Lindsay Lohanová zřejmě podstoupila interrupci

31. března 2007 v 17:06
Lindsay Lohanová zřejmě podstoupila interrupci

Lindsay Lohan

Lindsay Lohan
Lindsay s maminkou a babičkou.
Mělo se tak stát v době, kdy se psalo o její operaci slepého střeva.
Ta byla pouhou zástěrkou před novináři. Ve skutečnosti prý byla na interrupci. Spekulace podpořila Lindsayina matka a manažerka Dina Lohanová, která se v rozhovoru pro show Entertainment Tonight zastávala umělých přerušení těhotenství, namísto toho, aby vyvrátila možný zákrok u své dcery.
"Některé rozhlasové stanice o tom informovaly. Nemyslím si, že na umělém přerušení těhotenství je něco špatného," uvedla před diváky Dina.
Pozdější domněnky směřovaly k tomu, že slepé střevo bylo jen výmyslem, který měl zakrýt předávkování Lindsay. Fakt, že nemohlo jít o žádný větší chirurgický zákrok, podpořilo její propuštění po pouhém jednom dnu hospitalizace a to, že několik hodin poté už byla jako u vytržení a vyrazila na večírek.
Lindsay nemá se svojí matkou zrovna nejlepší vztah. Zazlívá ji, že právě ona může za to, že ji uvrhla do odvrácené strany showbyznysu a nechala ji spadnout na dno. "Jsem její matka, ne pečovatelka. Nemůžete je vodit za ručičku. Potřebují spadnout až na dno, a pak vstát, nebo nikdy nedospějí," řekla Dina v rozhovoru pro ET.
Lindsay Lohan
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama