Červen 2008

Rachel a její rozhovor..

2. června 2008 v 14:01 | AnetNelly |  Rachel Bilson

Rachel Bilson

Už od dětství zvládala omotat si okolí kolem prstu. Díky své vytrvalosti se v patnácti letech dočkala první větší role v seriálu Buffy, přemožitelka upírů. Uchvátila tvůrce nově vznikajícího seriálu O.C. California a jako roztomilá Summer Roberts si získala miliony diváků po celém světě. Zamilovala se do svého seriálového partnera Adama Brodyho, se kterým jim to tři roky klapalo. Šestadvacetiletá Rachel zbožňuje módu a nakupování. Největší slabost má pro boty a peněženky. Jejím oblíbeným zvířetem je překvapivě prase - odmítá proto jíst jakýkoliv pokrm z vepřového masa.

S Adamem Brodym ses rozešla - zůstali jste přátelé?
"Byli jsme si hodně blízcí. Když seriál O.C. končil, bylo pravděpodobné, že se rozejdeme. Ale určitě bychom zůstali přáteli, i kdyby seriál pokračoval. Adam je dobrý kamarád. Navzájem se respektujeme."

Je nepříjemné vidět ho v časopisech s jinými dívkami?
"No, ani jsem jich moc neviděla. Hlavní je, jestli je šťastný. Většinou se přátelím se svými bývalými kluky i po rozchodu. Pokud tedy nemám nový vztah, potom je to těžší."

Natáčela jsi film Jumper s Haydenem Christensenem. Bylo to poprvé, co jste se potkali?
"Myslela jsem, že ano, ale došlo nám, že už jsme se krátce setkali na party v L.A. Šlo jen o takové to: ,Ahoj, ráda tě poznávám.'"

Prý spolu chodíte?
"Náš vztah s Adamem byl všeobecně známý, ale o Haydenovi ještě nechci mluvit. Nerada probírám osobní věci, zvlášť takhle brzy. Je to moc osobní."

Jak bys ohodnotila Haydena v sexy scéně v hotelu z filmu Jumper?
"Jsem si jistá, že všechny čtenářky budou nadšené, když se dozví, že bych mu dala deset hvězdiček."

Cítíš se trapně při natáčení milostných scén?
"Milostné scény jsou vždycky nepříjemné, protože bývají nepřirozené a vynucené. Byla jsem opravdu šťastná, že mým hereckým protějškem je někdo tak hezký jako Hayden. Ale i tak to bylo hrozné!"

Ve filmu se ocitnete na rande v Římě. Jakou máš představu o ideální schůzce?
"Záleží na tom, s kým randím. Zažila jsem několik super schůzek, ale nejsem schopná jmenovat jen jednu z nich. Klidně zůstanu doma a trávím čas mazlením na gauči. Možná to zní nudně, ale i tak může vypadat ideální rande..."

Jsi náročná na kluky?
"Nemám vysoké požadavky, ani netlačím na pilu. Ale vždycky jsem dostala kluka, kterého jsem chtěla. Mám štěstí! Akorát na střední mi kamarádka přebrala kluka, který měl jít se mnou na ples. To mám za to."

Ve filmu Jumper je hlavním motivem teleportace. Kdybys mohla mít nadpřirozenou schopnost, jaká by to byla?
"Asi právě teleportace. Nemusela bych trávit jedenáct hodin v letadle, abych viděla lidi, které mám ráda. A stačil by skok, abych utekla od lidí, které vidět nechci. Ideální!"

Hayden Christensen

Poté, co se jako malý kluk nachomýtnul k natáčení reklamy na chipsy, se jeho kariéra slušně rozjela. Největší průlom ho čekal před osmi lety, kdy získal roli Anakina ve druhé a třetí epizodě sci-fi Hvězdné války. Sedmadvacetiletý Hayden je nadšený sportovec: má rád hokej, tenis, jízdu na hor­­­ském kole, in-liny i skateboard. Velký milovník hry na klavír má ještě jednu speciální dovednost: žonglování s míčky. Trpí fobií ze včel, na které je alergický, a vlastní sbírku žabích hraček!

Jaké bylo natáčení filmu Jumper?
"Pěkně vyčerpávající - skoro jako olympiáda! Ale užili jsme si spoustu srandy. S Rachel Bilson jsem natáčel scénu v Coloseu, v Římě. Ve filmu jsem do ní zamilovaný a beru ji na rande. Těžko popsat, jak neuvěřitelné to bylo. Přišli jsme tam v půl šesté ráno, slunce vycházelo a my se procházeli po Coloseu - měli jsme ho celé pro sebe. Byl to velmi zajímavý zážitek, zvlášť pro člověka s extrémní představivostí jako mám já."

Hm, rande v Coloseu... Zažil jsi někdy něco tak romantic­ké­ho v reálném životě?
"Kdysi jsem holce vyrobil houpačku. Vyřezal jsem ji ze dřeva a pověsil na strom. Moc se jí líbila."

Takže jsi romantik, jako tvoje postava! Co máte ještě s Davidem z filmu Jumper společného?
"Oba víme, jaké je to žít s tajemstvím. David miluje Millie a skrývá před ní schopnost teleportace - bojí se, aby si nemyslela, že je šílenec. Občas bych si přál potkat někoho, kdo mě nepozná a normál-ně si popovídat. Ale stejně vždycky přijde ten dotaz: ,A co vlast-ně děláš?' V okamžiku, kdy se to dozví, změní svůj pohled na tebe. David je takový novo­dobý poustev­­­­ník a já se občas chovám dost podobně."

Obdivuješ na své postavě něco?
"Líbí se mu holka, kterou nakonec získá. Také bych chtěl potkat dívku, se kterou bych založil rodinu. Rád bych se svojí rodinou sdílel všechny hezké věci v životě."

Jak se ti spolupracovalo s Rachel Bilson?
"Rachel je úžasná. Práci s ní jsem si opravdu užíval. Myslím, že je skvělá herečka - hrozně důsledná. Strávili jsme hodně času pohromadě a skvěle spolu vycházeli."

Kdybys mohl mít nadpřirozenou schopnost, jaká by to byla?
"Asi bych se rozhodl pro teleportaci. Líbí se mi její praktičnost - nemuset se otravovat s žádnými vlaky ani jinými dopravními prostředky, které mi vážně lezou na nervy..."

CG!: Tak to vypadá, že ti dva si budou docela rozumnět...

O filmu Jumper

Čtrnáctiletý David není žádná školní hvězda. Žije s otcem a jedinou kamarádkou mu je spolužačka Millie, což se nezamlouvá jeho spolužá­kům. Že David není tak úplně obyčejný kluk vyjde najevo v okamžiku, kdy se při šarvátce s protivníky propadne ledem do řeky. Místo boje o život se však ocitne v knihovně. David zjistí, že patří mezi Jumpery - lidi, kteří se umí teleportovat, kam chtějí. David se tak přemístí do bankovních trezorů, kde získá peníze na lepší život, a cestuje po světě. Pronásleduje ho agent Cox, jehož úkolem je vymýtit Jumpery z povrchu zemského. Po letech se David vrací k otci a k Millie, ze které je krásná dívka a on se do ní zamiluje. Jedním z pronásledo­vatelů se stává jeho matka a Davida čeká boj o život.

Ashlee a Pete byli na jídle v Pace..

2. června 2008 v 14:01 | AnetNelly |  Ashlee Simpson
Uběhlo jen pár dnů po tom,co Ashlee Simpson potvrdila své těhotenství.A pro tentokrát,zrušila i své letní turné.

"Po pečlívém zvážení,se Ashlee Simpson rozhodla odložit své letní turné,"řekl v sobotu zpěvaččin mluvčí."Ashlee je odhodlaná svým fanouškům ukázát to nejlepší a brzy se opět vrátí lepší než kdy předtím připravená na budoucnost.
Mezitím,co byla paní Wentzová ve Vegas se svými rodiči a manželem v Palm Place Grand Openning párty,Wentz byl spřádán.

Při hrání songu "Power Of Love",řekl Wentz do mikrofonu."Kterou věnuji mému tchánovi Joemu Simpsonovi.Mám tě rád."

Později věnoval píseň matce svého dítěte,která seděla s maminkou ve VIP salonku.


Cameron Diaz at The Spike TV Guys Choice Awards..

2. června 2008 v 13:59 | AnetNelly |  Cameron Diaz
Jestli se vám líbí herečka Cameron Diazová, vyrazte za ní do USA. Hvězda filmu Prázdniny se totiž přiznala, že mužný chlupatý hrudník zbožňuje, naopak vyholené a lysé chlapce obloukem obchází. Pětatřicetiletá hollywoodská hvězda navíc nedávno tvrdila, že netouží po vztahu, ale nezávazném sexu.
"Miluju chlupy na hrudníku. Mňam, mňam. Neříkám, že jich chci moc, ale přesná míra je velmi sexy! Nemám ráda ta hladká těla bez chlupů," tvrdí Cameron.
S muži s chlupatou hrudí koketuje téměř pořád, protože se snaží nikdy nevypadnout z role sexy dračice.
"Člověk si musí užít, že je sexy. Nefalšovat nic. Sexy znamená být opravdový v daný moment, ať už to znamená být stydlivý, nebo naopak drsňák. Napodobování je vždycky nepřesvědčivé a nikdy vám nevyjde to, po čem jdete," věří herečka.
Jenže pravého muže najde blonďatá kráska stěží. Pochybuje o tom v rozhovoru pro americký magazín InStyle: "Já vyžaduji rovnováhu. Můžete mít chytrého, ale ne vtipného muže. Můžete mít vtipného, ale ne příliš chytrého muže. Můžete mí intelektuála, ale ne společenského muže. Ale já chci všechno! Miluju chytré hlavy. Miluju dobré jídlo. Miluju pobyt v přírodě. Miluju dlouhé konverzace! Miluju sex."

Modrá by Fashiondesigners..

1. června 2008 v 11:08 | AnetNelly |  Fashion Trend
Matthew Williamson
Karen Walker
Preen
Anna Sui


Reklamy Victoria's Secret..

1. června 2008 v 11:07 | AnetNelly |  Videa**
S Heidi Klum:


Alessandra Ambrosio:

Miranda Kerr:


VS Angels:

Adriana Lima:
Jako dvojčata..

1. června 2008 v 11:06 | AnetNelly |  Model's Specials
Caroline Trentini & Heather Marks

Anja Rubik & Valentina Zelyaeva

Carolina Pantoliano & Daiane Conterato

Gemma Ward & Sasha Pivovarova

Elise Crombez & Scarlett Johansson

Daria Werbowy & Lauren Bacall

Alice Gibb & Tilda Swinton

Beautiful Lindsay Ellingson..

1. června 2008 v 11:06 | AnetNelly |  TopModels
Výška: 178 cm
Míry: 81/63/88
Národnost: Americká
Narození: 19.listopad

Komu je podobná?-Určitě Gemmě Ward a Jessice Stam..Líbí se Vám?
Picture of Lindsay Ellingson
Picture of Lindsay Ellingson
Picture of Lindsay Ellingson

Trička by Ashlee Simpson ♥

1. června 2008 v 11:05 | AnetNelly |  Trika+Topy


Gemma Ward on Fashion Tv..

1. června 2008 v 10:54 | AnetNelly |  Gemma Ward


Valentino Resort 2009

1. června 2008 v 10:53 | AnetNelly |  Fashion Show