Keira v Tatler magazínu..

17. září 2008 v 16:36 | AnetNelly |  Keira Knightley
Herečka Keira Knightley si na rozdíl od některých svých jiných hollywoodských kolegyň odhalování ve filmu užívá. Uvedl to server People.com
"Ukázat prsa pro mě nepředstavovalo žádný problém," řekla herečka při příležitosti uvedení svého nového filmu The Edge of Love - Na hraně lásky.
Podle jejich slov to bylo velmi snadné. "Navíc to byla to scéna o sexu a do té podprsenka prostě nepatří," řekla Knightley o natáčení intimní scény z filmu Na hraně lásky.
"Takže když mi režisér řekl, abych si ji sundala, beze slova jsem to udělala," dodává hlavní hrdinka romantického snímku z období války. V něm se totiž v několika obrazech miluje se svým filmovým manželem Cilianem Murphym.
"A nebylo tomu tak jen u tohoto filmu," dodává třiadvacetiletá herečka. Loni se například zcela nahá objevila v dramatu Atonement, u nás uvedeném pod názvem Pokání.
Paradoxní však je, že se proslavila zejména díky filmové sérii Piráti z Karibiku, jehož cílová skupina byla děti a mládež.
Když však přišlo na scény, v nichž měla talentovaná Britka zpívat, potřebovala si dodat mnohem víc odvahy. "Začala se mi strašně klepat kolena. Myslela jsem, že nastala má poslední hodinka," řekla o tom, co cítila, když se dozvěděla, že má zazpívat před celým filmovým štábem a přibližně stovkou komparzistů.
"To, že se režisér rozhodl natočit film i se živým zpíváním mě vůbec netěšilo," řekla herečka, která si v prvních natočených záběrech prý připadala jako kluk v pubertě.
Ve filmu Na hraně lásky se po boku Keiry Knightley objeví také Sienna Miller a Matthew Rhys, známý především ze seriálu Brothers and Sisters.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Carol Carol | 18. listopadu 2008 v 19:30 | Reagovat

Keira je prostě úžasná, má obrovský charisma, ale na těchto fotkách má šíleně ulízlé vlasy

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama