Finalistky České Miss 2008

1. února 2008 v 15:37 |  Diskuze

Představuje Vám všech 12 finalistek České Miss 2008, které se utkají 2. února o korunku a o ceny v hodnotě 5 milionů korun v přímém přenosu televize Nova.

1. LUCIE MATUŠOVÁ

21 let, 170 cm. Narodila se 29. srpna 1986. Žije v Novém Jičíně. Je obchodní zástupkyní stavební firmy. Stavebnictví ji baví a v tomto oboru by chtěla po skončení kariéry modelky zůstat. Její oblíbenou historickou osobností je Gustave Eiffel, protože dal Paříži jednu z jejích dominant. Má ráda tanec, sport a na podzim houbaření. Nejvíce se jí líbily výlety se střední školou do Itálie a v tuzemsku spaní pod širákem. Podívat by se chtěla do Moskvy, na Nový Zéland a do Emirátů.

Luciino motto: Legrace musí být i kdyby na chleba nebylo .
Lucie Matušová

2. ADÉLA VARTOVÁ

25 let, 174 cm. Narodila se 2. května 1982. Studuje Vysokou školu hotelovou v Praze a jejím domovem je Děhylov na Opavsku. Chtěla by mít vlastní penzion na horách. Z historických osobností nejvíce obdivuje Jana Husa, protože byl ochoten za svou pravdu položit život. Má ráda hudbu, módu a rychlá auta, ale ve svém volném čase se nejvíce věnuje charitativní činnosti v mobilním hospici. Nejlepší dovolenou strávila na Korsice a také v Beskydech. Chtěla by navštívit některý méně známý řecký ostrov, Jižní Ameriku a Japonsko.

Adélino motto: Vždy s úsměvem .

Adéla Vartová

3. ROMANA ANTONÍNOVÁ

21 let, 175 cm. Narodila se 3. srpna 1986. Žije v Brně a studuje Vysokou školu obchodu a hotelnictví. Chtěla by si otevřít malou originální kavárničku či restauraci v centru města. Její oblíbenou historickou postavou je Kleopatra, protože se v době, kdy ve společnosti dominovali muži, se dostala do čela tehdejší egyptské říše a dokázala to díky své jedinečné kombinaci krásy, kouzla a inteligence. K Romaniným zálibám patří astrologie, jóga, balet a fotografování. Nejlepší dovolenou strávila, když cestovala na vlastní pěst po východu Spojených států a doma to byla cesta autem napříč celou Českou republikou. Chtěla by se podívat do Barcelony a také do amerického národního parku Grand Canyon.

Romanino motto: Nejdůležitější v životě je, abyste přestali říkat " přál bych si" a začali říkat "udělám." Nepovažujte nic za nemožné a na možnosti se dívejte jako na vyhlídky.
Romana Antonínová

4. KATEŘINA ŠTOSOVÁ

22 let, 173 cm. Narodila se 7. července 1985. Tato studentka psychologie je z Jablonce nad Nisou. Chce se věnovat psychoteprapii. Mezi historickými osobnostmi ji zaujal Hanibal, protože plně pochopil, že většinu životních překážek lze s úspěchem obejít. K jejím zálibám patří cestování, tanec a modeling.
Nejvíce se jí líbilo v Hong Kongu a na Máchově jezeře. Lákají ji exotické země, například Keňa, Tanzánie a také pohádkový Nový Zéland.

Kateřinino motto: Když ses narodil, plakal jsi a všichni okolo se usmívali. Žij tak, aby až budeš umírat, všichni kolem plakali a ty ses usmíval.
Kateřina Štosová

5. KATEŘINA ŠAMANOVÁ

21 let, 178 cm. Narodila se 3. února 1986. Je z Dolních Kralovic na Benešovsku a studuje Univerzitu Jana Amose Komenského. Ráda by pracovala v oboru médií a reklamy. Její oblíbenou historickou osobností je Kateřina Veliká, protože dokázala velké věci tím, že byla sama sebou. Zajímají ji hlavně zimní sporty, film, hudba a tanec. V zahraničí jí nejvíce zaujalo Thajsko, v němž absolvovala soustředění finalistek. Chtěla by vidět vodopád Salto Angel a Venezuelu.

Kateřinino motto: Jsme zvyklí mluvit o hranicích pouze jako o místech, ale ty opravdové hranice jsou ve skutečnosti uvnitř nás samých.
Kateřina Šamanová

6. ELIŠKA BUČKOVÁ

18 let, 179 cm. Narodila se 23. července 1989. Žije ve Strážnici. Studuje na střední škole obor kosmetička a zároveň se věnuje modelingu. Po ukončení kariéry modelky by ještě chtěla dál studovat. Její oblíbenou historickou postavou je Marie Magdaléna, která dokázala začít žít nový život a sloužit lidem. K jejím zálibám patří tanec, zpěv a práce s dětmi. Nejlepší dovolenou prožila v Malajsii, ale také v chatě u lesa v Novém Hrozenkově. Chtěla by se podívat do Španělska a do sultanátu Brunej na ostrově Borneo.

Eliščino motto: Buď svá, nezapomínej na své cíle a jdi za nimi.

Eliška Bučková

7. ANETA FAITOVÁ

20 let, 182 cm. Narodila se 21. listopadu 1987. Je z Písku a věnuje se modelingu. Chtěla by si otevřít vlastní kosmetický salon spojený s poradnou, jak pečovat o svoji krásu. Z historických osobností si nejvíce oblíbila Přemysla Otakara II., protože založil její rodné královské město Písek. Aneta má ráda cestování, tanec a hudbu. Nejvíce se jí líbila dovolená v Paříži s přítelem na svatého Valentýna. Ráda by navštívila Brazílii, Argentinu i Jižní Afriku.

Anetino motto: Žij z toho, co máš a ne z toho, co ti chybí.
Aneta Faitová

8. HANA SVOBODOVÁ

19 let, 174 cm. Narodila se 30. července 1988. Tato studentka aplikovaného práva je ze Zadního Zhořce na Vysočině Po ukončení kariéry modelky by chtěla mít dobrou práci a spokojenou rodinu. Obdivuje egyptskou královnu Kleopatru, především pro její osobnost a proto, že ženy to tehdy neměly jednoduché, ale ona si své místo našla. Mezi Haniny záliby patří filmy, tanec a hudba, jejím nejoblíbenějším sportem je snowboarding. Nejlepší dovolenou strávila v Chorvatsku s kamarády. Chtěla by procestovat celé Spojené státy.

Hanino motto: Nikdy nelituj toho, co jsi kdy udělal.
Hana Svobodová

9. ŠÁRKA FRÝBORTOVÁ

21 let, 175 cm. Narodila se 18. prosince 1986. Žije ve Zlíně. Studuje marketingovou komunikaci na Univerzitě Tomáše Bati. Chtěla by se věnovat svému oboru, především produkční práci a reklamě. Její oblíbenou historickou osobností je Ježíš a ráda by se dozvěděla, jak to tehdy všechno vlastně bylo. Šárku nejvíc baví jóga, malování a modeling. Nejvíce se jí líbila dovolená na americké Floridě a chválí si také zamilovaný týden v Paříži. Chtěla by se podívat do indického státu Radžastán a poznat tamní kulturu a zvyky.

Šárčino motto: Užívej každého okamžiku!
Šárka Frýbortová


10. MICHAELA LÁMEROVÁ

18 let, 175 cm. Narodila se 11. června 1989. Tato gymnazistka je z Okrouhlé, malé obce u Chebu. Chce studovat vysokou školu se zaměřením na design a estetiku. Její oblíbenou historickou postavou je král Karel IV, neobyčejný vládce, který se zasloužil o největší rozkvět naší země a zůstaly po něm mnohé významné historické památky. Mezi Michaeliny záliby patří kreslení, hra na klavír, flétnu či kytaru, řešení hlavolamů a sport. Nejlepší dovolenou strávila ve francouzském lyžařském středisku Avoriaz, doma se jí nejvíce líbilo v Českém ráji. Chtěla by se podívat do Irska na Stonehange a na pláže v Karibiku.

Michaelino motto : Lidé zapomenou jména, čísla i to, co jste v životě udělali, ale nikdy nezapomenou, jak se vedle vás cítili.
Michaela Lámerová

11. ELISAVET CHARALAMBIDU

22 let, 174 cm. Narodila se 25. března 1985. Je z Brna a studuje na ekonomicko správní fakultě Masarykovy univerzity. Chce se v budoucnu věnovat marketingu a managementu.
Z historických postav nejvíce obdivuje anglickou Královnu Alžbětu kvůli její rozhodnosti, sebejistotě a silné osobnosti. Má ráda zvířata, cestování, sport a literaturu a jezdí také na koni.
Nejvíce se jí líbilo na dovolené v Řecku. Lákají ji ostrovy Bali, Maledivy, Mauritius, Seychely a také Chile.

Elisavetino motto: Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje problémy, ale naštve tolik lidí, že stojí za to si ji pěstovat.
Elisavet Charalambidu


12. ANETA SYCHROVÁ

20 let, 173 cm. Narodila se 2. dubna 1987. Je z Ústí nad Orlicí, ale studuje v Praze . Věnuje se také modelingu. Ráda by dál působila v oboru módy, touží po vlastní módní značce, popřípadě alespoň po obchodě. Jako osobnost obdivuje Nicholase Wintona, který nezištně zachránil mnoho židovských dětí před nacisty. Mezi Anetiny záliby patří tanec, cestování, malování a móda. Nejkrásnější dovolenou strávila v Japonsku a také na zámku Lednice. Chtěla by se podívat do Ameriky, do Izraele a v tuzemsku se stále ještě nedostala na Karlštejn.

Anetino motto: Je lepší litovat toho, co jsi udělal, než toho, co jsi neudělal.
Aneta Sychrová


Tak co které budete fandit??..My 11,8 a 6:-))

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katte Katte | 1. února 2008 v 15:43 | Reagovat

me osobne se libi nejdvic 10 ale 2 a trojka taky nejsou spatny

2 j.l j.l | 1. února 2008 v 16:07 | Reagovat

Super blog,skvělý článek,a já osobně budu fandit dvanáctce!

3 Niikii Niikii | Web | 1. února 2008 v 17:16 | Reagovat

Ahojky:) ☼

Podle mýho názoru je nejhezčí buď 6, nebo 1...

Na mém blogu je nový design.. teda vlastně je to design, který jsem měla asi pred dvěma měsícema.. ale rozhodla jsem se ho dát zpět:) Mám taky pár nových článků tak jestli budeš mít čas tak mrkni;)

Měj se krásně♫

♥SB♥

Niikii:)

4 davelin davelin | Web | 2. února 2008 v 9:17 | Reagovat

Hana Svobodová jasně

5 nikol nikol | 11. února 2008 v 12:02 | Reagovat

tak, vyhrála to Bučková a novináři neřešej nic jinýho než to, jestli je ještě panna a že neodstudovala gympl a bude kadeřnice nebo kosmetička.....fakt ubohý jako....chudák holka

6 Mischaaa Mischaaa | Web | 9. března 2008 v 14:19 | Reagovat

to je trapný jak se ptali co sex vo sex co sex fakt nechutný a sem ráda že to vyhrála Eliška je sympatická

7 Lilly Lilly | Web | 5. května 2009 v 18:04 | Reagovat

žádná

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama