Říjen 2008

Paris Hilton : Prezidentka v bikinách!

26. října 2008 v 11:51 | AnetNelly |  Paris Hilton
Paris Hilton si pohrála s myšlenkou republikánského kandidáta Johna McCaina a vyrobila si video na lehátku,v kterém si z něho pořádně utahuje.To ale není všechno.Ochutnávku jejího hudebního videa,které je pokračováním toho "lehátkového",si můžou její fanoušci,ale i i odpůrci pusťit už teď.Celý klip je přístupný ode dneška na stránce Swaghousemedia.com.

"Bude to žhavé video plné srandy,bylo dobré,že jsem se chytla této myšlenky,"řekla kontroverzní Američanka,které se myšlenka na Bílý dům zřejmě líbí."Namakaní chlapci",doprovázející Paris v klipu budou pokřikovat slova jako: "Jsi velitelka v bikinách".Skutečně,i platonický pozorovatel amerických předvolebních "celebritybojů" se musí zasmát,co všechno se v nich odehrává.
Vůbec bychom se nemuseli divit,kdyby se Paris skutečně dostala na post prezidentky.Potom by podle jejích slov přebarvila Bílý dům na růžovo a za víceprezidentku by dosadila autorku megahitu Umbrella,zpěvačku Rihannu.


Jessica Simpson: Venku v NYC!

26. října 2008 v 11:39 | AnetNelly |  Jessica Simpson
Zpěvačka Jessica Simpson se po neúspěchu s jejím country albem Do You Know raději vrátila k pózování před fotoaparáty.Po jejich fotkách je totiž větší ohlas,než po hudbě.
Popravdě řečeno,jde jí to lépe,než s mikrofonem v ruce,aspoň co se týče její poslední hudební snahy.Někteří kritici ji totiž považují za hanbu country hudby.

Blondýnka oceněná jako majitelka nejlepšího dekoltu v celém Hollywoodu si vyšla pod vedením Bertta Ratnera,který už spáchal mnoho pikantních záběrů,na výlet do kalifornské pouště Mojave.
Kontrast života plně a dobře vyfintěné Jessicy se starým vrakem a nehostinou pouští splodil za 4 hodiny focení vkusné snímky,kterými bude kráska okouzlovat muže po celém světě.


MK Olsen: Venku s kamarádem!

26. října 2008 v 11:27 | AnetNelly |  Olsen TwinsParis Hilton : Londýn!

25. října 2008 v 18:36 | AnetNelly |  Paris Hilton

Není pudr jako pudr…

25. října 2008 v 18:26 | AnetNelly |  Beauty

Bez pudru se neobejde žádná moderní žena, a to nás provází již po celá tisíciletí. Krášlily se jím kdysi egyptské královny a vznešené Římanky. Vyzkoušejte si i vy kouzlit štětcem pomocí pudru.


Pudr je velmi důležitým pomocníkem téměř každé ženy. Dokáže nás zbavit lesklé kůže, dodává pletí sametový mat a fixuje pleťový podklad. Ovšem dnešní pudry neplní jen dekorativní funkci, ale také ochrannou, především před pronikáním nečistot do kůže. Nemusíme se bát, že by ji snad poškodily. Pochopitelně za předpokladu, že prášek nanášíme na pleť ošetřenou krémem. Vynález kompaktního pudru takřka vytlačil pudr sypký, který je ovšem zejména pro domácí použití lepší.

Pokud po nanesení podkladu ještě přepudrujete obličej, vydrží váš make up mnohem déle. Pudrem se dá retušovat. Pokud naneseme příliš mnoho červeně na tváře, stačí lehce přepudrovat a barva bude jemnější. To stejné platí o očních stínech. Před tím, než použijete oční stíny, použijte na víčka trochu pudru a teprve poté stíny, ty pak vydrží mnohem déle. Pokud si líčíte rty, naneste nejdříve jemně rtěnku, pak lehce přepudrujte a naneste další vrstvu rtěnky.

Pudr se hodí i na nečistou pleť, ale v tomto případě ho nanášejte raději smotkem vaty, aby se zabránilo přístupu možných bakterií. Pokud máte nečistou pleť, je vhodné používat pudr, který obsahuje protizánětlivé přísady. Pokud se chystáte do společnosti a máte večerní šaty na ramínka a s výstřihem, nezapomeňte poprášit dekolt a ramena perleťovým pudrem, budete vypadat nádherně.

Pudr můžete nanášet pomoc štětce nebo labutěnky. Obecně platí: pro kompaktní pudr volit labutěnku, naopak pro sypký pudr štětec. Někdo používá třeba i tampón, či navlhčenou houbičku. Klasickou technikou, která je asi nejpoužívanější ve vizáži je štětec, je vhodný pro rychlé každodenní líčení.

Labutěnka, dobrá volba pro kompaktní pudr

Labutěnky bývají zpravidla vyrobeny z jemných bavlněných či syntetických plyšů, nebo je nahrazují měkké pěnové houbičky. K výrobě štětců se používá jemňounká srst veverek, kun nebo poníků. Jsou většinou dost drahé, a proto by se měly pečlivě udržovat. Labutěnka se dodnes používá pro denní přepudrování. Je totiž ve většině součástí balení kompaktních pudrů.

Používá se na rychlé doplnění většího množství, proto se sní musí zacházet velmi opatrně, abyste nenanesly zbytečně moc silnou vrstvu. Labutěnku otřete, nikdy neklepejte o hřbet ruky.

Štětec, nejčastěji používaný pomocník

K pudrování je vhodné použít plochý, nikoliv kulatý štětec. Plochý asi tak 5-6cm v šířce štětce. Při nanášení táhneme štětcem stejnou stranou od čela k bradě jedním směrem. Ne tam a zpět. Tím se obrací malé chloupky, které máme na tváři do protisměru a pudr i make up nám pak nedrží dobře. Také štětce s umělým vlasem nejsou pro přepudrování pleti příliš vhodné.

Nezapomínejte o své pomocníky řádně pečovat

Štětečky i labutěnky, které pravidelně používáme, vypereme alespoň jednou týdně jemným šamponem. Řádně je propláchneme vlažnou vodou, oklepeme o ručník a necháme je volně sušit.

Při volbě pudru je na místě opatrnost, nejmenší škody naděláte s transparentním přípravkem. Naopak největších prohřešků se můžete dopustit s bronzovými a tmavými tóny, které mohou na vaší pleti udělat mapy a vypadat tak nepřirozeně. Skvělé jsou ovšem na opálenou pokožku, které ještě více podtrhnou její opálení a prodlouží její snědý vzhled. Správnou volbou je zlatá střední cesta, tedy něco mezi transparentním a tmavým tónem. Tím jsou světle béžové tóny, se kterými také nic nepokazíte a budete vypadat skvěle.

Jak postupovat při nanášení pudru

Pudr nenanášíme bezprostředně po nanesení krému a make-upu, chvíli počkáme, až se krém či make-up usadí.

Poté na štětec naneseme trochu prášku, lehce jej oklepeme o hranu ruky a rozetřeme po tváři i šíji.

Vždy postupujeme shora dolů, po směru růstu chloupků. Poté opět chvíli počkáme a čistým štětcem přejedeme ještě jednou všechna přepudrovaná místa, tím smeteme přebytečné částečky a nikde nám nezbudou nevzhledné usazeniny.

Transparentní, neboli bezbarvý pudr

Bezbarvý, neboli transparentní pudr je univerzální, protože se přizpůsobí každé pleti a každému pleťovému podkladu. Je proto ideální pro fixování běžného denního make-upu. Skvěle se jím rovněž matuje pokožka a zesvětluje červeň na tváře. Zvlášť kvalitní transparentní pudry obyčejně obsahují také ochranné složky a UV filtr.

Méně je někdy mnohem více

Lépe je taky nanášet menší množství pudru několikrát než příliš mnoho najednou.

Pokud by vám to náhodou štětcem nešlo a nebo máte mastnou pleť, tak potom volí profesionálové vklepávání pudru vatovým tampónem.

Nejprve ho přiložíte na dózu, poklepem vstřebá pudr a pak opět poklepem roztíráte malými pohyby pudr od čela k bradě. Nezapomeňte použít pokaždé nový tampón.

Jak se líčí profesionálové

Vlhká houbička je nejlepší metoda. Dá sice trochu práce, je nejpomalejší, ale pleť vypadá nenalíčeně. Houbičku obtočte kolem prstu jako labutěnku, naberte pudr a kolmo k pleti vklepejte.

Prvně je pleť trochu skvrnitá. Nedejte se a poklepávejte, až vše přilne k pleti. Tento způsob je ten nejlepší a nejtrvanlivější. Ovšem používá se pouze pro foto práce či líčení v exteriérech.

zdroj: www.moda.cz

London Sunday Times Style Magazine October 19, 2008 : Kate Moss

25. října 2008 v 18:26 | AnetNelly |  Kate Moss
Britská supermodelka našla klíč, jak donutit svou pětiletou dceru dojídat jídlo a neodmlouvat. Slíbila jí totiž všechno své oblečení.
Kate Moss přiznala, že už začínala být na svou neposednou dcerku Lilu Grace krátká, když jí napadl spásný nápad uplatit jí slibem, že když bude hodná, dá jí celý svůj šatník napěchovaný těmi nejdražšími a nejvybranějšími kousky od předních světových módních návrhářů.
"Až bude Lile šestnáct, dostane celý můj šatník. Všechny ty nádherné hadříky od Gucci, Versace nebo Gaultiera, které už nebudu moci vzhledem k svému věku nosit. Doufám, že bude mít stejnou postavu jako já," věří modelka, kterou prostřednictvím šatů napadlo, jak ze zlobivé dcery vychovat hodnou holčičku.
"Začala jsem svůj šatník používat jako prostředek k vydírání. Vždycky Lile říkám, ať klidně zlobí a nedojídá večeři. Protože pak nevyroste, moje oblečení jí nepadne a ona pak nedostane mojí garderobu. Zatím to spolehlivě zabírá," potěšila se Kate, která tvrdí, že si dcera i v pěti letech velice potrpí na drahou značkovou kvalitní módu, takže si možnost získání jejího šatníku nenechá nikdy ujít.
Ashley Olsen :

25. října 2008 v 18:25 | AnetNelly |  Olsen Twins


Jennifer Lopez: Fashion Group International’s 25th Annual Night of Stars.!

25. října 2008 v 18:20 | AnetNelly |  Jennifer Lopez
Americká herečka a zpěvačka Jennifer Lopez šokovala své okolí prohlášením, že si přeje, aby její děti navštěvovali školu vedenou scientology. Tedy k církvi, jejíž členové bývají označováni jako sektáři!
"Nemám o čem přemýšlet. Vůbec. Scientologům věřím, jejich technologie jsou podle mě velmi užitečné. Všechno je to jen o komunikaci. Znám spoustu skvělých lidí, kteří se k scientologii hlásí, a vybrali si jako svůj životní směr a náboženství. Doufám, že mě za mé rozhodnutí nebude nikdo soudit," prohlásila herečka.
Přitom se již dlouho hovoří o tom, že scientologické programy výrazně ovlivňují psychický stav svých klientů a podle kritiků je činí závislými. Scientologové ale označují své hnutí za náboženství, vědeckou teorii i psychologii zároveň.