Říjen 2008Angelina Jolie: Hollywood Film Festival!

28. října 2008 v 14:38 | AnetNelly |  Angelina Jolie
Angelina Jolie a Brad Pitt si příští rok adoptují sedmého potomka. Dvojice je rozhodnuta přidat k šesti dětem další v lednu příštího roku.Tehdy bude totiž nejmladším dvojčátkům půl roku.

"To závisí na tom, že nemůžete začít s celým procesem dříve, než bude nejmladším dětem šest měsíců, aby člověk pochopil, jak se nová rodina usadila, a poznal, co je schopen vstřebat... Myslím, že je to docela chytré," prohlásila Angelina.
K plánované adopci se přiznala v americkém televizním pořadu Today moderátorovi Mattu Lauerovi.

"Máme tolik dětí, že je vůbec neohromuje, když k nám domů přijdou další děti," dodala Angelina k tomu, že první potomci na nové přírůstky nežárlí.
Hvězda filmu Síla srdce v polovině července porodila dvojčátka Vivienne a Knoxe. Ostatní čtyři děti jí pomáhají s péčí o miminka.

"Maddox je jako profesionální starší brácha, už si to zažil několikrát. Připravujeme je na to. Mluvíme s nimi o tom. Věděli, že to přijde, a všichni jsou v úžasném věku, kdy je to nijak neohrožuje. Jsou dost nezávislí na to, že nepotřebují pořád maminku a tatínka, a jsou si schopni hrát s ostatními dětmi. Hrají si s nimi, mění jim plínky a převlíkají je," pochvalovala si matka šesti dětí.

Vanessa Hudgens a Zac Efron: LAX letiště!

28. října 2008 v 14:30 | AnetNelly |  Zac+Vanessa
Když před rokem unikly nahé fotografie mladé herečky Vanessy Hudgens, která je známá především z Muzikálu ze střední, málem jí to zničilo kariéru. Dnes s odstupem říká, že to pro ni byla velká škola.

Když skandál vypuknul, měla pěkně našlápnuto. Milióny fanoušků z celého světa jí ležely u nohou, hrála si na slušňačku, svým image měla podpořit svou roli plaché Gabrielle ze seriálu. Jenže… Na internetu se objevily hanbaté fotografie a s pověstí slušné holky byl konec.

Nafocené vnady fanoušky zmátly. Líbila se jim ta plachá, neprůbojná holka z televizní obrazovky. Spekulovalo se, že v pokračování televizního hitu, který se měl vůbec poprvé ukázat na stříbrných plátnech kin, se ani neobjeví. Že by fotky mohly kazit dojem z populární série.

Nakonec se tak nestalo, Vanessa se ve filmu objevila stejně jako další hrdinové. Ale přiznala, že to pro ni byla hodně tvrdá škola. "Nerada se o tom bavím, mělo to být čistě privátní, nikdy se to nemělo dostat ven," říká herečka, ale dodává, že ničeho nelituje. "Myslím, že všechno má svůj smysl a nic z toho, co jsem udělala, bych nevzala zpět."

Žádné lechtivé scény ve filmu
Traumatizující zážitek s ní prožívala také rodina a přátelé. "Pomohli mi, podpořili mě, to byla vzpruha. Byla to škola, pak mě všichni pořád sledovali a čekali, jestli zase něco takového vyvedu. Bylo to těžké, ale je to za mnou. To mě těší, jsem šťastná," citoval Vanessu deník Mirror.

V trojce Muzikálu ze střední si místo lechtivých scén užije hlavně romantiku se školní basketbalovou hvězdou Troyem Boltonem v podání Zaca Efrona. "V trojce není žádný sex, drogy, násilí, je to milý film. V posledním dílu maturujeme a tím končíme," doplnila 19letá herečka, která s Efronem randí i v reálu. Právě jemu byly sexy fotky nejspíše určeny.

Život se Zacem
A jaký je Zac Efron, sen mnoha dívek z celého světa? "Pohodář. Když jsem ho potkala, říkala jsem si, že je těžké nebýt přitahován někým tak zajímavým, jako je on. Naštěstí to viděl stejně. Trávíme spolu spoustu času, ale řadu věcí děláme také odděleně. Je nám spolu hezky," prohlásila mladá hvězdička.

Vanessa Hudgens se ve světě neztratí. Její fanoušci už pomalu zapomněli na ony nahé fotografie, místo toho kupují její nové hudební album, vedle toho točí další film "Bandslam". Koupila si vlastní dům v Los Angeles a libuje si, že rodiče má hned za rohem.

"Nezávislost je fajn. Rodiče jsou skvělí, vědí, že tohle je něco, po čem jsem toužila. I když se občas zastaví a naplní mi ledničku," smála se Vanessa.


Heidi Klum: Nákup květin s Leni!

27. října 2008 v 20:14 | AnetNelly |  Heidi Klum
→ Myslím si,že z malé Leni jednou vyroste pořádná kočka,protože je takhle malinká a už tak krásná.Možná bude jednou slavnou modelkou jako její maminka.


Angelina Jolie : "Ukradla" jsem Brada!"

27. října 2008 v 14:39 | AnetNelly |  Angelina Jolie


Vůbec poprvé přiznala americká herečka Angelina Jolie, že svého nynějšího manžela, hollywoodského krasavce Brada Pitta, "ukradla" jeho tehdejší manželce Jennifer Aniston.
Nejslavnější manželský pár Hollywoodu, pro nějž novináři vymysleli zkratku "Brangelina", od počátku svého vztahu tvrdí, že se do sebe zamilovali až poté, co se Pitt rozešel s hvězdou seriálu Přátelé Aniston. Nyní ale Jolie přiznala, že jejich láska začala během natáčení filmu Mr. a Mrs. Smith v roce 2004, tedy ještě v době, kdy byl Brad ženatý s Jennifer.
Není ovšem jasné, zda toto přiznání je snahou Jolie o větší otevřenost, anebo jí jen nechtěně uklouzlo v rozhovoru pro list The New York Times vinou nedostatečné adaptace po časovém posunu. Jolie se novináři svěřila, jak je nadšená, že jednou jejich děti budou moct své rodiče vidět ve filmu Mr. a Mrs. Smith.
"Není moc lidí, kteří by mohli vidět film, v němž se do sebe jejich rodiče zamilovali," prohlásila. Pokud toto odhalení vyvolá nějaké negativní reakce veřejnosti, nemusí se jich Angelina příliš bát, protože ve stejném rozhovoru dodává: "Když jde o to, jak mě vnímá veřejnost, žiju tak trochu v bublině, což je velmi dobře, protože jsem si jistá, že to občas nejsou moc příjemné věci."
Jolie v červenci přivedla ve Francii na svět dvojčata, holčičku Vivienne Marcheline a chlapečka Knoxe Leona. Kromě nich s Pittem vychovává čtyři další malé děti - adoptované Maddoxe, Paxe a Zaharu - a svou první biologickou dcerku Shiloh. Nijak se přitom netají, že by klidně nechala rodinu dál rozrůstat. "Jsou chvíle, kdy se rozhlížíme kolem jídelního stolu a je to šílené, ale naše rodina je ta nejúžasnější věc, jakou jsme v životě udělali," dodala.Anne Hathaway: California Style Magazine - November 2008!

27. října 2008 v 13:45 | AnetNelly |  Anne Hathaway
Zatímco americká herečka Anne Hathaway se už chlubí bulváru, že má nového úžasného chlapa, její poslední čtyřletá láska Raffaello Follieri putuje za katr.
Follieri, který byl shledán vinným ze čtrnácti bodů obžaloby týkající se rozsáhlých finančních podvodů a konspirace, míří do vězení na čtyři a půl roku. S herečkou se rozešel letos v červnu.

Podle obhájkyně bude třicetiletý Ital sedět ve věznici Fort Dix v New Jersey nebo v Otisville státu New York. Zatím není ani rozhodnuto, jakou míru ostrahy bude mít. Po propuštění ale bude muset ještě tři roky docházet na pravidelná sezení a hlásit se supervizorovi.

"Nejdůležitější pro mě je, aby soud věděl, že jsem nebyl vychován ke špatným hodnotám... Začal jsem s dobrými úmysly a byl rozhodnutý provozovat úctyhodný podnik, aby na mě byli všichni pyšní... Co jsem ale udělal, bylo špatné, o tom není pochyb... Nikdy nebudu schopen ze sebe smýt tu hanbu... Jen doufám, že jednoho dne ti, které jsem svými činy zranil, mi odpustí," uvedl ve svém závěrečném prohlášení Follieri.

S pětadvacetiletou Anne Hathaway randil čtyři roky do letošního června. Rozešli se krátce před jeho zatčením a herečka nebyla nikdy do případu začleněna víc než jako svědkyně.

Anne už má za bývalého náhradu. "Ten chlap, kterého jsem poznala v LA, mi tak trochu zkazil vyhlídky. Když totiž myslím na někoho sexy, myslím na něj," uvedla hvězda filmu Ďábel nosí Pradu magazínu People.Jak být mladší,nebo tak alespoň vypadat!

