Říjen 2008

Holčiny:-)

3. října 2008 v 19:59 | AnetNelly |  Naše Kecy
Ahojda kočky!S Anet jsme se rozhodly,že by asi bylo dobré,kdybychom zavedly "klik na celý článek",já vím,že to néé všem vyhovuje,ale myslíme si,že tak bude blog přehlednější a celkově vše bude vypadat..líp..Je to jen na Vás..chceme jen vědět,zda když by jsme to tu zavedly,jestli by jste se nezlobily a nebyly nespokojené....toť vše ..poraďtě !Moc děkuju Nelly
Lindsay Lohan: Venku!

3. října 2008 v 15:17 | AnetNelly |  Lindsay Lohan
Cameron Diaz: AFI Night At The Movies

3. října 2008 v 14:37 | AnetNelly |  Cameron Diaz
Blonďatá kráska Cameron Diaz sice prožívá šťastný vztah s modelem Paulem Sculforem, podle serveru FemaleFirst.co.uk ji ale není vůbec snadné uspokojit.
Úspěšná herečka a bývalá modelka má totiž v hlavě dlouhý seznam požadavků, kterým musí její nápadník vyhovět, aby měl šanci stát se jejím přítelem.
Šestatřicetiletá hvězda filmu Mejdan v Las Vegas se přiznala, že potřebuje nejprve zaškrtnout dostatečný počet pomyslných kolonek, aby se dotyčný muž mohl natrvalo usadit v jejím životě.
"Zakládám si na vyrovnanosti. Můžu mít chytrého muže, který ale není vtipný. Můžu mít vtipného muže, který ale nepobral moc rozumu. Můžu mít intelektuála, který ale není příliš společenský. Já to chci ale všechno!" rozpovídala se sexy Cameron pro britský časopis InStyle.
Cameron, která propůjčila hlas princezně Fioně v animovaných filmech o Shrekovi, je ženou mnoha zájmů a potřebuje, aby s ní partner dokázal držet krok.
"Nedělám nic jen napůl a potřebuji někoho, kdo to všechno zvládne taky," prozradila sexy blondýna chorobně toužící po čistotě.
"Miluji chytré chlapy, miluji jídlo, miluji výlety, miluji konverzaci a miluji milování," popsala své zájmy hvězda romantických komedií, která ale zvládne i náročnější role.
V lednu loňského roku se sexy kráska rozešla s téměř o deset let mladším zpěvákem Justinem Timberlakem. Seznámili se spolu v roce 2003 na slavnostním předávání cen Kids' Choice Awards.
Předtím Cameron chodila například s hereckými kolegy Mattem Dillonem a Jaredem Letem.
Přitažlivá blondýna začínala jako úspěšná modelka. Ve světě filmu prorazila bláznivou komedií Maska, kde si zahrála po boku Jima Careyho.
Filmům se pak Cameron začala věnovat naplno a od té doby si na nabídky rolí ani na tučné honoráře rozhodně stěžovat nemusí.


Sexy?..Ano! V jehlách!

2. října 2008 v 22:17 | AnetNelly |  Botky
Cítíte se vedle mužů jako malé pívo? Netrapte se - pořiďte si jehly a máte po problému. Boty na vysokém podpatku vám prodlouží nohy, opticky srovnají hrbící se záda a jednoznačně zvýší váš sex appeal.


Říká se, "co je malé, to je hezké", ale občas to může být pro ženu problém. Zvlášť, když je mezi vámi a vašim partnerem velký výškový rozdíl. No, pokud je dívka ještě ve vývinu, může doufat, že nějaký ten centimetr ještě povyroste, v opačném případě bude lepší, když se naučí chodit na pořádných podpatcích. Faktem je, že na běžné denní honění se po nákupech nebo s dětmi do školky, si raději vezmete jistější boty, ale třeba do společnosti jsou jehly jako stvořené.


Tip módního stylistu naší redakce - známe řešení pro problémy související s nošením vysokých jehlových podpatků:
Máte menší nohu a na příliš vysokých jehlách se vám špatně chodí? Vyberte si takové boty, které kombinují jehly a platformu na podrážce boty. Sklon nártu se tak výrazně sníží. Přitom platforma aplikovaná pouze na podrážce v kombinaci s jehlovými podpatky nepřidává vašim nohám nežádoucí objem. Budete prostě sexy.

Vyzouvají se vám boty na příliš vysokých jehlových podpatcích a nevyřešila to ani kombinace jehel s podrážkou na platformě? Zvolte model s páskem kolem kotníku. Ale pozor! Občas tento pásek opticky křiví nohy a mohlo by se stát, že budete mít nožky do "O", i když vám je ve skutečnosti příroda vůbec nenadělila. Výsledek závisí vždy na konkrétním modelu bot a taru vašich nohou. Obvykle bývá vhodnějším řešením pásek přes nárt. Řešením jsou také letos tak módní nártové boty. Ty však nožku poněkud "odštíhlí", což však také nemusí být pokaždé jenom na škodu. Zkoušejte a uvidíte!
Snad žádnému módnímu návrháři dámské obuvi nechybí v jeho kolekci botky na jehlách. Podívejme se tedy blíže, na některé z mnoha, které vás v této sezóně určitě okouzlí.
Lodičky na jehlách z kolekcí proslulých návrhářů

Tělocvik pro Vaše oči..

2. října 2008 v 22:06 | AnetNelly |  Zdraví-rady a tipy
Všichni velmi dobře víme, jak důležité je procvičovat všechny svaly našeho těla, dopřávat tělu dostatek pohybu, tím ho dělat krásnějším a udržovat ho v dobré kondici. Proto sporty jako jóga, aerobic, plavání nebo posilování jsou běžnou aktivitou, kterou často vyhledáváme. Avšak nejen svaly těla si zaslouží pozornost, stejně jako procvičovat naše tělo můžeme procvičovat i oči! Tělocvikem vaše oči udržíte zdravé a pomůžete jim minimalizovat únavu a napětí v nich.

Důležité je vědět, že důležitější než cvičit oči po dlouhou dobu je pravidelné opakování těchto cviků. Kdykoli během dne najdete chviličku, kružte jimi či proveďte jiný cvik. Vyzkoušejte náš návod na cviky pro vaše oči:

  1. První část cvičení slouží k uvolnění očí, provádět jej můžete kdykoli během dne. Sedněte si pohodlně na židli a zahřejte své dlaně třením o sebe. Pomalu zavřete oči, přiložte na ně zahřáté dlaně spodní částí tak, aby na oči dokonale přilnuly a zhluboka dýchejte. Zajistěte, aby žádné světlo nepronikalo na oči, dlaně však nesmí na oči vyvíjet tlak, jen se jich jemně dotýkat. Snažte se myslet na pozitivní události, případně nepřemýšlet o ničem, jen se snažte maximálně uvolnit a vyčistit mysl, relaxovat. Toto cvičení by mělo trvat alespoň 3 minuty.
  2. Nyní pevně zavřete oči po dobu 3 až 5 sekund, otevřete je na stejnou dobu a opět zavřete, celý postup opakujte 7 až 8 krát.
  3. Nechte oči zavřené a pomalu začněte s jemnou masáží krouživými pohyby okolo očí. Kroužící prsty na oči netlačte, abyste se nezranila, jen jimi jemně pohybujte po dobu 1 až 2 minuty.
  4. Tentokrát budou vykonávat samotný pohyb oči. Sedněte si a relaxujte, při tom kružte očima ve směru hodinových ručiček a zpět proti směru. Opakujte celkem pětkrát a mezi každým opakováním mrkněte.
  5. K posilování samotných očních svalů a ke zlepšení schopnosti ostření poslouží následující cvik. Usaďte se asi 20 cm od okna a nakreslete nebo nalepte na něj černý či červený puntík. Skrz tento puntík se dívejte ven z okna na vzdálené předměty a po 10 až 15 vteřinách zaostřete opět na puntík na okně.
  6. Podobným cvikem jako předchozí je i tento. Držte před očima tužku a postupně ji pomalu oddalujte, až kam vám paže dovolí. Přitom tužku neustále sledujte a věnujte ji plnou pozornost. Poté tužku opět přibližte k nosu. Opakujte 10 krát.
  7. Při tomto cviku se skutečně pobavíte. Posaďte se, dívejte se na protější zeď a očima zkuste zeď popsat neviditelnými písmenky a čísly. Nepohybujte při tom hlavou, pohyb musí vykonávat pouze oči samotné. Napoprvé se může cvik jevit jako složitý, avšak postupně pro vás bude snazší a snazší. Čím větší písmena a čísla na zeď napíšete, tím lépe.
  8. Poslední cvik se nejlépe provádí venku v prostoru. Zaostřete na objekt vzdálený asi 50 metrů či více. Na pár sekund se na něj zadívejte a poté pomalu pohybujte svým pohledem ve stejné linii na méně vzdálený objekt postupně do vzdálenosti asi 10 metrů před vámi. Zde opět několik sekund setrvejte. Opět pomalu přecházejte zrakem na vzdálenější objekt a celý cvik opakujte pětkrát.
Během dne můžete očím těmito cviky pomoci, a jistě po několikerém zopakování dokonce na konci dne zjistíte, že vaše oči nebudou tolik unavené jako obvykle.

Proti únavě pomůže, pokud oči opláchnete studenou vodou. Navíc se tak celkově osvěžíte a proberete. Vždy si oči studenou vodou opláchněte ráno po probuzení a dle libosti a potřeb pak i během dne - i když to už je s make-upem špatně proveditelné. Během dne také často mrkejte, tím nedojte k vysychání očí.

A nakonec ještě upozornění, že byste toto oční cvičení měla zkonzultovat se svým očním lékařem, abyste se ujistila, že je vhodné i přímo pro vás.
zdroj : www.moda.czHeidi Klum: Nákupy v LA!

2. října 2008 v 21:42 | AnetNelly |  Heidi Klum

Jessica byla na jídle v Katsuya..

2. října 2008 v 21:37 | AnetNelly
Na pódium jedině bez kalhotek. To je zřejmě heslo americké zpěvačky Jessicy Simpson (28, Mistři Hazardu).Naposledy blonďatá kráska zpívala v podzimním vydání televizního pořadu Good Morning America a zřejmě proud vzduchu z větráku nadzvedl její sukni. Diváci tak mohli jasně vidět, že Jessica má celkem baculaté a ne právě sexy pozadí. A to je považována za erotický symbol!

Anne hostem v Late Show..

2. října 2008 v 21:29 | AnetNelly |  Anne HathawayNew design with Gisele..

2. října 2008 v 19:30 | AnetNelly |  Naše Kecy
Ahojda,new design je tu..co na něj říkáte? Jinak se sem budem snažit ještě dnes něco hodit:-)Paaa AN..