Spearsová se asi zbláznila, roztahuje nohy na fotografy

31. března 2007 v 16:29
Spearsová se asi zbláznila, roztahuje nohy na fotografy

Britney Spearsová tentokrát šokovala i otrlé fotografy

Zpěvačka Britney Spearsová asi nadobro zešílela. Z dosud ctihodné matky se stává pěkná dračice, která celé noci tráví na večírcích a fotografům nabízí stále pikantnější záběry. Když se Britney po rozchodu se svým manželem Kevinem Federlinem poprvé objevila na veřejnosti, měla na sobě velmi odvážné šaty s obrovským výstřihem. Tehdy si ale mnozí řekli, že si po porodu užívá shozené kilogramy a koneckonců vypadá sexy.
Tehdy ale nikdo netušil, co bude následovat. Přelomem se stala oslava Dne díkuvzdání, kdy Spearsová se svou novou kamarádkou Paris Hiltonovou vyrazila na večírek a přitom ji paparazzi při výstupu z auta zachytili bez spodních kalhotek.
Fanoušci kdysi věčné panny tomu ale nejprve nemohli uvěřit a objevily se dohady o tom, že jde o fotomontáž a snímek odhaleného rozkroku není pravý.
Hned následující den ale paparazzi zvěčnili Britney znovu. A tentokrát už snímky nikdo nemohl zpochybnit. Zpěvačka se superkrátkou sukénkou a opět bez prádla nejdříve na fotografy vystrkovala svůj holý zadeček, při nastupování do auta pak ztratila veškeré zábrany a ukázala úplně všechno.
Tisíce téměř porno snímků okamžitě obletěly svět, zvlášť komicky působí záběr, na němž se dokonce i exhibicionistická dědička Hiltonová snaží roztažené nohy své kamarádky před fotografy zakrýt. - více snímků najdete na stránkách idontlikeyouinthatway.com
Strach o budoucnost zpěvačky, která se po rozchodu s Kevinem Federlinem chová jako utržená ze řetězu , má její vydavatelství i právníci. "Britney je neustále na večírcích, a tak nestíhá přípravy nové desky. Nechodí vůbec na nahrávání," uvedl nejmenovaný zdroj pro New York Post. Také právní zástupci Spearsové se obávají, že by se Britney kvůli divokému stylu života mohlo stát, že soud svěří její děti do opatrování Kevinovi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama