10 000 př. n. l.

31. března 2008 v 8:09 | AnetNelly |  Film News
Režisér Roland Emmerich (Den nezávislosti, Den poté) nás zve na cestu proti proudu času, do dob temných proroctví, všemocných bohů, zlých duchů, zaniklých říší a obrovských mamutů, pod kterými se v úděsu třásla celá země.
Člen horského kmene, mladý lovec D'Leh (Steven Strait) objevil nejsilnější vášeň svého srdce - krásnou dívku Evolet (Camilla Belle). Zakrátko do vesnice vtrhnou neznámí nájezdníci a Evolet unesou. D'Leh se společně s tlupou nejodvážnějších lovců vydává po jejich stopách, rozhodnut jít třeba až na sám konec světa.
S každým dalším územím si skupina bojovníků uvědomuje, že na světě nejsou sami a že mimo ně existují civilizace, o kterých neměli ani potuchy. D´Lehova malá tlupa se postupně rozrůstá v armádu, protože v každé zemi narazí na kmeny zotročované lovci lidí.
Skupina nedobrovolných hrdinů se musí utkat s prehistorickými stvůrami i s mnoha drsnými skutečnostmi, s nimiž původně nepočítali. Na konci jejich hrdinné cesty je navíc čeká setkání se Ztracenou civilizací. Budoucnost prostých bojovníků spočívá v rukou představitele bohaté a silné kultury, jejíž pyramidy se dotýkají nebe. Hrdinové z různých koutů světa se musí semknout a utkat se s bohem, který nemilosrdně zotročuje jejich lid. A právě tady D´Leh pochopí, že nebyl vyvolen jen k záchraně Evolet, ale celé civilizace….
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám tenhle blog??

Ano moooc =)
Né je hrozný =(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama