Březen 2007

Lindsay pro reklamu ProActiv Commercial

31. března 2007 v 17:13

Lindsay pro reklamu ProActiv Commercial

Nový komentář


Lindsay plešatí !!!

31. března 2007 v 17:11

Lindsay plešatí !!!klikněte pro zobrazení původního obrázku


Lindsay na obálkách časopisů

31. března 2007 v 17:10

Lindsay na obálkách časopisů


Fotky z natáčení '' I know who killed me''

31. března 2007 v 17:08

Fotky z natáčení '' I know who kille

Click to view full size image
Click to view full size image
Click to view full size image
Click to view full size image
Click to view full size image
Click to view full size image
Click to view full size image
04.jpg Click image to close this window
Click to view full size image
13.jpg Click image to close this window
Click to view full size image
d me''

Lindsay Lohanová zřejmě podstoupila interrupci

31. března 2007 v 17:06
Lindsay Lohanová zřejmě podstoupila interrupci

Lindsay Lohan

Lindsay Lohan
Lindsay s maminkou a babičkou.
Mělo se tak stát v době, kdy se psalo o její operaci slepého střeva.
Ta byla pouhou zástěrkou před novináři. Ve skutečnosti prý byla na interrupci. Spekulace podpořila Lindsayina matka a manažerka Dina Lohanová, která se v rozhovoru pro show Entertainment Tonight zastávala umělých přerušení těhotenství, namísto toho, aby vyvrátila možný zákrok u své dcery.
"Některé rozhlasové stanice o tom informovaly. Nemyslím si, že na umělém přerušení těhotenství je něco špatného," uvedla před diváky Dina.
Pozdější domněnky směřovaly k tomu, že slepé střevo bylo jen výmyslem, který měl zakrýt předávkování Lindsay. Fakt, že nemohlo jít o žádný větší chirurgický zákrok, podpořilo její propuštění po pouhém jednom dnu hospitalizace a to, že několik hodin poté už byla jako u vytržení a vyrazila na večírek.
Lindsay nemá se svojí matkou zrovna nejlepší vztah. Zazlívá ji, že právě ona může za to, že ji uvrhla do odvrácené strany showbyznysu a nechala ji spadnout na dno. "Jsem její matka, ne pečovatelka. Nemůžete je vodit za ručičku. Potřebují spadnout až na dno, a pak vstát, nebo nikdy nedospějí," řekla Dina v rozhovoru pro ET.
Lindsay Lohan

Lindsay Lohan-fotky

31. března 2007 v 17:03

Nějaký fotky Lindsay Lohan

http://www.myclassiclyrics.com/artist_biographies/Lindsay_Lohan_biography_5.jpg
Click to view full size image

Nějaký fotky Lindsay Lohan

31. března 2007 v 16:59

Nějaký fotky Lindsay Loha

n

Pár fotek z GQ

31. března 2007 v 16:55

Pár fotek z GQ

9.jpg7.jpg6.jpg

Biografie Lindsay

31. března 2007 v 16:53

Biografie Lindsay

"Nechci pořád dělat tuhle komerční práci. Ale hlavní je načasování. Mám jeden scénář o dívce, která chce do gangu a je znásilněna. Ale nemůžu tu udělat právě teď. Myslím, že by to nebylo vhodné" - Lindsay Lohan

Lindsay Morgan Lohan se narodila druhého července roku 1986 v Cold Spring Harbor (New York) Dině Lohan (obchodní analytička, nyní Lindsina manažerka) a Michaelu Lohanovi (úspěšný obchodník z Wall Streetu). V současné době už její rodiče spolu nežijí. Dina už podala žádost o rozvod (výhrožování smrtí není žádná sranda). Lindsay se před kameru dostala už ve svých třech letech díky učinkování v reklamách (Pizza Hut, Calvin Klein Kids...). V roce 1996 se objevila v soap opeře ANOTHER WORLD, která byla v USA vysílána a natáčena od roku 1964 s přestávkami až do roku 2003.

Její první filmovou rolí byla úloha v režijním debutu scénáristky Nancy Meyrsové (LEPŠÍ POZDĚ NEŽLI POZDĚJI, PO ČEM ŽENY TOUŽÍ) komedii PAST NA RODIČE. První role a hned dvojrole - Lindsay zde hrála obě dvojčata, které se navzájem neznají díky rozvodu rodičů. Díky finančnímu úspěchu tohoto filmu (66 milionů v kinech a dalších 30 na půjčovném) s ní Disney podepsal smlouvu na tři filmy.

Poté se Lindsay vrátila k televizi, teď však už pod hlavičkou Walta Disneyho. První počin byl LIFE-SIZE z roku 2000, kde hraje osiřelou dívku, která se pokusí vrátit k životu svou mrtvou matku, ale místo ní ožíví panenku. Ve stejném roce se objevila v pilotním díle show Bette Midlerové, nazvaném BETTE. Televizní učínkování pokračovalo o dva roky později v NAJDĚTE STOPU vyprávějící příběh o novinářce školních novin, jenž objeví nesrovnalosti kolem odchodu jejího učitele.

O rok později, 2003 se představuje v remaku komedie o výměně těl mezi matkou (Jamie Lee Curtis) a dcerou, MEZI NÁMI DĚVČATY. S nadšenými recenzemi, 11O miliony na kontě a řadou cen lze mluvit o úspěchu. Současně vychází její debutové album Speak . Rok 2004, Lindsay se stěhuje do L.A. a natáčí ZPOVĚĎ KRÁLOVNY STŘEDNÍ ŠKOLY, ve kterém se její hrdinka Lola musí smířit se ztrátou kulturní nabídky velkoměsta, kvůli stěhování rodiny na předměstí.

Do konce roku stihla LL ještě stihla natočit s režisérkou Mark Watersovou PROTIVNÝ SPROSTÝ HOLKY podle knihy psycholožky Rosalindy Wisemanové, která studovala chování studentů na středních školách. Na MTV Awards tento snímek opravdu zabodoval a pro Lindsay to znamenalo dvě ceny. Původní sestřih filmu byl MPAA "oceněn" ratingem R a tak z filmu musely zmizet některé gagy a dvojsmyslné narážky. Nejen kvůli tržbám, ale také kvůli Lindsaině image. Z těchto důvodů také odmítla i rozhovor pro časopis Playboy.

Její nejnovější rolí je hlavní role ve filmu MŮJ AUŤÁK BROUK. Jako dcera automobilového závodníka (Michael Keaton) pociťuje stejné tužby jako on. Místo pořádného auta však dostane Brouka z vrakoviště... LL upevnila svou pozici hvězdy (časopis People ji v uplynulém roce zařadil na seznam padesáti nejkrásnějších lidí, celosvětové tržby ze všech jejích dosavadních filmů činí 400 milionů...) a tak si u svého dalšího filmu JUST MY LUCK řekla o honorář 7,5 milionu a opustila Disneyho.

Okusí i nezávislý film A PRAIRE HOME COMPANION pod režijním vedením Roberta Altmana a po boku Meryl Streep, Tommy L. Jonese či Woodyho Harrelsona.

Lindsay s Paris v clubu

31. března 2007 v 16:51

Lindsay s Paris v clubu


Talentovaná Lindsay Lohan

31. března 2007 v 16:50

Talentovaná Lindsay Lohan

Lindsay je opravdu cílevědomá holka, která se zřejmě drží hesla, že svět showbyznysu patří těm, kteří jsou vidět. A ona rozhodně vidět je. O tom, že se jí tato taktika vyplácí, svědčí i to, že poslední dobou hraje stále častěji. Ovšem, abychom jí nekřivdili, určitě herecký talent má a nejen ten. Umí se také vkusně oblékat a volí přesně ty kousky oblečení, které jí perfektně padnou a zvýrazní její přednosti. Proto se také objevuje na módních stránkách časopisů.
Talentovaná Lindsay Lohan
1. béžové sako Jackpot, 3999 Kč; 2. kraťasy Fornarina, 3500 Kč; 3. tričko s řasením Marks & Spencer, 780 Kč; 4. kabelka Mango, 2599 Kč; 5. hnědé brýle Accessorize, 576 Kč; 6. zlaté sandálky Kali, 7150 Kč; 7. prošívaný pásek Diesel, 1940 Kč

Britney se synem v Malibu

31. března 2007 v 16:44

Britney se synem v Malibu

Photo Britney se svým synem Seanem Prestonem
Photo

fotky syna Britney ( Sean Preston)

31. března 2007 v 16:41

fotky syna Britney ( Sean Pres

Click to view full size image
Click to view full size image
Click to view full size image
img300/8310/aappple3xr1vh.jpg
kliknutím na obrázek zavřete okno
kliknutím na obrázek zavřete okno
ton)

Základní údaje

31. března 2007 v 16:39
BRITNEY-INFOCelé jméno: Britney Jean SpearsBritney
Datum narození: 2.12. 1981
Znamení zvěrokruhu: střelec
Domovské město: Kentwood, Louisiana, USA
Rodiče: Jamie a Lynne Spears
Sourozenci: Bryan (21), Jamie Lynn (8)
Přezdívky: Brit, Bit-Bit
Barva vlasů: světle hnědá
Barva očí: hnědá
Výška: 165 cm
Hmotnost: 48 kg
Záliby: zpěv, nakupování, tancování, filmy, knihy, plavání
Oblíbené jídlo: zmrzlina, těstoviny, párek v rohlíku, pizza
Oblíbený nápoj: Sprite
Oblíbená barva: modrá

ŽIVOTOPIS

Britney Britney Jean Spears se narodila 2. prosince 1981 v Detroitu, žije v malém městě Kentwood (1200 obyvatel), stát Luisiana.
Mladá Britney začala se zpěvem ve čtyřech letech, kdy zpívala v kostele. V roce 1989 se zúčastnila konkurzu do Mickey Mouse klubu, ale neuspěla. Tvůrci sice ocenili její pěvecké kvality, ale odmítli ji kvůli příliš nízkému věku. Jejího talentu si ale všimnul jeden z producentů, který jí našel profesionálního agenta. Pod jeho "vedením" se Britney začala věnovat zpěvu pod odborným vedením. Troje letní prázdniny strávila v Off-Broadway Dance Center a Professional Performing Arts Schoul. Toto studium se jí vyplatilo - v roce 1991 si zahrála v broadwayském představení Ruthless nastudovaném podle trilleru The Bad seed z roku 1956. To byla otevřená brána do Mickey Mouse klubu, ve kterém s úspěchem vystupovala až do roku 1993 a kde také poprvé poznala jednu ze svých prvních lásek Justina Timberlakea.
Po ukončení činnosti v klubu se rozhodla studovat střední školu, ale hudba ji i nadále lákala a rozhodla se pro profesionální dráhu. V New Yorku vyhledala producenta Erica Fosteremhita, který dříve pracoval například s Boyzone, Hi, Five či Whitney Houston. Spolupracovala také se Švédem Maxem Martinem, jehož předchozími klienty byli mimo jiné Backstreet Boys nebo Ace of Base.
Počátkem roku 1999 bylo Britnino první album hotovo. Singl ...Baby One More Time i stejnojmenné se okamžitě se vyhoupl do čela snad všech světových hitparád. Britney se stala první ženou v historii Billboard Charts, jejíž album i singl se dostaly do čela ve stejném týdnu. Závratná kariéra mohla začít...
Kromě bohaté diskografie se může Britney pochlubit i filmovou kariérou. V roce 2002 ztvárnila hlavní roli ve filmu Crossroads, sama sebe si zahrála ve snímku Austin Powers Goldmember.

Britney v Bazaaru !!!

31. března 2007 v 16:37
Britney v Bazaaru !!!
[]
[]
[]

Spearsová za měsíc od porodu zhubla 12 kilo

31. března 2007 v 16:36

Spearsová za měsíc od porodu zhubla 12 kilo

Britney Spears uvádí vystoupení manžela Kevina Federlina na Teen Choice Awards

Zpěvačka Britney Spearsová nasadila po porodu druhého syna Suttona přísnou dietu. Jen za měsíc po porodu zhubnula dvanáct kilogramů. A tím rozhodně nekončí. Během dvou těhotenství přibrala zhruba dvacet kilogramů, které jsou postupně dolů. "Nedržím nijak drastické diety, ani jsem nebyla na operaci. Prostě trávím šest dnů v týdnu v posilovně," tvrdí čtyřiadvacetiletá zpěvačka s tím, že jí malé porce zdravých a nízkotučných potravin šestkrát denně.
Britney chce s novou postavou zapůsobit na své fanoušky, kterým během několika následujících týdnů představí nové album. "Cítím se naprosto skvěle. Těhotenství jsem si užívala, ale ty kilogramy navíc mě opravdu obtěžovaly. Jak jsem lehčí, tak jsem více v pohodě a vůbec je to pohodlnější a sexy," prozradila Spearsová.
Nové křivky zpěvačky si údajně s radostí užívá také její manžel Kevin Federline. "Kevin miluje její novou postavu," řekl novinářům jeho mluvčí Mike Esterman. Je ovšem otázkou, co je na tom pravdy. Britney se totiž před několika dny nechala slyšet, že s novou kariérou začne také nový život - bez Kevina.

Britney Spears: Přejmenovala syna!

31. března 2007 v 16:35

Britney Spears: Přejmenovala syna!

Britney Spears s manželem Kevinem Federlinem.

Britney Spears s manželem Kevinem Federlinem.
Britney Spears (24) je pěkné kvítko! Zatímco svět žije v domnění, že se její druhý syn jmenuje Sutton Pierce, zpěvačka ho mezitím stihla hodně rychle přejmenovat.
"Slyšel jsem, jak na něj babička Federlin volá Jaydene," svěřil se tajný zdroj americkému listu New York Daily News. Nakonec se podařilo zjistit, že se zpěvaččin syn ve skutečnosti jmenuje Jayden James. Vykutálená Britney si spolu se svým manželem KevinemFederline (28) téměř dva měsíce hráli se světem na schovávanou.

Operace

Nejen záhadná změna jména ale vrtá všem hlavou. Ani ne dva měsíce po porodu Britney překvapuje plochým bříškem a těsnými džínami. Že by snad dvojnásobná matka podstoupila nějakou "podpůrnou" operaci?

Britney v přichází do dětské nemocnice v New Yorku

31. března 2007 v 16:33

Britney v přichází do dětské nemocnice v New Yorku

Když byla Britney těhotná byla viděná jak v vchází do dětské nemocnnici v New Yorku !!!

Britney a její čtyřnohý miláčkové

31. března 2007 v 16:32

Britney a její čtyřnohý miláčkové

První pejsek se jmenuje Little Lily. Britney ji nakupuje drahé šatičky ,botičky, šperky a speciální princeznovskou postýlku.Britney ji má moc ráda a také ji hodně rozmazluje.
Další pejsek se jmenuje Porkhop. Tenhle pejsek není Britney, ale jejího bratra Bryana. Rád si hraje s Bit-Bit u domu.
A třetí asi nejznámnější pejsek se jmenuje Bit-Bit a je to také čivava.
A další pejsci...

Spearsová se asi zbláznila, roztahuje nohy na fotografy

31. března 2007 v 16:29
Spearsová se asi zbláznila, roztahuje nohy na fotografy

Britney Spearsová tentokrát šokovala i otrlé fotografy

Zpěvačka Britney Spearsová asi nadobro zešílela. Z dosud ctihodné matky se stává pěkná dračice, která celé noci tráví na večírcích a fotografům nabízí stále pikantnější záběry. Když se Britney po rozchodu se svým manželem Kevinem Federlinem poprvé objevila na veřejnosti, měla na sobě velmi odvážné šaty s obrovským výstřihem. Tehdy si ale mnozí řekli, že si po porodu užívá shozené kilogramy a koneckonců vypadá sexy.
Tehdy ale nikdo netušil, co bude následovat. Přelomem se stala oslava Dne díkuvzdání, kdy Spearsová se svou novou kamarádkou Paris Hiltonovou vyrazila na večírek a přitom ji paparazzi při výstupu z auta zachytili bez spodních kalhotek.
Fanoušci kdysi věčné panny tomu ale nejprve nemohli uvěřit a objevily se dohady o tom, že jde o fotomontáž a snímek odhaleného rozkroku není pravý.
Hned následující den ale paparazzi zvěčnili Britney znovu. A tentokrát už snímky nikdo nemohl zpochybnit. Zpěvačka se superkrátkou sukénkou a opět bez prádla nejdříve na fotografy vystrkovala svůj holý zadeček, při nastupování do auta pak ztratila veškeré zábrany a ukázala úplně všechno.
Tisíce téměř porno snímků okamžitě obletěly svět, zvlášť komicky působí záběr, na němž se dokonce i exhibicionistická dědička Hiltonová snaží roztažené nohy své kamarádky před fotografy zakrýt. - více snímků najdete na stránkách idontlikeyouinthatway.com
Strach o budoucnost zpěvačky, která se po rozchodu s Kevinem Federlinem chová jako utržená ze řetězu , má její vydavatelství i právníci. "Britney je neustále na večírcích, a tak nestíhá přípravy nové desky. Nechodí vůbec na nahrávání," uvedl nejmenovaný zdroj pro New York Post. Také právní zástupci Spearsové se obávají, že by se Britney kvůli divokému stylu života mohlo stát, že soud svěří její děti do opatrování Kevinovi.