27. října 2008 v 13:24 | AnetNelly |  Zdraví-rady a tipy
Šťastné ženy, které mají od přírody dar, že na nich není vidět zub času. Mladistvý výraz v obličeji, štíhlé a pevné tělo, to vše si ale můžete pěstovat, když budete důsledná a trpělivá. K celodennímu programu je třeba zařadit např. správnou životosprávu, dostatek spánku, nekouření, pravidelné prohlídky u lékaře, sportovní aktivity, dostatek tekutin, ochranu před slunečními paprsky, kontakt s mladými lidmi, zájem o život apod.

Kromě tohoto existují ale i kosmetické zákroky, které vám pomohou k získání mladšího vzhledu. Nejznámější je asi vpichování botulotoxinu do partií obličeje s cílem odstranit vrásky nebo vyplnit určité povadlé rysy. Laserem zase dermatologové vybrušují pleť, liposukcí odstraňují tuk atd. Jenže mladistvý vzhled vás takto přijde na pěkné peníze. Proto si dost žen pomáhá i nejrůznějšími levnějšími kosmetickými triky, aby zamaskovaly pokročilý věk.

Vlasy
Noste raději účesy z kratších a krátkých vlasů. Šediny zakrývejte barvou nebo u blondýnek prosvětlováním či melírováním. Vy, které se nechcete vzdát dlouhých vlasů, nestahujte je do ohonů a nenoste v nich žádné barevné ozdoby. Vyniknou pak daleko více obličejové rysy.

Pleť
Naprostou nezbytností je důsledné odlíčení před spaním, bez ohledu na to, jak jste unavená. Zbytky řasenky a očních stínů mají na svědomí oteklé a zúžené oči, make-up zase zabraňuje noční regeneraci pokožky. Používejte dobré denní krémy s UV faktorem a oční krémy a dopřejte své pleti tu a tam peeling nebo výživnou masku. Samozřejmě i pleť, která byla celý den bez líčidel, se musí na večer dokonale očistit, aby se přes noc mohla zregenerovat. Zbytečně dlouho nevystavujte pleť slunečním paprskům, daleko rychleji totiž stárne.

Krk a dekolt
Snažte se jej pravidelně masírovat nebo zajděte ke kosmetičce, a ta vám správnou masáž předvede. Důležité jej nijak nepudrovat, nenanášet žádný make-up. Na krk i dekolt nezapomínejte nanášet ráno i večer výživný a hydratační krém.

Ruce
V žádném případě to nepřehánějte s délkou nehtů. K lakování použijte jen francouzskou manikúru nebo světlejší odstíny červených či oranžových barev. Ruce působí celkově jemněji. Nezapomínejte pořádně ruce čistit a mastit.

Poprsí
Ať chcete nebo ne, s postupujícím věkem nám poprsí uvadá. Vše se dá ale dohnat vhodnou podprsenkou, a tak na ni nikdy nezapomínejte. V žádném případě nevycházejte bez ní, jako když vám bylo dvacet. Každý večer provádějte při sprchování ruční masáž. Pokožka se prokrví, zpružní a daleko lépe nasákne vhodné tělové mléko nebo krém pro zpevnění.

Make up
Dejte pozor na výrazné barevné líčení, abyste nevypadala směšně. Proto je vhodné líčit se ve světlých tónech. Živě si vzpomínám na svou babičku, která si v pokročilém věku vystačila s černou tužkou na obočí a rudou rtěnkou. Tak takhle budete vypadat spíš jako klaun. Na kruhy pod očima rozhodně naneste světlý korektor. Nepoužívejte kompaktní pudr, ale jen sypký. Nezarývá se do vrásek a pleť vám krásně sjednotí. Na oční víčka se dobře hodí tělové oční stíny a pak jen zvýrazněte řasy černou nebo hnědou řasenkou. Zároveň je vhodné malovat i oční linku. Pokud je třeba zvýraznit obočí, dělejte to s citem a nekreslete žádné čáry. Přerušovanými tahy, jako byste kreslila chybějící chloupky, malujte tužkou na obočí jemné škrty a ty pak měkkým štětečkem nebo ještě lépe prstem, rozmažte. Obočí můžete zvýraznit i tmavším hnědým očním stínem.


Zapamatujte si, že skoro vždycky méně znamená více a bez toho, že budete celkově o své tělo pečovat, se vůbec neobejdete.

www.moda.czPetra Němcová : Návrhářka prestenů s brilianty!

27. října 2008 v 13:09 | AnetNelly |  Petra Němcová
Modeling a charita už české topmodelce nestačí.Nyní si vyzkoušela i profesi designerky šperků.AnetNelly přináší podobu prvního prstenu ze speciální kolekce.

Klenot z exkluzivní kolekce je vyrobený z bílého 18 karátového zlata a zdobí ho až 81 briliantů.Jde o první model z lïnie 50 různých šperků,na kterých na kterých spolupracovala rodačka z Karviné.Společnost ALO Diamonds obsadila už dávno Němcovou do pozice reklamní tváře luxusních ozdob.Nebyl to však jediný důvod,proč se zástupci firmy rozhodli oslovit při designeru šperků sexy krásku."Petřino charizma a styl jsou v absolutním souladě s naší značkou.Nejnovější kolekce je důkazem tohoto souznění a já si spolupráce nesmírně vážím,"uvedl majitel značky Alojz Ryšavý.
Mnohé možná překvapí,že v případě Němcové nejde o první práci s drahocennými kouskami.Už v minulosti se na trhu objevil náhrdelník s přívěškem ve tvaru dvou propojených srdcí.Infinite Heart Collection,kterou navrhla Němcová pod logem značky Fortunoff,měla charitativní náplň.Část výtěžku z prodeje byl určený nadaci Petry Němcové,která pomáhá dětem v nouzi.

Sharon Stone a její vlasy-Hrůza!

27. října 2008 v 12:57 | AnetNelly |  Celebs Style

Když se řekne sexy vlasy, musíte si vzpomenout na filmovou star Sharon Stone. Hvězdu Základního instinktu s notoricky známou scénou u policejního výslechu a nepochybně velkou inspiraci účesů pro dlouhé a krátké vlasy. Je to jedna z nejlépe oblékaných žen v Hollywoodu, ale zároveň patří k nejkritizovanějším hvězdám právě kvůli svým vlasům. Taková je blondýnka Sharon Stone.

Sharon Stone o svoje vlasy vždy pečovala, někdy by se dalo říct, že jimi byla až posedlá. Říká se o ní, že její zálibou je právě stříhání vlastních vlasů a jednou kvůli tomu dokonce odmítla kadeřnici. Ale i takové rozmary se hvězdě, která je dokonce členkou klubu MENZA, musí odpouštět.

Sharon dříve zastávala názor, že jednoduchost je klíč ke kráse. A kdo tvrdí, že krátké vlasy nejsou ženské, ať se podívá na přirozený, rozčepýřený a rozpustile vypadající střih krátkých vlasů, který Sharon nosila v roce 2004. Už dříve se objevovala s kratšími vlasy, ale nikdy to nebylo ono, právě střih roku 2004 byl ukázkový. Úspěchu svého účesu možná vděčí i kadeřníkům, kteří se s ní ve stejném roce podíleli na filmu Catwoman. I když v samotných filmech nebyly její vlasy vždy perfektní, ale tolik se jim zas nedá vytknout.

Poukázat bychom mohli na film Specialista. Sharon měla velice jednoduchý, ale za to slušivý sestřih. Avšak nejen Britney Spears má problémy s vlasy, dokonalost bohužel dlouho nevydržela ani Sharon.

Co fotka, to špatný účes. Takové indiánské copánky, se kterými se ukázala na jednom večírku, určitě nebyly to pravé pro elegantní a inteligentní dámu, jako je ona.

Na premiéře Základního instinktu 2 v Berlíně, jsme si mohli pomyslet, že se snad Sharon před odchodem z domu ani nepodívala do zrcadla. Tak špatně dopadl její účes a la medusa.

Jak paradoxní, když v samotném filmu zářila a její perfektní vlasy sestříhané do obličeje působily báječně.


Pravda, že každý jednou šlápne vedle. Co se ale božské Sharon zase podařilo na Oscar party, kterou pořádal zpěvák Elton John, už je trochu silná káva. Pro takový účes z 80. let, který Sharon předvedla, není omluvy.

Je to tak, poslední půl rok to spíše vypadá, jako by se vracela o 20 let zpátky. Načesané a natupírované vlasy nejsou tím pravým. Ale nic není ztraceno, třeba si Sharon pořídí lepšího stylistu.

zdroj: www.moda.czRachel Bilson : Venku v LA!

27. října 2008 v 12:32 | AnetNelly |  Rachel Bilson
Americká herečka Rachel Bilson měla v otázkách sexu vždy jasno!Její máma Janice je totiž v USA uznávaná terapeutka a s radami nešetřila ani na své dceři.

"Máma ví všechno o dni,kdy jsem přišla o panenství a dodnes se spolu bavíme o všech intimních detailech,"přiznala sexy kráska.Ve své mámě měla jednoduše zkušenější kamarádku,které se nebála zeptat na cokoliv.