Katie Holmes : Venku v NYC!

29. října 2008 v 14:03 | AnetNelly |  Katie Holmes
Tom Cruise nedá dopustit na bydlení v apartmánech. V jednom věžáku jich proto skoupil hned několik a z jednoho své dceři udělá parádní pokojíček!
"Obyčejné byty", byť s nadstandardní výměrou, připadnou slavnému herci malé, a tak v novém newyorském dvanáctipatrovém bytovém domě skoupil rovnou několik apartmánů, aby se tam se svojí rodinkou vešel. Z jednoho bytu bude pokojíček pro Suri. Z dalšího posilovna a dva byty jsou pro služebnictvo.

"Tom a Katie vlastní v domě v tuhle chvíli zatím pět bytů. Jeden proměnili v dětský pokojíček pro malou Suri. V jednom vybudovali posilovnu a ve dvou bydlí jejich služebnictvo a zaměstnanci. Dva jsou vedle sebe, ostatní jsou rozházené v různých patrech," prozradil novinářům jeden z obyvatelů domu, který si přál zůstat v anonymitě.

Dost možná šlo o jednoho z těch, s nimiž se snaží hvězda filmu Mission: Impossible navázat blízké sousedské vztahy. Je totiž velmi družný, pokud jde o sousedy, oproti Katie, která nyní na Broadwayi hraje ve hře All My Sons a která s lidmi z domu nechce mít nic společného.

"Tom neustále přebíhá z jednoho bytu do druhého, často také chodí mimo dům a je velmi přátelský ke každému z domu, kdo si s ním chce podat ruku. Katie na druhou stranu chodí neustále se sklopenou hlavou. Nikdo z domu teď nemluví o ničem jiném," citoval list New York Post zdroj blízký Cruiseovým.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máte rádi Heidi Montag??

Ano
Ne

Komentáře

1 ave ave | 29. října 2008 v 16:15 | Reagovat

tím výběrem oblečení se dělá zbytečně starou...a přitom to je pěkná mladá holka

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama