Říjen 2008
Eva Longoria: Odchod z Beso restaurace!

29. října 2008 v 15:22 | AnetNelly |  Eva Longoria
Jedna z hridinek seriálu Zoufalé Manželky Gabriela,kterou hraje Eva Longoria Parker,si na obrazovce nemá problém lehnout do postele například se zahradníkem.Ve skutečnosti však na podobné úlety nemá žádný čas.Týden nabitý prací v hollywoodských studiích by jejímu sexuálnímu životu až tak nepřekážel.
Kámen úrazu je její manžel,basketbalista NBA Tony Parker,který září v drese jednoho z nejlepších týmů posledních roků,San Antonia Spurs.Ten má podobně jako jeho vyvolená plné ruce práce.

Možnost pobýt spolu v náruči se profesionálním hrdličkám scvrkává."Sex přichází do úvahy u nás doma jen o víkendu,"prozradila herečka magazínu Joy.Dalším problémem je vzdálenost.Eva natáčí v Los Angeles,zatím co Tony sídlí kvůli basketbalu v Texasu.Populární herečka ale přiznává,že se občas uleje z povinností,aby mohla co nejdříve letět za svým drahým.

Beyoncé : 59th Street Bloomingdales !

29. října 2008 v 15:04 | AnetNelly |  Beyoncé
Slavná americká zpěvačka Beyoncé přibrala 15 kilogramů. Důvod? Nová role.
Zpěvačka vždycky oplývala pěknými vnadami, teď už je to ale opravdu moc. "Vůbec mi to nevadí, mám svoje nové kilogramy ráda," přiznala.
V novém filmovém snímku Cadilac Records bude hrát kyprou bluesovou zpěvačku Ettu James. Posuďte sami, nakolik se filmařům proměna povedla.
S hubnutím pro kamery má tato sedmadvacetiletá hvězda řadu zkušeností. V roce 2006 musela zhubnout 20 kilogramů kvůli roli v muzikálovém filmu Dreamgirls.

"Bylo mnohem jednodušší ztloustnout než hubnout pro muzikál Dreamgirls," dodala zpěvačka.

Drastickou proměnou prošly i její vlasy, musela si je ostříhat a odbarvit. Dokonce se musela před kamerami v některých scénách objevit bez make-upu.

Christina Aguilera: Nový videoklip "Keeps Getting Better"

29. října 2008 v 14:58 | AnetNelly |  Christina Aguilera
"Keeps Getting Better" je první singl z jejího nového alba Greatest Hits.Album vyjde 11.listopadu 2008.Režisérem se stal Peter Berg,známý režírováním filmu Hancock,kde se
objevil oblíbený herec Will Smith.Ve videu cestuje Christina časem a módou,která se po
10 letech její kariéry vždy měnila.

"Opravdu moc jsem si natáčení videoklipu "Keeps Getting Better" užívala,"řekla Christina.
"Být umělcem,který hraje několik podob najednou a v jednom klipu je opravdu zábavné a legrační."

Jennifer Lopez: Nákupy ve West Hollywood!

29. října 2008 v 14:58 | AnetNelly |  Jennifer Lopez
Marc Anthony, manžel Jennifer Lopez, oslavil narozeniny ve velkém stylu. Večírek stál v přepočtu 13,4 milionu korun!Jen hodinu poté, co Jennifer Lopez doběhla triatlon Nautica Malibu a podařilo se jí vydělat 127 tisíc dolarů pro dětskou nemocnici v Los Angeles, nasedla spolu s manželem Marcem Anthonym a jejich sedmiměsíčními dvojčaty do letadla směřujícího do New Yorku,aby tam utratila více než šestkrát tolik za oslavu!

Důvodem tohoto velkého přesunu byla oslava čtyřicátých narozenin Marca Anthonyho. Večírek v havanském stylu se odehrál ve slavném hotelu Bowery a stál 800 000 dolarů.Jak uvádí server MSNBC, podrobnosti stále ještě postupně vyplouvají na světlo, ale zdá, že na oslavě se hrála salsa a výzdobu tvořily tuny čerstvých květin.
Mezi zajímavými hosty byla i modelka a herečka Dita Von Teese. A co se týče pomluv, že Lopez škudlila na platech číšníků a najatých tanečníků, to prý není pravda. Jedna z jejích známých říká: "Jennifer je nejsladší osoba na světě a teď jí všechno vychází. Na večírku se chovala moc hezky úplně ke všem."


Lindsay Lohan: V NYC!

29. října 2008 v 14:42 | AnetNelly |  Lindsay Lohan
Noční jízda po vlivem alkoholu vloni v červenci v Malibu může vyjít americkou herečku Lindsay Lohan ještě velmi draze.Tři muži,kteří byli tehdy účastníky Lohanové rychlé jízdy v opilosti od ní totiž žádají odškodné v nejmenované vyši.Jak o tom nedávno informoval internetový portál Tmz.com žalobci se před soudem v Los Angeles shodli,že "bezohledná" Lohan ohrozila jejich životy.
Při pirástké jízdě přecházela červenou,až do té doby,než její cesta neskončila v Santa Monice před policejní hlídkou,která ji hned zatkla.Herečku která nedávno před soudem přiznala svoji vinu,odsoudili na jeden den vězení,sociální službu a odvykací kůru.

Zároveň musela strávit dva dny na oddělení soudního lékařství a na nemocničním příjmu.Podle kalifornského zákona se musí totiž ti,kteří spáchají závažný dopravní přestupek,i tímto způsobem seznámit s možnými následky jízdy po vlivem alkoholu.
Tři žalobci byli tu noc na večírku v Malibu a podle vlastních slov nahodně natrefili na Lohan,která po hádce s asistentkou opilá nasedla do jejich auta.Herečka chytla volant a s nedobrovolnými pasažéry na zadním sedadle pronásledovala auto své asistentky.Katie Holmes : Venku v NYC!

29. října 2008 v 14:03 | AnetNelly |  Katie Holmes
Tom Cruise nedá dopustit na bydlení v apartmánech. V jednom věžáku jich proto skoupil hned několik a z jednoho své dceři udělá parádní pokojíček!
"Obyčejné byty", byť s nadstandardní výměrou, připadnou slavnému herci malé, a tak v novém newyorském dvanáctipatrovém bytovém domě skoupil rovnou několik apartmánů, aby se tam se svojí rodinkou vešel. Z jednoho bytu bude pokojíček pro Suri. Z dalšího posilovna a dva byty jsou pro služebnictvo.

"Tom a Katie vlastní v domě v tuhle chvíli zatím pět bytů. Jeden proměnili v dětský pokojíček pro malou Suri. V jednom vybudovali posilovnu a ve dvou bydlí jejich služebnictvo a zaměstnanci. Dva jsou vedle sebe, ostatní jsou rozházené v různých patrech," prozradil novinářům jeden z obyvatelů domu, který si přál zůstat v anonymitě.

Dost možná šlo o jednoho z těch, s nimiž se snaží hvězda filmu Mission: Impossible navázat blízké sousedské vztahy. Je totiž velmi družný, pokud jde o sousedy, oproti Katie, která nyní na Broadwayi hraje ve hře All My Sons a která s lidmi z domu nechce mít nic společného.

"Tom neustále přebíhá z jednoho bytu do druhého, často také chodí mimo dům a je velmi přátelský ke každému z domu, kdo si s ním chce podat ruku. Katie na druhou stranu chodí neustále se sklopenou hlavou. Nikdo z domu teď nemluví o ničem jiném," citoval list New York Post zdroj blízký Cruiseovým.Britney Spears: Zfilmování jejího a Jamie života!

28. října 2008 v 16:53 | AnetNelly |  Britney Spears
Matka popové princezny hodlá své kontroverzní paměti převést na filmové plátno.
Lynne Spears se domlouvá s Hollywoodskými studii, které zoufale touží po tom, aby zrovna oni získali výhradní práva na zfilmování její knihy, ve které údajně mluví o všem, s názvem "Through the Storm" .Vypráví v ní nejen o současných životních problémech své starší dcery Britney, ale i o otěhotnění Jamie Lynn Spears ve velice mladém věku.
"Lynn se úplně pobláznila! Chodí s tou knihou po studiích a chce, aby tam hlavní roli hrála Julia Roberts," řekl podle serveru FemaleFirst velmi blízký zdroj.
Britney je kvůli těmto matčiným krokům velice rozhořčena. Asi nechce v kině vidět sebe samu v podání Anny Faris, o které s v souvislosti role Britney hovoří. Navíc svou matku obviňuje, že se kapsuje na jejích osobních problémech.
Britney dokonce zvažuje, že svou matku zapře a už s ní nebude mít nic společného. A než se zabývat její snahou natočit film podle zmíněných pamětí se raději věnuje přípravám na vydání nového alba Circus.

"Ta žena už ani nevypadá jako moje matka! Tohle říká Britney svým přátelům," dodal neznámý zdroj pro Britain's Daily Star.
Zpěvačka prý do unavení opakuje, že její matka je schopna udělat cokoliv, jen aby se proslavila a vydělala na Britneynim jméně peníze. "To je neskutečný. Kdybych mohla můj život od jejího úplně odstřihnout, tak bych to udělala."
Ostatně v knize se o Britney nikdo nic pěkného nepřečte. Maminka v ní tvrdí, že dětská ikona devadesátých let začala pít alkohol ve třinácti, o panenství přišla o rok v později a v patnácti zakusila první zkušenosti s drogami.

Samozřejmě, že neopomněla do knihy zahrnout i podrobnosti o zkrachovalém manželství s Kevinem Federlinem a jejich dvou dětech (tedy vlastních vnucích) tříletém Seanu Prestonovi a dvouletém Jaydenu Jamesovi.
Nejpikantnější pasáží je místo s informacemi o Britneynim nervovém zhroucení v letošním roce a o událostech, které provázeli soudní rozhodnutí o tom, že zratila právo na to navštěvovat své syny.

Victoria Beckham: Milovnice Vietnamek!

28. října 2008 v 16:47 | AnetNelly |  Victoria Beckham
Pak že to bez podpatků nejde..
Módní ikona Victoria Beckham,která proslula tím, že by ven nevyšla jinak než na vysokých podpatcích, přiznala, že ji život v Los Angeles naučil nosit prachobyčejné nízké vietnamky.

"Musela jsem trochu změnit svůj styl, protože lítat za dětmi na patnácticentimetrových podpatcích od Manola Blahnika se opravdu nedá," potvrdila Victoria, která odkoukala pohodlné nošení vietnamek od ostatních hvězdných maminek v čele s kamarádkou Katie Holmes.

"Popravdě řečeno doma nemám jediné boty bez jehlového podpatku, protože zkrátka všechny ty mokasíny, balerínky a kecky nesnáším. Jedinou výjimkou jsou vietnamky, které jsou pohodlné, dělají hezkou nohu a v pohodě v nich stačím svým synům, když jdeme někam na procházku," prozradila bývalá zpěvačka britské dívčí skupiny Spice Girls s tím, že stejně jako Paris Hilton nebo Giselle Bündchen uvažuje o vlastní řadě těchto praktických botek.

Eva Longoria: Odchod z Café Med!

28. října 2008 v 16:36 | AnetNelly |  Eva Longoria
Jakmile padne poslední klapka seriálu Zoufalé manželky, máme ji tu jako na koni. Eva Longoria totiž plánuje přesun do Evropy.
Manželka francouzského basketbalisty Tonyho Parkera se totiž cítí ve Francii jako doma.
"Ve Francii si to pokaždé užívám. Jezdím tam s neskutečnou radostí. Je to můj jediný opravdový domov," prozradila seriálová hvězda, která se v zemi galského kohouta prakticky nehne od plotny a vyvařuje samé lepší národní speciality.

"Už se dlouho učím francouzsky a myslím, že už se docela obstojně domluvím. Taky často vařím francouzskou kuchyni," pochlubila se třiatřicetiletá herečka, která se za Tonyho provdala loni v červenci právě ve francouzské metropoli.

Eva, která stále intenzivněji přemýšlí nad odchodem ze seriálu a založením rodiny, také prozradila, že její děti budou hovořit třemi jazyky - anglicky, francouzsky a španělsky. "S Tonym jsme se domluvili, že naše děti budou vyrůstat jak v Americe, tak i ve Francii, a naučíme je tři jazyky. On s nimi bude mluvit francouzsky, já je naučím španělsky a samozřejmě s nimi budeme mluvit i anglicky," odhalila Eva.

Aktuálně: Novinky 28.10.

28. října 2008 v 15:24 | AnetNelly |  News
Módní značka Moschino otevírá hotel Módní značka Moschino otevírá svůj vlastní hotel, který bude stát v Rimini na ulici Milan Viale Grappa. Slavnostní otevření proběhne začátkem příštího roku, přesný termín však Moschino prozatím nechce prozradit. A jaké že je heslo luxusního hotýlku? "Problémy se spaním? V hotelu Moschino budete spát jako Šípková Růženka". V hotelu, který bude obsahovat 54 pokojů, hosté najdou také spoustu zábavy a sportovního vyžití.

Už jste slyšeli o novém automobilu od Diesel? Módní značka Diesel spojila své síly se společností Fiat. Říkáte si, že je to velmi netradiční spojení? Pak máte pravdu. Ve spojení umění s módou a nejnovější technikou vznikl nový model automobilu Fiat s názvem 500 by Diesel. Tento model má znázorňovat kreativitu, vášeň a praktičnost. Jedná se však pouze o limitovanou edici, která obsahuje pouze na deseti tisíc modelů.

Victoria Beckham otevírá vlasové studio Slavná Victoria Beckham se již nespokojí pouze s kariérou zpěvačky a módní designérky, ale chystá se otevřít své vlastní vlasové studio. To, že je Victoria módní ikonou a o klientelu nebude mít nouzi, zákaznice si budou muset připravit velmi tučnou finanční sumu, aby se mohly nechat obsloužit. Beckham nechce podrobnější informace prozatím prozradit, nezbývá tedy, než se nechat překvapit.

Kariéra modelky v šedesáti letech? Mary-Kate a Ashley, dvojčata Olsenovy, si pro svou novou módní kolekci vybrali modelku Lauren Hutton, která se stane její tváří. To by nebylo nic neobvyklého, pokud nevíte, že této "zasloužilé" modelce je čtyřiašedesát let. Lauren nafotí nejen sérii fotografií, ale projde se také na přehlídkovém mole v nových modelech, které jsou určeny především pro mladé dívky…

Historie Módy!

28. října 2008 v 15:22 | AnetNelly |  Fashion Trend

Oslavte s námi státní svátek článekem o tom, co se nosilo v období první republiky. Oděv byl ve všech historických dobách projevem kultury národa, jeho smýšlení jako symbol postavení jednotlivce ve společnosti. S postupnou společenskou diferenciací přibývaly nové formy a druhy oděvů, jak je známe z historických pramenů.

Období let 1890 - 1918 se nese v duchu nového stylu - secese. Vyznačuje se výraznou rostlinnou a geometrickou stylizací. Do světa módy přicházejí nové tendence a trendy, ale i opakování z minulých období hlavně v ženském oblečení. Vzniká nový typ oděvu se zvonovou sukní, kterou doplňuje blůza se stojatým límcem. Linie šatů se stylizuje do secesního tvaru S. I v tomto období se ještě uplatňoval korzet, který tvaroval ženskou postavu. Denní oděv se stále více přizpůsoboval současným potřebám a moderním trendům. Navzdory tomu večerní róby hýřily různorodostí materiálů a byly hotovými uměleckými díly.

Začátkem 20. století se objevuje kostým s dlouhou zvonovou sukní, blůzkou a kabátkem. Symbolizuje demokratizaci ženského oblečení. Neodmyslitelnými oděvními doplňky byly malé, ale i rozměrnější klobouky, dekorované sušenými květy, ovocem a vycpanými ptáky.

Nejdále v úsilí o nový styl, který pronikl všemi druhy umění, byla Anglie. K tomuto stylu se ale hlásily i Spojené státy, Belgie, Francie a nakonec i Vídeň a Praha.

Konec první světové války se v módě vyznačoval především emancipací ženského oděvu. V Čechách doznívající secese pomalu ustupovala a ženy postupně odkládaly korzety a šněrovačky a komplikované součásti oděvu, které omezovaly v přirozeném pohybu a přísně diferencovaly styl jednoho pohlaví.

Dívky a ženy se oprostily od množství spodnic a ve výběru oblečení začaly klást důraz na pohodlnost a praktičnost. Inspirace mužským šatníkem je evidentní po celá 20. léta 20. století.

Na našem území vznikal samostatný stát a princip autonomie a nezávislosti pronikal i do oblasti módy.
Ústava nově vzniklé republiky stanovovala: "Výsady rodu, pohlaví a zaměstnání se neuznávají …" , a tak mohlo začít pozvolné pronikání žen do politického, univerzitního, podnikatelského, společenského a sportovního prostředí. V roce 1919 bylo ženám zákonem přiznáno aktivní i pasivní volební právo, dále se jim otevřely všechny střední školy i univerzity, po dostudování nacházely ženy nové možnosti uplatnění. Jeden z první zákonů nového státu zrušil celibát žen zaměstnaných ve veřejných službách, současně jim přiznal nárok na stejně vysoký plat jako mužům a usnadnil rozvod. A tak se postupně vytvářel charakter moderní ženy, jež se projevoval nejenom zkracováním sukní a nošením kalhot.

Požadavkem na moderní ženu se stala ušlechtilost ve všech oblastech konání, oceňovaly se vlastnosti získané uplatněním v zaměstnání a ve společenském životě - přesnost, odpovědnost, věcnost a politická a ekonomická angažovanost. Osobnost moderní ženy však měla být také harmonická, a tak se s intelektuálními a morálními kvalitami rozvíjela současně i tělesná kultura pěstující zdraví, zdatnost a krásu.

Morálním vzorem byla manželka prvního prezidenta Charlotta Garrigue Masaryková. Oceňovala se její moudrost, ušlechtilost i statečnost.

Filmové a divadelní herečky se staly nejenom vzorem emancipace, ale i vkusu a oblékání. Mezi úspěšné podnikatelky se zařadily např. majitelky módních salonů Hana Podolská, Arnoštka Roubíčková a Heda Vlková.
Ze světových módních tvůrců v této době nejvíce vynikali Paul Poiret, Mariano Fortuny, Jeanne Lanvin, Jeanne Paquin a Jean Patou. O několik let později se prosazuje nezapomenutelná Coco Chanel.
Sportovní móda

Rozvoj sportu s sebou přinesl i otázku sportovního oblečení. Pouze několik tradičních druhů sportu, jako byly lov a hon či jízda na koni, mělo své speciální oblečení.

Kolem přelomu století se mezi sporty zařadil automobilismus. Vyžadoval především ochranu proti prachu a nepříznivému počasí, to znamená dlouhý plášť, důkladnou automobilovou čapku ovázanou u dam dlouhou šálou a plátěnou masku s brýlemi.

V meziválečném období se sport stal součástí moderního životního stylu. Dobovým ideálem byla emancipovaná, štíhlá, opálená, nakrátko ostříhaná dívka, a spolu s ní mladý muž sportovního ducha i vzhledu s vlastnostmi a chováním anglického gentlemana. Tito mladí lidé v zimě zaplňovali městská kluziště i venkovské rybníky, podnikali lyžařské výlety do hor, pěstovali cyklistiku, pěší turistiku i automobilové či motocyklové výlety, objevili letecký sport, současně se mohli již i v zimě koupat a plavat v krytých bazénech.

Stále se provozovaly tradiční sporty jako jízda na koni, lovy a hony. Obliba sportu si vyžádala rozvoj a diferenciaci sportovního oblečení, které muselo být praktické a trvanlivé. Základními předpoklady byly kvalitní materiály - nejlépe skotské vlněné tkaniny nebo manšestr - a pohodlný střih. Většina moderního sportovního oblečení přicházela z Anglie a přinesla si s sebou anglická označení - pro úzké kalhoty ke kolenům breeches či široké knickerbockers, česky zvané pumpky, různé bundy nazývané windbreaker nebo lumberjack, dále svetry - pullover a rozepínací cardigan, pláště trenchcoat, tenký slicker či teplý ulster. Symbolem moderní doby se pro svou účelnost a jednoduchost stal overall - kombinéza.

Sportovní oblečení bylo natolik oblíbené, že se jeho styl prosadil ve všech typech konvenčního módního odívání. Bohužel jeho obliba je zřejmě příčinou, že se do dnešní doby zachovalo jen vzácně.

Odívání v každé historické epoše dotvářelo každodenní pracovní i společenský život v jeho rozmarech či praktické stránce. I v současnosti tvoří důležitý projev kulturnosti v životě každého člověka - oblékat se vkusně s přihlédnutím na oděvní styl, společenské postavení a estetické cítění jeho nositele.

zdroj: www.moda.cz

Kate Moss : TopShop X-Mas 08

28. října 2008 v 15:18 | AnetNelly |  Kate Moss
Britská topmodelka přiznala, že se jí nic nehnusí tolik, jako když se na ní tlačí na tanečním parketu cizí muži. Raději proto tančí s dívkami.
Kate Moss,která je známá svým bujarým nočním životem, se nechala slyšet, že chlapi, kteří se s ní snaží tancovat jenom proto, aby se pochlubili velikostí svých genitálií a předvedli jí nějaký erotický tanec jsou naprosto nechutní. Uvolněná se proto cítí jedině tehdy, když tančí v náručí s jinou dívkou.
"Nesnáším, když se na mě lepí chlapi na parketu. Všichni si naivně myslí, že když jednou zakrouží pánví, jsou z nich Fredové Astairové, což je směšné. Většinou žádný z nich nemá špetku rytmu v těle a všechno, co umí, je trapné vrtění a osahávání," nebrala si Kate servítky v rozhovoru pro tisk s tím, že je proto mnohem zábavnější tančit s dívkou, nejlépe kamarádkou.
"Tanec s dívkou je úplně jiný. Nesnaží se vás ohmatávat ulepenýma rukama a nesnaží se vás sbalit. Navíc holky většinou umí skvěle tančit, což je jediné, co mě zajímá, když se jdu pobavit," prozradila modelka, která si do své kabelky na párty vždycky bere černou oční linku, lesk na rty, klíče, mobil a peníze.