Květen 2009

Guess Who??

9. května 2009 v 13:41 | AnetNelly |  Guess Who?
Nápověda: Žena

"The Model As Muse: Embodying Fashion" Costume Institute Gala

9. května 2009 v 13:28 | AnetNelly |  Hana Soukupová
Krásná modelka Hana Soukupová ví, jak zapůsobit. Co se týče její prestiže ve světě, nemohla bych jmenovat žádnou jinou českou modelku, která je v nynější době tak žádáná, jako právě Hanka.
Zdá se to jako krásná pohádka. Hanka přijela do Prahy na casting a poté vyhrála finále modelingové souteže agentury Company Models, která v nynějšídobě už bohužel neexistuje. Odjela do New Yorku, Paříže a Milána a návrháři si jí zamilovali. Nedivím se. Hanka měří nekonečných 186 centimetrů, přičemž oznámila, že jeansy si nechává šít na míru a přitom je ona i její manžel s touto výškou spokojená. "Jen by prý mohla být o maličko menší" .

My ale můžeme být rádi za to, že krásu módní brandže reprezentuje právě ona, protože je to čest. Dokazuje, že české modelky jsou ty nejkrásnější. Hanka má půvabnou tvář a super štíhlou postavu, se kterou se taktéž pyšnila na prestižní akci "The Model As Muse: Embodying Fashion" Costume Institute Gala . Oblékla si na sebe černo-bilé šaty s éterickými vzory a doplnila je o "metalické" boty na podpatku, které jsou zřejmě její oblíbené, protože takové už na sobě jednou měla. Jedním slovem, prostě krásná.
Copy the source : AnetNelly

Joel Madden versus paparazzi = smutný boj?

9. května 2009 v 13:07 | AnetNelly |  Nicole Richie

Ještě tento týden se Joel Madden spolu s malou Harlow (13 měsíců) vydal přes letiště v Miami a jeho cesta však nebyla nijak radostná. Spíše naopak. Celou cestuje je doprovázeli otravní paparazzi, samotný Joel nátlak nevydržel a v pozdních hodinách zveřejnil na svém twitteru stížné prohlášení:

" Dovolte mi, abych zahanbil kterýkoliv časopis či blog, který se objevil s posledními fotkami se mnou a Harlow na letišti v Miami. Fotografové se chovali jako zvířata. Tohle bylo poprvé, co jsem viděl své dítě jak se bojí. Pro každého rodiče to není hezký pohled. Alespoň v LA nám dali nějaký prostor. Paparazzi jí neustále blikali fotoaparáty do tváře, naráželi do nás a křičeli. Tohle bylo to nejvíce zbytečné násilí, které jsem kdy zažil. Jsem opravdu naštvaný, když si lidé stěžují na hodně snímků, když opouštějí kluby, restaurace- tam to přeci očekáte. Ale tohle bylo vážně hrozné. To je vše, co vám o tom řeknu. Hádám, že tohle je druh "zvířat", které nikdy nepochopím a nikdy je nebudu akceptovat."

Je fakt, že samotný Joel si má na co stěžovat. Na druhé straně, každý se musí nějak živit a kterýkoliv paparazzi si chce vydělat nějaký ten dolar. V této ekonomické krizi obvzláště, ale to je neomlouvá k tak strašnému chování k Joelovi a Harlow. Existují určitě hranice, které mohou paparazzi překročit a které naopak ne. Musí se ale naučit respektovat.

Copy the source : AnetNelly

Rihanna se fotí nahá - máme fotky!

9. května 2009 v 12:41 | AnetNelly |  Rihanna
Ano ano, je to sice k nevíře, ale i zpěvačce Rihanně se zdá, že focení nahoty je čistě normální záležitost. Nedomýšlela přitom však fakt, že by se fotografie mohly dostat na veřejnost. Musíme čistě uznat, že fotografie jsou pořízené nedávno a nynějším dnem se o nich dozvěděl téměř celý svět - jaký skandál! Podle celkového mínění jsou doslova "HOT" , čimž si nejsem tak úplně jistá. Samozřejmě že veškeré české i zahraniční bulváry jsou za takové fotografie velmi vděční, obvzlášť mužské pohlaví. Kromě Rihanny odhalila své nahé tělo i populární zpěvačka Cassie.

Co ale lidem nesedí?? Možná to vypadá, že jí k tomu někdo donutil, podle ostatních snímků ale ne. Tedy, vysvětlete mi fakt, proč má zpěvačka "krvavé" oči??

Dalším špatným faktem by mohlo být to, že jsou fotky pořízeny pro jejího přítele, zpěvka Chrise Browna, se kterým se ještě před pár měsíci řešila afére zmlácení. Jeden ze snímků je pořízen v koupelně před velkým zrcadlem, na němž je napsaný vzkaz: "Miluju tě, Robyn. Stýská se mi!" Robyn je přitom Rihannino občanské křestní jméno. Tak v čem je ta pravda? Můžeme si být jistí, že Rihanna to nenechá jen tak a brzy nás uvede do obrazu.
Na jednom snímku je i dokonce samotný Chris, který má však bohužel "rozmazanou" tvář, tudíž se tím fotky stávají více a více "pravdivými" . Chris má hlavu skloněnou, čímž vesele poukazuje na růžová tanga přetažené přes hlavu.
Copy the source : AnetNelly

ZMĚNIT DESSIGN??

9. května 2009 v 11:21 | AnetNelly |  Naše Kecy
Ahojky..tak jsme tu zase a chystáme se přidat nové článečky..všem Sb se tedy omlouváme, že jsme nedávaly komentáře..dneska už to začne v trochu jiném stylu. Vše bude psáno jen nami, proto by měly být články kvalitnější..zároveň se chceme zeptat, zda máme změnit dessign, protože nám tento přijde takový "smutný". Tak písejte..AN

Lindsay na dovolené..

7. května 2009 v 20:08 | AnetNelly |  Lindsay Lohan

Problémy v lásce poznamenaly tělo herečky a modelky Lindsay Lohan . Ta si momentálně s přáteli užívá pohodu na Havaji. Z fotografie je však jasně vidět, že její kypré tvary jsou již minulostí. Po neustálých partnerských problémech nejmedializovanější lesbický vztah minulý měsíc definitivně skončil. Lindsay byla z řízení své ex značně frustrovaná a problémy zanechaly skvrnu i na jejím zdraví.
Vyhublá Lindsay by měla v blízké budoucnosti začít s rehabilitačním programem, protože před dvěma lety pod vlivem alkoholu a drog vrazila do stromu na ulici Sunset Boulevard v Los Angeles.

Hrdinka filmu Protivný sprostý holky a bývalá nejoblíbenější teenagerka USA na Havaji tráví čas s přáteli a mladší sestrou Ali. Lindsay zřejmě platí daň za slávu. Navíc je známá svými sebepoškozovacími sklony.

Podle jejích přátel chce svojí vyhublou postavou dát Samanthě najevo, jak velmi ji sklamala. Před třemi lety Li-Lo bojovala s nadváhou, nyní se trápí s opačným problémem. Určitě by jí pomohla vydatná strava a méně ponocování.

Heidi a její nové fotečky..

7. května 2009 v 19:53 | AnetNelly |  Heidi Klum

Proč se to neustále řeší?? Také to nechápeme, ale módní fashionisté se stále dohadují, zda je dvojitý nebo trojitý denim v kurzu, nebo ho máme zavrhnout. Co se týče celebrit, ty ho prostě milují. Nejdřívě Jennifer Love Hewitt, Pete Wentz a teď i Heidi Klum. A co si o tom myslí svět? Abyste neřekli, že Heidi křivdíme my, přečtěte si, jak jí soudí znalci :

"Heidi v dvojitém nebo trojitém denimu?Možná..
Nebo taky ne. Vzhledem k tomu, a to abych byl upřímný, nejsem si opravdu jistý, zda roztrhané jeansy a taška jsou z opravdové "jeansoviny". Ale jednou věcí jsem si jistý, že jeansy a taška ze stejného materiálu pospolu zajištují děsivé výsledky."


Im so sorry...

7. května 2009 v 19:44 | AnetNelly |  Naše Kecy
Ahoj..
zdravím všechny a omlouvám se za pauzu, ale teď toho bylo hodně...
Byly jsme často pryč a na blog prostě nebyl čas...
Jinak co je nového..tak sem asi brzy dáme "Our Shopping" ..tak snad jste trochu rádi..
Můžete se inspirovat a nemusíte..
Pp..

Marie Claire's May 2009

3. května 2009 v 20:54 | AnetNelly |  Tiiu Kuik

Na internetu se v poslední době hodně často diskutuje o nahotě jako módním trendu. A pokud se nějaké vydavatelství časopisu rozhodne, že ho zařadí mezi své články, je to určitě trend, trend, který získává velký nárust oblíbenosti a razantnosti. Marie Claire ve svém květnovém vydání představila krásnou modelku Tiiu Kuik, která se nahoty nebojí. Černobílé fotografie pořídil fotograf Mel Karch, který se snažil krom přírodního prostředí zachytit také přirozený půvab, který Tiiu skutečně má.


Marie Claire's May 2009/Copy the source - AN

2009 FiFi Fragrance Awards at The Dorchester Hotel in London.

3. května 2009 v 20:42 | AnetNelly |  Mischa Barton

Všichni moc dobře víme, že Victoria Beckham je módní "ventilátor", ale poslední dobou se zdá, že Mische Barton by se tahle role také moc líbila. 2009 FiFi Fragrance Awards at The Dorchester Hotel in London., to je pikantní párty, kde se předvedly především celebrity a boty. Krom nich také samotná Mischa, která spolu s nimi světu předvádí nové trendy. Jak o tom svědčí Victoria a Mischa, tyto obroubené a pernaté botky z kolekce Louis Vuitton jaro/loté 2009, mohou docela a doslovně okořenit nejednu párty.2009 FiFi Fragrance Awards at The Dorchester Hotel in London/Copy the source-AN

Když třásně, tak i na plavkách..

3. května 2009 v 20:25 | AnetNelly |  Spodní prádlo+plavky
Zatímco všichni obdivují nejnovější nastolený trend - třásně. Módní tvůrci nápaditě přemýšlejí, k čemu by je ještě mohli přiřadit. Pokud jste si koupily květnový Cosmopolitan jako my, určitě jste se dočetla, že třásně jsou žhavým trendem a může být známý také pod názvem "Indiánka", nebo něco v tom smyslu.
Existují ale i další odvážné a svůdnější věci, na kterých třásně najdeme. Že nevíte? Co takhle plavky? Myslím, že to tu ještě nebylo. Najdeme je prakticky všude - boty, kabelky, oblečení, ale plavky ne! Tak je nezapomeňte mít!

Magdalena Frackowiak covers Numero 103, May 2009

3. května 2009 v 20:11 | AnetNelly |  TopModels
Modelka Magdalena Frackowiak se rozhodla, že v měsíci květnu 2009 buhe hostovat více než jednomu módnímu časopisu. Myslíte, že udělala dobře? Krom ruské květnové Vogue se také objevila na coveru Numéra 103, ze kterého je vidět jasná andělská aura. Tu měl možnost zachytit skvělý fotogram Solve Sundsbo.

Lovani Pinnow new pola's

3. května 2009 v 18:07 | AnetNelly |  New Pola's

Naomi Campbell ukončí kariéru??

3. května 2009 v 18:01 | AnetNelly |  News

Tato temperamentní supermodelka Naomi Campbell říká, že je v jejím životě spoustu módních přehlídek, ale že se chce usadit a založit rodinu.Rozhodla se zřejmě, že svoje vysoké podpatky pověsí na věšák a usadí se.

"Příští rok to bude 25 let, co se pohybuji v módní brandži. Pokud jde o módní přehlídky, skutečně se tomu nechci donekonečna věnovat," řekla 38- letá čokoládová kráska.

"Jsem žena, a proto bych také jednou chtěla být matkou."

Naomi byla viděna na cestě domů do Brazílie po boku ruského miliardáře Vladislava Doronina.

"Jsem Miss Marks&Spencer. Musím být upřímná, ale čokoláda v Americe mi vůbec nechutná, ani na jiných místech. Nejlepší čokoládu mají v Británii,"
řekla časopisu Haló!.

Campbell dodala, že nabídky, aby se ukázala na mole prý přijme - ale pouze co se charitativních organizací týče. Hodlá je podporovat .

Copy the source-AN


Kate Moss má houbovou infekci z levného salonu!

3. května 2009 v 13:43 | AnetNelly |  Novinky celebrit
Oděvní královna a supermodelka Kate Moss navštívila po dlouhé době jiný salón v New Yorku, a hned si z něj odnesla špatnou zkušenost. Podle informací má Kate problémy s palcem, který je prý doprovázen nepříjemnými bolestmi.
Zdroj řekl :

" Když šla Kate na otevírání jejího nového butiku Topshop v New Yorku, favorizovala si ještě předtím trochu rozmazlování.Obvykle navštěvuje salony krásy, které se nachází v pěti-hvězdičkových hotelech, ale nyní se rozhodla zajít do salonu v Chinatown."

Dnes ale lituje rozhodnutí, protože se na jejím palci na pravém chodidle uhnízdila nepěkná houbová infekce. Podle zdrojů je teď její prst "žlutý,tlustý a opravdu ošklivý"

"Kate si je jistá, že houbovou infekci si odnesla právě z levného salonu. Je opravdu naštvaná, těšila se až bude nosit otevřené sandály, když bude pěkné počasí. Ale nyní bude muset nosit takovou obuv, aby byly její nohy dost "chráněné", a to na delší dobu."

New Dess with a Supermodels!

3. května 2009 v 0:14 | AnetNelly |  Naše Kecy
Ahojda,
zdravíme všechny. Chtěly bychom se omluvit, že tu tak dlouho nic nepřibylo, ale skutečně nebyl čásek. Chodíme teď o dost více ven, kde jsem se skutečně zamilovaly do jízdy na kolečkových bruslích, takže paráda. Blog budeme dělat tak, jak bude čas, nálada a "prostředky" .
A jak nyní vidíte, je tu new dess s vámi známými topmodelkami. Jsou jimi Eugenia Volodina a Valentina Zeliaeva, tak snad se vám líbí. Chtěla jsem už trochu navodit takovou letní atmosféru..
AN