26 | AnetNelly |  Sienna Miller
Rozhodně němám v plánu vás informovat o pitomostech, ale tohle mě prostě zaujalo. Napadlo vás někdy, že můžete mít křídla i na uších? Né? Herečku Siennu Miller zřejmě ano a možná se budete divit, ale je to šmrncovní, stylové a trendy. Tak se inspirujte!

Krom toho se herečka objevila na v New York City, kde proběhla nedávno premiéra nového filmu GI Joe. A k černé barvě šatů dodá zlatavá jiskru, proto vyzkoušejte něco podobného.

Daria Werbowy for Flare Canada, September 2009

7. srpna 2009 v 15:24 | AnetNelly |  Daria Werbowy

Dario Werbowy, proboha kdepak jsi byla? Tuhle krásnou modelku jsme naposled viděly snad před rokem a teď náhle se nám objevila na kultovním kanadském časopise Flare pro září 2009. A co je ještě lepší? Že má hned tři nádherné obálky. Za prvé, Daria se představuje polonahá v kožených kalhotech, zaječích "big" ouškách od Louise Vuittona. Co dodat, nádherný záběr. Za druhé, se prezentuje jao mořská panna na břehu v modrých šatech
A poslední, třetí obálka je přímo módním výstřelkem. Samotná modelka totiž pochází z Kanady a jelikož časopis slaví své 30.narozeniny, všem nám je jasné, proč má 3 obálky. V editoriálu mě asi nejvíce zaujaly vysokové boty na podpatku od značky Rodarte.

Daisy Lowe for Mango Autumn(Fall)/Winter 2009/2010

7. srpna 2009 v 15:18 | AnetNelly |  TopModels

Britská modelka Daisy Lowe tak trochu pozměnila nynější módní pravidlo. V polední době se do kampaní dostávaly světoznámé celebrity. Konkrétně pro značku Mango pracovala Penelopé Cruz společně se svoji sestrou Monicou. Letošní hvězdá kampaň je v obvyklém "Big Rock" stylu, přičemž fotografem se stal Mariano Vivanco. Kampaň je určená pro podzim/zimu 2009/2010.
Časopis Yellow hlásí KONEC!

7. srpna 2009 v 15:14 | AnetNelly |  News

Ano, ano, možná by stačilo napsat: Děkujeme, odcházíme, ale jak všichni víte, nestačí to.
A čtenářkám především. Abych to uvedla na pravou míru, chtěla bych pomocí našeho blogu oznámit slečnám/dámám, že oblíbený časopis Yellow hlasí svůj konec. Přesný důvod není uveden, což je někdy lepší, ale jak je možné, finanční krize možná dopadla i zde. Většina z vás je o tom možná už informována, ale já osobně jsem to nevěděla do té doby, než jsem si koupila poslední číslo. Každopádně bych chtěla tímto poděkovat úspěšnému týmu Yellow časopisu, který se pro své čtenářky snažil dělat to nejlepší, ale jak vidíte, všechno jednou končí. Pokud poslední výtisk nemáte, utíkejte do trafiky a kupte si ho, protože jako dárek je perfektní paletka stínů na oči. A co by to bylo za rozloučení bez posledního časopisu??

X.O.X.O

Hana Soukupová hostem akce Benefit Ovarian Cancer Research Fund hosted by InStyle Magazine ( 1.Srpen 09)

7. srpna 2009 v 15:11 | AnetNelly |  Hana Soukupová

Mladá topmodelka Hana Soukupová, známá především díky lukrativní smlouvě s obchodní společnosté Gucci nebo Versace se objevila na párty, která se konná každoročně. U příležitosti se stal hlavním hostem časopis InStyle, který máme i my nyní možnost koupit v našich stánkách. Krásná blondýnka světu opět předvedla své nekonečně dlouhé nohy, se kterými je při výšce 186 cm prý spokojená a její manžel taky. V poslední době nebylo o mladé topmodelce žádného slechu, tedy především poté, co natočila velkolepou reklamu na vodu Mattoni, za velmi nižší honorář, než je slavná modelka s éterickou tváří zvyklá. Tentokrát se ale rozhodla probojvat v něžnost, přičemž klasické modré šortky sladila s hedvábným tílkem v barvě "šampaňského". Nyní se ale můžeme radovat, protože se kráska vrátila zpět na módní mola, kde předvádí uchvatné kousky od světových návrhářů. A ještě něco lepšího - opět je i v magazínech. Jedním z posledních je Dazed and Confused pro srpen 2009, kde ji máte možnost vidět v extravagantních kouscích. Jistě jste si všimli, že se nám rodačka z Karlových Varů vrátila ke své přírodní barvě - blond vlasům.

+ Pokud jste také fanoušci Hanky, určitě jste viděly její fotky v časopisech na vodu Mattoni. Dobrá zpráva je, že Hana jich nafotila více, tou druhou je tato. Většina lidí ji ani neviděla, a pokud patříš mezi ně, můžeš se radovat. PS: 100% přířodní originál :)

...Mattoni reklamka v magazínech..