Tělo jí zničila anorexie: Teď je z ní živá kostra, vážící 31 kilo!

26. září 2007 v 14:34 |  Anorexie
Z obřích billboardů na ně shlíží nahá žena, ze které zbyla již jen kost a kůže. Francouzka Isabelle Caro (27), která již 15 let trpí anorexií a váží nyní pouhých 31 kg, zapózovala proslulému fotografovi Olivierovi Toscanimu.
Fotograf, který se proslavil netradičními snímky pro firmu Benetton, proslul po celém světě zvláště šokujícími snímky člověka umírajícího na AIDS.
Svojí novou kampaní chce varovat modelky před nebezpečím anorexie. A že je před čím varovat. Anorexie se nevyhýbá slavným hvězdám jak v zahraničí, tak i v Česku.
I tyhle krásky jsou v nebezpečí
Keira Knightley (22)
Odmítá kategoricky jakákoliv nařčení z anorexie. Podle odborníků jsou však její sklony k této velmi nebezpečné psychické nemoci jasné. Půvabná britská herečka s chlapeckým hrudníčkem, které pro film "Piráti z Karibiku" museli počítačoví technici dodělat ňadra, se však ráda předvádí v co nejvíce odhalujících šatech. Naposledy vyděsila svou šokující hubeností na filmovém festivalu v Benátkách.
Pavla Sudová (22)
Pavla Sudová se bez nadsázky znovu narodila. Dívka, která se v roce 2004 stala Zapletalovou Miss Sympatie, na anorexii málem doplatila. Před dvěma lety se při výšce 178 cm dostala na 34 kg. Se selhávajícími orgány skončila na Jednotce intenzivní péče plzeňské nemocnice a přežila jen díky silnému srdci. "Dokazovala jsem si, že můžu fungovat bez jídla," vzpomíná. Už přes rok je její váha mezi 70 a 80 kg.
Kateřina Průšová (23)
Miss ČR 2002 Kateřina Průšová s anorexií "koketuje" už od doby, kdy byla zvolena nejkrásnější Češkou. Přičinila se o to nejen touha po modelingovém úspěchu, ale i problémy s přítelem Ivošem. Po rozchodu se vzpamatovala a pár let nato měla problém opačný - pár kilo navíc řešila liposukcí. V posledních měsících však opět poutá pozornost přehnanou vyhublostí.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lolla penny a peggi lolla penny a peggi | Web | 28. března 2008 v 20:22 | Reagovat

prosiim zahlasujte za penny a peggi na www. virtualdog.blog.cz VELMI DAKUJEM

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama