Srpen 2007


Cameron Diaz: Další mladíček

31. srpna 2007 v 11:00 Cameron Diaz
Cameron už zase podlehla kouzlu o pár let mladšího muže.Cameron už zase podlehla kouzlu o pár let mladšího muže.
Zpěvák John Mayer (29) bude asi na blondýny! Letos v červnu se totiž rozešel s herečkou Jessikou Simpson (27) na jejich společné dovolené v Mexiku a nedávno byl přistižen v objetí s Cameron Diaz (35)!
Ta od lednového rozchodu se zpěvákem Justinem Timberlakem (26) neprožila pořádný plnohodnotný vztah.
Očití svědci viděli hrdličky, jak spolu minulý pátek flirtovaly v hotelu Bowery v New Yorku, kde herečka natáčí film What Happens in Vegas...
"Seděli v hotelovém baru u piana na sedačce. Ne­ustále si objednávali drinky a vášnivě se po sobě plazili," prohlašovali návštěvníci hotelu.
A hned další den byl pár viděn v newyorské restauraci Indochiea, kde se k sobě chovali tak, jako by k sobě patřili už léta. Jestlipak z téhle aférky bude něco víc?
Anorexie: Vážím 23 kg a vím, že umřu

30. srpna 2007 v 13:38 Anorexie
Začíná to nevinně - malá dieta přece nikoho nezabije. Někdy už je ale pozdě na záchranu...
S šokujícími 23 kg patří slečna Lenka k nejvážnějším případům nemoci zvané anorexie. Už nikdy nebude mít děti, už nikdy nebude normální...

Když se každé ráno probudím a podívám do zrcadla, zvedne se mi z toho pohledu žaludek. Zoufale toužím být normální, žít jako normální mladá žena v mém věku, mít svého kluka a chodit s ním. Ale nemůžu. Vážím necelých 23 kg a pořád si myslím, že jsem tlustá," svěřuje se Lenka (22) z Prahy a vyčerpaně se odmlčí.
Po chvíli naváže: "Stačí mi podívat se, jaká mám stehna. 'Tloustnou mi nohy,' oznámím mámě a ona jen potřese hlavou a jde pryč. Vím, že na takový hovor už nemá sílu. Uvědomuju si, že se zabíjím, ale stejně nedokážu vzít nic do úst. Jediné, co za den do sebe dostanu, jsou čtyři malé hořké čokolády a jedna cola.
I kdybych si chtěla vzít něco jiného, stejně bych to zase vyzvrátila. Bojím se i dotknout někoho najedeného, aby mě nenakazil kaloriemi. Už roky jsem nevkročila do kuchyně. Po tak dlouhém odmítání jídla už jinak prostě nemůžu. Nechci umřít, své chování však nedokážu změnit."

Nesnesla jsem smích spolužáků

"Ve škole se mi děti vysmívaly kvůli vyrážce. Nebylo to jen akné, ale těžký ekzém. Tak těžký, že jsem kvůli němu několikrát skončila v nemocnici. Měla jsem všude po obličeji strupy a ostatní holky se mi pošklebovaly.
Kvůli nim jsem začala nenávidět svou pleť a vůbec všechno na svém těle. A v tu dobu rodiče prošli nepříjemným rozvodem. Musela jsem rychle vyspět a stát se matčinou oporou. Ale nedokázala jsem to."

Klíč k úspěchu je štíhlost

"Neměla jsem žádné přátele a situace doma byla nesnesitelná. Život se mi začal vymykat z rukou. Pak mi jednoho dne něco došlo: všechny oblíbené a spokojené dívky, které znám, jsou hubené! Usoudila jsem, že kdybych byla taky štíhlá, můj život by byl šťastnější. A tak jsem začala hubnout a všichni okolo si mě začali všímat. Holky, které mě do té doby šikanovaly, ke mně najednou byly milé. 'Ty jsi zhubla?' říkaly mi. 'Vypadáš skvěle, pojď s náma večer.' A pak to s mým jezením šlo z kopce.
Jedla jsem stále menší porce a nakonec jsem je začala úplně vynechávat. Do dvou let, tehdy mi bylo sedmnáct, jsem už vážila jen 35,5 kila a přežívala na sklence dietní coly denně. Pak matce došla trpělivost a odvedla mě k doktorovi. Stačil mu jediný pohled a hospitalizoval mě na šest měsíců. Podařilo se mi tam nabrat asi šest kilo, ale jakmile jsem se vrátila domů, hned jsem do toho spadla zpátky a zhubla na 32 kilo. Nutkání být štíhlá jsem nedokázala čelit.