Bobule

11. dubna 2008 v 15:03 | AnetNelly |  Film News
Bobule
Bobule
Honza je sympatický inteligentní podvodníček, který se rozhodl splnit životní sen svému nemocnému dědovi. Zařídí mu cestu do světa. Aniž to tuší, splní si tím i svůj sen. Najde to, co hledal a po čem toužil. To ale na začátku netuší. Příběh je potvrzením moudra, že když už se moc v životě plácáš, je nejlepší se vrátit ke kořenům.
Honza má kámoše Jirku, který moc rozumu nepobral, ale má jednu "dobrou" vlastnost. Umí geniálně oblbnout ženský. Toho využívají i při svých podvodech s byty, auty a všude kde se šance namane. Honza se náhodou dozví, že jeho moravský děda umírá a doktoři mu dávají rok života. Zpráva ho vytrhne ze zaběhlých kolejí. Dlouho dědu neviděl a tak se rozhodne splnit mu jeho životní sen. Zařídí mu dovolenou jeho snů. Děda se ale bojí odejít z vinařství, proto se Honza nabídne, že mu ho pohlídá. Je přeci předpovězeno krásné počasí a na vinici se teď minimálně deset dní stejně nic dít nebude… Jakýomyl!
Hlídání dědova vinařství se zdá zprvu ideální dovolená. Plná spíž, víno… Honza se zakouká do Klárky ze sousedství. Navíc za ním přijede jeho kámoš Jirka a objedou vinařství v okolí. Objevují spolu nádherné scenérie vinařských oblastí (hlavně na Pálavě) a začíná je uchvacovat vnitřní svět vinařů.
Spousta hlášek a komických situací. Začíná báječná dovolená, naprostá idyla.
... V kinech ČR od 27.března 2008
2008 - ČR - Komedie - 90 minut
režie: Tomáš Bařina
hrají: Kryštof Hádek, Tereza Voříšková, Václav Postránecký, Jiří Bábek, Tomáš Matonoha, Lucie Benešová, Lubomír Lipský, Kamil Švejda, Robert Jašków, Miroslav Táborský, Jan Skopeček…
scénář: Tomáš Bařina, Rudolf Merkner
kamera: Martin Preiss
Oficiální stránka filmu: www.bobule.cz

Trailer:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám tenhle blog??

Ano moooc =)
Né je hrozný =(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama